mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 12.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 19:22 
Cytuj  
w wersji beta WOW są NPCe u których można skasować talenty i ułożyć je na nowo - pytanie to osób które grają na serwerach USA - czy w wersji retail dalej oni są czy zostali usunięci ? 8)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 19:44 
Cytuj  
za pierwszym razem \o/. pozniej jest chyba 5, 10, 15 az do 50


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 20:13 
Cytuj  
Powalone te zasady na maxa. Chcesz miec inne talenty, to sobie zrob nowa postac. To tylko bedzie sprzyjac ujednoliceniu postaci nawet w dziedzienie talentow.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 21:56 
Cytuj  
No sorry Robak ale jak jestes cieciem i se zle levelujesz to rob od nowa. Za slaba umiejetnosc spekulacji sie _PLACI_. Nie bron gry na sile, bo to resetowanie to tolarny debilizm. Wszyscy beda robic jakies najlepsze drzewko rozwoju, jak papugi bo jakis koles cos zainicjowal, pozniej ktos cos wymysli jeszcze lepszego i prawie za darmo (bo co to jest ten biedny gold) znow papugi beda kogos innego naslasowac. To mi wyglada jak gra dla debili, no bo przeciez z jakiej paki on ma robic kolejna postac! toz on za gre placi! to musi miec udogodnienia.
A co do zaslaniania sie patchami, to zaden patch nie odmieni sytuacji o 180 stopni.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 22:37 
Cytuj  
Astus, daj chłopie na luz
Ja nie korzystam z templatów i jesli cos skaszanie to mam robić postać od nowa?
Weź się zastanów człowieku, reroll jest dla tych co eksperymentują, nie dla tych co jadą z template.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 22:42 
Cytuj  
astutus chciales sie popisac ale ci nie wyszlo.

Wow jest imo bardzo wybalansowany i dopieszczony mimo ze zawsze sie ktos znajdzie i krzyknie ze cos jest uber a cos slabe.
Najmocniejszy template jest fajny, ale gimpem tez sie milo gra.
Poza tym sa talenty majace sens tylko w pve.

pozatym nie trafiles wogole w problem.

ps. jaki jest sens nazywania kogos bardziej doswiadczonego cieciem?
wogole twoj post struktura i sensownoscia przypomina mi oficjalne boardy ,fe!


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 22:42 
Cytuj  
Poprawiam:

1wszy res talentow - 0 zlota
2gi - 1 zlota moneta
3eci - 20.

Moja opinia: Blizz pospieszyl sie z wydaniem WoWa.Taka opcja jest przydatna, zwlaszcza na poczatku gry,kiedy kazdy kolejny patch najprawdopodobniej bedzie bardzo duzo zmienial. (narazie sa przeciwnicy,ale wbijcie sobei 50lvl,a wtedy w patchu wam np. wogle wywala jakas umiejetnosc,albo zrobiom z niej totalny szit )Pozatym cena resa talentow rosnie bardzo gwaltownie,wiec nie mozna sobie czesto na to pozwalac.


Ostatnio edytowano 2 gru 2004, 22:43 przez BaSiC, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 23:07 
Cytuj  
Dobra po kolei.
Dwutlenek: no fakt ostro zabrzmial post. Nierozwaznie napisalem tego posta i teraz sie zasmialem jak to widze:) Ciec nie mial sie do Roballa tyczyc, tylko w takiej sferze: No sorry Roball! jak jestes cieciem; to mialo byc w stylu: no sorry Roball, jak jestes np. warrem w grze to troche inaczej walczysz. Nie wiem czy czujesz o co chodzi :)? No ale moja wina, faktycznie mozna bylo to zrozumiec tak jak napisalem -> przepraszam.
Co do reszty bo to jest wazniejsze, dalej uwazam, ze za wygodni jestescie, jak nie korzystasz z template to jestes np. dla mnie wartosciowym graczem, a nie jakas odtworcza papuga. Lecz pomimo to, jak sobie skaszanisz postac to masz ja robic od nowa. Do kogo masz pretensje? Twoja wina i tyle, tak to zabrzmioalo to co napisales, jakby to ktos Ci zepsul postac i Ci sie nalezy pomoc w resetowaniu.

