mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 12:04 
 
http://www.l2center.com/news/c4gathering.aspx

wow:)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 12:28 
 
To jest piękne :D

Obrazek

Co to jest za stworek ?

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 13:13 
 
Mini-game Fishing Added

It is expected that in this Chronicle 4 update, as a mini-game, fishing will be added to the game.


To jest piekne :) Pamietam ile czasu spedzilem na lowieniu rybek w "Breath of Fire IV".

Zegnaj expie..... ;)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 14:14 
 
Te miasta wyglądają bardzo monumentalnie. a nowe lokacje klimatycznie, pięknie to wygląda ciekawe jak to wyjdzie w praniu :)).

Escaflone napisał(a):
Co to jest za stworek ?

to jest c1 cave madein w dragon valley, ehm czemu ty to tutaj wkleiłeś?O.o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 15:28 
 
Seraf napisał(a):
to jest c1 cave madein w dragon valley, ehm czemu ty to tutaj wkleiłeś?O.o


Bo mię spodobał a nie chciałem nowego działu robić :D

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 17:58 
 
Fajnie sie przedstawia C4- Noble i Hero to będzie elita serwerów- nie zrozumiałem do końca ale hero mają mieć skille bonusowe?

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 21:40 
 
Razparuk napisał(a):
Fajnie sie przedstawia C4- Noble i Hero to będzie elita serwerów- nie zrozumiałem do końca ale hero mają mieć skille bonusowe?
tak

1 hero na jedną classe..mam nadizeje ze to będe ja :D


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 09:25 
 
To jest najlepsze:

Accessory items one can buy for oneself, similar to the party masks, have been added. A wedding dress and a tuxedo have been added. Also, a shield for clans and a crown wearable by the castle lord have been added to change the outer appearance of those players. In this way the outer apperances of characters may be varied.

:D:D:D


Muszę jakąs sexy dark elfkę sobie przygruchać. ;)
I wyskoczę w garniaczku na własnym ślubie. :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 09:44 
 
Zapowiada się iście smakowicie ^^
Nie kumam tylko o co chodzi z clan's shield... jeśli nie pozwolą na wybranie emblematu na tarczy (lub defaultowo wstawiać tam clan crest) to to nic nie zmieni... Choć ten malusieńki prostokącik w środku tarczy może być właśnie miejscem na emblemat?!

Poza tym tochę śmiać mi się chce jak czytam o nowym AI made by NC... ;)
No ale zobaczymy.

Cytuj:
Valakas, especially, was designed through Chronicle 4's new monster AI to introduce a new level of ferocity not yet seen in any existing game by enabling various attack motions and presentation.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 19:31 
 
Sorry za OT, ale nie widzę sensu robić nowego topicu.

Ciekawi mnie jak tam sytuacja wygląda w l2? Coś się zmieniło bardzo od czasów c1? (chodzi o community nie aspekty techniczne) Tzn ubywa ludzi dalej czy może przybywa? I czy poziom farmerów spadł czy dalej wszędzie ich pełno :P Jakoś tak mnie ciągnie do mmo, wow okazał się jednak chybionym strzałem ;] a do l2 ciągną wspomnienia. Jednak nie chce się pakować w grę która dogorywa, dlatego wole się upewnić :]

Acha i nie odsyłajcie mnie do oficjalnego forum bo poziom dhrama jaki gracze l2 tam generują wyklucza jakiekolwiek rozeznanie w sytuacji :PPP

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 19:48 
 
Nie widac zeby ludzi ubywalo ale takich "zupelnie nowych" nowych tez nie ma zbyt wielu (nowi na hinde to glownie wracajacy do gry albo migrujacy z innych serwerow) - mysle ze calkowita populacja L2 utrzymuje sie na stalym poziomie.
Jakiekolwiek mowa o "obumieraniu" gry nie maja zadnego odbiacia w rzeczywistosci.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 21:55 
 
Na Hinde spotkałem pare osób które migrowały z teon'a(jakiś klan dał im tam mocno po dupie), gracze raczej nie odchodzą od l2, gorzej z napływałem nowych, jest to chyba spowodowane tym że wow ma wszędzie reklamy(nawet w tv) a lineage2 nie, serwer amerykański czy raczej międzynarodowy jest 3 krotnie mniejszy od koreańskiego(30) czy chińskiego(31), japoński serwer posiada 8 realm'ów(jestem w błedzie? jeżeli tak porpawnie mnie). Wg mnie NCSOFT jest raczej skierowany na azjatyckich graczy a l2 w krajach zachodnich oraz usa jest traktowane raczej jako dodatek.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 08:22 
 
