mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 13:35 
Cytuj  
Z racji tego ze zauważyłem, że coraz więcej osób deklaruje chęć grania w Lineage II. Proponuje zrobić dla nich specjalna składkę np. + 3k do składki klanowej, co tydzień. I wtedy jak wejdzie nowy ziomal do gry nie będziemy musieli znowu Vanquisha prosić żeby mu cos dał, pójdzie się do niego zapyta, czym chce grac i kupi się mu najlepszy Staff do 20lv, czyli nongrade a jak z niego wyrośnie, czyli przekroczy 20lv będzie musiał oddać to do klanowego warehaus. Potem kupi mu się standardowe D-Grade, które będzie już jego nie mowie tu o tych the best tylko takich ze będzie w stanie przetrwać. Co wy na to? :wink:


PS. Ziom potrzebuje czegoś na d-grade biedak nie ma nic ani zbroi ani butów nie wspominając o biżuterii :]

Ps2. daje tutaj tego posta bo mało kto odwiedza forum klanu. :har:

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 13:47 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Z racji tego ze zauważyłem, że coraz więcej osób deklaruje chęć grania w Lineage II. Proponuje zrobić dla nich specjalna składkę np. + 3k do składki klanowej, co tydzień. I wtedy jak wejdzie nowy ziomal do gry nie będziemy musieli znowu Vanquisha prosić żeby mu cos dał, pójdzie się do niego zapyta, czym chce grac i kupi się mu najlepszy Staff do 20lv, czyli nongrade a jak z niego wyrośnie, czyli przekroczy 20lv będzie musiał oddać to do klanowego warehaus. Potem kupi mu się standardowe D-Grade, które będzie już jego nie mowie tu o tych the best tylko takich ze będzie w stanie przetrwać. Co wy na to? :wink:


PS. Ziom potrzebuje czegoś na d-grade biedak nie ma nic ani zbroi ani butów nie wspominając o biżuterii :]

Ps2. daje tutaj tego posta bo mało kto odwiedza forum klanu. :har:



uwazam ze twoj pomysl jest nie tyle dobry co dosc oryginalny :) wiadomo pewnie beda ludzie ktorzy mogli by powiedziec [ja sie w sumie z nimi zgadzam ~~] ze im nikt nic nie dawal na poczatku ... ale ogolnie pomysl jest dobry :D
to ja szukam pomocy na Bartzie :D gral bede napewno orc mystic ^^


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 14:16 
Cytuj  
HEH jak to im nic nie dawał? No starej gwardii na pewno nie, ale teraz wszyscy, co weszli ostatni czasy cos dostali. Chodzi o to ze to najczęściej uderza w kieszeń jednej osoby, i to chce zlikwidować. Zresztą skylight00 ty nie wiesz, jakie sa realia w tej grze, jeśli na początku nikt ci nie pomorze to zginiesz. NAPRAWDE :wink:

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 14:18 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
. . . . Zresztą skylight00 ty nie wiesz, jakie sa realia w tej grze, jeśli na początku nikt ci nie pomorze to zginiesz. NAPRAWDE :wink:



cos jak w zyciu ...


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 14:26 
Cytuj  
OKI może ci to na przykładzie wyjaśnię. Wchodzisz do gry super extra cool, zaczynasz z mieczem i doggerem wartymi jakieś 200 Adena, bijesz Se wilczki do 7 lv do tego momentu zarobisz jakieś 600 Adena idziesz do sklepu i patrzysz ze najtańsze największe gównoz broni kosztuje 1K nie wspominając o zbroi, która najtańsza kosztuje 6K. A bez dobrej broni i pancerza możesz sę lać wilczki do usranej śmierci. I tak nic nie zarobisz, do 20 lv twój największy drop, jeżeli chodzi o kase nie przekroczy 120 Adena. Odejmij od tego itemy na krytyczne sytuacje jak SS i potiony.

