mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 17.05.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 23:39 
 
W zablokowanym temacie ktos napisal o grzmociku:

A co do Grzmocik & Company to ich tez ktos kiedys wyrucha czy to w real'u czy w WoW'ie czy w innej grze i znajac oblude polakow beda robic to samo co my teraz - czyli swiete oburzenie.

Opowiem wam jak grzmocik trafil na lepszego od siebie...

Graczom ally nie musze sie przedstawiac. Moje imperium finansowe rozciagalo sie od darna po stv a swoimi mackami drenowalem z golda polowe serwera. Wiekszosc czasu spedzalem kombinujac nad ciekawymi sposobami zdobywania golda.
I ktoregos razu postanowilem zapolowac na spryciarzy bawiacych sie w transfery miedzyfrakcyjne. Jak zapewne wiekszosc graczy sie orientuje aby uniknac wysokiej prowizji za przerzut, itemy wystawialo sie w ah za ulamek ich wartosci. I dla osoby postronnej na krotka chwile pojawial sie smakowity kasek do lykniecia.

Poczatki to bylo eldorado... po kilkadziesiat przechwytow dziennie. Potem zapal transferowcow nieco ostygl ale jedna dojna krowka byla nad wyraz przyjemna. Raz po raz tracila swoj ladunek a i tak dzialala dalej. Grzmocik vel Szpiegus - bo tak nazywal sie wowczas jego alt, niemalze dzien w dzien placili mi trybut za swoj brak czujnosci :) Zupelnie nie rozumiem jak mozna go nie lubic... ten gosc mi oddawal mi epiki albo smakowite stacki w bardzo rozsadnej cenie 1s :D ... nie targowalem sie... bralem hurtem :) to byl moj idol, przecietny gracz odpuszczal sobie po 3-4 wpadkach a On byl wytrwaly.

Chcialbym moc powiedziec ze swoje klopoty znosil z pogoda ducha i usmiechem na twarzy... ale nie moge. Pieklil sie bowiem strasznie. Wyl, krzyczal i szalal w slepej wscieklosci... az musialem sie przelogowywac bo jego pisane kiepskim angielskim bluzgi zaslanialy mi polowe ekranu. Tak sie zastanawiam czy nie skaleczylem wowczas jego psychiki... moze jego popisy na tym forum to efekty mojej owczesnej zabawy? :( Czyzbym niefrasobliwie stworzyl frankensteina ktory grasuje teraz po swiecie? :(

Oczywiscie niech kazdy ma swiadomosc tego ze przechwytywalem tylko niewielka czesc jego transferow wiec jakiejs specjalnej krzywdy mu nie uczynilem... ale mam mocne przeczucie ze ten gosc uwazajacy sie za spytniejszego niz cala reszta swiata byl nieziemsko wqrwiony za te znikajace w trojkacie bermudzkim transfery ;)

Grzmociku vel szpiegusku specjalnie dla ciebie poszukalem ksywki twojego alta w archiwum zebys mial 100% pewnosci kto cie wowczas nekal, mam nadzieje ze doceniasz to poswiecenie ;)

regards

ps. opowiem wam zajefajny numer niestety nie mojego autorstwa. Na ally ktos krzyczal "WTB foror 1.5k" a na hordzie w tym samym czasie z alta "WTS foror 1,2k". Grzmociki i im podobne persony wyczuwajac okazje kupowaly tego hordowego sowicie przeplacajac a na ally oczywiscie nikt nie chcial dac mu obiecanych 1.5k :D Kapitalne to bylo, ciekaw jestem ile lamek sie na to zlapalo.


_________________
My name is girl... Richgirl

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 23:57 
 
I specjalnie stworzyles sobie konto zeby nam o tym powiedziec, a kogo obchodzi wasze przygody z grzmocikiem


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 23:58 
 
miszcz ktory wyruchal system zostal wyruchany przez pleby
hahahahahahahahahahahahahhahahahahahah
http://www.youtube.com/watch?v=tF4JTd61xco <- dzieci smiejace sie z grzmocika


_________________
Nat is fat


Posty: 20
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 05:25 
 
Tea who you yeabunny ! to byl moj alt nie Grzmocika !


Posty: 24
Dołączył(a): 29.04.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 05:44 
 
Bzdura. Co do histori przechwytow w histori stracilem kilka righteus orbow i jakies smieci moze 500g.

Na forrorach zarobilem jakies 20k golda wiec dla mnie byles idiota ktory sprzedawal je za tanio.

Niesamowita histora ale moze jakies screeny (mowisz o epickach)?
Zreszta ten biznes ma wliczone ryzyko

btw z tego co czytamy chwalisz sie ze okradales ludzi lyl gz nie ma to jak duma zlodzieja.

@Nat gdzie mi tu pokazujesz pedofilskie swoje sklonnosci?
http://armory.wow-europe.com/team-info. ... e+Grubaski
Rubaszny Grubasek lubi male zolte dziewczynki?

@Humbac idz sprawdz czy rowery stoja

P.S
Wracam w sobote, licze na drama w tym topicu bo po zamknieciu ost na moj temat nie mam co czytac!


P.Ss Richgirl to chyba firma w upadlosci z tego co pamietam zostales w TBC z syfem preTBC za gruba kase. Przeczytaj moj podpis.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 07:59 
 
humbac napisał(a):
(...)

Kod:
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 6:25 am




Grzmocik napisał(a):
(...)

