mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:22 
Cytuj  
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... index.html Prosze nowe sety Tiero 0.
Potwierdzily się najgorsze obawy. Trzeba zdobyć cały set Tier 0, aby móc go upnąć do seta Tier 0,5. (tego z questów). Czyli co? Dalej farmowanie instancji blee...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:44 
Cytuj  
A zeby wyciagnac set z MC/BWL/we trzeba isc, powipowac kilkanascie godzin i kupic sobie za ciezko zarobione dkp.
A zeby dostac r14 gear trzeba siedziec mase czasu w przerazliwie nudnych BG
ble....

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:52 
Cytuj  
Tylko ze to podobno mialy byc sety dla normalnych ludzi, a nie wiem czy dla takich robienie strat bedzie (w 5 bo tyle jest max po patchu) raczej trudniejsze niz latwiejsze...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:56 
Cytuj  
Nie mam slow.

...

...

A nie, jednak mam: L2P[/color]

edit: konsturktywna odpowiedz.
Nie wiem czy wiesz, ale kiedys ludzie robili scholo/strat w 5 osob praktycznie bez wiekszych problemow (nawet przed nerfem, kiedy mobow bylo 2 razy wiecej, mialy wyzsze levele i ogolnie byly sporo trudniejsze). W wowie niczego nie dostaniesz za darmo; kazdy item wymaga x godzin spedzonych na farmieniu matsow/wipowaniu and so on.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 20:06 
Cytuj  
Z jednym sie zgodze ze dawno dawno temu robilo sie te instance w party i nikt nie marudzil czlowiek naprawde uczyl sie grac i bez full zgrania nie bylo po co tam isc....

jednak pomysl zeby farmowac dwa razy notabene to samo jest poroniony, nie mogli zrobic tak ze wypadaja takie i takie....


Posty: 14
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 20:07 
Cytuj  
OMG OMG dzis zrobiłem DE na moim Full valorze, omg omg....................

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 20:14 
Cytuj  
A ja sie ciesze :D


_________________
kek ?

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 20:53 
Cytuj  
Dla mnie bomba. A do whinerów: w życiu niema nic za darmo ;].

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 20:54 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Tylko ze to podobno mialy byc sety dla normalnych ludzi, a nie wiem czy dla takich robienie strat bedzie (w 5 bo tyle jest max po patchu) raczej trudniejsze niz latwiejsze...


Ale one sa dla normalnych ludzi?

Potrzebujesz :
- 4 inne osoby
- troche golda
- 1-2h czasu

W porownaniu do 39 innych osob, ventrilo, kilograma potow, ustalonych godzin raidowania, etc etc etc..

To ze sa dla casual graczy nie znaczy ze bedzie mozna je odebrac za darmo w butiku w IF..


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 20:57 
Cytuj  
Mam pytanie, czy muszę zdobyć cały set T0 aby np: zdobyć butki T0.5 ? Bo naprzykłąd bardzo podobają mi się tu butki dla Maga, a jakoś nie widzi mi się farmowanie całego Migistera podczas gdy mam połowe gearu z M/C ( już widze te whispy na party jak bym lootował magistra typu : U DOOONT NEED THATTT AAA NINJAAAAA AAAA STRFU OMG LMAO WTF OMG MORON N00B )...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 21:17 
Cytuj  
Pamietajcie tylko ze te itemy sa class specific, nie dostaniecie deathmista dla maga ;]


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 21:44 
Cytuj  
Ja pierdziele. Stado whinerów z tych nowych użytkowników. Kiedyś człowiek nie płakał tylko zaciskał zęby i farmował. Jest to i tak o niebo łatwiejsze niż zdobucie setu za range czy z MC. Inna sprawa ze przy ~ 100 runach do ubrs ani razu nie udalo mi sie wyciagnac naramiennikow dla shamiego :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 00:39 
Cytuj  
Strat można spokojnie bez wysiłku zrobić w 3 osoby (pewnie można i w dwie, ale tutaj to już mocny sprzęt jest potrzebny), imo im mniej osób w instancji tym lepiej ^^. I jest to raczej kwestia zgrania, crowd control itp niż gearu.


