mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 21:33 
Cytuj  
Od 2 lat gralem na roznych serwerach EU. Na poczatku byl to Burning Legion potem inne. Od niedawna leweluje nowa postac na Burning Legion i to co tu widze to cos strasznego. Chodzi oczywiscie o boty. Gdzie nie wejde do jakiegos zonu ( a mam dopiero 35lvl ) to 30% ludzi co spotykam to glownie boty. Chyba juz 5 nickow podalem GM. Oni tylko wklejaja swoja gadke i dziekuja. Raz sie zapytalem czy dostana za jeden report bana i czy wogole Blizzard cos z tym robi to nie mogli mi odpowiedziec na to pytanie. Czyzby Blizzard juz nie banowal? Moze sam zaczne uzywac bota? Caly wolny czas stracony na lewelowaniu kiedy inni odpala bota i jada do rodziny na swieta.
Ktos moze wie cos wiecej na ten temat? Jak sprawa z banami Blizza wyglada?

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 21:42 
Cytuj  
zacznij uzywac bota i powiedz nam co i jak:)


_________________
~~

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 21:45 
Cytuj  
To nie takie proste,wydaje mi sie ze przed jakimkolwiek banowaniem blizzard musi sie upewnic ze to byl bot czyli musza poczekac az sie zaloguje i poobserwowac, czyli koles musi "uzywac bota" w czasnie dochodzenia, sprawdzic czy konto przypadkiem nie zostalo skradzione, poza tym wielu chinoli ma stl grania jak boty a sam styl grania nie moga ich banowac, dodac to tego jeszcze ze reportow na takich kolesi jest masa a blizz ma ograniczona liczbe ludzi to troche musi to zajac i o ile denerwujace to moze byc to wyobraz sobie jak by ktos z przekory reportnol Ciebie za "botowanie" i z miejsca milabys dostac bana.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 21:49 
Cytuj  
Pewnie zaraz sie okaze, ze te wszystkie "cheap gold" i "powerleveling" to jest z botow?
Blizzard daje jakies ostrzezenia czy odrazu permanent ban?


Ostatnio edytowano 9 kwi 2007, 21:51 przez mortal, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 21:51 
Cytuj  
To pewnie teraz bys chcial zebysmy dali Ci link na bota zebys mogl porownac to co oni wypisuja z tym co wypisze Twoj bot ^^.

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 21:53 
Cytuj  
mortal napisał(a):
Pewnie zaraz sie okaze, ze te wszystkie "cheap gold" i "powerleveling" to jest z botow?


No a skad ?
Z botow i graczy - chinoli ktorzy zbieraja kase (czesc to boty, czesc gracze, ale ciezko sie z nimi dogadac po angielsku)
Primal Earth wystawiane na moim serwerze za 4g przez 1 lvl kolesia 'Chinapower' to pewnie tez z botow, ale przynajmniej jest tanio i akurat tego primala nie trzeba samemu grindowac ;D

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 22:17 
Cytuj  
Probowałem się bawić w boty ale jest ich 2 czy 3 każdy płatny i nie do obejścia przy użyciu cd keya bo maja na to blokady probowałem trial i działa wręcz genialnie :]

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 22:57 
Cytuj  
Tez prubowalem i jakis ruski byl ten bot szybko wylaczylem :)

mortal napisał(a):
Caly wolny czas stracony na lewelowaniu kiedy inni odpala bota i jada do rodziny na swieta.


Caly WoW. Nudne lvlowanie, farmienie, a ludzie za to jeszcze placa.
Na szczescie nie mam juz takich problemow 8)


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 23:17 
Cytuj  
Undmeen napisał(a):
Probowałem się bawić w boty ale jest ich 2 czy 3 każdy płatny i nie do obejścia przy użyciu cd keya bo maja na to blokady probowałem trial i działa wręcz genialnie :]


Poka ten trial. :]


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 00:19 
Cytuj  
To zobacz na normalnym koncie, a potem pisz z drugiego do GM'a ze przeciez ty nic nie zrobiles i w ogole co oni od ciebie chca.

