mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:01 
Cytuj  
Znalazlem w nowiutkim CDA maly artykul o patchu 1.10

Cytuj:
Mając na uwadze fakt, ze kalejdoskop bez wzmianki o ultrapopularnej(5,5 milinonów klientów) role-playing game - World of Warcraft, jest jak ukladanka bez kluczowego elementu, informujemy, że jej twórcy - Blizzard Entertainment - po raz kolejny udowodnili branży, że po prostu nie sposób się z nimi równać. To dlatego, że patch 1.10 wprowadzi - nieodpłatnie - w świat Warcrafta więcej nowości niż niejedno płatne rozszerzenie konkurencji, np. EverQuesta. Najmocniejszym atutem 1.10 ma być Naxxramas - ogromna, większa niż stołeczne Undercity, nekropolia zawieszona ponad Eastern Plaguelands. Stanowić ma ona strefę raidową dla 40 graczy, dla których przejście jej i pokonanie wszystkich 18 bossów ma być doświadczeniem znacznie bardziej emocjonującym(czyt. trudniejszym) niż wszystkie dotychczasowe strefy 40-osobowe. Otwarcie Naxxramas poprzedzać ma światowy event w postaci inwazji nieumarłych (nie mylić z grywalnymi Forsaken).
Patch 1.10 stanowić ma także atrakcyjną ofertę dla wszystkich tych, którzy nie zamierzają najeżdżać Naxxramasu. Dla nich przewidziane są cale łańcuchy questów, w których nagrodą mają być - uwaga - kompletne 8-częściowe zestawy ubiorów. Te meją zastępować postawowy tier0 i składać się - uwaga - z 4 części rzadkich(niebieskich) i 4 epickich(fioletowych). Co jednak najlepsze - aż cztery z nich można będzie zdobyć samodzielnie, a pozostałe cztery będą wymagać grupy co najwyżej 5 osób (to ważne gdyż dotychczas zdobycie "fioletów" wymagało 40-osobowych raidów do Molten Core i Blackwing Lair)! To dzięki zmianow w istniejących już instancjach, takich jak Stratholme, Scholomance, czy Upper Blackrock Spire, w których pojawią się nowi bossowie. Zadaniem nowych setów - zdaniem twórców - jest wzmocnienie graczy przed atrakcjami Naxxramasu, przede wszystkim zaś przed zapowiadanym nieoficjalnie na jesień dużym rozszerzeniem - The Burning Crusade.

1.10 ma oznaczać także całkowite przemodelowanie talentów priesta, a także pojawienie się w grze efektów pogodowych - deszczy, śniegu i burz piaskowych (z możliwością wyłączenia). WoW 1.10 stanie przed nami otworem już wiosną


Już się nie moge doczekać. Tak trzymaj, Blizz!


_________________
http://rince.mybrute.com/

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:08 
Cytuj  
Wtórne i nieświerze.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:11 
Cytuj  
Jesli nowy sprzet mialby niby przygotowac graczy na Naxxmarras to jestem ciekawy jaki bedzie poziom trudnosci tej instancji. Na poziomie MC ? Moze to w ogole takie MC dla casuali.

Co nie zmienia postaci ze set bede zbieral .. po to zeby miec chociazby.

A jesli kolejny world event bedzie polegal znowu na grindzie Linen, Silk, skorek itd to nic tylko sie powiesic :D

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:13 
Cytuj  
jestem ciekaw co tym razem znerfuja u warriora...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:14 
Cytuj  
przyznam że strasznie mi się podoba koncepcja max 5 osób pracuje na pro gear - uwielbiam party 5 osobowe a dotychczas żeby zdobyć dobry gear trzeba było chodzic na rajd :wink:
moge to robić nawet pół roku, nie spieszy mi się :]


_________________
psn

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:15 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Jesli nowy sprzet mialby niby przygotowac graczy na Naxxmarras to jestem ciekawy jaki bedzie poziom trudnosci tej instancji. Na poziomie MC ? Moze to w ogole takie MC dla casuali.


reading comprehension - failed

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:20 
Cytuj  
Teraz czytanie ze zrozumieniem :

- w 1.10 nie bedzie naxxaramas, bedzie on w ostatnim patchu przed Burning Crusade
- Czesci do dungeon setu bedzie sie zdobywac w starych instancach, w tym UBRS, a tylko nieliczni potrafia to zrobic w 5
- Epiki i epic sety mozna juz wyciagnac z ZG i summon bossow w silithusie

Autor artykulu wyglada na 14latka ktory wlasnie dobija do 40-50 levelu w grze, albo w ogole nigdy w nia nie gral i informacje ma od kolegow.

