mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 19.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:10 
Cytuj  
wpadłem na to dziś przypadkiem po wpisaniu w wyszukiwarke world of warcraft - jak sie ktos nudzi w pracy (bo poza pracą nikt sie z nas nie nudzi :)) warto przeczytać. Dla streszczenia cytat:

Cytuj:
Hej

Proszę o jakieś konstruktywne porady jak uświadomić 34 letniego faceta, ze
uzaleznił się od gry komputerowej ? Zaniedbując przez to partnerkę i inne
sprawy? Koledzy podobnie , calymi wieczorami od ponad 2 miesięcy grają w pewną
grę.
Kłótnie, mówienie wprost nic nie dają?

pozdrawiam

Aska



http://glinki.com/?l=vegvt5

Skąd ja znam te problemy :) .


Ostatnio edytowano 22 kwi 2005, 12:13 przez edi, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:12 
Cytuj  
:lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:23 
Cytuj  
O *&^&*& LOL :]


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:24 
Cytuj  
za kilka miesięcy będzie grała razem z mężem ;)

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:27 
Cytuj  
się uśmiałem :] no cóż nawjażniejsza jest równowaga... niezaniedbujcie swoich Pań Panowie bo się będą sypały porady w jakimś Glamour czy innym Cosmopolitan... :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:28 
Cytuj  
Najchętniej cały wolny czas poświęcałby na swoje gry, ale ja go mniej
lub bardziej skutecznie odciągam od tego :-). A życie seksualne kuleje,
bo o pierwszej w nocy to ja już za bardzo zmęczona jestem ;-).

:lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
za kilka miesięcy będzie grała razem z mężem ;)
mysle że nie.
inteligentne dziewczyny zdają sobie sprawe jak wielkim nałogiem sa gry komputerowe. nie staraja sie wywierać dużej presji bo wychodza z założenia że lepiej żeby chłop grasł na kompie niż sie szlajał po nocy z kumplami po mieście - pieniadze trwonił i inne kobiety zaczepiał :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:32 
Cytuj  
No ale ja spedzam duzo czasu przed MMO glownie, a tez szlajam sie (hic!) sie po nocach hyhy

EDIT: I pewnie tez wielu gra w gry i sie szlaja ;)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:34 
Cytuj  
ja tego problemu nie mam, opisze czemu:

Jeszcze w becie grywalem ale sporadycznie a to z racji tego, ze kolega uzyczyl konta. Ale to wystarczylo aby zdecydowac sie na zakup gry. Od dnia premiery co wieczor gralem i gralem i gralem, totalnie zaniedbujac malzonke. Zona co chilke mowila "ale durna gra, ile w to mozna grac". Czas jakis minol, zona zaczela siadac przy mnie kiedy gralem i patrzec, najpierw patrzy, potem czyta ze mna questy, potem przypomina mi ze jeszcze musze zrobic to i to lub zabic tego i tego. Zaczynaja sie wypowiedzi "nawet nie glupia ta gra" oraz "moze i ja sobie pogram...". Wracam do domu z pracy i co widze...? Moja zona gra w WOWa po stronie Hordy (kocham ja za to ), postac na 7 lvl. Pytam, ile grasz? odpowiada 2 moze 3 h :o .

Teraz robi na BL taurena, ostatnio dingnela na 21 lvl, smiga szybciej ode mnie.

I tu wyprzedze wypowiedzi, to wcale nie fajnie, owszem na pocztaku tak, bylo fajnie, zona w koncu zrozumiala, ze to przede wszystkim fun. Ale im dluzej gra tym wiecej chce grac i teraz niestety musze dzielic sie czasem. Naszczescie juz ma w planach zakuop swojego WOW'a :D . Grac z zona .....fajnie co ?

pozdr.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 16.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:36 
Cytuj  
Tak jak mowisz,piszesz stary 8) .


_________________
...w ciszy umrzemy wszyscy a wiatr rozwieje nasze prochy i od dzisiaj Śmierć pachnieć będzie wiatrem a Nas już nie będzie na zawsze...
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:37 
Cytuj  
OWNED

Pieszczoch, hehe ja sie jeszcze w dzien szlajam do tego :>

*

Posty: 58
Dołączył(a): 16.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:38 
Cytuj  
A moze to zona/dziewczyna niepotrafi odciagnac skutecznie faceta od kompa ? Sadze ze w tym tkwi problem :wink: .


_________________
...w ciszy umrzemy wszyscy a wiatr rozwieje nasze prochy i od dzisiaj Śmierć pachnieć będzie wiatrem a Nas już nie będzie na zawsze...
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:40 
Cytuj  
moja recepta na pogodzenie wow z partnerka to: Siadam do gry jak ona juz spi najczesciej 22-23

efekt uboczny: chodze niewyspany

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:40 
Cytuj  
Problem tkwi w tym, ze z gra zrobisz co chcesz :wink:

*

Posty: 58
Dołączył(a): 16.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:41 
Cytuj  
A z kobieta nie haha,fakt :] .


_________________
...w ciszy umrzemy wszyscy a wiatr rozwieje nasze prochy i od dzisiaj Śmierć pachnieć będzie wiatrem a Nas już nie będzie na zawsze...
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:44 
Cytuj  
Khy khy - moze zony nie mam, ale moj zwiazek to prawie malzenstwo.

Swoja kobiete kocham min. za wyrozumialosc :)

W bete gralem nieduzo, bo nie chcialem stracic zapalu na retail - wtedy moja kobieta z gra ta do czynienia nie miala za duzo. Teraz jednak WoW`owi poswiecilem mnostwo czasu. Wiele wiele razy spoznialem sie do niej. Kiedy Justyna (tak jej na imie) w ostatnich 2 miesiacach wpadala do mnie, zazwyczaj brala ze soba jakies ksiazki/zadania i siadala obok mnie na fotelu i sie uczyla /czytala. Trwalo to czesto po 2h, bo przeciez jaki druid healer nie moge wyjsc w srodku instancji, bo cale party zniszcze.Zazwyczaj gram do ~5, wiec nastepnego dnia do wlasciwie 14 tez jestem niedysponowany. (kiedy Ona wstaje o 7). Jesli chodzi o Jej gre w WoWa, to bylo to moze 5 min - chodzila strzalkami po IF i strasznie bawily ja emote /rasp /cry. Widze wyraznie, ze przez WoWa poswiecam ostatnio mniej uwagi swojej kobiecie, ale nie klocilem sie o to nigdy,a Justyna powtarza, ze rozumie tylko czasem troszke jej przykro.Coz... kiedys sie poprawie :)


Posty: 24
Dołączył(a): 19.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:44 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Problem tkwi w tym, ze z gra zrobisz co chcesz :wink:


He he - dobre podsumowanie.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 16.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:46 
Cytuj  
To jest typ wyrozumialej kobiety,ta wyzej z postu to byl typ nie zaspokojonej :wink: .


_________________
...w ciszy umrzemy wszyscy a wiatr rozwieje nasze prochy i od dzisiaj Śmierć pachnieć będzie wiatrem a Nas już nie będzie na zawsze...
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:48 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
...
ładnie napisałeś mysle że wielu mogłoby sie uczyć o Ciebie poprawnego stosunku do swojej Kobiety :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:49 
Cytuj  
No co wy panowie , multiplayer na "żywo" z żonką jest o wiele ciekawszy , czasami zawiera nawet silne elementy pvp , czasem pve jak ktoś jest w domu , a prawie zawsze rp jak sobie wyobraża kogoś innego (joke) :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.