mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 33
Dołączył(a): 30.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:02 
Cytuj  
Witam was !! Mam pewien problem, a mianowicie kupiłem na allegro jakies 3 dni temu doładowanie do wowa, na 30 dni, koleś doładował mi, wszystko ładnie grało a tu po 3-4 dniach wyskoczyło mi to ze skonczył mi sie ten abonament do wowa i musze znowu doładować ?? co to moze byc ?? :o po tak krótkim czasie ?? :(( Przeciez powinienem miec 30 dni a nie 3 :(( pomocy

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:17 
Cytuj  
juz ktos o tym tu pisal :) i nawet ktos mu odpisal co nalezy robic zeby sie tak nie stalo


_________________
~~


Posty: 33
Dołączył(a): 30.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 15:19 
Cytuj  
a możesz dać namiar na ten post ? bo nie moge go znaleźć, i jeszcze jedno jak mam 17 lat to w danych personalnych w Acount Managment mam zaznaczyc to ??

Cytuj:
You acknowledge that you are a 'natural person' who is over the age of majority in the country where you are a citizen, and agree to the Terms of Use of World of Warcraft on behalf of yourself and, at your discretion, for one minor child for whom you are a parent or guardian and whom you have authorized to use this account.



??

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 17:33 
Cytuj  
Doladowanie do wowa na 30 dni przez alegro Oo CO to K***A jest ? a tak btw moze ci rodzicie ustawili tylko 3 h rozrywki dziennie :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 17:42 
Cytuj  
patataj88 napisał(a):
Doladowanie do wowa na 30 dni przez alegro Oo CO to K***A jest ? a tak btw moze ci rodzicie ustawili tylko 3 h rozrywki dziennie :D
Swietna sprawa.
Przewaznie jakis student oferuje doladowanie konta bandzie dziecakow, oczywiscie uzywajac do kazdej transakcji tej samej karty.


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 30.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 21:42 
Cytuj  
heheh a co w tym złego ze sobie doładowałem na 30 dni ?? skoro jest taka opcja w wowie ?? Koleś jest zaufaną osobą to nic złego :-? ja tu przyszedłem po pomoc a nie po jakiejś inne opinie...

*

Posty: 175
Dołączył(a): 6.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 21:44 
Cytuj  
Ty sprawdz moze czy nie dostales jakiegos bana;p
Juz kiedys byla taka akcja, ze grupa ludzi dostala bana poniewaz kupowala doladowania u tego samego typka na allegro :lol:

*

Posty: 186
Dołączył(a): 12.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 21:50 
Cytuj  
Hleban Pleban, joł

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 22:48 
Cytuj  
Kase z karty chyba pobiera wlasnie przy 3 dniu po doladowaniu. Na poczatku wowa doladowalem karta na ktorej chyba bylo 40zl, wlasnie po 3 dniach po doladowaniu konto znow bylo frozen bo kasy nie pobralo. Prawdobodobnie gosciuu juz nie mial kasy na karcie i Ci nie doladowalo. Radze dzwonic do goscia i mowic o sytuacji

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 23:44 
Cytuj  
koci napisał(a):
Kase z karty chyba pobiera wlasnie przy 3 dniu po doladowaniu. Na poczatku wowa doladowalem karta na ktorej chyba bylo 40zl, wlasnie po 3 dniach po doladowaniu konto znow bylo frozen bo kasy nie pobralo. Prawdobodobnie gosciuu juz nie mial kasy na karcie i Ci nie doladowalo. Radze dzwonic do goscia i mowic o sytuacji


Kase z karty pobiera zawsze od razu, wiec jeśli nie masz środków lub przekroczyłeś limit (k. kredytowa) to będzie rejected i tyle.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 00:42 
Cytuj  
Hleban napisał(a):
heheh a co w tym złego ze sobie doładowałem na 30 dni ?? skoro jest taka opcja w wowie ?? Koleś jest zaufaną osobą to nic złego :-? ja tu przyszedłem po pomoc a nie po jakiejś inne opinie...

Nie ma takiej opcji w wowie.
Koleś robi płatność kartą z mBanku na miesiąc. jak masz juz freeze.
Tylko, że blizz się troszkę pokapował i jak taki cwaniaczek opłaca z jednego konta 50 graczy to już jest podejrzane i jakieś nielegalne zarabianie kasy:P i wszyskie konta dostają bana.
Znam osobę, której się to przytrafiło, ledwo udało się odzysać konto.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 08:48 
Cytuj  
Dokładnie , sama opłacałam kiedyś 2 konta i po paru tyg dostałam email od Blizza celem wyjaśnienia dlaczego tą jedną kartą są opłacane 2 konta, dopiero jak złożyłam wyjaśnienia że to konta moje i mojego chłopaka + duuuuużo papierów z banku się odczepili..