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 16:18 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
OKI może ci to na przykładzie wyjaśnię. Wchodzisz do gry super extra cool, zaczynasz z mieczem i doggerem wartymi jakieś 200 Adena, bijesz Se wilczki do 7 lv do tego momentu zarobisz jakieś 600 Adena idziesz do sklepu i patrzysz ze najtańsze największe gównoz broni kosztuje 1K nie wspominając o zbroi, która najtańsza kosztuje 6K. A bez dobrej broni i pancerza możesz sę lać wilczki do usranej śmierci. I tak nic nie zarobisz, do 20 lv twój największy drop, jeżeli chodzi o kase nie przekroczy 120 Adena. Odejmij od tego itemy na krytyczne sytuacje jak SS i potiony.


wiem wiem moze wydac sie to dziwne ale gralem w l2c1 na takich rate'ach i jakos przezylem co prawda czasu zajmuje to naprawde duzo o ile nie bardzo duzo z przewaga na to drugie :D rozumie ze masz na celu szybsze rozwijanie sie braci rodakow i bardzo mi sie to podoba w szczegolnosci jak juz pisalem ze ja tez bede zaczynal od zera :P tylko szkoda ze narazie ty jako jedyny ktory juz cos posiada pisze tu o dawaniau a reszta [tzn ja] pisze o braniu :/ zmierzam do tego ze do dawania nie kazdy jest chetny za to do brania kazdy :D nie mowie ze ludzie tacy sa ale tak jak pisalem wczesniej ze tacy co zaczynali od zera maja to na uwadze ze nikt im nie pomagal tzn napewno na dziendobry nikt im nie dal best nograde stuff .... ot tyle ;]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 17:00 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Z racji tego ze zauważyłem, że coraz więcej osób deklaruje chęć grania w Lineage II. Proponuje zrobić dla nich specjalna składkę np. + 3k do składki klanowej, co tydzień. I wtedy jak wejdzie nowy ziomal do gry nie będziemy musieli znowu Vanquisha prosić żeby mu cos dał, pójdzie się do niego zapyta, czym chce grac i kupi się mu najlepszy Staff do 20lv, czyli nongrade a jak z niego wyrośnie, czyli przekroczy 20lv będzie musiał oddać to do klanowego warehaus. Potem kupi mu się standardowe D-Grade, które będzie już jego nie mowie tu o tych the best tylko takich ze będzie w stanie przetrwać. Co wy na to? :wink:


moim zdaniem switny pomysl. BRAWO !
A ze ja tez bede on nowa zaczynal to sie odezwe.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 17:11 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
ze nikt im nie pomagal tzn napewno na dziendobry nikt im nie dal best nograde stuff .... ot tyle ;]


Uwierz mi ze to jest teraz standard. I prawie wszyscy coś noobom kupują przynajmniej ich narodowości :D Tylko wiesz nie zawsze każdy ma żeby wywalić kasę i temu ma służyć ta składka. :P
Dobra ale ze mna nie macie zbytno co gadać to od Sylviana zależy :wink: ja tylko dałem pomysł :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 17:45 
Cytuj  
<maly OT>
Akki sprzedales mi cos? :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 17:46 
Cytuj  
Jeśli gra się pierwszy raz i dostaję się od razu ten top non grade sprzęt, to człowiek ma zero przyjemności z gry... to tak jakbyś całę życia kochał się za pomocą prezerwatywy:P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 17:57 
Cytuj  
_wojtas_ napisał(a):
Jeśli gra się pierwszy raz i dostaję się od razu ten top non grade sprzęt, to człowiek ma zero przyjemności z gry... to tak jakbyś całę życia kochał się za pomocą prezerwatywy:P


Zero przyjemności facet robi 7 lv i biegnie do SODA albo gdzieś i czym to się rożni oczywiście poza lepszym exp itd. Od bicia wilków przez 4 dni i zaliczenia 10 zgonów to nazywasz jakaś wybrakowana przyjemnością (Teraz robią ultra cienkie nie czuć różnicy :) ) bo nie pierdo… się przez 3 tygodnie żeby Se kupić zbroje ? Zresztą z good stuf nie będzie miał problemów z party a pierwsze wrażenie jest najwonniejsze :D


PS. A ty _wojtas_ nie dostałeś nic na początku gry?

