mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 01:24 
Cytuj  
Musze powiedzieć że to prawdziwy odlot... Jest to obszar głęboko w dvc prowadzący do wejścia do leża anthrasa...

Well wzasadzie nawet nie powinienem tam być ale mieliśmy pewne spięcia z farmerami

Mianowicie ztrainowali full party wszyscy zginel. Jako że jesteśmy najmocniejszym alliancem na devianne nie pozwalamy sobie w kasze dmuchać a czerwony to nasz ulubiony kolor więć farmerzy zostali spkowani...

Po czym wrócili w większej ilości by zkillować naszych reds (dying off karmy jest lame wieć wszyscy byli jeszcze czerwoni) Sytłacja nieco wymkneła się z pod kontroli i po chwili wszyscy famerzy byli martwi a u nas koło 20 red ppl :]

Well ja i serizz też byliśmy czerwoni więc bez wiekszego wyboru czerwone party zapuściło się ze wszystkimi deep into dvc :] (Chyba jako jedyni narazie możemy dojść do samego końca a to za sprawą kilkunasty 60+ lvli do których ja nie należe -_- ;P)

Zabawa była przednia spaliłem 3k bsps c moby dosłownie pojawiają się non stop wszystkie sa social więc cały czas party walczy z kilkoma naraz. Normalnie rozwałka na maxa ale dawno się tak dobrze nie bawiłem Kilka razy byłem prawie na 0hp aledzielni healerzy ocalili mi tyłek ^_^ no i oczywiście ta prędkość akcji... moby gineł 2/3s a pojawiały się jeszcze szybciej -_- ;P Poprostu hardcore... :] wiem że pewnie dla Polaków z bartza i siegharda to chleb powszedni ale dla mnie było to coś nowege ^^

hmm na zakończenie kilka screnów (ahh i karma odpracowana moje 960 w 30min 4k clanmate w 4h :P )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam

BTW To czerwone bydle to Karik najwyższy poziomem mob w c1 (lvl70)

BTW2 screeny niestety są z nieco spokojniejszego miejsca (dalej hs ale jak widzicie wokoło są 2 ściany więc jest troche bezpieczniej niestety dalej za durzo się działo żebym ryzykował laga przy pstrykaniu ss)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 00:57 
Cytuj  
Hehe... widze ubaw mieliscie ostry a i adrealinka pewnie swoje zrobiła. Swoją drogą tak trzeba robić - trzymać farmerów za ryj i na krótkiej smyczy. I u nas też ostatnio sytuacja z farmerami robi się cora bardziej napięta. Narazie tylko zdechło kilku złótych ale robi się coraz ostrzej bo mała zwada i już widzisz kilka grup zasuwających w twoim kierunku...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 61
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 16:52 
Cytuj  
No niezle...chociaz niektorzy chinczycy sa w porzadku.Co do konca DVC rzeczywiscie predkosc spwanowania sie mobow jest ogromna a exp leci bardzo szybko.No i czesto sa tez dropy(duza liczba zabitych mobow), jakies 4 tyg temu spadl nam tam Doom Shield, a bywaja i bronie B grade :D .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.