mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 14:00 
 
Poziomka napisał(a):
Gludio wydaje mi sie ze wlasnie Dawn alliance Lastmonkeyz albo jakos tak podobnie..

A właśnie lastmonkeyz to kto to wogóle jest? Bo samo info a klanie który kontroluje zamek to mam z oficjalnej strony, ale tam nie ma infoaramcji o ally etc.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 14:45 
 
Strzala napisał(a):
OT :)
Uchija Itachii pelna geba :)

Mój avatar +++ ok? :wink:
Jest to przerobiony za pomocą paint.exe bannerek wykopany na którejś ze stronek, (szczególnie jego dolna cżęść którą musiałem dorysować bo był za krótki) , a więc unikat !! :P

Sylvian napisał(a):
A właśnie lastmonkeyz to kto to wogóle jest?


dobre pytanie...
Wydawało mi się że to jakiś sub-clan FCA (ci z amerykańską flagą) ale moge sie mylić bo to raczej przypuszczenie.
....możnaby sie temu przyjżeć bliżej.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 6 kwi 2005, 15:03 przez Itachii, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 14:56 
 
Z tego co wiem..albo wydaje mi sie ze wiem.po wejsciu nashem do ke..wpisalem /allyinfo..i tam mi smignelo lostmonkeyz..o ile to nie byl 'zwid' tzn ze sa w alliansie z ke/vend/shogunite/malus//shounitez czy jak tam sie zwa :))

Ostatnimi czasy nie nadazam za tym kto jest z kim i w jakim alliansie..tak szybko sie sytuacja zmienia .

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 01:21 
 
Jakby ktoś tego nie znał lub łatwiej mu wejść tędy:
CLANS, ALIANCES AND CASTLE CONTROL
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=82892&st=0
CASTLE CONTROL MAP by NCsoft
http://www.lineage2.com/community/castlecontrol.html

obydwa linki do-edytuje do pierwszego posta w tym temacie.
BTW: Lostmonkyz czy jak im tam należą do DOWN.
BTW2: Dziś w nocy "Training day"
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=108485
oraz
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=109275
...ciekawe co z tego wyjdzie?... 4am naszego czasu - nie dziiękuję.
BTW3: Lagi są takie że train może im wyjść "bokiem" ale to juz nie moja sprawa...ide spac o.0 !
zzZZzzZZzzZZ


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 11:46 
 
Itachii co to się stało z BD?
Podobno już po całym ally a macie 2 zamki! Rzuciłbyś trochę światła na całą sytuację bo różne teorie już słyszałem a nie chce mi się wierzyć plotom, więc wolę spytać u źródła ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 12:15 
 
Miałem juz wczoraj napisac ale jakoś tego nie uczyniłem.
Członkowie alliancu Blue Dragons i wszystkich jego sub-clanów zostali poproszeni o zdjęcie biało-niebieskiej flagi. To niestety juz koniec.
Crown, leader BD przeprosił wszyskich i podziekował za wspolnie spędzony czas na Bartzie. nie będzi juz więcej grał :(
BD to jeden z najstarszych klanów na serverze, istnieje zdaje sie ze juz od Bety, logo zmieniło sie na przestrzeni tego czasu w bardzo niewielkim stopniu i żal że to już koniec :(
Crown jako leader osiągnął chyba wszystko na tym serwerze. Ogromny szacunek swoich klanowiczów i przeciwników, jako pierwszy klan w historii zdobyliśmy 2 zamki, przy tym zawsze miał dobry humor i nigdy nie odmawiał pomocy. Świetny dyplomat i przywódca, kto słyszał jakiekolwiek jego przemowienie ten wie o czym mówie. Przez kilka miesiecy Crown nie mógł grać - liczba osób w klanie spadła z 200 do około 110. potem Crown wrócił zrobił zebranie, wszyskich nas przegrupował, rozwiązał jeden sub clan i jasno powiedział kogo zabijamy a kogo nie. Jeszcze raz jasno wskazal swoich Commanderów ktorych mamy słuchać, zawarł porozumienia z innymi clanami, zorganizował grupy w 24h running grupy w ToI, wywalil nieaktywnych graczy i zakazał grania w WoW. :)
Życzyłbym sobie zeby moj kolejny clan leader choc w połowie miał taki talent do tego jaki miał/ma Crown.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 12:21 
 
Itachii ale co teraz stanie się z wami wszystkimi? Tworzycie nową formację przy przechodzicie do kogoś? Czy może każdy w swoja stronę?
To w gruncie rzeczy zajebiście ważne pytanie - bo być może zmieni układ sił na serwerze.

