mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 48
Dołączył(a): 19.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:51 
Cytuj  
Kurde co to sie porobilo- czekalem na wow-a w pierwszej dostawie sie nie doczekalem bo zabraklo - mysle pewnie teraz nie bedzie problemow - wchodze dzis zlozyć zamowienie na https://secure.cdprojekt.com/wow/ wchodzę w Zamów i co widzę??? OMG!!! - Nakład juz wyczerpany!!! Ludzie co wyście po 3 na raz kupowali czy co :wink:


Biegne szukać po innych sklepach moze sie gdzies uchowalo z 1 wolne pudełko :).

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 10:02 
Cytuj  
jak jestes z wawy to probuj w Arkadi..pierwsz rzut przetrwal tam dosc dlugo :))

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 10:35 
Cytuj  
http://shop.gameplay.co.uk/webstore/index.asp

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 10:39 
Cytuj  
niedziela 17. kwietnia Empik Wola Park Warszawa - Brak WoW a podobno mialo starczyc dla wszystkich (tak twierdzila osoba podajaca sie za pracownika CDP na naszym forum), ze o kartach nie wspomne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:09 
Cytuj  
czemu to że po raz kolejny dali dupy mnie nie dziwi ... :-? :-? :-? :roll:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:10 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
czemu to że po raz kolejny dali dupy mnie nie dziwi ... :-? :-? :-? :roll:


lol mowilem ze tak bedzie :D jak to dobrze ze kupilem sobie wowa wczesniej tylko cholera kart nie ma i znow bedzie trzeba zza granicy sprowadzac grrrr

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:39 
Cytuj  
ja mam zamowionego wowa i dostane jutro ale czy wystarczy zdrapek zebym sobie kupil za miesiac??


Posty: 17
Dołączył(a): 29.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:47 
Cytuj  
Widze, ze wkradłu sie tu wiele niescisłosci a niektore osoby, juz pisza, że znowu nie kupili.

Sprawa wyglada tak:

po pierwsze, zamawiac WoW'a przez strone mozna było od 2 miesiecy. Mozliwosc ta została zablokowana w niedziele, ze wzgledu na logistyke. gry beda rozsylane do klientow dzis.

Drugi rzut nmie trafił jeszcze do sklepów - stanie sie to w srode i zapewniam ze WoW'a wystarczy dla wszystkich, nawet jesli bedziecie chcieli kupic po 10 sztuk.

Tak wiec, panowie... bez zbednych nerwow - WoW jest i wystarczy go dla wszystkich. Zapraszam wszystkich od srody do sklepów.

pozdrawiam

Marcin Hajek
CD Projekt

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 12:13 
Cytuj  
Fajek napisał(a):
Widze, ze wkradłu sie tu wiele niescisłosci a niektore osoby, juz pisza, że znowu nie kupili.

Sprawa wyglada tak:

po pierwsze, zamawiac WoW'a przez strone mozna było od 2 miesiecy. Mozliwosc ta została zablokowana w niedziele, ze wzgledu na logistyke. gry beda rozsylane do klientow dzis.

Drugi rzut nmie trafił jeszcze do sklepów - stanie sie to w srode i zapewniam ze WoW'a wystarczy dla wszystkich, nawet jesli bedziecie chcieli kupic po 10 sztuk.

Tak wiec, panowie... bez zbednych nerwow - WoW jest i wystarczy go dla wszystkich. Zapraszam wszystkich od srody do sklepów.

pozdrawiam

Marcin Hajek
CD Projekt


Ja tak pewnie bym czegos takiego nie mowil (szczegolnie podoba mi sie kawalek o 10 kopiach na kazdego). No chyba ze CDP wie co mowi. No nic - czekamy dalej. W poniedzialek mialo byc dokladniejsze info - jeszcze nie ma :cry:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 12:42 
Cytuj  
Fajek napisał(a):
Widze, ze wkradłu sie tu wiele niescisłosci a niektore osoby, juz pisza, że znowu nie kupili.

Sprawa wyglada tak:

po pierwsze, zamawiac WoW'a przez strone mozna było od 2 miesiecy. Mozliwosc ta została zablokowana w niedziele, ze wzgledu na logistyke. gry beda rozsylane do klientow dzis.

Drugi rzut nmie trafił jeszcze do sklepów - stanie sie to w srode i zapewniam ze WoW'a wystarczy dla wszystkich, nawet jesli bedziecie chcieli kupic po 10 sztuk.

