mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 13:41 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Nowy BG dla leveli 61-70, 15 graczy.

Mogliby zrobic tylko dla 70tek ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 16:14 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Nowy BG dla leveli 61-70, 15 graczy.

Mogliby zrobic tylko dla 70tek ;/

nie rozumiem dlaczego mialoby byc tylko dla 70'. 1. kazdy chce miec jak najwiecej nowosci po wydaniu kasy na BC, 2. docelowo i tak beda sie same 70tki tam tluc, albo beda osobne bg dla 70 ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 16:16 
Cytuj  
ja na 63 jak był cap na 67 nie mialem tam szans

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 18:19 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
superXtra napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Nowy BG dla leveli 61-70, 15 graczy.

Mogliby zrobic tylko dla 70tek ;/

nie rozumiem dlaczego mialoby byc tylko dla 70'. 1. kazdy chce miec jak najwiecej nowosci po wydaniu kasy na BC, 2. docelowo i tak beda sie same 70tki tam tluc, albo beda osobne bg dla 70 ;)


no wlasnie na przykładzie battlegroundów dla lowlvl widac, że jednak nie będą się tłuc same 70, zawsze znajdzie się kilka 61ek, które będą frustrowac ludzi, chcących wygrac. Pewnie, jak sie chce wygrac to sie robi premade, ale nie wszystkim to odpowiada. Zresztą pewnie i tak wyjdzie patch dzielący to na 61-69 i 70.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 19:05 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
no wlasnie na przykładzie battlegroundów dla lowlvl widac, że jednak nie będą się tłuc same 70, zawsze znajdzie się kilka 61ek, które będą frustrowac ludzi, chcących wygrac. Pewnie, jak sie chce wygrac to sie robi premade, ale nie wszystkim to odpowiada. Zresztą pewnie i tak wyjdzie patch dzielący to na 61-69 i 70.


Damn, jak ja nie nawidze idiotów którzy widząc low lvl na bg to obrazu z mordą na niego wyskakują. Jak cię low lvl ludzie frustrują to GTFO i idź sobie robić premade bo od tego one właśnie są. PUG BG jest dla wszystkich którzy spełniają wymagania levelowe, i prawdę powiedziawszy wole mieć w BG gościa który ma najniższy możliwy lvl w danym brackecie ale się stara niż twinka który wszystko robi na odwal się a jak przeciwna strona zaczyna tylko prowadzić to robi /afk


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 19:30 
Cytuj  
Ja wole twinka, kt. zamiata wroga bez przykladania sie, niz lowbie, kt. sie stara i we wszystkich statystykach oprocz deaths ma 0.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 20:27 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Ja wole twinka, kt. zamiata wroga bez przykladania sie, niz lowbie, kt. sie stara i we wszystkich statystykach oprocz deaths ma 0.

Peace


/signed

Zgadzam się z tobą w 100%.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 21:15 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Ja wole twinka, kt. zamiata wroga bez przykladania sie, niz lowbie, kt. sie stara i we wszystkich statystykach oprocz deaths ma 0.

Peace


/signed


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 20:23 
Cytuj  
/signed

Nie cierpie low lvl na BG. Najbardziej mnie wkurzaja ci co wrzeszcza na innych, ze sa debilami :evil:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 23:09 
Cytuj  
"Oh noes!!! We have low lvl in teh team :o "

Jacy wy biedni i poszkodowani jesteście. No kto to by pomyślał wejść na bg dla funu nie bacząc na lvl, normalnie w głowie się nie mieści, przecież Blizzard dał takie a nie inne brackety tylko dla zmyłki.

IMO załóżcie jakieś stowarzyszenie pokrzywdzonych snobków i przeprowadźcie kampanie uświadamiającą. Np wielki bilbord z kolesiem w lśniących epikach, całym zakrwawionym ze łzami w oczach i napisem "Bo low lvl na BG boli przez całe życie"

Śmieszni jesteście.


_________________
Obrazek

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 23:38 
Cytuj  
a co to za przyjemnosc z gry , jak sie ma w grupie glupie dzieci-palkow dzieki ktorym wygrywamy 1na20??

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 01:06 
Cytuj  
JoJ3kz napisał(a):
a co to za przyjemnosc z gry , jak sie ma w grupie glupie dzieci-palkow dzieki ktorym wygrywamy 1na20??


Wez pod uwage, ze poza Toba w WoWa gra jeszcze kilka milionow innych graczy i oni tez chca miec z tego jakas radosc.... Pomysl czasem o innych..

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 01:47 
Cytuj  
A przy tym, jak Ty masz fun wchodzac na przykladowo 42lvlu na BG i padajac srednio co 3min dokladnie nawet nie wiedzac od czego i kiedy, to chyba rozumiesz fun inaczej niz ja.