Drugie pytanie dotczy zamków. Tylko nie mów, że oba przejmie RK :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 12:38 
 
Kazdy idzie w swoją stronę, wydaje mi sie że lada dzień Crown rozwiąże klan (wszyscy proszeni sa o wyjscie z niego) wiec zamki nie beda miały własciciela.
Pewne jest jedno (i mozecie juz sobie ostrzyc pazurki) ze nawet jesli BD pozostana właścicielami zamków do czasu nastepnego siegu to nikt z klanu BD nie będzie ich bronił bo klanu juz praktycznie nie ma. Wczoraj gdy wychodziłem zostało jeszcze 20 osób.
Dziś może jest ich jeszcze z 10....
.....Sylwian trzymam kciuki, to mogą byc jedne z ciekawszych siegów i dzieki temu ze BD sie skonczyło sytuacja polityczna na serv. moze sie troche ruszy.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 12:48 
 
Itachii napisał(a):
Kazdy idzie w swoją stronę, wydaje mi sie że lada dzień Crown rozwiąże klan (wszyscy proszeni sa o wyjscie z niego) wiec zamki nie beda miały własciciela.
Pewne jest jedno (i mozecie juz sobie ostrzyc pazurki) ze nawet jesli BD pozostana właścicielami zamków do czasu nastepnego siegu to nikt z klanu BD nie będzie ich bronił bo klanu juz praktycznie nie ma. Wczoraj gdy wychodziłem zostało jeszcze 20 osób.
Dziś może jest ich jeszcze z 10....
.....Sylwian trzymam kciuki, to mogą byc jedne z ciekawszych siegów i dzieki temu ze BD sie skonczyło sytuacja polityczna na serv. moze sie troche ruszy.

Wiesz ja bardzo mocno myślę o tym, ale na ta chwię nasze ally jest zbyt słabe. Rozmawiam z liderem naszego ally na temat zawiązania współpracy z innymi ally właśnie w celu przejęcia jednego zamku.

PS. Gdyby Crown do czasu sieg'u nie rozwiązał klanu można by nawet dość łatwo przejąć zamek.
ale tak czy siak do tego potrzbujemy sojusznika.

Martin a co z tobą? Nikt z was nie che stworzyć klanu w skład którego weszli być ex BD członkowie? Co zamierzasz?
Jak bys nie wiedział co z sobą począć to serdecznie zapraszam o ile nawet nie do Preatorian (bo ruzumiem, że za słabiutcy jesteśmy dla ciebie atm) to możę któregoś z klanów naszego ally. Zawsze to miło mieć dobrego gracza i przyjaciela po swojej stronie ^^ Aion w najbliższym czasie chce zailić Pretoriańskie szeregi (tylko załatwi swoje sprawy) także... ^^ (wiem, wiem - niepoprawny marzyciel ze mnie :]).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:36 
 
Dzieki Sylvian - wiem ze znalazl bym schronienie u was lub waszych sojusznikow ale ja zaraz zrobie lvl 71 - nie wiem czy miałoby to jaikolwiek sens. Lvlowanie poza pitem lub ToI powyzej 10floor nie ma dla mnie najmniejszego sensu, dlatego szukam klanu w ktorym bede mogl expowac i dobic do 75.
Najchetniej zrobilbym swoj wlasny klan ale jak wiecie dziele account z bratem a i czasu nie mam ostatnio wcale :(
GavvD chyba robi clan ale to bedzie najwyzej cien tego co było....ten rozdzial jest juz zamkniety i nie ma co sie szarpac.

