mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 00:11 
Cytuj  
a ja mam taki problem :

wrocilem do domu :)
zainstalowalem "Neo"
zrobilem formata
i teraz co wejde w gre to mam zwisa i to takiego ze nie sposob sie ruszyc :/ kontrolka dysku napierdala jak szalona : jedynie przycisk "restart" pomaga.

Generalnie caly komp chodzi jak zloto ....
Co to do diaska jest :/ bylo dobrze dopuki nie zrobilem reinstalki...

Czy kogos to spotkalo ??

P.S. Full check nie pomaga
P.S.1 zaistalowalem nowe sterowniki ATI
P.S.2 wlasnie mi sie zwiesilo w momencie wyboru postaci
P.S.3 Karol - mam zainstalowanego DirectX 9C
P.S.4 znowu zwis w momencie wyboru postaci :/

kurwa co to jest !!!!! szlag mnie juz trafia :/:/:/


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"


Ostatnio edytowano 27 maja 2005, 00:43 przez Strzala, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 00:21 
Cytuj  
a directx'a? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 05:01 
Cytuj  
Full scan na obecnosc wirusow, wormow, blasterow czy czego tam..
Sciagnij wszystkie latki ze strony windows update.

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 07:27 
Cytuj  
Odpal inne gry i pograj z godzinę... Najlepiej takie z obsługą DX 9.0c. Jak nic nie padnie, to...

- jesli masz coś podkręcone - ustaw default - może masz PCi za wysokie i dysk/grafa/muza padają;
- wyłącz AV i Firewall'a (jeśli ich uzywasz) i sprawdź czy nie masz zwiech (Zone Alarm np. ma tak, że potrafi wykrzaczać/blokować system/aplikacje);

Sprawdź też czy w panelu sterowania w menadżerze urządzeń nie masz jakichś wykrzyników (brak strerownika lub konflikt) oraz jak wygladają zasoby wirtulanej pamięci (może za mało jest). Czasem może to być problem z brakiem miejsca ;-)

Z innych rozwiązań - proponuję metest - czy pamieci są sprawne - najlepiej w nocy do rana po kilku godzinach będzie wiadomo...

Spróbuj też skopiować (backup) plik options.ini i usuń go z katalogu z grą. Może pomóc, jesli w nim się coś zafiksowało. Przy uruchomieniu gry zostanie wygenerowany na nowo.

Daj znać jak Ci poszło. ja mam z WoW tak, ze wciąz mam 132 - jak jestem w grupie. Nawet Blizzard nie wie co z tym zrobic...

PS. WoW mam po znajomości, więc nie bójcie się - nie odchodzę z L2 ;-)
PS2. Ostatnio spotkałem old member of Avalanche - matsusaka. Gra teraz DE tankiem - Elizha sie chyba nazywa. Byl w aposte ze mna ;-)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 08:02 
Cytuj  
Jak nie pomoże to conapisal Nash to ściągaj nowego klienta, zrób backup starej gry i instaluj ją na nowo. Jak nie pomoże to pojęcia nie mam.
Ja miałem podobna sytuację gdy wybierałem postać pojawiało się okienko 'loading' i gdy w tym momencie odezwało mi się gadu-gadu (czy to zmiana statusu, czy cokolwiek) to zostawał mi właśnie czarny ekran, dead maszyna i podobnie jak u ciebie dysk czały czas coś czytał - tylko restart pomagał (dlatego wogóle wyłączam GG jak gram). Ale to specyficzna sytuacja.

