mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 10:17 
 
Nie wiem czy dobrze robie zakladajac nowy topic, ale wyjscia nie mam.

Cała historia zaczyna sie dzis rano, kiedy loguje sie do wowa, a raczej nie moge sie zalogowac...pytanie wtf...hasło nie wchodzi, zmieniam pasy elegancko, loguje sie na konto a tu pusto, nie ma itemkow pve i kasy , tak jak na rogalu tak i na shamanie. Co ciekawe na koncie pojawily sie nowe chary. Loguje sie a tam bam, z 500g na jednej, a na drugiej masa blue itemkow i potkow, tak jak na shamanie tak i na rogalu. NIe zastanawiajac sie dlugo przeslalem na rogala ( bo czemu nie, jak oni mnie okradaja, to co ja ich nie moge? ) ... Co mnie dziwi, moj rogal byl na AV, gosciu farmil mi powiedzmy 1k honoru. Stało sie to rano. dziwne.... oraz to zenie wyslal kasy na jakies postacie, tylko na te na moich kontach.Do tego te itemki..pelno gemow, nether vortexow i innych blue crapow...

Pytanie, wysłac ticket, i czy bliz cos wskóra i odda itemki, czy zbanuje konto na tydzie a itemkow nie dostane bo cos tam...help ! please!

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 10:29 
 
Wyslij mail do Blizza. Investigation potrwa okolo 2 tygodni, w tym czasie nie bedziesz mogl grac, ale odzyskasz wszystkie itemy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 10:33 
 
zrób format dysku systemowego i postaw od nowa zanim zaobserwujesz to samo na koncie bankowym.

bo dla mnie podstawowe pytanie byłoby jak ci sie ktoś wjebał na konto


_________________
psn

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 10:40 
 
a wszystkie "nie twoje gemy poty vortexy " daj komus do potrzymania :P w tym czasie jak napiszesz do gm hehe


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 10:42 
 
Widzisz, mam 2 kompy w domu. laptopa i tego na ktorym gram w WoWa, Moja siostra zazwyczaj siedzi na moim kompie bo latwiej sie jej gra na myszce. Wchodzi na jakies gowniane stronki nie wiadomo co to jest etc...w 60% jestem pewien ze to ona cos zciagnęła... Moj ojciec glownie siedzi na laptopie, ale zdaza mu sie surfowac na moim, mysle ze to jakies 30% hego wina... Do mojego konta ma dostep moj najlepszy przyjaciel, sasiad. Gra tam swoim charem etc..ALE w tym czasie gosciu był na wyjezdzie hokejowym, wiec jego wykluczam. I mozliwe ze ja cos złapałem chodzac po necie...ale raczej wchodze na sprawdzone stronki..typu mmo-champion ..arenajunies.com i tam jakies i bzdury..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 10:44 
 
znam gościa który w momencie kiedy przesłał swoje hasło wow przez GG widizłał ostatni raz konto.

btw kup siostrze myszke :wink:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 10:48 
 
Daedrael napisał(a):
Wyslij mail do Blizza. Investigation potrwa okolo 2 tygodni, w tym czasie nie bedziesz mogl grac, ale odzyskasz wszystkie itemy.


Znajomy mial podobną sytuacje, zawieszenie konta trawało jakieś 24h.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 10:50 
 
hehhee nie wiem, raczej jej kupie. Powiem wam ze to szczescie w nieszczesciu...Bo na rogalu jakby nie patrzec mam prawie 800g za to...ale nie mam pve itemkow, jezeli je dostane to bede do przodu prawie 1k golda :P ... z drugiej strony mialem moze ze 2-3 itemki warte uwagi do pve. Udalo mi sie tez wejsc w dobrym momencie bo gosciu nie przyeslal wszystkiego.
Najbardziej boli mnie shaman. tam mialem duuuuzoooo dobrego sprzetu do pve...jak do ele /enh i resto ( prawie 1900 do heala ! : P )

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 10:51 
 
Deshroom napisał(a):
btw kup siostrze myszke :wink:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 10:54 
 
Nokiu$ napisał(a):
Nie wiem czy dobrze robie zakladajac nowy topic, ale wyjscia nie mam.

