mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 20:52 
Cytuj  
Bez komentarza... co to ma być?

http://lineage.warcry.com/scripts/images/view_image.phtml?id=58326&site=10&gallery=113&action=prev


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 21:40 
Cytuj  
goscie w zajebistych zbrojach.
tylko nie potrafie rozpoznac jakich. pewnie dlatego ze sa to A-GRADE

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 22:01 
Cytuj  
ta czerwona to nightmare ;] [chyba] ale ja grajac na serverach prv naogladalem sie nawet S gradowych wiec to raczej wrazenia na mnie nie robi :D ze juz nie wspomne o dual spellbookach czy dualdagerach ;]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 22:02 
Cytuj  
ale nie fortunnie zrobiony screen.
ciemny i zmniejszony do tego.

zeb byl jasniejszy nie koniecznie wiekszy to bym odgadl :)


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 06:55 
Cytuj  
Co w tym takie przegiętego? Zwykłe zbroje i już... od lewej chyba Avadon, Doom i właśnie Nightmare, ale żeby to było przegięcie? Nie rozumiem twoich intencji Lolok...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:06 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
ta czerwona to nightmare ;] [chyba] ale ja grajac na serverach prv naogladalem sie nawet S gradowych wiec to raczej wrazenia na mnie nie robi :D ze juz nie wspomne o dual spellbookach czy dualdagerach ;]

Ciekawe rzeczy prawisz... na koreańskich serwerach jest C3 w tej chwili czyli itemy A grade - więc skąd chciałbyś miec pliki źródłowe AA i S grade?
Na priv. shardach dzieją się cuda wianki które z normalnym L2 nie mają zbyt wiele wspólnego.
Cytuj:
Co w tym takie przegiętego? Zwykłe zbroje i już... od lewej chyba Avadon, Doom i właśnie Nightmare, ale żeby to było przegięcie? Nie rozumiem twoich intencji Lolok...

No więc właśnie też nie bardo rozumiem.
BTW Nasze ally wczoraj zaliczyło dropa A grade shield - nie wiem niestety jaka (chyba Tallum albo Dark Crystal) - czarnen to to ze złotym emblematem na środku.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:32 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
skylight00 napisał(a):
ta czerwona to nightmare ;] [chyba] ale ja grajac na serverach prv naogladalem sie nawet S gradowych wiec to raczej wrazenia na mnie nie robi :D ze juz nie wspomne o dual spellbookach czy dualdagerach ;]

Ciekawe rzeczy prawisz... na koreańskich serwerach jest C3 w tej chwili czyli itemy A grade - więc skąd chciałbyś miec pliki źródłowe AA i S grade?
Na priv. shardach dzieją się cuda wianki które z normalnym L2 nie mają zbyt wiele wspólnego.


wiesz jak napisalem ze widzialem to znaczy ze widzialem ... nie wyssalem tego z placa a to co widzialem na screanach z c3 czyli wszystkie nowe amory i weapony to wszystko juz dawno bylo na serverach prv. skad mieli pliki ? nie wiem nie moje servery :< i skad biora nie mam pojecia i malo mnie to obchodzi istotne jest to ze jezeli chodzi o itemy to ludzie na serverach prv sa troche do przodu co osobiscie uwazam jest niesprawiedliwe - ale czy zycie jest ? :< btw ni bardzo rozumie to ze to co na prv nie ma wiele wspolnego z l2 ... set to set , weapon to weapon czy to na oficialu czy na prv wyglada tak samo i to samo daje ;]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:37 
Cytuj  
..... czy wy ślepi jesteścier? Przecież oni mają po dual god's blade, a takie coś po prostu nie istnieje.


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:45 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
..... czy wy ślepi jesteścier? Przecież oni mają po dual god's blade, a takie coś po prostu nie istnieje.

sorry ale czy ty glupi jestes ? jak nie istnieje to co w tym screeanie przegietego ? odrazu wiadomo ze to z nieoficialnego servera koniec tematu - bo czym tu sie podniecac ?


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:49 
Cytuj  
skylight00 skoro cześć rzeczy nie została jeszcze stworzona przez twórcó to jak można je zobaczyć? Rozumiem, że część rzeczy jest w grze od prelude tylko użytkownik nie ma do nich w żaden sposób dostępu - ale znakomita wiekszość jest dodawana z czasem.

