mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 21:54 
 
..ze smiechu

przytaczam tu kilka cytatow z roznych stron inetu dotyczacych WoW, ktore byly wklejane na Ircu gdzie siedzimy - wszystkie teksty sa jeszzce swieze :)

"No to ile tszeba bedzie wybulic na nasz piekny world of warcralt mam nadzieje ze malo jezeli maja pobierac takie oplaty wrr czemu nie moga zrobic darmowe servy jak diablo2 "

"Slyszalem ze world of warcraft to gra wylacznie online i w dodatku trzeba za to granie placic ... czy to prawda ????"

"a bendom piradzkie serfery???????????????!!!!!1"

" wytlumacz mi posuniecie blizzardu jezeli nie monopolistyczne zagrania. Czytam sobie glowna strone i co widze sa dwie wersje gry jedna zawiarajaca tylko postacie z hordy druga z allies kupisz te zawierajaca horde mozesz grac tylko tymi postaciami to jest istne zdzierstwo"

" hehehe to ja wam cos powiem jak pierwszy raz wybralem sie do krainy krasnoludow bay statkiem to wyladaowalem w tym miasteczku u krasmolodow a ze niewiedzialem jak sie dostac dalej do miasta krasnolodow ptactwem nie oglem to plynolem w plaw przez morze do miasta ludzi zajelo mi to godzine"

"ja kupie sobie pudelko z postaciami Horde.. bo jak sobie kupie pudelko kolekcjonerskie to bedem mogl tylko grac panda, albo tym goopim zerglingiem, o diable nawet nei wspomniajac :(( co za monopolisci :(("

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 22:01 
 
Ostatni cytat byl tylko komentarzem do tego:

"Czytam sobie glowna strone i co widze sa dwie wersje gry jedna zawiarajaca tylko postacie z hordy druga z allies kupisz te zawierajaca horde mozesz grac tylko tymi postaciami to jest istne zdzierstwo"

byl jeszcze jeden swietny, znajde i dolacze

EDit - mam:

"Wyglada jednak na to ze trzeba bedzie kupic orginalna gre, aby miec klucz pozwalajacy na zalozenie konta, wiec placimy za gre no i placimy za kazdy mies grania - moim zdaniem takie posuniecie jest totalnie beznadziejne."


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 22:16 
 
czyzbys cytowal posty z forum wow.battlenet.pl ? hm...nakrecasz im reklame

fav : "bezsensu ta gra nie ma wogule singla blizzard sie zeszmacil NIGDY juz nie kupie ich gryy"


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 22:19 
 
Dobre...

czesc cytatow jest z forum.battlenet.pl
ale wiekszosc z forum mu.xp.pl


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 22:21 
 
Zodi4c napisał(a):
"ja kupie sobie pudelko z postaciami Horde.. bo jak sobie kupie pudelko kolekcjonerskie to bedem mogl tylko grac panda, albo tym goopim zerglingiem, o diable nawet nei wspomniajac :(( co za monopolisci :(("


Ja tez chce grac panda :/ ...

T.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 22:42 
 
Dlatego sie ciesze ze WoW bedzie platny :]

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 22:44 
 
Cytuj:
Esterad napisal: Biegnąc tak z pare minut przez barrens i spotykając moim (w tamtym czasie) 38 poziomowym łotrzykiem i pozdrawiając /wave nisko lvle postacie (góra 20 poziom) nie spodziewałem się czegoś ciekawszego (choć w ramach ostrożności - trucizny na nożach, evasion ( szansa na unik zwiększona o 50% przez 15 sec.), sprint - 60% szybszy bieg przez 15 sec. (jak mount), Vanish (w skrócie polega na rzuceniu specjalnego proszku, ala zasłona dymna i niezależnie od sytuacji włącza się skradanie).
I wpadłem z gapiostwa oczywiście bo przebiegłem obok dwóch teoretycznie nisko poziomowych postaci. Jedna na 22 Kapłan druga zaś okazała się 42 poziomowym wojownikiem. Oczywiście zatakował. 1/4 życia u mnie poszła odrazu i wtedy ocknałem się i zoabaczyłem co się dzieje. Um. "Blind" oślepinie - polegająca na rzuceniu trującego proszku z rośliny "fadeleaf" w oczy ofiary i obezwładnienie jej na 10s (w tym momencie nie można atakować bo um. odrazu zniknie) - oczywiście została użyta.
Kolejna ciekawa umiejętność o której pisałem wcześniej to Vanish, równiez użyta. Odbiegnąłem pare metrów i uaktywnilem skradanie.
Jak oślepienie zeszło to począł mnie intensywnie szukać kręcąc się w kółko. Podszedłem i ustawiłem się tak aby jego plecy były w zasięgu moich noży przechodząc do kontrataku użyłem połączenia Cold Blod ( zwiększa szanse na trafienie krytyczne o 100%, czyli pewniak że będzie krytyk - ważne by trafił) i "ambush" um. zwiększająca jednorazowo o wile bardziej obrażenia obrażenia.
Kolejnie użyłem evasion zwiększający % szanse na unik i uzywałem sinster strike. Gdy punkty specjalne naładowały mi się do 4/5 użyłem rapture, który polega na zabieraniu co 2 sekundy dodatkowych pkt. życia. Truzicny nałożone na sztylety też dostały się pod skórę taurena. Nasz trolli początkujący kapłan też się zorientował co się dzieje bo począł leczyć nieistotnie wojownika, toteż nie zaprzątłem sobie nim głowy. Gdy poownie naładowały mi się pkt. specjalne użyłem Eviscerate polegające na udrzeniem oboma sztyletami z obrotu na raz. Też duże obrażenia.
Tauren walczył do końca, troll starał się też leczyć do końca. Gdy wojoniwk zginął, troll niespodziewanie zazcął się śmiać.
Do teraz zastanawiam się czemu go z rozpędu też zabiłem... Sytuacja była dość zabawna. Wolałem tam dłużej nie zostawać i szybszym krokiem oddaliłem się z barrens.


