mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 23:44 
Cytuj  
Witam wszystkich. Mam pytanko odnosnie płatnosci. Jaka istnieje najlepsza mozliwosc zapłaty za miesiac gry w WoWa?? Czy mozliwe jest zapłacic za karte pre-paid na 2 miesiace i po miesiacu jakos zamrozic stan konta?? Czy musze zapłaci karta za ten jeden miesiac?? Jesli jedyne wyjscie to karta to jaką moge/powinienem zdobyc jako student aby nie byc dodatkowo obciazony kosztami, czy e-karta m-banku to dobre rozwiazanie??? Dziekuje z góry za odp i pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 23:56 
Cytuj  
eco napisał(a):
Czy mozliwe jest zapłacic za karte pre-paid na 2 miesiace i po miesiacu jakos zamrozic stan konta??


Chyba pomyliles pojecia. Karta pre-paid (zdrapka) przedluza czas gry o 2 miesiace zawsze i placisz za nia z gory. Jesli chodzi o karty platnicze to owszem e-karta mbanku to dobre rozwiazanie oraz istnieje mozliwosc anulowania subskrypcji. Pozdrawiam


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 00:36 
Cytuj  
Jako student -> idz do multibanku, po 5 minutach masz w pelni sprawne konto. za 25 zeta rocznie masz karte do platnosci w necie, w 100% bezpieczna bo ladujesz na nia kase tylko wtedy kiedy jest ci potrzebna.

Calosc mozesz tez zalatwic przez internet/poczte, ale imo o wiele szybciej jest sie poprostu przejsc :)

Multibank (mimo ze to oddzial tej samej firmy [Bre Bank]) jest deczko powazniejsza insytucja niz mBank i wszystko odbywa sie naprawde szybko i sprawnie. Prowadzenie konta to 1-2zl/miesiac, i nie masz ukrytych kosztow jak w intelligo, typu 10zeta/miesiac jesli masz ponizej 100pln na koncie.

Uzywam juz drugi rok i jestem w pelni zadowolony. Placilem za bilety w 3 liniach lotniczych i 2 mmo, bez zarzutu :)


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 02:13 
Cytuj  
w inteligo bedziesz musial troche dluzej poczekac jakby co :)


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:02 
Cytuj  
Ten darmowy miesiac to jedna wielka sciema. Zeby aktywowac konto musisz miec albo karte albo wklepac zdrapke (od razu placisz za kolejne 2 miesiace wiec masz gre na 3 miechy bez mozliwosci anulowania). czyli tak naprawde musisz albo zaplacic za 2 mieisace (darmowy w promocji) albo miec mozliwosc placenia (darmowy w promocji). To nie jest tak ze dostajesz cos 4 free. Ten miesiac to tylko dodatek do zakupow.
Istnieje oczywiscie sposob illegal, czyli wklepanie zmyslonego numeru karty. Wtedy po miechu ci wylacza konto bo nie beda mogli sciagnac kasy...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 09:55 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Multibank (mimo ze to oddzial tej samej firmy [Bre Bank]) jest deczko powazniejsza insytucja niz mBank [...]


:o


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 11:00 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Ten darmowy miesiac to jedna wielka sciema. Zeby aktywowac konto musisz miec albo karte albo wklepac zdrapke (od razu placisz za kolejne 2 miesiace wiec masz gre na 3 miechy bez mozliwosci anulowania). czyli tak naprawde musisz albo zaplacic za 2 mieisace (darmowy w promocji) albo miec mozliwosc placenia (darmowy w promocji). To nie jest tak ze dostajesz cos 4 free. Ten miesiac to tylko dodatek do zakupow.
Istnieje oczywiscie sposob illegal, czyli wklepanie zmyslonego numeru karty. Wtedy po miechu ci wylacza konto bo nie beda mogli sciagnac kasy...


Zapomniales dodac ze jak masz cc to ci nic nie pobieraja przy zakladaniu konta. Takze nie wiem w ktorym miejscu miesiac bez oplat to sciema.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 11:00 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Ten darmowy miesiac to jedna wielka sciema. Zeby aktywowac konto musisz miec albo karte albo wklepac zdrapke (od razu placisz za kolejne 2 miesiace wiec masz gre na 3 miechy bez mozliwosci anulowania). czyli tak naprawde musisz albo zaplacic za 2 mieisace (darmowy w promocji) albo miec mozliwosc placenia (darmowy w promocji). To nie jest tak ze dostajesz cos 4 free. Ten miesiac to tylko dodatek do zakupow.


Nieprawda. Pieniadze z karty platniczej sa sciagane dopiero po zakonczeniu darmowego miesiaca.


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 11:42 
Cytuj  
A gdzie ja napisalem inaczej? :o
:P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 11:48 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
A gdzie ja napisalem inaczej? :o
:P


napisales ze darmowy miesiac to sciema, a to nie prawda.
darmowy miesiac gry jest i nic sie nie placi.