A Koma to w ogole nie wiem jak sie zabrac do tego twojego posta ;>.
Z tym popisywaniem sie to w ogole daj luz, nie chce rozgrzbywac tej kwestii bo sie wiekszosc oburzy. Z tym co napisales o wybalansowaniu i dopieszczeniu to jak to sie niby tyczy do tego co ja pisalem? Piszesz ze gimpem sie dobrze gra, no to se graj skoro lubisz a jak ci sie to znudzi to wg mnie nie masz prawa resetowac talentow, ot co i nie ma gadania, ze ktos ci tam wklepie i uznasz, no dobra fajnei sie gralo, ale trzeba tez komus wklepac blablabla. Pozniej ten tekst z tym ze sa talenty majace sens tylko w pve.. no i co? Tzn. ja podejrzewam co ty mi niby chciales napisac, pewnie to ze nie bedzie 100% papug tylko te papugi beda sie dzielic na dwie grupy :P? Ql i dlatego juz resetowanie talentow moze byc dopuszczone?
A ze nie trafilem w problem, no to ty jedyny w tych wsiech postach jakos na okolo szukales wyjasniania mi dlaczego powinno sie dac resetowac talenty. Powiedz czy ktora z w/w twoich argumentow odpowiada na to pytanie?
No i ostatnie co do ciecia, juz wyzej opisalem o co chodzi. Co do doswiadczenia, co ty mozesz o tym wiedziec jak mnie nie znasz. A kto jaki jest doswiadczony to sobie dedukuje z roznych wypowiedzi i mam mniej wiecej obraz jaki kto jest, akurat jesli chodzi o roballa to pare razy zrobil na mnie wrazenie nie dosc dobre i mam o nim mierne zdanie.
A co do skladni mojego posta, byc moze tego nie jestes w stanie zauwazyc, ale jest on logiczny i spojny. Konkretne wypowiedzi przedewszystkim i umiejetnosc filtrowania esencji :P.

Jeszcze btw odnosnie doswiadczenia: doswiadczony gracz to taki, ktory potrafi krytycznie oceniac cos co jest mu w grze na reke... To tyle mam nadzieje, ze ze zrozumieniem tego nie bedzie problemow.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 23:07 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Poprawiam:

1wszy res talentow - 0 zlota
2gi - 1 zlota moneta
3eci - 20.

Moja opinia: Blizz pospieszyl sie z wydaniem WoWa.Taka opcja jest przydatna, zwlaszcza na poczatku gry,kiedy kazdy kolejny patch najprawdopodobniej bedzie bardzo duzo zmienial. (narazie sa przeciwnicy,ale wbijcie sobei 50lvl,a wtedy w patchu wam np. wogle wywala jakas umiejetnosc,albo zrobiom z niej totalny szit )Pozatym cena resa talentow rosnie bardzo gwaltownie,wiec nie mozna sobie czesto na to pozwalac.

Ktos mi to przetlumaczy?
Bo nie "rozumie" o co koledze chodzi.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 23:14 
Cytuj  
cypis napisał(a):
za pierwszym razem \o/. pozniej jest chyba 5, 10, 15 az do 50



Chcialem wyprowadzic was z bledu - sam duzo testowalem i resetowalem w OB talenty. Pierwszy taki reset nie kosztowal mnie nic. nastepny 1 GP. Trzeci z kolei 20 GP.

Co do tlumaczenia reszty: Nie wiem czego tu mozna nie rozumiec.Generalnie uwazam ze w poczatkowej fazie WoWa jestem za mozliwoscia resetowania talentow,pozniewaz kazdy kolejny pacz bedzie b.duzo zmienial,a nie kazdemu usmiecha sie robienie nowej postaci,jesli nad jedna spedzil juz wiele wiele dni,bo nagle patch wyszedl i wszystko sie zmienilo.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 23:25 
Cytuj  
Do tlumaczenia byly Twoje skroty myslowe, ktorych nie bylem w stanie rozszyfrowac...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 23:27 
Cytuj  
Basic no ja mam odmienne zdanie i tak, rozumiem Twoje argumenty, ale wg mnie prawdopodobienstwo tego, ze jakas zmiana odmieni o 100% oblicze profesji jest tak znikoma, ze nie rownowazy w zadnym stopniu tego resetowania dla papugowania.
Tyle, dzieki za konkretna wypowiedz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 23:35 
Cytuj  
astutus napisał(a):
Basic no ja mam odmienne zdanie i tak, rozumiem Twoje argumenty, ale wg mnie prawdopodobienstwo tego, ze jakas zmiana odmieni o 100% oblicze profesji jest tak znikoma, ze nie rownowazy w zadnym stopniu tego resetowania dla papugowania.
Tyle, dzieki za konkretna wypowiedz.

W EQ na porzadku dziennym byly zmiany AA (odpowiednik talentow).
Tam nie bylo mozliwosci respecu, devsi robili refundy.
Caly widz polega na tym, ze zmiana jednego skilla moze spowodowac ze cale drzewko staje sie bezuzyteczne.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 23:55 
Cytuj  
Ale to dzial na forum zatytulowany "World of Warcraft".