_________________
Altaya | BF4

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 00:41 
Cytuj  
Akurat zeby zabic barona w 3 to musisz miec troszke gearu zeby dmg robic i zeby many nie zabraklo.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 02:26 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ja pierdziele. Stado whinerów z tych nowych użytkowników. Kiedyś człowiek nie płakał tylko zaciskał zęby i farmował. Jest to i tak o niebo łatwiejsze niż zdobucie setu za range czy z MC.


ta prawda pamietam takie runy 5men przed nerfem gdzie nikt sie nie odwazyl pullowac po za warkiem i pala.

Cytuj:
Inna sprawa ze przy ~ 100 runach do ubrs ani razu nie udalo mi sie wyciagnac naramiennikow dla shamiego :).


63 runy na ubrs wh chest never dropped, 50+ (przestalem liczyc po 50ciu) do scholo czapka WH never dropped, ostatniomi gacie z barona dropnely ilosc runow podobna. Kiedys wypadna i tka ich juz teraz nie potrzebuje a seta 0,5 i tak zrobie

Vorten napisał(a):
Strat można spokojnie bez wysiłku zrobić w 3 osoby (pewnie można i w dwie, ale tutaj to już mocny sprzęt jest potrzebny), imo im mniej osób w instancji tym lepiej ^^. I jest to raczej kwestia zgrania, crowd control itp niż gearu.


w dwie przy obecnym sprzecie (wyj. thunderfurry + dis.. disc (shield z eng) ale to raczej teoria) nie zrobisz tip: warek na baronie, mag na addach, healer do leczenia. Ale w 4 osoby bez maga i warriora zrobisz.
Wrocilem wlasnie z gildiowego+friends stratu (mielismy isc tylko do scarlet po orby dla mnie ale jakis alt chcial isc na barona po cape to zrobilismy cale) w 10 osob i musze stwierdzic ta instancja naprawda musi miec obnizona ilosc osob do 5ciu. MT pullnol 7 abomow przed baronem (tylko 7 bo reszty nie zauwazyl) i nikt nie zginol.

edit: wlasnie obejrzalem female NE w t0,5 -> musze miec ten chest bede gildie meczyl o ubrs runy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 07:55 
Cytuj  
Przeczytaj patch notes. Może i instancje beda trudniejsze do zrobienia, ale bedzie łatwiej zdobyć itemy. Ihmo zdobycie butów shamka bylo imposible bez guild i w dodatku tylk0 +17agi +5spi;/

A skompletowanie full 0.5 setu zajeło mi 25h played + szukanie grup + podróż bo na PTR niema taxi, tylko piechta trzeba

P.S. ta stronka z setami wymaga sporu poprawek. np. taurenowi w elements zakryli kopyta, a orc w five thunders ma na sobie deathmist


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 08:41 
Cytuj  
Jak byłem młody i głupi (moja pierwsza postać - mag) to farmowałem t0. Teraz, jak jestem młody i głupi (mój ukochany rogal) to olałem, stwierdziłem, że dużo lepiej wyjdzie wyfarmienie setu za rank (niebieskiego) i na tym się skupiłem. Dużo mniej nerwów.

A niech ktoś porówna 50 runów do ubrsu z 15 runami do MC na ragnarosa po zasrane spodnie Bloodfanga. 50 runów do ubrsu to jakieś 3 tygodnie (bez hardkoru - jak farmowaliśmy Rendy dla wszystkich znajomych rogali, to robiliśmy około 8 "rend-runów" dziennie) - 15 runow MC to 15 tygodni... I bądź zawsze top DKP.

Więc nie płakać!


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 09:08 
Cytuj  
Full tier 0 mialem 1.5 miecha po premierze EU, przy duzym szczesciu, bo poza 27 runami do scholo po czapke wszystko mi dropowalo za 1-2gim razem. Set zdisenchantowalem i nie zaluje. Bo ten WH po tuningu dla druida jest do dupy na maxa :D

P.S - teraz wiem ze na 100% nie zdisenchantuje cenariona bo juz wiem czego mozna sie spodziewac ...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 09:26 
Cytuj  
fajnie fajnie, ale mi miejsca w banku na przydatne blue + epiki zaczyna brakowac... i jak tu nie disenchantowac:(


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 09:27 
Cytuj  
niech sie blizz pier... w glowe mialem caly set devoty i go zdisenchantowalem lepiej zeby zrobili mi recover bo nie mam zamiaru latac poraz kolejny po tych wszystkich posranych instancjach co prawda nie potrzebuje tego seta t0.5 ale questy moga byc fajne tyle ze tracic czas na wyfarmienie od nowa wszystkiego i dopiero robienie upgradu to chora sprawa

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.