Cała historia zaczyna sie dzis rano, kiedy loguje sie do wowa, a raczej nie moge sie zalogowac...pytanie wtf...hasło nie wchodzi, zmieniam pasy elegancko, loguje sie na konto a tu pusto, nie ma itemkow pve i kasy , tak jak na rogalu tak i na shamanie. Co ciekawe na koncie pojawily sie nowe chary. Loguje sie a tam bam, z 500g na jednej, a na drugiej masa blue itemkow i potkow, tak jak na shamanie tak i na rogalu. NIe zastanawiajac sie dlugo przeslalem na rogala ( bo czemu nie, jak oni mnie okradaja, to co ja ich nie moge? ) ... Co mnie dziwi, moj rogal byl na AV, gosciu farmil mi powiedzmy 1k honoru. Stało sie to rano. dziwne.... oraz to zenie wyslal kasy na jakies postacie, tylko na te na moich kontach.Do tego te itemki..pelno gemow, nether vortexow i innych blue crapow...

Pytanie, wysłac ticket, i czy bliz cos wskóra i odda itemki, czy zbanuje konto na tydzie a itemkow nie dostane bo cos tam...help ! please!

Mialem to samo. Najpierw dostaniesz bana za in-game trading (spam na lfg z goldem, jakis gold making program na tych nowych charach). Po wyslaniu maila ze to keylogger i podajac wszystkie dane dostaniesz konto back. Well, niestety ja musialem czekac 2 miesiace zanim mi odblokowali.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 10:54 
 
Shadhun napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Wyslij mail do Blizza. Investigation potrwa okolo 2 tygodni, w tym czasie nie bedziesz mogl grac, ale odzyskasz wszystkie itemy.


Znajomy mial podobną sytuacje, zawieszenie konta trawało jakieś 24h.


Kumpel czeka od 31 marca. Dzwoni tam pare razy dziennie i nadal investigation.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 10:58 
 
kurwa mac..nie wiem co robic...Nie straszcie mnie...kurwa, na dodatek wczoraj mi sie wow skonczyl ( pre paid) i doladowalem sobie nowego..........................................Pisac ticket, czy nie...kurwa mac.....

Ze skanowalem system, masa trojanow i innych badziewi....na postawienie systemu od nowa nie ma szans...Kurde, dlaczego akurat ja...


Ostatnio edytowano 12 kwi 2008, 11:05 przez Nokiu$, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 11:04 
 
Investigation od 24.03. Konto odblokowane po paru dniach, skasowanego chara w dalszym ciagu nie ma jak i paru przedmiotow ktore zaginely na innym.
To tak zebys sie nie denerwowal. Chlopaki sie nie spiesza...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 11:08 
 
Nokius oni ci jebneli konto żeby na nim przehandlować kupe golda, jak nie napiszesz to pewnie dostaniesz bana poprostu


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 11:18 
 
Najpierw zagram arenki zeby pkt dostac ^^... A btw, moj angielski jest na poziomie liceum, napisze ticket ale , jakby to powiedzierc, niezbyt klarowny.. Moglby ktos mi napisac wzor czy cos... byłbym bardzoo wdzieczny!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 11:19 
 
Nokiu$ napisał(a):
kurwa mac..nie wiem co robic...Nie straszcie mnie...kurwa, na dodatek wczoraj mi sie wow skonczyl ( pre paid) i doladowalem sobie nowego..........................................Pisac ticket, czy nie...kurwa mac.....

Ze skanowalem system, masa trojanow i innych badziewi....na postawienie systemu od nowa nie ma szans...Kurde, dlaczego akurat ja...


bo na to pozwoliłeś, wbrew obietnicom Microsoftu zapora windows nie wystarcza ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 11:24 
 
RufeN napisał(a):
Nokiu$ napisał(a):
kurwa mac..nie wiem co robic...Nie straszcie mnie...kurwa, na dodatek wczoraj mi sie wow skonczyl ( pre paid) i doladowalem sobie nowego..........................................Pisac ticket, czy nie...kurwa mac.....

Ze skanowalem system, masa trojanow i innych badziewi....na postawienie systemu od nowa nie ma szans...Kurde, dlaczego akurat ja...


bo na to pozwoliłeś, wbrew obietnicom Microsoftu zapora windows nie wystarcza ;)
nie chce wszczynać dyskusji ale imho zapora wogóle nie jest potrzebna, a w związku z tym zapora windowsowa to aż naddto. oczywiscie zapora windows nie czepia sie tego co jest wysyłane ale najpierw trzeba sobie syf zainstalowac a do tego firewall ma niewiele.

dobry firewall jest dobry dla ludzi którzy lubią instalować sobie trojany bo bedą działały fajnie a nie wyślą danych :lol:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 12:09 
 
Deshroom napisał(a):
Nokius oni ci jebneli konto żeby na nim przehandlować kupe golda, jak nie napiszesz to pewnie dostaniesz bana poprostu

^this.
Jak juz bedziesz pisal ticket to na 100% nie pisz tak jak tutaj na forum. Srsly.

Reszta tutaj: viewtopic.php?t=26989&start=80


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.