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 08:59 
Cytuj  
Opłacałem z jednej karty 2 lub 3 konta przez około 2 lata. Zero problemów przez ten czas i później. Jak widać /random.


_________________
Gzzzt

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 10:20 
Cytuj  
Oplacam z mojej karty moje konto i 2 znajomych i narazie 0 problemow

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 11:25 
Cytuj  
Jedyne problemy jakie miałem z opłacaniem konta to jak kupiłem od polaka w tamtym roku priesta, a on przy zakładaniu konta zamiast polski, dal ukraina... Po jakimś czasie chciałem zrobić transfer postaci, jakoś 9 prób, 3dni z rzędu - wszystkie rejected. Po 2dniach email od Blizza dlaczego płatność pochodzi z innego kraju niż konto jest zarejestrowane. Bajki typu nie mam swojej karty i kolega z gry mi pomaga opłacać nie pomogły :wink:
Wymagali przesłania ID właściciela, skan karty kredytowej z ktorej była próba opłacenia konta (8 cyferek zamazanych ofc) + upoważnienie. A w końcu sie skończyło na blokadzie płatności kartami bo chcieli jeszcze "Utility bill" właściciela konta, a tego mi sie za cholerę już nie chciało załatwiać i po prostu to zlałem.


Pierwszy email od nich jakoś we wrześniu:
Cytuj:
Greetings,

We regret that we encountered a problem when trying to process your payment. In order to assist us with resolving this problem, we respectfully request that you provide the following information:

Please confirm how many accounts you are paying for, and if more than one, please supply the name of all the accounts and the reason that you are paying for them.

Could you please provide a list of all accounts, if any, which currently have character transfers being processed using the same card?

Was payment attempted with only one credit card? If more than one credit card was used, please confirm how many credit cards were used, and explain why multiple cards were used.

Please confirm whether the bank that issued your card is based in a different country from the contact address listed on your World of Warcraft account, and if it is, please explain the reason for this as well as stating in which country the credit card was issued.

Please check that the correct details are registered on the account management page.

Did you change the expiry date of the credit card used on any of the attempts to enter your credit card information, and if so, please explain why and confirm the actual expiry date that appears on your credit card.

Please note, without this information we may be unable to accept the reserved payment on your account. Regrettably, this issue cannot be resolved by your bank and a swift reply to these queries will enable us to resolve the issue quickly, the payment may expire with no reply within 3 business days.

Thank you for your co-operation


Best regards,

Blizzard Entertainment Europe
Haidehn
Payment Support
www.wow-europe.com/en
Please retain all history if you reply to this mail.


Drugi albo trzeci:

Cytuj:
Hello,

Thank you for your interest in World of Warcraft. Due to the incorrect contact information on your account we cannot accept any credit card payment at this time. In order to restore the credit card payment option we ask that you please provide us with a readable scan or digital picture of the following:

* The authentication key used to create the account
* A utility bill (electricity or phone bill) which contains your name and the given address to be able to change the address.
* A photo ID (such as Passport or drivers license) of the account holder
* Credit cards used (the middle 8 numbers can be covered for security, but the first and last four numbers and the name needs to be visible)

If the card is not in the account owners name we also need:

* ID of the card holder
* A document stating that you are allowed you to use the credit card, signed by the credit card owner

Please note your account itself has not been closed. You can pay for your subscription by using pre paid game cards, further information can be found here: http://www.wow-europe.com/en/requiremen ... ption.html

Thank you for your understanding.


Regards,

Giheleo
Blizzard Europe Entertainment
Payment Support
http://eu.blizzard.com/support




A co do autora tematu, bardzo możliwe, że koleś z Allegro opłacił komuś konto (czy tam PCT) zarejestrowane na inny kraj i Blizz cofnął wszystkie płatności z jego karty w celu wyjaśnienia sprawy (takie zabezpieczenie z ich strony przed chargeback).

Inna sprawa, że kupowanie PCT czy aktywacji 30dni (lub więcej) z Allegro to kłopoty na własne życzenie. Najbezpieczniej płacić przez prepaid lub własną kartą, 100% bezpieczeństwa.

P.S. Tamto konto z zablokowana płatnością jeszcze mam wiec jak ktoś chce kupić to PM ;p ostatnio opłaciłem prepaidem na 2miechy bo miałem sporo golda na nim wiec jest aktywne. 3x 70lvl (priest, hunter, palek) Alonsus (pve) horda. Taki maly offtop...


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 09:41 
Cytuj  
My ostatnio mielismy taka akcje ze w pare osob robilismy transfer na inny serwer.

Sytuacja wygladala tak ze tylko jeden z nas mial karte kredytowa.
Przeniosl 3 postacie i chcac przeniesc swoja dostal bana na tydzien :P , bo przekroczyl limit uzywania tej karty i blizz zablokowal mu mozliwosc przeniesienia sie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.