mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 17:58 
Cytuj  
Azuregos jest łatwy.
Ciągniesz go do cmentarza i żaden problem. Tylko trzeba się zorganiozwać u nas na serwie zabili go za 2 podejściem, za 1 to wszsycy na hop-siup skoczyli a jeden koles wciągnął go za sobą do wody i mu się życie odnowiło. Za drugim padł chodż spacer po parku to to niebył z tego co wiem.
Przedwczoraj zbiliśmy go drugi raz(znaczy sie ja ani razu - ale my jako ogól sojuszu :]). 2 razy wypadły mega portki dla maga.


EDIT: Bili go w 40 osób lvl 58-60.


Ostatnio edytowano 17 kwi 2005, 18:00 przez Stobek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 17:59 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Azuregos jest łatwy.
Ciągniesz go do cmentarza i żaden problem.


A jakies prawdziwe porady?


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 17:59 
Cytuj  
Azuregos jest dużo łatwiejszy , nie potrafi się leczyc , mimo że jest silny i freezuje 10+ ludzi co chwila , Khazzak jest przegiety , zdedzisz i leczy sobie 70k hp , jedyna rada na niego to zabic go jak najszybciej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 18:00 
Cytuj  
Na Azuregosa trzeba 2 pełne raidy 1 do zabicia 2 do odganiania aliantów

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 18:05 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Stobek napisał(a):
Azuregos jest łatwy.
Ciągniesz go do cmentarza i żaden problem.


A jakies prawdziwe porady?


Niewalczyłem znim więc niemoge powiedzieć dokładnie, mówie co słyszałem. Pytanie było który jest łatwiejszy więc mówie że ten, a cmentarz naprawdę zmienia stan rzeczy. W nastepnym paczu mają podobno wyeliminowac ten "sposób".


Cytuj:
Na Azuregosa trzeba 2 pełne raidy 1 do zabicia 2 do odganiania aliantów


No u nas na serwie ilościowo (według censusa) mamy wyrównane siły z Hordą (jest nas niewiele więcej). A jakoś w czasie 2 akcji na Azuregosa niesłyszałem nawet wzmianki o hordzie.

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 18:08 
Cytuj  
jak by go horda bila to aliantow by bylo zaraz tysiace...


_________________
ooo znowu w to gram...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 18:15 
Cytuj  
Ja walczyłem z Azuregosem i można łatwo go wziąśc na wytrzymałość ,
na raidzie co chwila ktoś padał , ale w koncu go zatłukliśmy , jedny problem jak gubi aggro , wtedy od nowa trzeba

na raidzie nie było żadnego alianta , ...3 raz :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 18:30 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
jak by go horda bila to aliantow by bylo zaraz tysiace...
Juz go raz bilismy najpier pogonilismy ally jak mu zjechali 50% zdrowia, potem w ich obozie siedzielismy a na koniec walilismy smoka i ally ktorzy chcieli nam przeszkodzic, ale smok padł, w tym momencie chcialem byc druidem, super droop był :har:


Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 18:48 
Cytuj  
Ja słyszałem ze Kazzaka najlpeiej zabic w 3 min bo potem dostaje furrii i jakies cuda niwidy wyprawia


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 19:02 
Cytuj  
roball napisał(a):
Dostaje wzwodu i bije wszystkich fiutem.
A tak powaznie to prosze tych ktorzy nie wiedza nic na ten temat zeby sie nie wypowiadali bo "A JA SLYSZALEM" tez wiele.

Schowaj to, bo sobie krzywde zrobisz.

Przeciez wszystko masz juz podane, Azerugos jest latwiejszy, wystarczy przetrzymac wracajac z cmentarza i przy okazji nie zgubic agrro.
Kazzak jest trudniejszy, nalezy ubic go szybko, zanim zacznie uzywac swoich specjali.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 19:08 
Cytuj  
He he.

Chyba sie nie zrozumielismy.
IMO roballowi chodzi o prawdziwa taktyke zabicia bydlaka, a nie ciagniecie go na CM i zergowanie nonstop. To dobre dla 12latkow, niektorzy potrzebuja wyzwan :)


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 19:09 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
He he.

