mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 14:18 
Cytuj  
Witam

Niedlugo wracam po miesiecznej przerwie do gry :) Nawet udalo mi sie kolege namowic - chyba :)

W zwiazku z tym mam pytanek kilka :)

1 czy ktos gral w L2 na dzielonym laczu i jak to sie sprawowalo (bedziemy miec 1MB/s).

2. Karol - jakiego dwarfa sobie zrobic ;) Kurcze korci mnie dwarfica :)

3. Zanim pojawie sie na stale w L2 musze wybrac serwer, do tej pory byl to Hindemith ale niepokoja mnie ostatnie doniesienia z forum. Wiec pytanko do klanowiczow "jak wyglada sprawa klanu PM - co z klanem"

Pozdrawiam

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 14:30 
Cytuj  
Info o stanie klanu PM w telegraficznym skrocie: NIE MA :)

A powaznie.
Wiesz ze ja sie wypisalem z PM przed wakacjami.
Nie mam wszystkich na /friends wiec nie wiem na ile ludzie graja ale na 100% mastera nie ma online.
A jesli nie ma guildmastera to i nie ma klanu.

Bardzo czesto widze online Mako i Leona, Matkall wroci lada moment po problemach z VISA.
O reszcie nic nie wiem.

Co do klanu to ja jestem w subklanie (lev 3) "angoli".
Jesli chcesz moge Ci invite zalatwic bez problemu (generalnie klan przyjmuje ludzi >20 lev) ale jesli chcesz macrowac to raczej bym nie polecal (ja gram Jaskiem a macro puszczam na swoim ardena/resources farmerze, tez dwarfie) bo preferuja ludzi grajacych a nie siedzacych online ale nie odzywajacych sie :).
Nie mam czasu duzo grac w L2 i raczej w dziwnych godzinach tluke.
Ale problemow z teamem etc nie miewam raczej, tak samo problemow ze znalezieniem partnera do jakiegos huntingu.
Main klan wszedl tez w jakis wiekszy alliance (m.i. z Torture) wiec GvG powinno byc pod dostatkiem.

EDIT:
P.S. Jesli chodzi o dwarfa to zadaj sobie jedno zajebiscie wazne pytanie... :))))
Czy to ma byc low level ardena farmer czy cos wiekszego.

Jesli low level ardena farmer to polecam dopasowanie postaci do spotu na ktorym bedziesz farmowal.
Najnizszy sensowny to 13 lev dwarfik z best no grade stuff campujacy 11 lev baty. Moby dropuja ok 100a, do tego 70% szansy na stemp ktory chodzi po >100a za sztuke. W tym momencie ultra szybko i bezstresowo farmujesz na jakims uboczu 50-100k przez nocke.
Ja nastawialem sie na farmera 28 lev do farmowania charcoal z dire wolfow ale nie wiem czy dobrze zrobilem.
Raz ze juz troche za wysoko to jest (generalnie najlepiej by bylo bic jakies 20 lev uzywajac najlepszej broni D grade) a dwa ze STRASZNIOE CIEZKO O DOBRY SPOT - naokolo dion masa playerow i botow.
Anyway... najpierw znajdz dobry spot, potem dopasuj do tego postac farmera.

Jesli natomiast chcesz tego dwarfa ciagle rozwijac to zrob craftera a nie scavengera.
Na dluzsza mete crafter ma lepiej niz bounty hunter.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 15:14 
Cytuj  
[quote="Karol66"]Info o stanie klanu PM w telegraficznym skrocie: NIE MA :)

A powaznie.
Wiesz ze ja sie wypisalem z PM przed wakacjami.
Nie mam wszystkich na /friends wiec nie wiem na ile ludzie graja ale na 100% mastera nie ma online.
A jesli nie ma guildmastera to i nie ma klanu.


To bardzo przykro ;( mialem nadzieje ze jednak cos sie ruszy pod moja nieobecnosc ;( Jesli faktycznie jest tak jak mowisz to jak pojawie sie w grze to poprosze Cie o zalatwienia wejscia do "Was". Co to za klan ???