Poki co Sylvian umowmy sie na te bazyliszki bo nam kasa kolo nosa przelatuje - looknij tu:
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=12343&start=20 zaproponuj godzine lub ew. inny termin.
Pozdrawiam :P


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:53 
 
A co ty myslisz, że my wszyscy mamy taki lev jak ja (sic!) :wink: hehe
No ale decyzja jak zwykle należy do ciebie.
To gdzie chesz iść? Tylko nie do RK pls bo strace szacunek do Ciebie :]


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 20:47 
 
Hmm osobiscie nie wiem co masz do Rk...wlasnie bede probowal do Thora lub RK.
---------------------
edited:
to u góry pisał młody, ja osobiście nie wiem jeszcze. Rk widzi mi się jako clan w pewien sposób elitarny ale jednoczesnie nadęty. Same wysokie lvle Z expem bym zapierniczał ale czy jest tam ktoś w miarę normalny?
....nie widzę...dziękuję.
Adam chce do Rk ja raczej nie.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 10:44 
 
no dobra - znalazlem cos ciekawego
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=118169

.....rewolucja??


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 10:59 
 
Itachii napisał(a):
no dobra - znalazlem cos ciekawego
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=118169

.....rewolucja??

No żesz kufa... sorry ale to właśnie jest średniowieczna krucjata. Czyli kazdy kto nie jest z nami będzie zarżnięty jak dzika świnia. Sorry ale śmierdzi mi to totalitaryzmem. Jasne że trzeba bić farmerów ale nie tędy droga.

THOR nakupował adeny od nich a teraz będzie udawać dobrego wujka Sama... n/c


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 11:26 
 
Sylvian napisał(a):
Itachii napisał(a):
no dobra - znalazlem cos ciekawego
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=118169

.....rewolucja??

No żesz kufa... sorry ale to właśnie jest średniowieczna krucjata. Czyli kazdy kto nie jest z nami będzie zarżnięty jak dzika świnia. Sorry ale śmierdzi mi to totalitaryzmem. Jasne że trzeba bić farmerów ale nie tędy droga.

THOR nakupował adeny od nich a teraz będzie udawać dobrego wujka Sama... n/c


Podpisuję się pod wszystkim co napisałeś Sylvian.
Nie można uleczyć pacjenta walcząc ze skutkami, a nie z przyczynami.

A swoją drogą - znając życie to będzie kolejna okazja do gankowania graczy z innych, słabszych klanów i załatwiania swoich osobistych interesów w imię walki z farmerami.
W razie czego będą mieli wytłumaczenie: nie pomógł Nam w walce z Chinolami, zabił reda, który tłukł Chinoli itd, itp.
Zawsze się znajdzie wytłumaczenie.

I zgodnie z tym co napisał Sylv - to są metody działania systemów totalitarnych.
Zamiast uświadamiać graczy, starając się ich przekonać do zrobienia czegoś dostajemy próbę dominacji i narzucenia Nam swoich zapatrywań.

Nikt za mnie nie będzie myślał, podejmował za mnie decyzji i wymuszał na mnie jakieś działania, choćby był skrzyżowaniem Eisteina z Matką Teresą z Kalkuty.


Kończąc: Jeszcze całkiem niedawno uważałem, że Thor i RK to rozsądni ludzie, ale jak widzę się myliłem. Chłopaki czują się strasznie mocni.
Pycha i arogancja prędziej i później zostanie ukarana.

Mam podejrzenia, że się mocno zawiodą, czego im z całego serca życzę.
Wbrew pozorom bez pomocy innych klanów i alliance'ów nawet RK i Thor razem nie są w stanie dać sobe rady z farmerami, którzy są sto razy lepiej od nich zorganizowani i milion razy bardziej względem siebie lojalni.

A nieprzyjaciół oba klany w ostatnim okresie zrobiły sobie całkiem sporą ilość.
Nawet mnie, który się kompletnie nie interesuje polityką na Bartzu, zaszli za skórę.
A to o czymś świadczy.

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 23:04 
 
gra zaczyna mnie denerwować.