Chyba sie nie zrozumielismy.
IMO roballowi chodzi o prawdziwa taktyke zabicia bydlaka, a nie ciagniecie go na CM i zergowanie nonstop. To dobre dla 12latkow, niektorzy potrzebuja wyzwan :)


Wyzwan? A mature juz zdal:D?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 19:12 
Cytuj  
roball napisał(a):
WE WTOREK.
Umieraj.. zdam. A jak nie zdam to umrzesz bo wykrakales. ;]


Hehe Roball ciekawym czy in RL też z Ciebie taki kozak ;)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 19:18 
Cytuj  
roball, to ja ci powiem tak : tak , da sie go zabic w 30 osob, jezeli : masz zgrane 30 osob, nie przyjdzie ci horda, bedziesz mial czas i cierpliwosc na 3-4 proby. Imo o wiele latwiej to zrobic w 40 osob.

Z kazakiem jest tak: jezeli bije go tylko jedna grupa raidowa, to jest do zabicia , jezeli przyjdzie ci ktokolwiek spoza raidu i go uderzy( horde alliance doesnt matter), to kazak dostaje uber stance , leczy sie i robi wipe wszystkich dookola. Tyle co wiem. Ogolnie, kazak jest trudniejszy, azuregos jest dosc latwy, bo blisko z cmentarza ( nawet jak go tam nie zaciagniesz)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 21:34 
Cytuj  
Azur jest latwy, u nas na serwerze prawie zawsze dopada go horda.
Jesli chodzi o taktyki to standartowe :tank trzyma go zadem do reszty ;). Reszta nukuje, tylko sensowne debuffy, rogue zajmuja sie addami (giganty i jelenie) i alliance. Kiedy sie swieci nie castujesz na niego czarow. Chyba wszystko. Jesli ally nie przeszkadza to zabicie go to tylko kwestia czasu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 22:18 
Cytuj  
Khazzak jest przegięty , stawia curse które powoduje ze jesli otrzymasz dmg , jakikolwiek dmg to leczy sie z miejsca za 25k , za smierc kogokolwiek z raidu otrzymuje 70k , ale ma relatywnie malo hp i dlatego mozna go zabic w pierwszym ataku , jednak jak zejda Ci dwie trzy osoby to mozesz go sobie odpuscic bo go nie zabijecie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 08:28 
Cytuj  
do tego wali za 3000+ i to tanka :/ Jak padniesz to oprócz standardowego losta na durability masz -10% bonusa :/

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:01 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
(...) stawia curse które powoduje ze jesli otrzymasz dmg , jakikolwiek dmg to leczy sie z miejsca za 25k (...)


To jest chyba magic, nie curse.

ms

ps. i dlatego potrzeba 8 priestow, oraz dps (3 warlockow, ktorzy zsummonuja 30 magow ;), a przede wszystkim: zero przeciwnikow (horda/alliance). Dlatego jest taki trudny (bo trudno taki pelny zespol zebrac i zatakowac zanim przeciwna frakcja sie nie dowie).


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 13:34 
Cytuj  
Rogue sa raczej przy kazzaku lepsi, 10-15 rogue i powinien szybko pojsc na dół, im szybciej, tym lepiej :) (rogue nie ma many, a kazzak ma brzydkie AE zwiazane z maną, jezeli dobrze pamietam - nie umiem tego usuwac, wiec jakos za bardzo sie temu nie przygladalem :D )

W sumie, ma chyba 125k hp, lub w tych okolicach.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 14:29 
Cytuj  
Cytuj:
W sumie, ma chyba 125k hp, lub w tych okolicach.


To nie za wiele jak na bossa raidowego, ale nic innego nie slyszalem procz taktyki w 3min, inaczej sie nie da po prostu. Azureugos to jest wogole smieszny do zabijania, a ginac musisz jesli masz mniej niz 4k hp, frost nova okolo 2k i normal hit okolo 2k dmg :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.