A krasnalka chce zrobic do grania :) nie do farmowania :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 15:27 
Cytuj  
A propo łącza to ja gram na dzielonej neostradzie. I właściwie mi to wisi, bo gra zajmuje przepustowości około 0,5k...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 16:07 
Cytuj  
Spoko - zlap mnie online wieczorkiem a najlepiej via ICQ bo mam zapierdol w pracy i jak dotre do domu to najczesciej juz na nic nie mam sily (poza bzykaniem :) )
Domowe ICQ moje chyba masz. Jesli nie to szukaj po nicku - KarolSB


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 08:54 
Cytuj  
Spoko :) jakby co to cie zlapie :) mam na ciebie namiary, jednak teraz wiem ze nie wczesniej niz w poniedzialek wtorek :/ kupilismy zly sprzet i sie nie mozemy podlaczyc pod siec w weekend wymienimy :/


Posty: 49
Dołączył(a): 13.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 18:24 
Cytuj  
jestem jestem chwile mnie nie bylo bo znalazlem polski serwer nie platy L2 moze tam sa jeszcze male klopoty na nim ze skilami (nie wszystko dzala jak nalezy) i nie wnioslem oplat na hideminde ale to jest spowodowane tym ze tylko ja i mat gralismy cala reszta nawet sie nie odezwala przez prawie caly miesiac strzala i jasiu ja bym z checia pogral ale jest polski srewer nie platy only poland jakies 60 graczy na nim jest i jest niezle jak co podaje gg 1492093 szepnijcie to pogramy tu czy tam :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 23:06 
Cytuj  
Ja sie na free raczej nie wybiore ale Hinde troche ozyl :)
Tyle ze w roznych gildiach jestesmy.
Tsunami z kumplem w jednej.
Des w RPG.
Ja, Mat, Strzala i jeszcze jeden newbies sie zapisujemy(smy) do Valoran.

Jakby co to w Valoram miejsce Ci trzymam :)
Jest to typowo amerykanska gildia. 2 grekow, portugalczyk, ze 2 azjatow (ale z cywilizowanych stron :)) etc :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 49
Dołączył(a): 13.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 12:46 
Cytuj  
zemna jet taki problem ze gram miedzy 15-22 i na hidemnide niemilem zabardzo skim grac teraz na polskim serwie nieplatnym jest swietnie jest duzo ludzi co graja w tych godzinach a w nocy botka sie pusci ;)sami polacy gra sie rewelacyjnie naprawde zachecam a za granie na hideminde policz ile kasy idze jak co moglbym opylic konto i cd-kay za 200 zl jak beda chetni moj nr gg jest wyzej .

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 14:59 
Cytuj  
Lol nierozumiem jaki sens jest z grania w tą grę na servie gdzie tylko 60 osób gra? gdzie tu endgame?

Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 17:04 
Cytuj  
no wlasnie ja tez nie..

jak wyglada sprawa np zrobienia jakiejs broni? jak jest 60 osob to mysle ze jest okolo 5-6 scav..i co ceny kosmiczne..i o surowiec trudno :>
a ilu jest artisanow 2 :)??

przy tylu graczach to np miasto orcow czy elfow (light) musi byc puste 24/24h :>

opowiedz cos wiecej jak sie gra z tak mala iloscia osob


Posty: 49
Dołączył(a): 13.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 21:13 
Cytuj  
pociesze was sav kras jest tylko 1 :P a crafter jest 1 i ma 24 lvl przeciez to dopiero rusza poczatek za 2-3 miechy bedze z 500 osob gralo funkcja .who sprawdza sie ile jest graczy jakie profescje maja wiekszosc to orki pk albo elfy lataja i sie kiluja i placza bo GM zrobil ze zabiera 50% lvl przy stracie zycia istny hardcore niekture skile jeszcze nie dzalaja podkrecone jest pover shot dla luku miecza i kasteow orkowych chyba o 300% dmg wiec sa kamikadze co z 15 lvl w cruma tover leja golemki twoza sie klany i z dnia na dzen przybywa graczy na serwie panuje klimat nie mowi sie czesc tylko witaj wedrowcze , albo zaproszenie do party wyglada tak "poszukuje do party wielkich wojownikow i adeptow czarnej magi " wiec ta gra brdzej oddje swoj klimat czat jest podkrecony komendami ! i + rozmaiasza na wszystkich mapach , dobra musze konczyc paps

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 17:51 
Cytuj  
Sorry man ale to jest podforum dotyczące płatnej wersji Lineage 2. Jak chcesz pogadać o pirackich serverach to jest stosowny topik na forum darmowych mmorpg.
A granie w 60 os. na serverze zakrawa o dowcip roku - pomijając wszelkie moralno-prawne aspekty tego typu gry.
BTW zapomniałeś napisać, że do niedawna nie działały tam żadne skille a w chwili obcenej działają sobie tak jak to wymysla admin (czyli od czapy) LOL
BTW 2 przy jednym crafterze i scavengerze to scraftowanie łyżeczki do herbaty może wam zająć z miesiąc nie mówiąc już o jakiejś broni...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.