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 17:58 
Cytuj  
_wojtas_ napisał(a):
Jeśli gra się pierwszy raz i dostaję się od razu ten top non grade sprzęt, to człowiek ma zero przyjemności z gry... to tak jakbyś całę życia kochał się za pomocą prezerwatywy:P


tu sie akurat nei zgodze ! jezeli ktos nigdy nie gral w lineage2 to moze tak ... dobra zaraz ktos napisze ze ja nie gralem w l2 bo l2 jest na ofcialau a nie prv to nie jest l2 :P no ale wracajac do tematu to jak ktos nigdy nie gral i zaczal by z pomoca innych to rzeczywiscie zgadzam sie z toba ze duzo z gry mozna przez to stracic tym bardziej ze jak czlowiekowi podasz plaec to wezmie cala reke :P ale jezeli ktos taki jak np ja bo z wrodzonej skromnosci tylko o sobie bede mowil :D zaczyna grac na ofcialu i w niedalekiej przyszlosci bardzo chcial by grac w klanie poslkim z ludzmi z ktorymi od jakiegos czasu stara sie nawaizac kontakt na forum potrzebuje pomocy to uwazam ze to bardzo ladny gest ze strony rodakow [nie wiem czemu to slowo mi jakos nie przypadlo do gustu] :) ja z gory dziekuje wszystkim ktorzy mi pomoga zaczac ...


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 17:59 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
<maly OT>
Akki sprzedales mi cos? :P


Sprawdz na clanowym forum :)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 18:03 
Cytuj  
A niech Poziomka się wypowie, bo na razie to on zawsze robił za Gwiazdora :D

PS. Dla niewtajemniczonych Poziomka to największy fuksiarz w grze ma zawsze kasę (cholera wie skąd :] ), ale i zawsze się podzieli (patrz ja otrzymałem 350K na start :D ). Podobno jednemu dał na start 650K ale to niesprawdzone plotki :D

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 18:11 
Cytuj  
Tak, dostałem i to dużą ( dzięki Arek ), ale gdzieś około 25 lvl albo i wyżej. Poza tym właśnie mi chodzi, zbierać 3 tygodnie ( no troche przesada aż 3 ) na tą pieprzoną zbroję, czy wszystko musi zawsze przychodzić z łatwością? Niech człowiek poczuje na początku ten smak i zazdrość wobec innych noszących lepszy sprzęt, to od razu motywuje do działania :P .

A co do zgonów... ekhm? A co ty chcesz tak grać, żeby nigdy zgona nie mieć? Może na wyższym lvl to wkurzy, że stracisz ileś tam % expa, ale z tego też da się wyciągnąć przyjemność ;) , uwierz mi.

To by było na tyle, jeśli chodzi o moje odczucia przyjemności w L2.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 18:14 
Cytuj  
A kogo obchodzą twoje odczucia przyjemności (zboczyl) ? :D Tu mamy uchwalić nowy podatek a nie dyskutować ze śmierć jest fajna, (bo jest przynajmniej zawsze więcej SP będziesz miał) :D :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 21:39 
Cytuj  
Jak ja zaczynalem grac teaz 2-3 oosby mi pomogly- pozniej znaczy teraz jak sam -(a takze z pomoca) innych doszedlem do tego co mam to pomagam innym :)


Ci ktorych wspomoglem wiedza o kim mowa :)))

Jakby co wiecie gdzie jestem :))