Mnie padanie co chwile na glebe nie bawi. Nigdy nie whinowalem na low lvl, co zabawne oni sami whinuja, ze "zomg, i got pwned by him so easly, if I had higher lvl" albo "go attack, i will def flag, they are too high for me" i za chwile "well, i could not do anything, he was too high lvl for me" etc itd. Bardzo czesto ci gracze z premedytacja wchodza poleechowac i poczekac na rested exp. A jak ktos wchodzi tak jak Ty mowisz, dla funu, to chyba trzeba mu psychologa.

EoT dla mnie.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 02:09 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
A przy tym, jak Ty masz fun wchodzac na przykladowo 42lvlu na BG i padajac srednio co 3min dokladnie nawet nie wiedzac od czego i kiedy, to chyba rozumiesz fun inaczej niz ja.


Prawie załapałeś o co chodzi (vide podkreślony fragment), niestety to:


Demandread napisał(a):
A jak ktos wchodzi tak jak Ty mowisz, dla funu, to chyba trzeba mu psychologa.


świadczy o tym że był to tylko chwilowy przebłysk zrozumienia
Na szczęście nie wydaje mi się żeby twoja opinia była jakimkolwiek uniwersalnym wyznacznikiem tego co jest funem a co nie.

BTW jak komuś wydaje się że ma on prawo decydować co jest a co nie jest funem dla innych to trzeba mu psychologa TBFH


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 02:18 
Cytuj  
Przeczytaj posty powyzej - norme wyznacza wiekszosc - tak na ogol jest w zyciu. Z reguly wiecej ludzi narzeka na low lvle niz cieszy sie z ich obecnosci. Oczywistym jest to, ze to co ja pisze, to moje zdanie. Moje zdanie, to moje zdanie, a nie jakas wykladnia czy zasada, kt. inni winni uznawac. Zadnych praw poza wyrazaniem swojej opinii sobie nie roszcze. Po prostu jesli ktos czerpie fun z umierania, to jest cos z nim moim zdaniem nie tak - to jak zadawanie sobie bolu i czerpanie z tego radosci - masochizm ? Czy to normalne ? Mnie i chyba wszystkich moich znajomych to nie bawi, co uznaje za normalne. Jesli kogos to bawi, coz....

Naprawde nie ma co sie rozpisywac, tym bardziej, ze tniesz sobie moje wypowiedzi i skladasz z tego zupelnie inne mysli niz te, kt.byly moim zamierzeniem.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Ostatnio edytowano 18 lis 2006, 02:20 przez Demandread, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 02:19 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
A przy tym, jak Ty masz fun wchodzac na przykladowo 42lvlu na BG i padajac srednio co 3min dokladnie nawet nie wiedzac od czego i kiedy, to chyba rozumiesz fun inaczej niz ja.


Prawie załapałeś o co chodzi (vide podkreślony fragment), niestety to:


Demandread napisał(a):
A jak ktos wchodzi tak jak Ty mowisz, dla funu, to chyba trzeba mu psychologa.


świadczy o tym że był to tylko chwilowy przebłysk zrozumienia
Na szczęście nie wydaje mi się żeby twoja opinia była jakimkolwiek uniwersalnym wyznacznikiem tego co jest funem a co nie.

BTW jak komuś wydaje się że ma on prawo decydować co jest a co nie jest funem dla innych to trzeba mu psychologa TBFH

Edit: @Roball. Owszem powinny być dwa przedziały, ale ich nie ma. Wyżywanie się z tego powodu na bogu ducha winnych ludziach którzy czasami mają ochotę wejść na bg jest naprawdę low. Nie wszyscy grają hardcorowo, nie wszystkich obchodzi idealny rozkład klas w teamie, perfekcyjna taktyka, najlepsze buildy itp itd. Niektórzy po prostu mają ochotę wejść na zasrane BG nie martwiąc się o jakieś duperele i już, jest to ich psie prawo i nikt nie powinien się pluć o to że mają niski lvl albo kiepski sprzęt. W końcu nikt cię nie zmusza żeby zostać na danym BG.

Generalnie dla mnie sprawa jest prosta: Chcesz mieć kontrole nad tym z kim grasz, jakie lvle, jakie klasy i jaki gear? Robisz premade. Masz to wszystko gdzieś, idziesz do pug'a i tyle.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 07:14 
Cytuj  
Zbaczając odrobinę z tematu, bo zgodzicie się chyba, że ten nigdzie nie doprowadzi, ew. do flames :)
Zastanawiam się jakie brackety zrobi Blizzard dla leveli 60+. Nie od dzisiaj wiadomo, że różnica między 60 a 61 jest jak 55 a 60. Pewnie pójdą po najlżejszej linii oporu i będzie 60-69 i 70 ewentualnie.
Tyle tylko, że w brackecie 60-69 nawet 68 będzie chyba low lvl :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.