mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 80
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 01:30 
Cytuj  
Wiecie co, mam problemik. Chciałem dać kumplowi mozliwość pogrania trochę w wowa. Sam często po prostu nie mogę pograć i konto stoi niewykorzystane. Dałem mu więc nazwę konta i hasło. Kolega sciągnął sobie grę z sieci (pewnie emule) i updateował do najnowszego patcha. Problem w tym, że nie może się na moje konto zalogować. Kurcze nie wiecie gdzie leży problem? Nie pamiętam już, ale chyba tam cd-keya się nigdzie nie wpisywało i nie ma go podanego do instalacji (przeglądałem pudełko i nic takiego nie znalazłem). Pamiętam tylko, że kod z prepida wpisywałem. Hmmm więc o co chodzi? Może to musi być instalka z moich płyt? Martwię się trochę, bo jak mi się zdaży konieczność przeinstalowania gry i potem mi konto się nie odpali???? Zauważyłem raz, że nie moge się zalogować do swojego konta na stronie WoW np z pracy.

PS. Żeby nie czytać o jakiś pirackich matactwach i w ogóle moralizowań. ha. Nie chodzi o kombinacje, żeby grać razem, gra jest orginalna, gram na orginalnych serwerach. To sytuacja taka jaką czesto sami macie grając na zmianę z własnym rodzeństwem u siebie na zmianę, a nawet trochę prostsza, bo on pogra tylko do czasu, aż przyślą mu Guild Wars.

PS2. Guest-keya mu wysłałem, ale po prostu ktoś paczkę z kopiami płyt i gusest keyem na poczcie ukradł. Tu przestroga jak coś takiego wysyłacie to tylko poleconym, bo na poczcie powiedzieli mi tylko, że jestem juz trzecią osobą tego dnia która zgłasza zaginięcie :] POCZTA POLSKA RULEZ

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 06:25 
Cytuj  
może ściągnął klienta amerykańskiego? niech sprawdzi a najlepiej poszuka tu na forum wzmianek co trzeba sprawdzić w plikach żeby zmienić miejscę logowania aha a co do Ciebie to logujesz się na :
www.worldofwarcraft.com
czy
www.wow-europe.com ?
bo to sporawa różnica


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 08:08 
Cytuj  
sirek dobrze prawi - pewnie ma coś nie tak z wersją którą ściągnął. Ja WoW-a mam w pracy i w domu i na obu kompach działa bez problemu.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 22:17 
Cytuj  
:) znalazłem (dobrze mi się wydawało jednak) kod do instalacji, z tego co jednak pamiętam to wpisywało się go przy rejestracji konta. Zatem po instalacji i patchu powinno działać przez podanie samego loginu i hasła. Być może, że faktyczni kolega wersję US sciągnął.... No coż trza spróbować jeszcze coś pokombinować, bo to nie możliwe jest, żeby to się nie uruchomiło.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 18:10 
Cytuj  
Czyli jeśli dobrze zrozumiałem można grać bez problemu na tym samym koncie z dwóch komputerów (nie jednocześnie i mających inne IP), bez problemów ze strony Blizzard-a?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 80
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:12 
Cytuj  
No oczywiście, bo przecież jako właściciel możesz tak jak jeden z kolegów grać sobie w dwóch różnych miejscach, w zależności od tego gdzie jesteś akurat

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:40 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Czyli jeśli dobrze zrozumiałem można grać bez problemu na tym samym koncie z dwóch komputerów (nie jednocześnie i mających inne IP), bez problemów ze strony Blizzard-a?


Ja gram w pracy i w domu.
Nikt mi problemów nie robie z tego powodu :]
... no chyba że żona... czasami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.