Kolejny powod dla ktorego omijam polskie media i strony o grach, informacje z osmej reki, nierzetelne, kiepsko przetlumaczone i duzo niescislosci.


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:22 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Jesli nowy sprzet mialby niby przygotowac graczy na Naxxmarras to jestem ciekawy jaki bedzie poziom trudnosci tej instancji. Na poziomie MC ? Moze to w ogole takie MC dla casuali.


reading comprehension - failed


Cytuj:
Zadaniem nowych setów - zdaniem twórców - jest wzmocnienie graczy przed atrakcjami Naxxramasu, przede wszystkim zaś przed zapowiadanym nieoficjalnie na jesień dużym rozszerzeniem - The Burning Crusade


Nie chcesz mi chyba powiedziec ze w takim razie przetworzony T0 , ktory mozna zdobyc solo i w 5 osob bedzie lepszy niz T1 z MC lub T2 z BWLa ?

Raczej nie bedzie ... to w takim razie jak ma wzmocnic graczy ? Jedyne wytlumaczenie imo jest takie ze bedzie wzmacnial casuali, ktorzy o MC nie slyszeli, albo slyszeli ale nie wiedza ktoredy sie tam wchodzi.

No chyba ze bedzie mial np. tone shadow resistu (a takiego dmgu spodziewalbym sie po Naxx).

Zreszta jesli failed - to pls explain :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:23 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Czesci do dungeon setu bedzie sie zdobywac w starych instancach
chyba żartujesz wszystko jest znerfowane do poziomu noobfriendly.
strat barona, scholo można robić w 4 osoby (już przed nerfem) - spokojnie wiec w 5 to spacerek.
spodziewam sie natomiast że w tych q bedzie sie sumonować jakieś straszydła

@Qraczek
kompletnie sie nie zgadzam to właśnie w MC chowaja sie nooby (nie mówie wszyscy ale jak 5 osób jest AFK to rajd idzie dalej) a żeby robić start scholo w 4-5 osób trzeba umieć grać i wykazać max zaangażowania :wink:
dlatego każdy chodzi do MC a nie każdy zabił w 4 osoby barona :wink:


_________________
psn

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:31 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Jesli nowy sprzet mialby niby przygotowac graczy na Naxxmarras to jestem ciekawy jaki bedzie poziom trudnosci tej instancji. Na poziomie MC ? Moze to w ogole takie MC dla casuali.


Cytuj:
Stanowić ma ona strefę raidową dla 40 graczy, dla których przejście jej i pokonanie wszystkich 18 bossów ma być doświadczeniem znacznie bardziej emocjonującym(czyt. trudniejszym) niż wszystkie dotychczasowe strefy 40-osobowe.


mc, bwl, aq < Naxxramas wiec raczej nie mc dla casuali

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:37 
Cytuj  
ja czytalem w jakims oficjalnym poscie blizza ze Naxxramas ma byc w 1.11 ...


_________________
WoW-EU-the maelstrom-Alltamer-gnome warlock

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:43 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Jesli nowy sprzet mialby niby przygotowac graczy na Naxxmarras to jestem ciekawy jaki bedzie poziom trudnosci tej instancji. Na poziomie MC ? Moze to w ogole takie MC dla casuali.