Dlaczego?
Opis sytuacji:
Zbudowałem 9os party które miało 2 zadania: mieliśmy iść do Forbidden Catacombs poexpować to raz, dwa dostałem pm od znajomego że on i jego kumpel mieli wczoraj d/c w duzym hallu tej wlasnie lokacji i jak sie zaloguja padną jak kawki. Zbudowałem dobre party, znajeżliśmy ów spot, kolesie sie zalogowali, podziekowali i poszliśmy grindować.
Po jakichś 2h wpadł ktoś z pokoju obok byśmy pomogli jego grupie bo farmerzy sie na nich flagują co chwila i uciekają - chcą zrobić jakiś kocioł by wyłudzić pokój. Skierowałem tam grupę ale farmerzy gdzieś prysnęli. Po kolejnej godzinie grupa farmerów wlazła do naszego rooma i stała tam 5 minut po czym poszła dalej. Po 10 minutach wrócili i zaczęki nam bezczelnie KSować w roomie i nie reagować na prośby o opuszczenie. Szybki pm do grupy za ścianą która prosiła nas wcześniej o pomoc i się zaczęło. Naszych padło 2ch, od nich wszyscy. 5 osób red po naszej stronie, 1 red dropnął gloves i bsps ale nasi podnieśli.
Luzik.
Kto co podniósł oddał koledze, expujemy dalej, robimy karme.
Teraz zeby nie skłamać to po 15 minutach pojawiają się 2 grupy chińczyków w naszym roomie (w tym jedna która zabiliśmy) i chcą zabić naszych redów. redy zabijają kilku, robi się kocioł bo oczywiście jak oni atakują reda się nie flagują a nikt nie zaryzykuje żeby iść red gdy jesteśmy outnumbered 2 do 1.
Redy robią blessed SoE grupa zostaje "nadszarpnięta", nie możemy już expować/ Ale oto co się dzieje dalej.........
na tych co pozostali przy życiu jedzie pociąg złożony z mobów z kilku roomów. Wszyscy blessed soe, chińczyki mają co chcieli bez większych strat własnych a mało co nie złapali dropów rzuconych przez naszych redów.
Takie akcje będą teraz normą, mechanika gry sprzyja takiemu postępowaniu - farmerzy dobrze o tym wiedzą. Zawsze mają BH w party i zawsze jak nie znajdą rooma będą KSować bo poprostu nie można im nic zrobić. Pojdziesz red - jeszcze lepiej dla nich - za chwile wrócą z kolegami ...może coś dropniesz, a jak nie to się wyscrollujesz = part się skończy = chińczyki mają spot do expowania. Proste.

Nowe lokacje choć ładnie oświetlone i ciekawe wizualnie to druga cruma - królestwo KSowania i nadużyć, trainów i innego skurwysyńsktwa. Nigdy nie wiesz czy do rooma nie wpadnie ci farmer z trainem na plecach bo żółtym ten room jest potrzebny. Większość mobów rzuca wielkie gówno jeśli chodzi o adene i matsy - znów farmerzy mają pole do popisu, znów boty są uprzywilejowane - opłaca się botować i to jak cholera - materiały pójdą w górę to jest pewne...zresztą już poszły.

Dodać do tego zrujnowanie wszystkich daggerów jako klasy (jak mi wyszło z testów słabszy w 1v1 pvp jest tylko EE i SE....nie mamy szans z pozostałymi klasami .... właczając Dwarfy i Prophety.

Nie kończę grać ani nie sprzedaje Itachiiego ale niech ktoś mi powie o co w tym chodzi ? Co z zapowiadaną "flag on red player" rule? Dleczego C3 musi być pro-farmer a nie pro-normal player dodatkiem.
----------------
Sory ze tak dużo, bo mi artykuł wyszedł.
Zachęcam do dyskusji.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 23:47 
 
cry more :D

Nie kumam tego - farmerzy nie maja zadnej uprzywilejowanej pozycji - mozesz robic DOKLADNIE TO SAMO CO ONI.
Oni maja BH - Ty tez mozesz go miec.
Oni trainuja - Ty mozesz trainowac ich.

