mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 21:39 
Cytuj  
Tylko dla skonczonych fiutkow, oszustow, cheaterow, scamerow, terrorystow i czlonkow Ligi Polskich Rodzin :smile:

Link do nowych plikow *.ini dajacych:
- window mode
- ultra zoom

"mob level/agro" jeszcze nie mam ale jak sie pokaze to wrzuce do tego samego katalogu co reszta

http://www.resetnet.pl/~karol/L2files/

EDIT: a jak ktos dodatkow jeszcze jest zboczencem to w tym samym katalogu znajdzie patch zmieniajacy nieco wyglada female avatarow (wszystkie rasy) jesli nie nosza armorka.
Zmiana jest client side a wyglada to wtedy tak:
http://www.resetnet.pl/~karol/L2files/nekkid.jpg
:grin:



_________________
Gry MMO sa jak sex.
Gdy są dobre... są bardzo, bardzo dobre.
Gdy są złe... ciągle są lepsze niż nic :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-06-30 22:53 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2004, 20:29 
Cytuj  
Dorzucilem do tego samego katalogu plik z NPC level/agro.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 08:53 
Cytuj  
Genialne opisy questow.

http://www.lineagecenter.com/quests.php


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lip 2004, 23:26 
Cytuj  
Ze Strzala wyczailismy fajna rzecz.
Wiadomo ze moby duzo nizsze od naszej postaci nie dropuja itemow (albo dropuja 1:20).
Ale to jest do obejscia :smile:

L2 kalkuluje to dla postaci ktora zadaje "last shot" jak przy questowych itemach.
Jesli ja zetne dark blue prawie do konca a wykonczy go ktos dla kogo ten mob jest green/white albo wyzej to drop rate bedzie jakby on zabil go sam (nawet jak w teamie gramy).

To na pewno fajna rzecz jak ktos chce wyciagnac cos co sie nie dropuje z wyzszych mobow (np. steel recipe etc).
Nie kumam czy kasowo da sie to tez jakos wykorzystac - musze przegladnac liste dropow mobow czy nie ma jakiegos low lev dropujacego czesto jakies wartosciowe itemy.

Ale... moze ktos wie czy jak LOW LEVEL gracz zabija RED moba to czy wtedy szansa na dropa jest zwiekszona?
Bo jesli tak to tworzac combo 40 lev gracz + 1 lev polujacy w teamie na 20 lev moby mogliby niezle wyciagnac towarku :smile:

Anyway - jesli ktos ma pomysl jak to nasze znalezisko wykorzystac to share please :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 1
Dołączył(a): 13.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2004, 08:32 
Cytuj  
hejka. nie znam sie na tych wszystkich postach i mam nadzieje ze swoja wiadomoscia nie wprowadze zamieszania. potrzebuje uzyskac pomoc w nast.sprawie. sciagnalem lineage 2 z sieci. uruchomilem, komputer zrobil update (z 4 h chyba) i jak wchodze to musze podac id i password. Probowalem troche pokombinowac na ich stronie z rejestracja itd ale wychodzi mi na to ze musze kupic kod. Powiedzcie mi jak to jest? slyszalemz e mozna grac za darmo przez jakis czas. czy ten czas juz minal? jak wygladaja oplaty teraz? czy musze kupowac oryginalna gre z cd key'em? jak za to zaplacic? z tego co widze to jest jakis abonament. czy to znaczy ze trzeba placic co jakis czas kase zeby grac?? prosze o informacje


_________________
SNACO

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2004, 09:17 
Cytuj  
Do grania w L2 musisz kupic gre (pudelko) albo sam kod aktywacyjny.
Kod mozna kupic z ich strony WWW - trzeba tylko troche pogrzebac (mi znalezienie tego zajelo z 10 min bo jakos dziwnie schowali ta opcje :wink:)

Oplaty miesieczne sa jak najbardziej ale kupujac gre masz 1 miesiac abonamentu free.

Placi sie za wszystko karta VISA.