Kod:
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 6:44 am



Ale biedne te nasz dzieci neostrady, musza tak wczesniej wstawac bo sie spoznia na gimbusy i nie dojada do szkoly :( Mam nadzieje ze przez to nie zapomnieli spakowac kredek na plastyke :-?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 08:00 
 
Cytuj:
btw z tego co czytamy chwalisz sie ze okradales ludzi lyl gz nie ma to jak duma zlodzieja.


Etam, on tylko rucha system.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 08:49 
 
Urzekła mnie wasza historia :lol: :lol: :lol:


Posty: 11
Dołączył(a): 17.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 08:50 
 
Grzmocik napisał(a):
Bzdura. Co do histori przechwytow w histori stracilem kilka righteus orbow i jakies smieci moze 500g.


Zaiste jestes jak nieswietej pamieci zwiazek sowiecki jesli chodzi o przyznawanie sie do strat... bo z tego co pamietam moja ulubiona dojna krowka dala mi z 5 razy wiecej niz sie przyznajesz.

Ale rozumiem ze to wstyd straszny zre wacpana. Na forum gdzie swe pawie piorka stroszysz i epatujesz swymi madrosciami, ktos przypomina jak wbijal Ci szpilke w dupe :)

Grzmocik napisał(a):
Niesamowita histora ale moze jakies screeny (mowisz o epickach)?
Zreszta ten biznes ma wliczone ryzyko


Nie robilem zdjec moim krowkom, nie jestem zoofilem i widok lagodnej, cierpliwej mucki mnie nie podnieca... ale Ty zadnego dowodu nie potrzebujesz grzmociku vel szpiegusku. Co najwyzej potrzebujesz lecytyny.


Grzmocik napisał(a):
Na forrorach zarobilem jakies 20k golda wiec dla mnie byles idiota ktory sprzedawal je za tanio.


20k? aj waj ale mi zaimponowales

Grzmocik napisał(a):
btw z tego co czytamy chwalisz sie ze okradales ludzi lyl gz nie ma to jak duma zlodzieja


No cos ty, jesli jakis cwaniaczek wystawia item w ah za 1s to mam chyba prawo domniemywac ze wystawil go po to aby go sprzedac ? gdzie tu widzisz zlodziejstwo ? Skoro robiles to dalej znaczy ze sumarycznie na tym nie traciles. Po prostu placiles myto drogowe.

Grzmocik napisał(a):
P.Ss Richgirl to chyba firma w upadlosci z tego co pamietam zostales w TBC z syfem preTBC za gruba kase. Przeczytaj moj podpis.


Ten jak to okresliles "preTBC syf za gruba kase" to byly resztki z magazynow jakich mi sie juz nie chcialo sprzedawac. A firma Richgirl nie jest w upadlosci tylko w likwidacji. Quitnalem wowa ale calkiem mozliwe ze sie jeszcze spotkamy... dalej transferujesz? bo jesli tak to zablokowalbym to porzadniej :)

regards

Ps. Twoj podpis mowi o Tobie wiecej niz godzinne interview. Nie masz pojecia jak sie ciesze ze oskubalem kogos takiego ja Ty :D


_________________
My name is girl... Richgirl

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 09:14 
 
A kumpel sie dopytywal czemu nie chce grac na BLu....

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 09:18 
 
Richgirl - proponuje porozmawiac sobie z grzmocikiem na pw albo w realu..wyjasnicie sobie wszystko i bedzie cacy. Mysle ze nikt na tym forum nie ma ochoty czytac jaki to ty miszcz jestes ze go oskubales , albo jak grzmocik dal sie oskubac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 09:22 
 
Mysle ze kazdy lubi czytac drame


Posty: 11
Dołączył(a): 17.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 09:29 
 
Flacha napisał(a):
Richgirl - proponuje porozmawiac sobie z grzmocikiem na pw albo w realu..wyjasnicie sobie wszystko i bedzie cacy. Mysle ze nikt na tym forum nie ma ochoty czytac jaki to ty miszcz jestes ze go oskubales , albo jak grzmocik dal sie oskubac.


Zeby bylo jasne... ja tego forum nie czytam a kumpel mi powiedzial ze gosc ktorego meczylem to taki lokalny burak-sfaniaczek pozujacy na gwiazdeczke.

Poswiecilem troche czasu tylko i wylacznie po to, zeby ludzie ktorych ten kmiotek obraza mieli odrobine radosci :) taki jestem altruista ;)


_________________
My name is girl... Richgirl

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 09:34 
 
to ja dorzuce do dramy : Grzmocik - lepiej sie nie wypowiadaj na tematy uczciwosci, bo na temat twoich przekretow na arenach 3v3 to mozna cale powiesci pisac.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 09:40 
 
:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 10:32 
 
Te pajace graja na BL-u ?
buhahaha...... :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 10:56 
 
embe napisał(a):
Te pajace graja na BL-u ?
buhahaha...... :lol:


To miales jakies watpliowosci? ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 11:12 
 
Ja tam zgodnie z tym co napisla Vercin lubie drame , ale wyjasnij mi rich cos tam zebym nie mial watpliowasci jestes kolesiem co siedzi 24h na dobe w grze i kombinuje jak zarobic golda na roznych okazjach po to zeby sprzedac pozniej innym graczom. Taki z Ciebie chinski farmer szkoda ze nie masz pracy moze bys nie musila wtedy siedziec tyle czasu w wowie :(

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 11:28 
 
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 0529&sid=1
krotko i na temat : Grzmocik ma 2 teamy, dzieki jednemu z nich nabija sobie ranking czyli jak juz wszyscy pojda spac wchodza na 2 konta aby zagrac ze swoim teamem dzieki czemu dostaja free wina :D Grzmocik bystry chlop!


_________________
~~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 11:49 
 
Ale to juz bylo:|

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.