Sorka ze to mowie ale meczy mnie takie narzekanie - przegrywasz w PvP (bo de facto dokladnie to piszesz - ze was wydymali) to wyciagnij wnioski i nastepnym razem badz madrzejszy.
Goscie nie robia nic co jest w tej grze niedozwolone - po prostu graja PvP i widac sa w tym lepsi :)

EDIT: a tak na marginesie to warto sobie zainstalowac InGame L2W.
Raz ze mozna w nim ustawic spamowanie SS i automatyczne picie potionow co X sekund przy okreslonym % HP (co dla mnie przynajmniej jest nieoceniona opcja - moge sie skupic na innych sprawach) a dwa ze podaje HP przeciwnika.
Nie jest to ideal (to HP sie nie updatuje dostatecznie szybko i dokladnie) ale pozwala okreslic ile mniej wiecej gosc ma HP => mozna ocenic na ile mozna komus przyjebac tak zeby samemu nie miec last shota i w konsekwencji PK counta nie zlapac.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 4
Dołączył(a): 29.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 03:35 
 
Uah, nudze sie teraz, grac mi sie nie chce, wkurzony jestem to postanowilem ze sie wypowiem ~.~ (ja wiem, nie czesto to robie :P)

Co do nowych lokacji i farmerow - jak narazie nikt mi traina na dupe nie rzucil ot ks'owali czasami ale dalo sie ich jakos przekonac do opuszczenia pokoju, pomimo tych kilku incydentow to wiekszosc z nich wydaje sie calkiem mila (buffuja, healuja, pomagaja, nawet sie z niektorymi pogadac da) - dziwisz sie ze trainuja ? powiedzmy ze 1h wczesniej wpadl do ich pokoju thor i ich wszystkich pk'nol za nic - to co oni maja zrobic ? oko za oko - a im nie zalezy na % - wiec co im szkodzi ? - oczywiscie nie twierdze ze wszyscy farmerzy sa dobrzy - ale prawde mowiac sadze ze wiecej dupkow i palantow jest po naszej stronie (rk, boss itd.).
IMO to jest jeden wielki obled i reakcja lancuchowa... my pk ich, oni train nas w odwecie - wtedy my wielce placzemy i w pk ich again... i tak w kolko .. troche to zalosne bo wiekszosc z tych malych zoltych ludzikow jest calkiem fajna, sa z lekka zbyt bardzo demonizowani przez opinie publiczna (ale to madrze zabrzmialo ~.~). Oczywiscie - kiedy tkna kogos z moich znajomuch or klanu to pojde za nich walczyc (dzisiaj wybilismy jedna grupe ++++ pk) ale sa to raczej sytuacje sporadyczne...

Konkludujac - tak czy siak jest to gra pvp, a pvp = fun a i lepiej chyba sie tluc z chinolami niz z rodakami nie ? :O ... dobraboc panstwu - nastepny post za pol roku :P *giggles*


_________________
<3

*

Posty: 56
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 13:23 
 
Itachii napisał(a):
Nie kończę grać ani nie sprzedaje Itachiiego ale niech ktoś mi powie o co w tym chodzi ? Co z zapowiadaną "flag on red player" rule? Dleczego C3 musi być pro-farmer a nie pro-normal player dodatkiem.
Bo NCSoft jest pro-farmer od dawna. Ten link już był, ale podaję go tu żeby się nie rozpisywać za bardzo. Właściwie co te Chińczyki robią na US przecież mają KOR?
http://www.l2orphus.com/forum/index.php ... pic=109208
Karol66 napisał(a):
EDIT: a tak na marginesie to warto sobie zainstalowac InGame L2W.
Przecież to jest hack. Zdobywasz przewagę w niedozwolony sposób. Po co tak grać? Kto opłaca to konto? Ty czy L2W? :> Uważaj, bo skończysz jak Giants ;)

Z L2 robi się wyścig szczurów.

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 13:49 
 
Farmerzy i ich powierzchowność jakoś niewiele mnie interesuje podobnie jak to czy są mili czy nie. Są to ludzie więc są i tacy i tacy.
Ja mówię o mechanice gry i o "carebear pvp systemi" jaki jest w lineage od początku i mamy go nadal w C3 mimo zapowiedzi że się to zmieni.

