mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2004, 10:58 
Cytuj  
Ktory z Nukerow jest najlepszy :>

zadalem to samo pytanie u siebie w klanie na forum co by miec lepsze rozeznanie jak ludzie mysla :)

Human Nuker
Elf Nuker
Dark Elf Nuker

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2004, 11:02 
Cytuj  
Wszystko jest względne...
Zazwyczaj ważne jest czego się po nim spodziewasz i jak chcesz grać (widomo plusy i minusy).
Jeśli chodzi o dmg (bo rozumiem, że głównie o to chodziło w pytaniu) to najsilniejszy jest jak wiadomo DE (to wogóle rasa zadająca największy dmg). Z tym, że bardzo wolno regeneruje im się mana... a to też nie zadobrze zważywszy że cały czas to na niej jedziesz.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2004, 12:01 
Cytuj  
Potwierdzam. DE SpellHowler rules!

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2004, 12:07 
Cytuj  
Well osobiście gram human sorcerem i musze powiedzieć że jestem 100% zadowolony.

Nie sądze żeby poszczególnie nukerzy (human/de/le) się bardzo rużnili wydaje mi się że są nieźle zbalansowani, ale moge ci postarać się przybliżyć human nukera:

Powiem ci tylko tak... w pvp potrafie skilować naprawde sporo... nawet orka 5lvli wyżej lub archera... i to wcale nie jakiś tam lame sleep i dot... poprostu hardkorowymi nukami + blessed sps. Sleep za to jest boskie w walce kilku na kilku lub kilku na ciebie (ostatnio wymiotłem archera + bd same lvl co ja ^_^)

Co do pve to moge solować moby nawet deep red dla mnie fakt moje nuki nie sa tak mocne jak de a spellcasting speed nie tak dobry jak le ale human sorc to właśnie wypośrodkowanie między tymi dwoma cechami... niby można by pomyśleć że nie są w niczym dobrzy ale jednak...

Ale są też wady:

Oczywiście bólem jest kupno blessed sps (jak chcesz solować dobrze i szybko po 48) no ale cóż coś za coś... normalnie żadna klasa (może poza łucznikami i sumonerami) nie może solować po 48 wiecej niż hmm 0.50% na rest... ja potrafie zrobić 2% per rest...

Do tego rest zajmuje 10-15min teraz żeby mi się mp naładowało i ciężko też o grupe dość..

mm to wszystko co mi do łba przychodzi

Pozdrawiam
(Crap musze dorwać leadera żeby mi zmienił title na AuraMadnes ^_^ ;P)

*

Posty: 61
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2004, 14:22 
Cytuj  
Wedlug mnie najlepsi nukerzy do DE Spell Howler.Maja swietne skille(Vampiric claw,tempest itp.) Do solo sa naprawde dobre( poison,sleep i jakis nuke na zakonczenie).w party w polaczeniu z Shillen Elder moga bic bez przerwy( odnawianie mp i do tego empower:). Co do pvp rowniez wydaja mi sie najlepsi, kilka nukow i powinno byc po kolesiu a jesli nie to zawsze mozna uzyc polaczenia sleep i poison.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2004, 17:31 
Cytuj  
Per primo sleep + dot kończy się z nadejściem c2 przynajmniej w pvp.

Co do działania poison to po lvl50 jaj użyteczność jest mocno ograniczona (zadaje obrażenia dość wolno nawet mimo tego że de dostają kolejne lvle) wydaje mi się że de jako jedyni nukerzy nie dostają kolejnego DoTa po 48 (rekompensują to rzekomo wyższe lvle poison)

Zaletą de sa kolejne levele body2mind i corpse life drain przez co mogą dłużej solować ale przy shilen elder to jest niepotrzebne

Ahh jest jeszcze silence... killer innych nukerów ale trzeba mieć przewage lvlu żeby to wylądowało z sukcesem

Generalnie nuker niezależnie od rasy wymiata... a w walce między sobą różnice są tak minimalne że wszystko zaczyna zależeć od luck/skill


Edit: w party z shilen elder każdy nuker może walczyć non stop

Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 17:31 
Cytuj  
No wiec tak:

Nuker juz wybrany, rosnie jak na drozdzach - 14 lvl juz :D

ale mam pare dalszych pytan :>

Np jak obliczyc jaki dmg robi Nuker , np na przykladzie czaru Huricane

"Creates a powerful tornado. Power 52" Ile to jest te Power 52 przeliczajac na dmg ??.
Kazda profesja walczaca typu fighter ma podany dmg, wiec wiadomo mniej wiecej ile moze zadac, a jak to przeliczyc u takiego maga ?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 19:35 
Cytuj  
BTW apropo DE nukerów dopiero teraz załważyłem że nie mają aura flare.... geeeez... nie chce nic mówić ale to dosyć mocno ogranicza ich w pvp...

