mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 12:15 
Cytuj  
Jedno proste pytanie: oplaca sie skladac set beaststalkera, czy lepiej zachowac sily i czas, i zlozyc sobie potem cos lepszego na 60lvl? Oczywiscie gram hunterem ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 13:03 
Cytuj  
Oplaca.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 22:10 
Cytuj  
Ok, dzieki. Jesli ktos ma inne zdanie to prosze o info nim sie zaangazuje emocjonalnie w zbieranie kolejnych czesci tego setu ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 22:15 
Cytuj  
sety blue to kupa pojedyncze itemy sa lepsze jak bym gral na nowo w ogole devoty bym nie zbieral


Posty: 26
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 23:16 
Cytuj  
a The Elements?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 00:20 
Cytuj  
Ja od razu zaczalem zbierac gianstalkera no i set za pvp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 07:37 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ja od razu zaczalem zbierac gianstalkera no i set za pvp.

A nie oplaca sie miec beastalkera zanim sie osiagnie 60lvl?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 09:53 
Cytuj  
Zamiast beaststalkera mozna zbierac itemki w Dire Maul - z czterech dostepnych tam kawalkow wszystkie maja +1% to critica i dobre statystyki. Jeden z nich jest chyba z questa. Mam w gildii czlowieka z tymi itemkami i dmg ma ladny. Przy okazji w DM jest jeszcze piersionek +1% crit i chyba +15 agi (a moze mniej ciuitke). Jak bede mial chwile to wkleje linki z thotbot/allakhazam.
Jest to o tyle latwiejsze ze np tribute robimy w 5 (w tym niech idzie 1 hunter) a takie np ubrs w 15 - gdzie moze byc wiecej niz 1 hunter (ostatnio myknelismy ubrs z 4 hunterami ale nic nie wylecialo)

[edit]
Tu mamy itemek z tribute: http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18530 - Szansa na zdobycie jest spora.


Ostatnio edytowano 11 lip 2005, 10:11 przez shahray, łącznie edytowano 3 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 10:00 
Cytuj  
krolestwo za chec chodzenia do DM...bylem tam tylko raz (bo wycieczki do bibliotkei z ksiazka nie licze) i na sama mysl robi mi sie slabo jak mam tam isc


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 10:25 
Cytuj  
Z tego samego tribute w DM mozemy miec ten pierscionek:
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18500
@Fabianek
Mi tam sie DM podoba, ostatnio nawet sporo ludzi od nas z gildii tam chodzi. Za to np zrobienie calego scholo to dla mnie katafstrofa. Kazdy robi to co lubi.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 10:26 
Cytuj  
Z tego samego tribute w DM mozemy miec ten pierscionek:
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18500
Kurcze widzialem wczoraj jak rogue pokazywal nam taki z Critem ale nie moge znalezc na www (ale w pracy jestem i kilka rzeczy naraz robie).
@Fabianek
Mi tam sie DM podoba, ostatnio nawet sporo ludzi od nas z gildii tam chodzi. Za to np zrobienie calego scholo to dla mnie katafstrofa. Kazdy robi to co lubi.

No i zamiast edit to dodalem - ech.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 10:39 
Cytuj  
niestety pierscionek z critem w DM nie wypada, temu Rogalowi pomylilo sie cos z UBRS


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 10:46 
Cytuj  
Jest to mozliwe, ale dla huntera hit tez wazny jest :). Znalazlem jeszcze:
http://thottbot.com/?i=35700
http://thottbot.com/?i=35656
Helm jest z questu. To juz w sumiem mamy 3 czesci. Jak bede w grze wieczorem to zrobie inspect i bede dokladnie wiedzial jak to jest z ta 4 czescia. Bo mi tlumaczyli ze 2 sa z DM north i dwie DM west i do tego pierscionek (pewnie ten z hitem).
Beaststalkera to w calosci nie zastapi, ale ja osobiscie chyba bym wolal wymieszac to troche bo bonusy stalkera nie wymiataja, a hunter bez crita ma dps nie tegi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 10:58 
Cytuj  
Odpowiedz znajdziesz w moim sprzecie ktory widnieje w podpisie
A wiec helm z questa (west)
spodnie z Kinga (north)
miecz z Kinga (north)
Pasek ktory pokazales z Drzewca (west)
i jest jeszcze 5 czesc ale bardzo rzadka - topor Treants Bane z 2% critem wypadajacy z Tribute - poluje na to od miesiaca, nawet nie licze ile razy juz tam bylem

p.s
i jakby sie ktos pytal to mam prawie caly set Beastalkera ale nie nosze bo ten sprzet co mam z crit% jest po prostu lepszy ze wzgledu na stosunek agility/crit u huntera ktora jest najwieksza w grze chyba 52 agility = 1%crit