Tak wiec, panowie... bez zbednych nerwow - WoW jest i wystarczy go dla wszystkich. Zapraszam wszystkich od srody do sklepów.

pozdrawiam

Marcin Hajek
CD Projekt


a co z kartami?? swoja droga jaki jest czas reakcji na pytanie emailem bo jakis czas temu wyslalem zapytanie do panstwa i brak jakiejkolwiek odpowiedzi


Posty: 17
Dołączył(a): 29.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 13:07 
Cytuj  
karty pre-paid sa i na pewno ich nie zabraknie. mozna je zamawiac w dowolnej chwili, ale zalecam z wyprzedzeniem, gdyz ze wzgledu na caly proces konfekcjonowania wysylka kart (i tylko kart) realizowana jest raz w tygodniu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 13:30 
Cytuj  
Fajek napisał(a):
karty pre-paid sa i na pewno ich nie zabraknie. mozna je zamawiac w dowolnej chwili, ale zalecam z wyprzedzeniem, gdyz ze wzgledu na caly proces konfekcjonowania wysylka kart (i tylko kart) realizowana jest raz w tygodniu.


a w sklepach nie bedzie??? a swoja droga mozna przyjechac do panstwa i kupic od reki? nie mowie ze od dzis tylko jakos w maju moze


Posty: 48
Dołączył(a): 19.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 14:20 
Cytuj  
Fajek napisał(a):
Widze, ze wkradłu sie tu wiele niescisłosci a niektore osoby, juz pisza, że znowu nie kupili.

Sprawa wyglada tak:

po pierwsze, zamawiac WoW'a przez strone mozna było od 2 miesiecy. Mozliwosc ta została zablokowana w niedziele, ze wzgledu na logistyke. gry beda rozsylane do klientow dzis.

Drugi rzut nmie trafił jeszcze do sklepów - stanie sie to w srode i zapewniam ze WoW'a wystarczy dla wszystkich, nawet jesli bedziecie chcieli kupic po 10 sztuk.

Tak wiec, panowie... bez zbednych nerwow - WoW jest i wystarczy go dla wszystkich. Zapraszam wszystkich od srody do sklepów.

pozdrawiam

Marcin Hajek
CD Projekt


Z mojego punktu widzenia drugi rzut gry powinien zaspokoić juz popyt dlatego nie zamawiałem tego 2 miesiące wcześniej licząc ze zrobie to jak juz gra fizycznie będzie dostępna.
Poza tym dzis na stronie nie doczytałem ze gry jest pod dostatkiem a dostałem komunikat ze gra została wyczerpana - co tu mogłem pomysleć - ze jej nie zabraknie mimo ze wyczerpana?

W kazdym razie ciesze sie ze ktos z CDP czyta forum mmorpg.pl i odpowiada na nurtujące pytania.

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 16:53 
Cytuj  
Fajek napisał(a):
[..]
gry beda rozsylane do klientow dzis.
[...]
pozdrawiam

Marcin Hajek
CD Projekt


a to ze strony cdp

Cytuj:
Zgodnie z informacją podaną na naszej stronie w piątek, w dniu jutrzejszym, 19 kwietnia, wysłane zostaną egzemplarze World of Warcraft do wszystkich osób, które zamawiały grę za pośrednictwem naszej strony. Dotyczy to zarówno samej gry jak i zestawów gra + karta pre paid.


ktos tu kalmie :P

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 18:09 
Cytuj  
A kto wam udowodnil ze ten "Fajek" jest z CDP i moze sie oficjalnie wypowiadac ?

PS. Jak dla mnie CDP bardzo duzo stracilo w notowaniach. Tydzien niespelna opoznienia za jakimis o wiele mniej (ponoc) profesjonalnymi firmami. Ciekawe czy wogole przesylki dojda w srode, cos mi sie nie zdaje :har: Niestety ta runde firma na C sromotnie przegrala.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek


Posty: 48
Dołączył(a): 19.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 21:56 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
A kto wam udowodnil ze ten "Fajek" jest z CDP i moze sie oficjalnie wypowiadac ?

PS. Jak dla mnie CDP bardzo duzo stracilo w notowaniach. Tydzien niespelna opoznienia za jakimis o wiele mniej (ponoc) profesjonalnymi firmami. Ciekawe czy wogole przesylki dojda w srode, cos mi sie nie zdaje :har: Niestety ta runde firma na C sromotnie przegrala.


No u mnie przegrała bo dziś zamówiłem w innej firmie i dziś juz zostało to wysłane do mnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.