Czy normalne jest że:

Ktoś wchodzi do twojego domu, pokoju....w każdym razie wchodzi na terytorium które należy do Ciebie (przyjęte jest że pokój w którym znajduje się już grupa należy do tej grupy i jest to bardzo mądra zasada).
A więc ktoś narusza twoje terytorium i zabiera ci to co jak stanowi obyczaj należy do ciebie i ludzi których zaprosiłeś do wspólnego spędzania czasu. Nagle pojawia się ktoś (grupa farmerów lub jakakolwiek grupa) która ma cię w dupie, kradnie to po co tu przyszliście i np. obraża twoich rodziców.
Co nakazuje zrbić zdrowy rozsądek, co zrobiłbyś gdyby cie to w rl spotkało.
Ja bym poprostu kolesiowi przypierdolił, moi koledzy zrobili by tak samo bo tak nakazuje mi moja godność osobista i etyka. Tak - etyka nakazuje mi takiemu kolesiowi przypierdolić i to mocno :wink:
A co L2 mi funduje za taką postawę która wydaje się logiczna (no chyba ze Karol czujesz inaczej i zasiadłbyś z nimi do stołu).....
Jak takiego kolesia zabiję jestem red. W tym momencie gdy ktoś mnie zaatakuje a ja zacznę się bronić (moge przecież rzucic item na który charowałem kilka tygodni/miesięcy) dostaję jeszcze więcej karmy...ale mało tego koleś który mnie zaatakuje nadal jest neutralny - więc koledzy z którymi jestem nie bardzo mogą mi pomóc bo znajdą sie w tak samo beznadziejnej sytuacji. Zabijasz dalej w samoobronie to karmy coraz więcej - zdaje się, ze nawet jak wyjdziesz z tego cało (a zdarza się to rzadko - najczęściej jednak zostajesz zabity i tracisz itemy na które pracowałeś) to i tak czeka cię delevelowanie. A walczyłeś w słusznej sprawie.
Jeśli już gramy w świecie fantasy to trzymajmy się konwencji - nie po to mam miecz/dagger/łuk etc. żeby odpuszczać pola kolesiowi który robi świństwa mi i moim znajomym. Jeśli zdecyduję się na obronę własnych interesów zostaje napiętnowany a moi znajomi mają związane ręce bo każdy kto mnie zaatakuje pozostaje white więc nie bardzo mogą mi pomóc.
Jeśli ktoś nie widzi w tym głębokiego upośledzenia mechaniki gry to gratuluję.
I ja nie płaczę ale zwracam uwagę na problem który istnieje, a przykład który podałem wczoraj miał służyć do pokazania na czym "carebear pvp system" w L][ polega. poprostu nie opłaca sie uderzać kolesia nawet jak ten pluje Ci w twarz. I tu jest "point" całego mojego wywodu.

Przykład:
Koleś wchodzi Ci do domu sra w dużym pokoju, sika na dywan i mówi że jesteś gejem a na koniec kradnie rzeczy które są twoje. Dajesz kolesiowi w mordę i w tym momencie nad twoim domem pojawia się wielka czerwona tablica mówiąca "możecie tu wejść i zabrać coś ze środka bez zadnych konsekwencji". Twoi sąsiedzi i znajomi stoją wokoło ale nie mogą nic zrobić bo nad ich domami pojawi się taka sama tabliczka i przyjdą ludzie by sobie coś wynieść. Wszyscy macie związane ręce a zabijanie tych którzy próbują cię teraz okraść powoduje jeszcze większy napływ potencjalnych złodzieji i zwiększenie szansy na to że wyniosą Ci z domu jeszcze więcej.

Tak działa pvp system w L][ który w C3 pozostał taki sam.

PS: z L2W nie będę korzystał bo dla mnie jest to zwykły cheat.
PS2: nie oczekuję na to że Karol przyzna mi rację.
PS3: Karol napisał że "mogę robić DOKŁADNIE TO SAMO CO ONI"

żeby zrobić to co oni musiałbym być skurwysynem, musiałbym mieć kafejkę internetową, musiałoby mi nie zależeć na expie i reputacji wśród innych graczy, musiałbym zatrudnić kilka osób i posiadać conajmniej 9 acc.
Nie spełniam żadnego warunku.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.