Ja sie nie zgodzę. Napływa dość sporo nowych graczy - tyle tylko, że moało ludzi bywa w noobs area więc tego tak nie widać. Jak robiłem swojego alta to spotkałem właśnie w początkowych lokacjach w sumie 7 polaków (nie licze całej reszty). Jasne że nie jest to nawał nowych ludzi ale ciągle przybywa/ubywa bilans wychodzi chyba na zero.
Tak czy siak farmerzy są jak byli ale chyba ich się mniej odczuwa .Masa nowych dungeonów sprawiła, że dość łatwo znaleźć sobie przytulny kącik - takie np. DVC świeci pustkami.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 19:32 
 
No paru Polaków wejdzie teraz -szkoda że jednak dla przeciętnego gracza płatny serw to obciążenie kieszeni- byłoby więcej Polaków / choć może za dużo Nas-to źle? /

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 19:52 
 
Razparuk napisał(a):
No paru Polaków wejdzie teraz

Może ktoś uaktualnić listę kontaktową? :] W tym albo w przyszłym tygodniu wracam do gry lecz nie jako Siratu tylko jako HaoSLady, już mi się za bardzo znudziło strzelanie z łuku :D i klepanie nędzy. (łucznik drogi w utrzymania a tym bardziej dla kogoś, kto nie lubi handlować :] )

Razparuk napisał(a):
szkoda że jednak dla przeciętnego gracza płatny serw to obciążenie kieszeni


Uwierz mi dla Amerykanina te parę $ to jest jak nic a przecież nie zrobią ulg „dla biednych graczy” :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 20:04 
 
Razparuk napisał(a):
No paru Polaków wejdzie teraz -szkoda że jednak dla przeciętnego gracza płatny serw to obciążenie kieszeni- byłoby więcej Polaków / choć może za dużo Nas-to źle? /


Szczerze mowiac mam juz dosc pieprzenia ze "to nie na kieszen polakow"

Miesieczny abonament = 10 piw = 6 paczek papierosow = 1 obiad w knajpie = 2 jednoosobowe bilety do kina = 1 plyta CD muzyka

Biorac pod uwage ze to jest INWESTYCJA (bo konczac gre mozna sprzedac ingame stuff i odzykac przyjmanije to co sie w gre zainwestowalo jesli nie ZAROBIC NA TYM) to naprawde nie rozumiem jak ktos moze narzekac ze to nie na jego kieszen.

Pracujacego goscia nie stac na ODLOZENIE (bo slowo "wydanie" oznacza bezpowrotna strate a jak pisalem to jest inwestycja) 40 zl miesiecznie? Nie wierze.

Studenta nie stac na 40 zl? Smiech na sali - tyle potrafi wydac na jedna impreze w akademiku.

Problem moze sie pojawiac na poziomie szkoly podstawowej - imho to kwestia decyzji jego rodzicow - widac uznaja ze w tym wieku nie powinien grac w mmo a ja sie z tego moge tylko cieszyc - nic mnie tak nie wkurza jak durny 12 latek w grupie :)

Pozostaja jeszcze gimnazjalisci i to oni podejrzewam stanowia wiekszosc narzekajacych na abonament w mmo. Maja tyle kasy zeby to oplacic z kieszonkowego ale po co placic jak mozna ukrasc.
Za cos co mozna ukrasc tylko frajer by placil - taka filozofia dominuje niestety wsrod naszych "graczy" (i nie tylko - bo na zachodzie jest tak samo tylko na mniejsza skale) a takie podejscie powoduje ze rynek na takie gry w polsce jest ZALOSNIE MALY. To powoduje ze ceny sa wysokie bo ceny mozna obnizyc tylko zwiekszajac naklad - kolo sie zamyka.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 20:35 
 
Karol trochę mnie pojechałes ale nie wiem czy słusznie- ja wydam kase bo mam trzydzieściparę lat, i mnie stać. jednak wiesz-sporo ludzi nawet 20 latków zarabia w tym kraju po 700 zł- może wydaje się ze 40 zł to dla nich mało jednak czasami z ich perspektywy moż ebyć sporą kwotą....
PS. polski rynek w mmo jest i pewnie pozostanie mały......niestety