Jakby nie bylo w tym momencie mam 15,25% szanse bodajże do crita

p.s.s
Do startowego (wyjsciowego) setu z critem brakuje mi necka (quest w Stratholme), pierscionka wlasnie z UBRS oraz butow z setu PvP


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 11:11 
Cytuj  
Rozumiem ze chodzi Ci o to :):
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18538
Zdaje sie ze w skrzynce w brd jest maca +2% do cita, tam jest chyba tez zbroja +2% (jest to mocno powiedziane - raczej bywa jak mnie tam nie ma). A z questu z zabiciem emperora w brd dostaje sie pierscionek +1% crit i troche sily i staminy (troszke lepszy od tego ktory masz o ile profil aktualny). W 5 quest do zrobienia nawet bez maga, tylko trzeba ksiezniczke oszczedzic.
Pierscionek:
http://thottbot.com/?i=7246

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 11:18 
Cytuj  
Wszystko sie zgadza ale:

1. Tak toporek rzadzi :P
2. Macy nie moge uzywać
3. Chest jak widzisz nosze wlasnie stamtad :)
4. a pierscionek.... sigh... najwieksza pieprzona pomylka mojej gry w WoW, kiedy robilem ten quest pojecia nie mialem o zasadzie agility/crit i wybralem jakies gowno inne w nagrodzie ktore zreszta szybko wywalilem. Jednym slowem dalem ciała. Teraz tylko UBRS lub MC po nastepny pierscionek z critem


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 11:41 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Jakby nie bylo w tym momencie mam 15,25% szanse bodajże do crita

To jest twoj podstawowy crit? To znaczy nie uwzgleniajacy talentu +5% do crit w ranged weapon (o ile dales w ten talent, ale pewnie dales)? Tak mi wychodzi z profilu bo on chyba talentow nie uwzglednia. No to generalnie niezle, ja w tej chwili mam tylko 9%+5% z talentu (to DM to dopiero teraz w sobote wyczailem, ale podoba mi sie). Musze sie przyjrzec temu questowi w startholme na neck o ktorym wspomniales.

Ostatnio zaobserowalem (wczesniej sie nigdzie z taka informacja nie spotkalem), ze jezeli uzywa sie nowego rodzaju broni - w moim przypadu byl to polearm Peacemaker - to bezposrednio naliczany jest tylko jej pasywny bonus do crita. Bonus wynikajacy z agility (mam okolo 300) nie jest uwzgledniany nawet w przypadku uzywaniu guna czy luku. Oznacza to ze jezeli mialem znajomosc obslugi polearm=1, to moj gun nie dostawal bonusu criticow. Nie wiedzialem o co chodzi (tak mi wychodzilo ze statystyk recapa, a na ikonce uzycia melee broni mialem 1% crit - ten pasywny tyle daje). Dopiero po wytrenowaniu polearm pod 200 zauwazylem ze z kazdym nastepnym punktem crit rosnie o 0.04% (tak sie zwiekszalo na ikonce, a pozniej sie okazalo ze rowniez w praktyce). Nie wiem dlaczego znajomosc broni melee ma wplyw na stosunek agi/crit dla ranged bron, ale tak mi wyszlo. Dlugo to testowalem, wczesniej mialem crit okolo 11%, a z polearmem ktory zwiekszal to o 1% wychodzilo mi jakies 6-7%.


Ostatnio edytowano 11 lip 2005, 12:01 przez shahray, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 11:52 
Cytuj  
Oto ten neck seria qestow od Fordringa, a moje 15,25 jest juz z talentem... w kazdym razie combat info na Titan panelu w grze mowi mi to samo


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 11:55 
Cytuj  
shahray napisał(a):
..Ostatnio zaobserowalem (wczesniej sie nigdzie z taka informacja nie spotkalem), ze jezeli uzywa sie nowego rodzaju broni - w moim przypadu byl to polearm Peacemaker - to bezposrednio naliczany jest tylko jej pasywny bonus do crita...


mialem to samo, ale w przypadku barbarous blade. Wygladalo to tak jakby crit uzalezniony byl od poziomu skilla w broni melee - dziwne, pewnie jakis bug


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 11:59 
Cytuj  
U mnie to jest tak ze patrze na crita na ikonie uzycia broni melee i dodaje sobie talent. Potwierdza to pozniej recap - np po przejsciu kilka razy instancji. Teraz zrobilem quest na trinket ubrs i jeszcze nie testowalem jak mi sie poprawilo, ale przez Pecemakerem mialem okolo 11% (teraz powinienem miec +3%).

[edit]
Niezly ten neck. Jeszcze dodaje 26 do attack power to jak 13agi. Trzeba go koniecznie zdobyc.


Ostatnio edytowano 11 lip 2005, 12:06 przez shahray, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.