_________________



***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 11:49 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
A gdzie ja napisalem inaczej? :o
:P


Nigdzie, ale w tym fragmencie: "(...) albo miec mozliwosc placenia (darmowy w promocji). To nie jest tak ze dostajesz cos 4 free." sam sobie zaprzeczyłeś.

Tak, dostajesz ten miesiąc za free. A że do uaktywnienia jest potrzebne podanie różnych danych, w tym numeru karty, to już inna sprawa. Ale miesiąc jest free.

emesio

ps. uprzedzając odpowiedź - argument "za wydanie karty kiedyśtam z banku też musiałeś zapłacić" nie dotyczy tematu.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)


Posty: 8
Dołączył(a): 24.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 12:28 
Cytuj  
lewe numery kart to nie problem, google rulez. wcale nie musisz podawac swojego nr konta.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 12:38 
Cytuj  
ja kiedyś zapomniałem hasła i loginu do swojego konta w mbanku - ale google rulez :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 13:51 
Cytuj  
Alez darmowy miesiac to sciema, chwyt marketingowy. Placisz za ten miesiac kupujac gre, dodatkowo placisz drugie tyle za klienta.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 13:53 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Nestor napisał(a):
Multibank (mimo ze to oddzial tej samej firmy [Bre Bank]) jest deczko powazniejsza insytucja niz mBank [...]


:o


Care to elaborate? :)

Ja nigdy nie mialem ze swoim bankiem problemow, a znajomi w mBanku, coz - roznie bywalo. Oczekiwania na przelewy po tydzien, opieszalosc, to, tamto.

Osobiscie wole wlasnie polaczenie banku internetowego ze zwyczajnym ala multibank. Wszystko mozna zalatwic przez net, ale w razie czego mozna isc i pogadac z kims przy kawie na temat tego czy owego. No i nie ma problemow z wplatami itd :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 13:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja kiedyś zapomniałem hasła i loginu do swojego konta w mbanku - ale google rulez :lol:


Buahaha. Ta, ostatnio góglałem za swoim, a znalazłem twój...

;)

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 13:59 
Cytuj  
Nestor napisał(a):

Care to elaborate? :)

Ja nigdy nie mialem ze swoim bankiem problemow, a znajomi w mBanku, coz - roznie bywalo. Oczekiwania na przelewy po tydzien, opieszalosc, to, tamto.


Ja akurat żadnych problemów z mBankiem nigdy nie miałem - a mam tam 2 konta od 2001 roku 8)
Ale z wpłatami to rację masz.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 14:37 
Cytuj  
przelewy w Mbanku są elektroniczne - jak mogę iść tydzien? Normalna procedura jak z konta na konto to instant, jak z innego banku to do najbliższej sesji międzybankowej której jest kilka dziennie.
opieszałość - nie spotkałem się
to, tamto - podobnie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 14:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
przelewy w Mbanku są elektroniczne


Wszystkie przelewy są elektoniczne (elixir) - nie wiem czy jest jeszcze bank korzystający z poprzedniej formy (sybir).

Proszę o powagę - to nie ja wymyślałem te nazwy, tylko oni 8)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 19:50 
Cytuj  
Ja widze ze tylko Xanth zalapal.

Pozatym to nie jest zadne free tylko transakcja wiazana. Dostaniesz miesiac jak masz prepaida (kolejne 2 miesiace) lub karte (mozliwosc placenia za kolejne miesiace - pierwsza dzialka za darmo).

Sorry ale jak kupuje gre za 200 i mam zapewniony miesiac gry 4 free to ja rozumiealem (i mysle ze wiekszosc rozumiala podobnie) ze juz mam ten miesiac zapewniony i nie musze robic kolejnych wydatkow zeby zagrac.

Oczywiscie ktos zaraz powie ze mozna podac numer karty(albo jeszcze lepiej lewa karte) i przed uplywem 30 dni dac cancel. Tak ale karta to tez oplata, zobowiazanie. Mialo byc 4 free a nie jest.
Przypadku lewej karty wogole nie wymieniam. Ja tak podalem ale nie dosc ze kupilem gre za 35 funtow, wydalem kase na paczke z Anglii to jeszcze czulem sie po wszystkim jak zlodziej zakradajacy sie noca na jablka do sasiada.
To ja mam w d... taki miesiac darmowy. Klient moglby byc sprzedawany o ten "darmowy" taniej i od razu by bylo wiadomo ze sie placi...

A darmowy miesiac to jest w UO (prawie) bo jak klient kosztuje z cd-keyem 70 zl a oplata miesieczna wynosi 12$ to prawie tak jakby sie dostalo gre lub miesiac za darmo...

Ja nie widze zebym sobie zaprzeczal i nie widze w tym jakis niedorzecznosci.

@emesio

Fakt powinno byc tam "darmowy", nie jako ze jest bezplatny ale jako okreslenie pewnego okresu czasu. teraz jasniej? :P


Ps. Dyskusja jest o niczym. Bylo minelo. Szkoda tylko ze jak zwykle takie male szwindelki sa drobnym drukiem na dole umowy (to tez przenosnia jak ktos sie chce czepiac slow)...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.