Fakt jest taki ze boty sa banowane i usuwane, ale to nie jest tak ze pokazesz paluszkiem i przyjdzie wujek GM i zabierze bota. Znikaja te ktorych nie widzisz, ale to malo efektowne jest, nie? :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 00:38 
Cytuj  
GM pracujacy dla blizza nie moze banowac "botow" i dlatego to odbywa sie tak dlugo, zazwyczaj trwa to 2-3 miesiace, czyli trwa to tyle ze zarobia na kolejny cd-key i od nowa, wilk syty i owca cala :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 07:20 
Cytuj  
Pan Samochodzik napisał(a):
Primal Earth wystawiane na moim serwerze za 4g przez 1 lvl

To że ma lvl 1 śwadczy niby że jest botem? Ja też wszystkie itemy wystawiam na AH z chara lvl 1 o którym nie wie nikt z gildi ani znajomych, z maina nic nie wystawiam nigdy...
Osobny temat że jak się nudzę to tłukę boty w ashara/winterspring... Ostanio widziałem tez bota klepiącego dragonkiny koło onyxia lair...
Najbardziej mnie bawi jak przywale takiemu palantowi stormstrike'a a on mi hunters mark rzuca i stoi bo nie może strzelać... Dramat....

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 09:14 
Cytuj  
Gorsze sa boty ktore siedza w kopalniach i kopią vainy. Ja potem musze kupowac od nich na AH ore bo nie moge sam nic wykopac. W wyniku czego zostaje bez kasy i pewnie bede musial od tych samych ludzi kupic gold na mounta :P

Czyli sprzedaja mi moj wlasny gold :P

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 11:25 
Cytuj  
roball napisał(a):
Najlepiej jest sie wypowiadac na tematy o ktorych sie nic nie wie, a pozniej jeszcze glupsi to beda sobie powtarzac.


To napisz coś mądralo, a nie spamuj


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 11:28 
Cytuj  
roball napisał(a):
Najlepiej jest sie wypowiadac na tematy o ktorych sie nic nie wie, a pozniej jeszcze glupsi to beda sobie powtarzac.


Piszesz pod moim postem, wiec musze ci odpowiedziec bo chyba do mnie to pisales, wiec dodam ze znam osobiscie GM-a pracujacego w firmie, ktora dla blizzarda zajmuje sie sprawami online, dlatego wiem ze GM nie banuje botow, a cala sprawa z botami i ticketami jest dla nich bardziej zabawna niz powazna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 173
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 13:58 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ja znam dzordza busza irl. Mowil ze jada do iranu zrywac pomarancze~


Roball to sie robi żenujące ... A nie śmieszne... Teraz to się OT zrobił, a ja no cóż, właśnie sam go robie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 14:28 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zenujace jest to ze kazdy wypisuje totalne bzdury nie majac pojecia o temacie. Boty sa problemem, farmerzy sa problemem, to nie jest "zabawa" w strzelanie do botow. Boty znikaja szybciej niz sie wam wydaje, sa cholernie latwe do wykrycia i nic tego nie zmieni.

Twoj kolega pracuje w firmie ktora nie nazywa sie "BLIZZARD", wiec nie wie jak sprawy wygladaja tam. Jego wiedza na ten temat jest zerowa bo ta "firma" segreguje tickety ktore dalej w wiekszosci ida do GM'ow pracujacych w .fr.


O co ci chodzi Roball ?
Nie podaje konkretow bo nie ladnie pisac kto gdzie pracuje i moze moj kolega nie chce nawet anonimowo byc tu opisywany, ale ty Roball wiesz lepiej, wiec moge byc twoim przyjacielem ?... prosze bo jestes wielki znawca i wspanialy, wiesz wszystko najlepiej... woooow !!!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 14:40 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
Piszesz pod moim postem, wiec musze ci odpowiedziec bo chyba do mnie to pisales, wiec dodam ze znam osobiscie GM-a pracujacego w firmie, ktora dla blizzarda zajmuje sie sprawami online, dlatego wiem ze GM nie banuje botow, a cala sprawa z botami i ticketami jest dla nich bardziej zabawna niz powazna.


Stary. Osoba ktora nie pracuje w Blizzardzie a posrednio zajmuje sie ticketami nie jest GM'em. Jesli nie potrafisz tego zrozumiec to mowi sie trudno.


Naprawde ?
Upewnij sie i potem pisz bzdury, Blizzard osobiscie nie zajmuje sie tym, ma firmy na calym swiecie zajmujace sie obsluga gry online, jedna z nich jest w Dublinie i tam pracuje sporo polakow od ponad roku kiedy to byl otwrty nabor, post byl podawany nawet tu na forum.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 15:20 
Cytuj  
Mógłbyś napisać raz a dobrze roball, a nie tylko postcount bić spamem.
Z tego co piszesz wynika, że znasz dobrze strukturę obsługi WoW i jesteś pewien, że pracownicy firmy z Dublina nie mogą być GM'ami.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 16:12 
Cytuj  
Nie podales zadnych konkretow, wiec mozemy kontynuowac...

...mylisz sie :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.