moje ulubione. warrior byl 4 lvle od niego wyzej i jeszcze mial priesta do leczenia.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 23:12 
 
Fakt, placenie dobrze przefiltruje. Strach pomyslec jakie (i ile) pytania od takich delikwentow padly by podczas gry.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 23:15 
 
Ale tez nie ma sie czemu dziwic, nie ma skad brac informacji. Mimi programu blizzarda dla fansiteow nie ma dobrych stron na ktorych mozna sie czegos konkretnego dowiedziec. no moze poza thottbotem ale ona tez kulawa.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 23:40 
 
koma skad ten text?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 23:51 
 
"Jak to co z kontami - tak jak postaci zostaną skasowane - cel ich tworzenia był wyraźnie podany - BetaTesty. Powiem tylko że na 16lvl "wojowniczym trupem" wykonywanie kolejnych questów solo stawało się coraz trudniejsze - odnosiłem wrażenie że ta gra nastawiona jest na teamplay"


zaczerpniete ze strony CDP :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 23:59 
 
Nie no looooool, gra nastawiona na teamplay, a co to kurfa ma byc?single, czy Ci ludzie sa imbecylami?Nie kapuje juz, czy znaja pojecie On Line game?
Jak mozna byc takim idiota? :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 00:02 
 
to Esterad , jeden z moderatorów boarda WoW na portalu Battlenet.pl i zapewne stamtąd ten tekst pochodzi :]

z Faerie Fire by mu tak łatwo nie poszło 8)


Posty: 25
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 00:03 
 
hm moze i 50 zeta odsieje polskich malolatow, ale 15usd dla amerykanskich dzieciaczkow do kasa na lunch, raz nie wyda i bedzie gral. ja od WoW zaczynam platne mmorpg wiec moze sie nie znam, ale na zachodzie prawie kazdego stac na placenie, wiec co za roznica czy dupe bedzie zawracal polski gowniarz czy zachodni? :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 00:09 
 
Baldu napisał(a):
hm moze i 50 zeta odsieje polskich malolatow, ale 15usd dla amerykanskich dzieciaczkow do kasa na lunch, raz nie wyda i bedzie gral. ja od WoW zaczynam platne mmorpg wiec moze sie nie znam, ale na zachodzie prawie kazdego stac na placenie, wiec co za roznica czy dupe bedzie zawracal polski gowniarz czy zachodni? :P


Powiem ci....
Im mniej smarkow tym lepiej!

A swoja droga to se tak mysle czy nie lepiej by bylo zamknac rejestracje na forum na czas open bety? Kazdy by sie duuuzo lepiej poczul na forum WoW-a.

Ehhh taka sugestja....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 00:11 
 
Aldatha napisał(a):
to Esterad , jeden z moderatorów boarda WoW na portalu Battlenet.pl i zapewne stamtąd ten tekst pochodzi :]

z Faerie Fire by mu tak łatwo nie poszło 8)


ale koles ma nasrane omg


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 00:24 
 
Aenima napisał(a):
Aldatha napisał(a):
to Esterad , jeden z moderatorów boarda WoW na portalu Battlenet.pl i zapewne stamtąd ten tekst pochodzi :]

z Faerie Fire by mu tak łatwo nie poszło 8)


ale koles ma nasrane omg

A że się tak głupio zapytam: dlaczego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 00:25 
 
powstrzymac sie nie moglem:
"Zaopzerwowalem jak Gralem 9 GODZ w WoWa ze co godzine za potwory coraz mniej expa dostajesz.Jak konczylem grac nie dostawalem wogule Xp za potwory jak przespalem noc i znowu wloczylem to dostawalem.WIEC NASZ BOCHATER SIE MECZY"
edit-kawalek ucialem:"Latwo tez zauwarzyc jak wlaczamy gre i idziemy xp nasz Bohater wali wieksze HITY"
eureka normalnie...
tam jest wiecej smiesznosci


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 22 lis 2004, 00:29 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 00:27 
 
Uhh now lasnie dlaczego ma nasrane bo ja tez nie zrozumialem za bardzo?:O
Opisal jakas walke, nie wczytalem sie dokaldnie, co tam takiego smiesznego jest?
Bo z pozostalych cytatow az bije na pierwszy rzut oka glupota piszacego ale o so chodzi tutaj?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 00:34 
 
Nom też bym prosił o objaśnienie :). Walka opisana niczego sobie, moze sytuacja nieco odbiegająca od rzeczywistości ale... ja wiem czy stawiać takiego kolesia w jednym rządku z amebami , autorami pierwszych cytatów ?.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.