Moim zdaniem aura flare to jeden z najpotęrzniejszych spelli w grze potrafi zadać niesamowite ilości dmg w krótkim czasie

Pozwoliłem sobie na mały test na arenie:
(to był czysty test na dmg/time żadnych skomplikowanych taktyk)

Przeciwnik:
BD lvl52 (2.3k hp) m.def 450 + własne buffy + crit dance wyposarzony w dual katany

Ja:
Sorc lvl50 (1.4hp) + własne buffy (blazing skin lvl2 zwraca coś koło 15% dmg) p.def 394 / FP shield

Walka trwała 10-15s obydwaj spamowaliśmy ss/sps start z bliskiego dystansu ja używałem tylko aury on walił mnie mieczami po zakńczeniu zostało mi 300hp jemu 0 :]

Potem rozwaliłem go także bez sps/ss walcząc jusz normalnie, choć dalej nie używałem sleep (staram się przyzwyczajić przed c2) Zaczeliśmy z małego dystansu ja zdąrzyłem walnąć go nukem on spróbował poison (nie weszło) potem zacząłem aura spam (który bez sps jest zdecydowanie wolniejszy) on zrobił bleed (zdiołem emergency dressingiem) potem użył ud wiec zwiększyłem dystans i zacząłem się leczyć. W tym czasie on stosował kombinacje drain i freezing strike potem dokończyłem go aura flare... zostało mi coś koło 400hp


Generalnie myślę że human sorc ma duże szanse z de nukerem pod warunkiem żę tamten nie wyląduje silence...

Pozdrawiam

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 23:25 
Cytuj  
A tak ogólnie z wszystkich ras i profesji to która waszym zdaniem jest najsilniejsza ???

Moim zdaniem Dark Mystic robiony na Shillien Oracle i dalej Shillien Elder jest najbardziej wypasiony na PVP, dość szybko expuje i chyba ciężko znaleźć mocniejszą postać (oczywiście na takim samym LVL).........

Jestem ciekawy waszych opinii :-) Która rasa ??? Która profesja ???

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 23:31 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
A tak ogólnie z wszystkich ras i profesji to która waszym zdaniem jest najsilniejsza ???

Moim zdaniem Dark Mystic robiony na Shillien Oracle i dalej Shillien Elder jest najbardziej wypasiony na PVP, dość szybko expuje i chyba ciężko znaleźć mocniejszą postać (oczywiście na takim samym LVL).........

Jestem ciekawy waszych opinii :-) Która rasa ??? Która profesja ???


ugh... shilen elder? pvp? ummm chyba spellhowler? =)


ale Jak ak już powiedziałem bardzo trudno jest rostrzygnąć który z nukerów jest najlepszy... a co do innych klas to zależy o jakim pvp mówimy....

Edit: Pozatym widze że wysoce prawdopodobne jest że swoje info bazujesz na darmowych serverach (to by tłumaczył absurdalną wręcz pomyłkę) wiedz więc że gra na darmowym serverze i mechanika gry tam działająca często może nie mieć nic wspólnego z płatnymi serverami l2


Pozdrawiam

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 01:18 
Cytuj  
Narazie (jak powiedziałeś) bazuje na free shardach, no bo na czym innym? Powiedzmy że zapoznaje się z grą :-) Ale raczej zaczne na płatnym servie (z różnych powodów).
Jestem po prostu ciekawy i chciałbym zebrać jak najwięcej wiadomości. Niestety nie ma ich skąd brać bo na oficjalnej stronie też są przestarzałe dane a na free servach żadko można kogoś spotkać z kim umiesz (normalnie) pogadać, więc pytam ludzi na forach.

Tak na marginesie: privy są dobre żeby zobaczyć mechanike gry, świat, itp... czyli podstawy gry, nie chce wywalać kasy skoro nie mam pewności że mi się spodoba...

Pozdrawiam...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 04:02 
Cytuj  
Well najprościej się by było z mechaniką gry zapoznać poprostu pytając o coś tutaj :]

Pozdrawiam

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 18:49 
Cytuj  
Żartujesz sobie...
Co innego czytać opinie graczy (jakby nie było subiektywne) a co innego zobaczyć gre na własne oczy...
Czy to filmy, czy screenshoty nie oddają złożoności rozgrywki w bardziej zaawansowanych mmorpg'ach, ani opinie pisane na forach. Mozna je traktować jako uzupełnienie własnej wiedzy -)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 19:38 
Cytuj  
No Niby lepiej na wlasne oczy cos zobaczyc zanim sie kupi - jak mowi poslowie kota w worku sie nie kupuje :D

Ale swoja droga jesli paru graczy powie ze gra jest taka a taka i przedstawi jakies za i przeciw to warto wziasc ich opinie pod uwage :)

Mi sie podoba, chociaz z czasem sie nudzi, mam nadzieje ze wraz z wejsciem c2 sytuacja sie poprawi znacznie

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 01:30 
Cytuj  
Hmm, troche głupio mi pytać, ale nie doszukałem się ODP nigdzie więc odpowiedzcie jeżeli możecie - prosze bez 20 linijek LOL -) Dla was to podstawy - dla mnie czarna magia =)

JAK ZOSTAĆ SPELLHOWLER'em / Na jakim levelu / Co trzeba zrobić ???
Oops, wyszły trzy pytanka :)

Pozdrawiam...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 04:46 
Cytuj  
Spellhowler jest to finallna klasa..
Aby nim zostać musisz zrobić 1st job change (zamiana profesji) na Dark wizarda a potem 2nd job change na Spellhowlera.

1st job change wiąże się z wykonaniem questa (dostępny na lvl19+) i osiągnięciem lvl20 kiedy to jusz możesz oficialnie zmienić profesje

2nd job change wiąże się z wykonaniem aż 3 questów kolejno dostępnych na vlach 35+ 37+ 39+ oraz dojściem do levelu 40 i finalnej zmianie profesji

hmm to chyba na tyle

Pozdrawiam

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 01:18 
Cytuj  
Dzięki za pomoc =)
Pozdrawiam...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.