Sa jakies darmowe serwery ale:
1. Nie mam zadnych informacji o nich
2. Nie to forum :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2004, 10:36 
Cytuj  
Wykozystanie tego :/ jakos nie znajduje nic wartosciowego co by sie ladnie dropowalo :/

Ale tu powracaja moje wczesniejsze spekulacje odnosnie "zarabiania w party".
Karol czy pamietasz ile wypadalo adena jak zabijalismy anty kiedy to ja mialem last kill ?? Jesli byla to ta sama sumka co w przypadku kiedy ja sam poluje na anty czyli srednio 230a to:

Umawia sie lev 40 z lev 28-30 na anty i poluja je przy czym last kill nalezy do nizszego levelem. Kasuja po 230a srednio od jednego anta (razem).

Ja sam jestem w stanie zabic 10 antow pod rzad a potem rest :/ (w sumie jakies max 15 min) co daje mi ok 2,3k na rundke :smile: taki tanker jesli podniesie mi efektywnosc z 10 mrowek na powiedzmy 50 to:
230x50x4 (4 kwadranse) daje mi 46k na h. Czysty zysk dla tego mniejszo levelovego.
Pod warunkiem ze ten tanker sie zgodzi pomoc i oddac zarobiona kase :smile:. Mozna go podejsc oferujac wszystkie dropniente componenty :> jesli to dwarf.

Jak dla mnie brzmi calkiem calkiem :smile: jesli ma sie czas i ochote na taka wspolprace szczegolnie ze czeste restarty serwera i platnosc lin2reacha - skutecznie obnizaja poziom gotowki w plecaku :smile: to taki tandem moze sie okazac wielce pomocna rzecza dla tych niskolevelowych.

Nie wiem jak jest w przypadku gdybym to np ja zadawal last kill mobowi poziomu 40 ile wtedy wypada tych pieniedzy :/ czy wiecej niz normalnie czy mniej :/

Za bledy merytoryczne i gramatyczne :smile: sorka ale mam dzis kociol w pracy i nie moge tego rozpisac i przemyslec do konca ale z grubsza chyba tak by to tak wygladalo :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2004, 11:00 
Cytuj  
Dwarfa Ci bedzie ciezko namowic bo dla dwarfa najwazniejsza jest mozliwosc SPOILOWANIA mobow.

Ale mozna by czegos takiego sprobowac na mobach "z double HP".
Tymi z partisans valley i orc camp.
Double HP mob daje wiecej XP wiec nawet na 40 lev to juz bedzie "cos" + ma zwiekszona szanse na dropowanie.

Jak stukne 40 to z nowa bronia moge sprobowac - z ta co mam ciagle za dlugo te moby bije.


EDIT:
Moby na ktore warto CHYBA polwoac to:

Orc Barracks:
http://lin.warcry.com/index.php/content ... php?id=549
http://lin.warcry.com/index.php/content ... php?id=499
http://lin.warcry.com/index.php/content ... php?id=497

Partisans:
http://lin.warcry.com/index.php/content ... php?id=207
http://lin.warcry.com/index.php/content ... php?id=208

Ale to jak mowilem na 40 chetnie sprobuje.
Bede mial wtedy duzo wiekszy HP regen passywny + bron o 3 generacje lepsza niz ta co teraz uzywam :grin:



_________________
God Made Us Brothers, But Prozac Made Us Friends.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: karol66 dnia 2004-07-13 12:18 ]</font>

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2004, 11:14 
Cytuj  
Ok - sprubujemy :smile:

moze sie w koncu gory od spudnicy dorobie :wink:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2004, 11:23 
Cytuj  
To jestesmy umowieni.
Ja tam nie moglem polowac bo te kurwy uciekaja jak maja low HP - i dwarfem ich nie dogonie :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2004, 11:58 
Cytuj  
Ta tylko ze ja z tego co pamietem to czesto w walce z nimi chybialem :/ no ale to bylo 6 lev temu :smile:. Spoko do weekendu przekrocze trzydziestke i sie obaczy :smile:. Najwyzej jak bedzie sie "wycofywal" to bede go dobijal "specialem" :smile:

Czyli jakos w weekend (pt,sob.nd :smile: sie zgadamy :smile: Chyba ze dasz rade wczesniej :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2004, 19:47 
Cytuj  
Bardzo optymistycznie patrzysz :smile:
Ja bede full happy jak w niedziele wieczorem bede juz mial all gotowe :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 12:29 
Cytuj  
Do katalogu:
http://www.resetnet.pl/~karol/L2files/

dorzucilem plik z questami wyciagnietymi z L2resources zanim je zamknieto

Niestety - jest to raw tekst bez obrazkow ale i tak to wiecej niz oferuje warcry i L2orphus.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2004, 15:12 
Cytuj  
/edit To poniższe to niestety bullshit, udupilo mnie wczoraj, dropnąłem bsps i po zastosowaniu się do poniższego zalecenia nic sie nie zmieniło.../