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:07 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Z racji tego ze zauważyłem, że coraz więcej osób deklaruje chęć grania w Lineage II. Proponuje zrobić dla nich specjalna składkę np. + 3k do składki klanowej, co tydzień. I wtedy jak wejdzie nowy ziomal do gry nie będziemy musieli znowu Vanquisha prosić żeby mu cos dał, pójdzie się do niego zapyta, czym chce grac i kupi się mu najlepszy Staff do 20lv, czyli nongrade a jak z niego wyrośnie, czyli przekroczy 20lv będzie musiał oddać to do klanowego warehaus. Potem kupi mu się standardowe D-Grade, które będzie już jego nie mowie tu o tych the best tylko takich ze będzie w stanie przetrwać. Co wy na to? :wink:


PS. Ziom potrzebuje czegoś na d-grade biedak nie ma nic ani zbroi ani butów nie wspominając o biżuterii :]

Ps2. daje tutaj tego posta bo mało kto odwiedza forum klanu. :har:

1) składka klanowa jest jak nazwa wskazuje dla klanowiczów...
2) do spraw klanowych mamy osobne forum (ci co nie zaglądaja tam tu też nie zagladaja więc żadnej różnicy nie ma) - i mimo wszystko wolałbym zeby takich spra tu nie poruszać (nie kazdego to interesuje)
3) Zapominasz się chyba mocno. Nie tylko Poziomka sponsorował nowych graczy Ethan i ja kupowaliśmy noob sprzęt dla połowy naszego klanu (jeszcze zanim dołączyli do niego) i kilku innych osób. Łącznie jest tego trochę.

IMO kupowanie komuś na dzień dobry sprzętu to największa krzywda jaką mozna komuś zrobić (znam tylko 2 osoby które z kupionym sprzętem poradziły sobie dalej bez zbytniej pomocy innych).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:12 
Cytuj  
Yes Master :D Rozumiem, wybacz moja zuchwałosć :wink:

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:21 
Cytuj  
Ja obecnie 2 osoby przeciagnalem z privow na retaila na Lionne, oczywiscie pomoc w starcie.
Owszem sa potem problemy ze sprzetem D grade ale przy obecnym dropie i questach to da sie zrekompensowac i kumpela juz ma lvl24 grajac malo w niecaly tydzien - robes Mithril i zbiera dropy na jakis D staff aczkolwiek jako Shilen Oracle to nie potrzebuje za bardzo.

Do czego zmierzam

wszystko zalezy od klasy i dostepnosci ludzi w klanie.

Healer jak ma tanka w klanie ktory mu pomoze to przejdzie z lvlu 20-40 bez zadnych wydatkow wiec moze odlozyc troche z dropow. Poza tym mimo niskiego expa oplaca sie brac takich ludzi na party klanowe wysokolvlowe z racji dropow i spoili.

Gra zaczyna sie po 40.
Ja jak robilem healera na Kain'ie to do 40. biegalem z NG-Staffem tylko mithril robes pozyczylem zeby miec mp.

Zero wydatkow i mozna smigac jak sie zmieni juz klase na ostateczna.

Gorzej maja nukerzy bo sa kompletnie nieprzydatni do lazenia z wysokolvlowcami - healer zawsze cos tam podleczy, cos buffnie (slabo bo slabo ale zawsze da sie dograc tak zeby bylo git) a nuker?
Leczenie tyle co kot naplakal.
Kazdy praktycznie nuke wychodzi failed (juz dagger ma lepiej) buffy to mozna zapomniec (aczkolwiek te +5% pAtk i +5% pDef zawsze cos dadza)

Wnioski?

Ktos chce robic healera albo fightera - dac sprzet na start zeby poszlo szybciej potem brac na party duzo tak zeby nie wydawal kasy na sps'y/ss'y.

Nukera? Bron boze nie tykac - powinien leciec wlasnym tempem - ewentualnie z jakims masochista ktory sie skupi tylko na lvlowaniu tegoz nukera.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.