BTW apropo 'znajomych' z avalanche - to nie wiem czy pamiętasz gostka, którego wyrzuciliśmy za dupowanie itemów (nie mogę przypomnieć sobie imienia - coś na 'S'). Widziałem go kilka razy - co śmieszne zawsze w odstępach kilku miesięcy, bo banowali mu account (co go spotykałem to chciał pożyczyć albo kasę, albo itemy...).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 08:25 
Cytuj  
Zaczynamy OOT :-)

EOT w tym temacie ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 13:43 
Cytuj  
Akki ja mam dosyc podobny problem aczkolwiek rzadziej mi sie trafia i latwiej znika. Czasami gdy wejde do gry i pogram troche (5-10) min nagle dysk zaczyna ostro pracowac a l2 zwalnia niesamowicie, nie chodzi bynajmniej o lagi ale jakby o problemy z grafa, nie laduja sie bitampy, zeby przesunac widok o centymetr musze czekac 10 sek falowanie wlosow mojej elfki z lewa na prawo trwa 5 sek o zaznaczeniu moba czy napisaniu czegokowliek moge zapomniec, po wcisnieciu entera nie pojawia mi sie nawet cursor w okienku chata (no moze sie pojawia po 30 sek) w tym momencie pomaga mi restart calego kompa. Moim zdaniem jest to wina mojej grafy ktora w zakladce smart (radek 9550) ma wylaczone agp (w biose ma wlaczone na plycie) i nie da rady tego wlaczyc i podczas odpalania l2 mam zawsze komunikat z klienta l2 ze mam agp off i moge miec problemy... (stery mam omegi)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 16:58 
Cytuj  
Ja mialem progblemy z radeonem z AGP ze nie moglem wlaczyc na x8


Ostatnio edytowano 28 maja 2005, 13:58 przez Argahawk, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 17:12 
Cytuj  
U mnie sie wypierdala komp (zwis na twardo calego systemu) ale to byla kwestia karty - za slabe chlodzenie (poza tym wystepowalo to tylko po wielu godzinach pracy).

Teraz natomiast mam tak ze podczas ladowania gry (gdy juz masz ten finalny screen) to "zwisa" ale na mieko - kiluje sie proces i odpala again.
Crashe w czasie gry zniknely praktycznie wogole po zainstalowaniu najnowszych sterownikow ati + directx9.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 7
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 18:36 
Cytuj  
nie wiem czy instalujecie ale u mnie bez intel_inf tez sie wywalalo po reinstalacji XPkow i nie moglem niczego zmienic w sterownikach radka w smarcie tzn zmienic moglem ale po resecie wracalo na domyslne. Dla mojego chipsetu 875 to ten link http://downloadfinder.intel.com/scripts ... bmit=Go%21
troche namieszane ale akurat robie obiad :))


_________________
"....wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić,
i przychodzi taki jeden, który nie wie,
że się nie da, i on właśnie to robi......"

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 14:00 
Cytuj  
Ja teraz mam tak ze po wlaczeniu gry wszystko chodzi dobrze, nic sie nie wiesza ani zadnych lagow.A po jakichs 5 minutach gry robi sie czarny ekran a w glosniku slychac tylko zwieszona gre(cialgy dzwiek).
Pomaga jedynie reset ale gdy zresetuje i znowu wlacze gre to chodzi dobrze ale pochwili znowu jest tak samo.


Ps. nic takiego sie nie dzialo gdy gralem w WoW'a czy SWG ,wiec nie wiem co moze byc nie tak

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 14:22 
Cytuj  
Dla wszystkich, którzy mają problemy doradzam zainstalowanie nowych sterowników nie tylko do karty graficznej, ale także do płyty głównej i karty muzycznej.

Inna sprawa, że instalowanie tweakowanych sterowników, które ostro mieszają w rejestrze też może być przyczyną kłopotów.

Odradzam też overclockowanie procka i karty oraz zmiany domyślnych timingów w pamięci.
Gra jest bardzo czuła na wszelkiego rodzaju eksperymenty.


Co do różnego rodzaju problemów - przyczyną może być też Game Guard.
Dziadostwo to działa na bardzo niskim poziomie i potrafi często namieszać.

Usuńcie katalog GameGuard w katlogu system gry i zróbcie full checka,
Może pomóc.

Swoją drogą warto poczytać wiadomości na oficjalnej stronie gry.
Tam podane są sposoby na poradzenie sobie z pewną liczbą powtarzalnych problemów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 14:57 
Cytuj  
sciagnalem nowe via 4in1 i mam agp x8 :DDDD
oka dzieki all ide se pogram troche :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.