Cytuj:
Stanowić ma ona strefę raidową dla 40 graczy, dla których przejście jej i pokonanie wszystkich 18 bossów ma być doświadczeniem znacznie bardziej emocjonującym(czyt. trudniejszym) niż wszystkie dotychczasowe strefy 40-osobowe.


mc, bwl, aq < Naxxramas wiec raczej nie mc dla casuali


No , to nie reading comprehension tylko slepota ... chyba troche nie doczytalem :( Tylko w takim razie nadal niezrozumiale pozostaje to ze sprzet zdobywany solo lub w 5 osob bedzie mial do tego przygotowywac (nie oszukujmy sie - ze "starych" instancji tylko UBRS, ew. Strat wydaje sie jakims wyzwaniem dla 5-man party). Z drugiej strony dyskusja pozostaje troche akademicka, bo moze bedzie tak, ze z 18 bossow, polowa bedzie np. na poziomie MC, a polowa na poziomie BWL (cytuje - pokonanie WSZYSTKICH bossow ...) ...

Deshroom napisał(a):
Nestor napisał(a):
Czesci do dungeon setu bedzie sie zdobywac w starych instancach
chyba żartujesz wszystko jest znerfowane do poziomu noobfriendly.
strat barona, scholo można robić w 4 osoby (już przed nerfem) - spokojnie wiec w 5 to spacerek.
spodziewam sie natomiast że w tych q bedzie sie sumonować jakieś straszydła

@Qraczek
kompletnie sie nie zgadzam to właśnie w MC chowaja sie nooby (nie mówie wszyscy ale jak 5 osób jest AFK to rajd idzie dalej) a żeby robić start scholo w 4-5 osób trzeba umieć grać i wykazać max zaangażowania :wink:
dlatego każdy chodzi do MC a nie każdy zabił w 4 osoby barona :wink:


Ja wiem czy MC sie nooby chowaja ? Na BLu sa gildie, ktore sa gdzies miedzy Luckiem i Magmadarem ... Oczywiscie 5-man strat wymaga zgrania , ale nie przesadzajmy .. od pewnego momentu sprzet daje jednak niesamowicie duzo i mozna spore braki skilla nadrobic ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:46 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Ja wiem czy MC sie nooby chowaja ? Na BLu sa gildie, ktore sa gdzies miedzy Luckiem i Magmadarem ... Oczywiscie 5-man strat wymaga zgrania , ale nie przesadzajmy .. od pewnego momentu sprzet daje jednak niesamowicie duzo i mozna spore braki skilla nadrobic ...
nie chciałem nikogo obrazić ale zapytaj się tych gildi czy chłopaki od nich farmią starta lub scholo w 4 osoby - zakładam się w ciemno że nie :P

jeżeli graty z tych q mają przygotowywać pod instans trydnejszy od BWL czy MC to powinny być wypaśne :P
mam nadzieje że jednoosobowy q nie bedzie wymagał solowania barona :P
albo zabicia licza w scholo w 7 min od wejscia do instansu :P


_________________
psn

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:49 
Cytuj  
hm
jakas zajebista niekonsekwencja jest w tym artykule:
tier 1,5 ma nas przygotowac do instance tier 3, wtf?

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:51 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
Teraz czytanie ze zrozumieniem :

- w 1.10 nie bedzie naxxaramas, bedzie on w ostatnim patchu przed Burning Crusade


Takiego wala. :}
Wyraznie napisali ze Naxx bedzie w patchu 1.11 i bedzie to zarazem ostatni raid instance przed Burning Crusade, nie 'ostatni patch'.

płnt!


Tak wlasnie tez mi sie to wydaje dziwne, jeszcze full servow nie ma aq otwarte a oni juz Naxxramas...

nestor napisał(a):
Teraz czytanie ze zrozumieniem :

- w 1.10 nie bedzie naxxaramas, bedzie on w ostatnim patchu przed Burning Crusade
- Czesci do dungeon setu bedzie sie zdobywac w starych instancach, w tym UBRS, a tylko nieliczni potrafia to zrobic w 5
- Epiki i epic sety mozna juz wyciagnac z ZG i summon bossow w silithusie

Autor artykulu wyglada na 14latka ktory wlasnie dobija do 40-50 levelu w grze, albo w ogole nigdy w nia nie gral i informacje ma od kolegow.

Kolejny powod dla ktorego omijam polskie media i strony o grach, informacje z osmej reki, nierzetelne, kiepsko przetlumaczone i duzo niescislosci.