Admini priv. serwerów często zmienia ją statystyki mobów/itemów i drop/spoil tables o drop i exp rates nie wspominam bo to oczywiste. Często dodają wymyślone przez siebie rzeczy. Mało tego głupia zmiana xp rate już zmienia obraz gry - na odpowiednim lev. masz zdecydowanie słabszy sprzęt niż miec powinieneś. To w żaden sposób nie przekłąda się na to co jest w orginale. Gra wyglada tak samo, działa tak samo (teoretycznie) - ale mimo wszystko to inna gra.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:49 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
..... czy wy ślepi jesteścier? Przecież oni mają po dual god's blade, a takie coś po prostu nie istnieje.


Masz całkowitą rację. Takie duale nie istnieją.
Zresztą tej broni chyba w ogóle nie ma.
To pozostałość po jakiś wczesnych alfach i betach Lineage 2.


skylight00 napisał(a):
wiesz jak napisalem ze widzialem to znaczy ze widzialem ... nie wyssalem tego z placa a to co widzialem na screanach z c3 czyli wszystkie nowe amory i weapony to wszystko juz dawno bylo na serverach prv. skad mieli pliki ? nie wiem nie moje servery :< i skad biora nie mam pojecia i malo mnie to obchodzi istotne jest to ze jezeli chodzi o itemy to ludzie na serverach prv sa troche do przodu co osobiscie uwazam jest niesprawiedliwe - ale czy zycie jest ? :< btw ni bardzo rozumie to ze to co na prv nie ma wiele wspolnego z l2 ... set to set , weapon to weapon czy to na oficialu czy na prv wyglada tak samo i to samo daje ;]



To co się dzieje na pirackich shardach to w ogóle trudno nazwać Lineage 2.
Te serwery wykorzystują tylko tekstury, modele i w ogóle cały content z oryginalnego, prawdziwego Lineage 2.
I nie wciskajcie mi ciemnot, że to jest L2. :]

To tak, jakby nazwać kupiony za 15$ na bazarze w Singapurze zegarek z wygrawerownym napisem Rolex - zegarkiem marki Rolex. :]


To co jest na piracki serwerach nie jest Lineage 2.
Więc przestańcie wreszcie wspominać o jakiś dziwnych przedmiotach i rozwiązaniach na pirackich serwerach.

A jak tak bardzo Wam na tym zależy to kupcie sobie Hoop Cola naśladującą Coca-Colę i piszcie posty w dziale Darmowe MMORPG.

My tu rozmawiamy o Lineage 2, a nie o jakiś produktach Lineage 2- podobnych.

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:53 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):

BTW Nasze ally wczoraj zaliczyło dropa A grade shield - nie wiem niestety jaka (chyba Tallum albo Dark Crystal) - czarnen to to ze złotym emblematem na środku.


Dark Cristal :) Moja ulubiona :)

http://www.nn-cc.com/~kbuamean251/c3/cb16.jpg

http://www.nn-cc.com/~kbuamean251/c3/c44.jpg


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 11:00 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Lolok napisał(a):
..... czy wy ślepi jesteścier? Przecież oni mają po dual god's blade, a takie coś po prostu nie istnieje.


Masz całkowitą rację. Takie duale nie istnieją.
Zresztą tej broni chyba w ogóle nie ma.
To pozostałość po jakiś wczesnych alfach i betach Lineage 2.


skylight00 napisał(a):
wiesz jak napisalem ze widzialem to znaczy ze widzialem ... nie wyssalem tego z placa a to co widzialem na screanach z c3 czyli wszystkie nowe amory i weapony to wszystko juz dawno bylo na serverach prv. skad mieli pliki ? nie wiem nie moje servery :< i skad biora nie mam pojecia i malo mnie to obchodzi istotne jest to ze jezeli chodzi o itemy to ludzie na serverach prv sa troche do przodu co osobiscie uwazam jest niesprawiedliwe - ale czy zycie jest ? :< btw ni bardzo rozumie to ze to co na prv nie ma wiele wspolnego z l2 ... set to set , weapon to weapon czy to na oficialu czy na prv wyglada tak samo i to samo daje ;]



To co się dzieje na pirackich shardach to w ogóle trudno nazwać Lineage 2.
Te serwery wykorzystują tylko tekstury, modele i w ogóle cały content z oryginalnego, prawdziwego Lineage 2.
I nie wciskajcie mi ciemnot, że to jest L2. :]

To tak, jakby nazwać kupiony za 15$ na bazarze w Singapurze zegarek z wygrawerownym napisem Rolex - zegarkiem marki Rolex. :]


To co jest na piracki serwerach nie jest Lineage 2.
Więc przestańcie wreszcie wspominać o jakiś dziwnych przedmiotach i rozwiązaniach na pirackich serwerach.