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 00:06 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Ale to dzial na forum zatytulowany "World of Warcraft".

A lyzka na to niemozliwe...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 00:27 
Cytuj  
astutus napisał(a):
No sorry Robak ale jak jestes cieciem i se zle levelujesz to rob od nowa. Za slaba umiejetnosc spekulacji sie _PLACI_. Nie bron gry na sile, bo to resetowanie to tolarny debilizm. Wszyscy beda robic jakies najlepsze drzewko rozwoju, jak papugi bo jakis koles cos zainicjowal, pozniej ktos cos wymysli jeszcze lepszego i prawie za darmo (bo co to jest ten biedny gold) znow papugi beda kogos innego naslasowac. To mi wyglada jak gra dla debili, no bo przeciez z jakiej paki on ma robic kolejna postac! toz on za gre placi! to musi miec udogodnienia.
A co do zaslaniania sie patchami, to zaden patch nie odmieni sytuacji o 180 stopni.


:lol: To widać mało znasz mmorpg, byś sie zdziwił to nie gra solo :roll:

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 03:53 
Cytuj  
Wraz z patchami które drastycznie zmieniają układ ,wartości talentów itp jest wprowadzany reset talentów także nie ma co płakać.

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 08:25 
Cytuj  
zalezy gdzie w SB tego nie bylo i po patchu mialem gimped toona i musiales sie oduczac skilli bylo to mozliwe za kaseke

A co do WOW basic ja tez sie respecowalem i pierwszy reset kosztuje 1g a nie 0


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 09:54 
Cytuj  
tak astuts musze sie zgodzic z kolegami.
Najczesciej xpaki i duze patche potrafia namieszac do tego stopnia ze mozliwosc "przebudowy" toona jest dosc istotna, i wiekszosc mmo daje jakas opcje respecowania skilli.
I nie jest prawda ze dotyczy to tylko okresu polaunchowego, przyslowiowe gowno moze trafic w wentylator w w baaardzo zaawansowanej grze po roku - dwoch i dluzej, potrzebe respeca moze sprawic droba zmiana ktora moze nie gimpnie ostateczenie toona ale np sprawi ze zupelnie inne drzewko czy rozklad talentow bedzie znacznie lepsze. Nie oznacza to np ze postac bedzie total gimpem ale dla wielu ktorzy dopieszczali postac miesiacami jest to juz bolesny cios. Ale zdarza sie ze xpaki czy duze patche potrafia wogole odmienic oblicze gry - wtedy jest juz znacznie gorzej. W wow jest o tyle "lepiej" ze ze generalnie ograniczen skilowych nie ma, abilities sa rozdzielanie automatycznie (to akurat wg mnie nie jest "lepiej") zatem pzostaje glownie respecowanie talentow. I taka opcja w grze jest. Pytanie tylko jak daleko mozna sie posunac w respecowaniu ich i czy w end game dla toona lvl 60 (albo wiecej po xpackach) ilosc golda potrzeba do przebudowy bedzie tylko bolesnym wydatkiem wymagajacy troche pracy czy bariera nie do przeskoczenia (mam na mysli reset calego drzewka lub silna przebudowe ).
A uwierz mi reroll 60 lvlowego toona (lub cholera wie o ile wiecej po dodatkach) to bedzie bol szczegolnie takiego dopieszczonego sprzetowo, bo nie jest tylko kwestia robienia chara od poczatku ale takze zdobywania stuffu ( ktory w 99% jest soulbound i nie przerzucisz go sobie na alta).
Byc moze (jak w wiekszosci mmo) dopracowany high end toon bedzie na tyle bogaty ze bedzie go stac na respece dosc zaawansowane, lub tez
przy znacznych zmianach blizzard umozliwi jakies latwiejsze kasowanie talentow. Czas pokaze.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 10:20 
Cytuj  
dobrze jest jak jest.
W zasięgu kieszeni każdego gracza będzie kilka resetów, czyli dokładnie tyle co w AO a tam jest to o tyle ważniejsze, że można zgimpować się całkowicie, bo co level dokładamy sobie gdzie chcemy i nie robi sie to automatycznie w zależności od profesji. WIęc jak ktoś w AO stuknął 50lvl i stwierdził, że moba lvl40 to on za chiny a wykorzystał wszystkie resety to już nic nie pomogło, tylko kasacja chara i robienie nowego.
Trzeba uważać, rodzielać z głową, a jak nie to się płaci.
A nerfy, duże patche i zmiany są obecne w każdym mmo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.