If you get killed by a mob and drop one of your items, "Alt+Tab" out of the game and disconnect your internet before you hit the button "Go To Nearest Village". Then bring up Task Manager and close the game with it. Re-connect to the game as usual after this is done and you should see your character fall back to the ground as if he/she was just killed - but you'll still have the item in your Inventory this time!


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: arkadek dnia 2004-07-23 11:18 ]</font>

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2004, 15:36 
Cytuj  
Group experience - explanation.
It is calculated by adding 7% more to the base experience, adding up all the levels in the group and then dividing the total experience by that number. The exp is then distributed by level. For example, let&#8217;s say there is a level 20 and a level 30 in a group. One kill gives them 2000 experience. (Without the 7% added in for the sake of simplicity) Add 20 and 30 together, which would equal 50. Then divide 2000 by 50, which would equal 40. The level 20 would get 800 experience (40 x 20) and the level 30 would get 1200 experience (40 x 30). Because of this, it&#8217;s impossible to sponge experience off of higher levels due to the fact that the experience is distributed this way. If a level 1 groups with a level 30 and they get 2000xp per kill, the level 30 will get roughly 1935xp while the level 1 will get about 65, which is worse than just soloing the noob mobs.
Keep this in mind before a low level asks you to powerlevel them this way!


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 23:53 
Cytuj  
Kolejny pliczek dorzucony do
http://www.resetnet.pl/~karol/L2files/

C1 Prima guide.

Sciagajac ten plik uprawiasz pospolite piractwo wiec jak nie jestes fiutem do dorzuc pare groszy na zbozny cel - poprawisz swoj zapis karmiczny :smile:
Pod pojeciem "zbozny cel" nie rozumiemy kupienia dodatkowej butelki piwa na wieczor ale na przyklad:
http://www.ania.xlan.pl/



_________________
Prawdziwy seks - to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-07-24 00:56 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2004, 20:20 
Cytuj  
Aktualne exploity - uwazajcie.

L2Rich komercyjny updatuje itemy na mapie bez problemu - nie tylko kiedy spadna a posiadacz L2R jest w zasiegu ale gdy wchodzi sie w nowy obszar tez - trzeba mocno uwazac przy przekladaniu itemow z postaci do postaci :smile:

I notoPK exploit.
Prosza magow o buffa, gdy mag zaczyna castowac uderzaja go lekko raz robiac sie purple (albo uderzaja kolege stojacego obok).
Mag konczy castowac na purple wiec sam robi sie purple - gank, kill, loot. Niezle skurwysynstwo :wink:



_________________
It's the same things your whole life. Clean up your room! Stand up straight! Pick up your feet! Take it like a man! Be nice to your sister! Don't mix beer and wine, ever! Oh yeah, and DON'T drive on the railroad track!
Phil Connors, Groundhog Day

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-07-29 21:22 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 17:30 
Cytuj  
jakos szukalem i nie moge sie doszukac 'powtarzania textu'.
Czasem chce cos sprzedac, wymieniam towary i pozniej chce to powtorzyc nie piszac od poczatku raz jeszce.
Da sie jakos ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 17:33 
Cytuj  
SetActiveWindow Lineage II

delay 1000

while 1=1
keys ! TU WPISZ CO CHCESZ SPRZEDAC/KUPIC {return}
delay 300
keys ! TU TEZ MOZESZ WPISAC JAK CI SIE W JEDNYM NIE MIESCI :smile:{return}
delay 30 sec
End


_________________
It's the same things your whole life. Clean up your room! Stand up straight! Pick up your feet! Take it like a man! Be nice to your sister! Don't mix beer and wine, ever! Oh yeah, and DON'T drive on the railroad track!
Phil Connors, Groundhog Day

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-08-08 18:42 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 17:35 
Cytuj  
a czy jest jakis sposob by nie uzywac zadnych macr, wpisow etc..
Moze jakis znaczek,czy cos odpowiada za powtarzanie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.