A jak tak bardzo Wam na tym zależy to kupcie sobie Hoop Cola naśladującą Coca-Colę i piszcie posty w dziale Darmowe MMORPG.

My tu rozmawiamy o Lineage 2, a nie o jakiś produktach Lineage 2- podobnych.

Dziękuję za wsparcie bracie :)


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 11:03 
Cytuj  
wiec moze tak topic jest o screanie nie o tym czy to screan z oficiala czy z prv :< napisalem co widzialem ale ktos musial napisac ze to co widac to nie l2 bla bla bla mimo wszystko po 3 pierwszych postach w tym topicu reszta to poprostu OT eot xD


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 11:14 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
wiec moze tak topic jest o screanie nie o tym czy to screan z oficiala czy z prv :< napisalem co widzialem ale ktos musial napisac ze to co widac to nie l2 bla bla bla mimo wszystko po 3 pierwszych postach w tym topicu reszta to poprostu OT eot xD

O ile dobrze pamiętam to Ty pochwaliłeś się, że widziałeś wszystko (z A grade włącznie) i nic cię nie zdziwi...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 11:38 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
skylight00 napisał(a):
wiec moze tak topic jest o screanie nie o tym czy to screan z oficiala czy z prv :< napisalem co widzialem ale ktos musial napisac ze to co widac to nie l2 bla bla bla mimo wszystko po 3 pierwszych postach w tym topicu reszta to poprostu OT eot xD

O ile dobrze pamiętam to Ty pochwaliłeś się, że widziałeś wszystko (z A grade włącznie) i nic cię nie zdziwi...


czy to byl OT ? napisalem co widac na screanie a potem dodalem od siebie ze to nic takiego bo juz to widzialem ale po co w topicu o screanie pisac o orginalonosci serverow ,zegarkow i coca coli ? tego nie pojmuje :<


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 12:48 
Cytuj  
Taki mały OT, ale jak jesteśmy przy wiankach na priv servach, to raz mnie rozwaliło jak człowiek chwalił się swoimi dual daggerami i dual bookami :D

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 12:59 
Cytuj  
no mogl widziec nawet rzeczy ktore obecnie weszly w C3 bo to wszystko jest w kliencie tylko tekstury sa dodawane jak sa itemy udostepniane graczom
zadna nowa bron od prelude do klienta nie zostala dodana - wszystko juz tylko kwestia wrzucenia tekstur - nawet statystyki sa wszystkie podane tylko nie ma danych setow na przyklad itd ale itemy A grade juz dawno byly nawet S tylko niekoniecznie poprawne tekstury sie wyswietlaly.
Nawet taki wesoly item o nazwie Lance No-grade z pAtk 30.000 dostepny dla adminow tylko :] jakby tak mozna jakos wplynac na pakiety podczas dropu to daloby sie takie moze z mobka wyciagnac - niestety full server side wszystko inaczej kazdy by sobie grzebal po pakietach :]

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 13:13 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
no mogl widziec nawet rzeczy ktore obecnie weszly w C3 bo to wszystko jest w kliencie tylko tekstury sa dodawane jak sa itemy udostepniane graczom
zadna nowa bron od prelude do klienta nie zostala dodana - wszystko juz tylko kwestia wrzucenia tekstur - nawet statystyki sa wszystkie podane tylko nie ma danych setow na przyklad itd ale itemy A grade juz dawno byly nawet S tylko niekoniecznie poprawne tekstury sie wyswietlaly.
Nawet taki wesoly item o nazwie Lance No-grade z pAtk 30.000 dostepny dla adminow tylko :] jakby tak mozna jakos wplynac na pakiety podczas dropu to daloby sie takie moze z mobka wyciagnac - niestety full server side wszystko inaczej kazdy by sobie grzebal po pakietach :]

Chyba nie do końca wiesz o czym piszesz :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 13:26 
Cytuj  
no wlasnie raczej wiem bo widzialem pliki klienta Prelude i C1 rozkodowane i tam wszystko jest tyle ze wyzsze itemy nie maja wlasnych tekstur i jak sie je zalozy to uzywaja tekstur nizszych itemow :]
Lanca tez jest :)
chcesz to sobie sciagnij skads klienta C1 i programik do dekodowania plikow - zobaczysz wszystko na dloni
nawet lottery ticket i dye tam znajdziesz w ktoryms pliku a odwolania do tekstur mieszcza sie w katalogu SysTextures w plikach odpowiedniej rasy/plci

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.