Zwroc uwage ze CDA nie jest przeznaczone tylko dla ludzi grajacych w wowa, wiec autor nie uzywa "technicznego" slownictwa...
BTW czlonkowie redakcji maja lvle 60...
I zeby nie bylo - to nie ja pisalem ten artykul, tylko go cytuje. I bardzo mozliwe ze sa jakies bledy.

Arvold napisał(a):
Wtórne i nieświerze.


Wtorne jest tu tylko info o Naxxramas i talentach priesta - o nowych bossach, setach, warunkach pogodowych nie slyszalem....


_________________
http://rince.mybrute.com/


Ostatnio edytowano 21 lut 2006, 15:53 przez kreda, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:52 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
hm
jakas zajebista niekonsekwencja jest w tym artykule:
tier 1,5 ma nas przygotowac do instance tier 3, wtf?
przecież to polska gazeta.
na wp dzisiaj było że jakaś gildia teroryzuje cały serwer bo nie chce walnac w gong zeby otworzyć AQ i rzada od serwera niebotycznej sumy 500g :D


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jeżeli graty z tych q mają przygotowywać pod instans trydnejszy od BWL czy MC to powinny być wypaśne :P


No wlasnie to mi bardzo nie pasuje ... Jesli sie okaze ze w solo mozna zdobyc lepszy sprzet niz np. Arcanist (tu pojawia sie glosy krytyki ze juz mozna, bo Dire Maul, bo crafty itd, bo Robe of the Archmage, bo Belt of the Archmage), ktorego zbieram od pol roku i zebrac nie moge to bedzie to conajmniej frustrujace ... :P

Deshroom napisał(a):
mam nadzieje że jednoosobowy q nie bedzie wymagał solowania barona :P


Gdzies na tym forum czytalem rzekome teksty Blizza ze ten set ma byc wlasnie Casual Friendly ... A jak juz ustalilismy 5man strat nie jest casual friendly (chociaz z drugiej strony to powiem Ci ze po dluzszych dyskusjach na pewno doszlibysmy do wniosku, ze 5man w zgranej grupie jest 10 razy latwiejsze od 15man PUGu, bo tu jakis balwan zagruje, tam inny owce zlamie, tu ktos shackle'a popsuje, a kto inny nie wie co to polymorph). Zreszta nie marudz, masz szamana :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:00 
Cytuj  
Quraczek, zgadzam się całkowicie.
podniecam sie tak dlatego że kocham 5 osobowe instance a na deep 60 poprostu już nikt tam nie chciał chodzić. ja lubie poprostu wyzwania a w dużych grupach jest poprostu za łatwo.
w rajdzie albo wygrywasz albo nie bo jest wipe a w 5 osób nieraz 1 pot ratuje całe party - wiesz adrenalinka, wyzwanie to lubie :P

pozatym farmienie w 5 osób jest dużo fajniejsze niż w 40 :wink:

co do gratów to ludzie craftuja od miesiecy wydaja kase a tu nagle zrobili ZG :P


_________________
psn


Ostatnio edytowano 21 lut 2006, 16:02 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
na wp dzisiaj było że jakaś gildia teroryzuje cały serwer bo nie chce walnac w gong zeby otworzyć AQ i rzada od serwera niebotycznej sumy 500g :D


To ja przekopiuje ze swojego forum :D

Cytuj:
"The Imperial Order", a guild on the Detheroc server (don't know if it's on euro servers or US servers) has taking over the control of the server. They managed to gather all items to make the 'scepter' to open the doors for AQ.
Unfortunatly this guild isn't a very nice guild, even worse, they are very very anti-social. They refuse to use the scepter to open the doors unless people pay them 5000 gold.

Quote from them:
"Nobody remembers the fair and quietly intelligent people we meet in their daily lives, but everyone remembers those who ruin their day.
We'll have plenty of time to conquer this new content, but for now we see an endless novelty in holding it hostage. And this is what we will continue to do: Hold it hostage."


Czyli generalnie "attention whores" :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:05 
Cytuj  
no mówie polska :P na wp było 500g i ludzie sie smiali że to nawet nei epic mount w komentarzach :P
mam:
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,26182;core.html


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.