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 20:52 
 
Pojechalem po Tobie bo dajesz soba manipulowac.
Do Lineage2 potrzeba naprawde dobrej maszyny zeby pograc.
Sensowny procek, 512 ram minimum a do grania 1 gb, karta grafiki od 600 zl w gore etc etc etc - sumarycznie wyjdzie kompik wart 4k najmarniej.
Jak facet ktory zarabia 700 zl miesiecznie jest w stanie kupic sobie taki sprzet?
A jesli juz go sobie kupil to nie jest w stanie wydac 1/100 tego za co kupil komputer na abonament?
W 99% przypadkow to zwykle pieprzenie.
Bo musze pomagach chorej matce, bo odkladam kase na transplantacje (mozgu?), bo zbieram na owsiaka etc.
Moj brat zarabia ok 700 zl i mowi ze nie ma kasy na zakup oryginalnej gry. Tyle tylko ze jakos z tych 700 zl jest w stanie pojsc na piwo z kolegami, kupic sobie gazetke komputerowa co jakis czas etc.
Prawda jest wiec taka ze zeby kupic oryginal musialby Z CZEGOS ZREZYGNOWAC.
Ukrasc piwa albo gazety z kiosku... nie wypada a poza tym to bardziej skomplikowane niz "skopiowanie gry".


Nie zrozum mnie zle - nie jest tak ze nigdy nie skopiowalem zadnego pirata - zdarzalo sie ze jak potrzebowalem cos zrobic w grafice to przewalilem sobie jakiegos adobe, robilem co musialem i kasowalem bo wydanie 2000 zl po to zeby narysowac 1 obrazek sie mija z celem a szukac i uczyc sie jakiegos shareware - szkoda czasu.
Ale jesli czemus poswiecasz duzo swojego czasu to po prostu FAIR jest za to zaplacic.
A granie na piracie... przepraszam: "free shardzie", mmo to juz nie jest nawet zlodziejstwo, piractwo czy oszczednosc - to przyklad zwyklego debilizmu.
Na L2 wydalem ok 200 usd do tej pory na abonament.
Dorobilem sie ok 250mln w stuffie.
Liczac tanio czyli po 2 usd za 1 mln adeny mam 500$ plus konto z postacia 60+ lev.
To najprostszy przyklad hasla "crime not pay" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 21:10 
 
:roll: Wg mnie to może nie same pianiądze są problemem lecz to że trzeba posiadać konto i przesłać pieniądze. Wiele osób po prostu się na tym nie zna i się tego boi. A jak wspomniałeś gimnazjalistów to kwestia nakłonienia rodziców żeby przelali te pieniądze na konto ncsoft'u, o zgroza a jeżeli rodzice nie mają e-k@rty? Co wtedy taki dzieciak zrobi?
Ja jestem za tym że to przez polskie zacofanie w sferze opłat bezgotówych i tyle.
Karol troche przesadasz ze sprzętem komputer za 1500 zł spokojnie odpali lineage2 gra może i będzie często się scinała ale powinno dać się grać.


Woot mod offtopicuje ciągle :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:31 
 
Karol bardzo dobrze to podsumował. Jeśli ktoś chce to znajdzie kasę - bo to naprawdę w skali miesiąca nie jest to duży wydatek (wyjście z dziewczyną do kina to min 50zł - 2 bilety jakaś cola). A i przecietyny dzieciak jest w stanie zarobić na to - 1-2 dni roznoszenia ulotek i ma na miesięczny abonament. Nie przesadzajmy z tym, że to takie drogie.
I faktycznie trzeba mieć w miarę sensowny komputer, który kosztuje niemało (nie licze juz nawet legalnego oprogramowania do niego bo większość i tak go nie ma), ba... już samo łącze internetowe to 80zł+ miesięcznie. Więc nie mówimy tu o ludziach skrajnie biednych tylko co najmniej średnio zamożnych.

Druga sprawa to faktycznie niewiedza i strach rodziców (choć nie tylko) przed transakcjami internetowymi. Bo konto w mBanku może już założyć każdy pełnoletni człowiek który nawet nie musi posiadać stałych dochodów.

A wracając do tematu. To ja się cieszę że nie ma zalewu młodych graczy z Polski. Niestety kultura stoi u nas na zerowym poziomie (szczególnie gdy chodzi o relacje online). Przeważnie jak się widzi 'polaczka' to drze ryło o free stuff i bluzga gdy nikt mu go nie da... nie specjalnie chce mi sie tego słuchać gdy odpoczywam przed komputerem.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.