mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:32 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Ja wam powiem, że grając 1,5h moim altem (Elven Knight na 20 poziomie ^^ - tylko self buffy i top D duale) zdobyłem tyle samo co po 5h farmowania dorfem. Nawet jeśli drop rate był niższy dla mobów poniżej 40lev to i tak zabijajac je spowo szybciej wychodzi się na swoim.


Ja przez chwile probowalem grac samym dagger userem 40 lev z top bronia + focus + SS + buffy i recharge od 60 lev SE.
Po prostu rewelacja - znajdujesz sprawn taki, zeby sie nie musiec ruszac za daleko i zeby bylo na nim przynajmniej 10-15 mobow i tluczesz 200-500 medali na godzine zaleznie od tego jaki masz w danej chwili drop rate.


Jak do tego teamu dolaczylem spoilera i DA to praktycznie nie odczuwalo sie przyspieszenia zabijania - sam dagger z vic stance, accuracy skill, plus death whisper3, guidance3, focus3 zabija moba na swoim poziomie 1 mortal blow plus 3-4 machniecia daggerem.
Najsmieszniejsze bylo ze zlapalem w tym czasie 5 PvP countow i 3 PK county.
Goscie wlazili na spawn i widzac gosci bez gildii podbiegali i walili mnie zeby sprawdzic czy to bot - zanim im purple spadlo juz byli dead (puszczalem z healera root a sam TH robil reszte).
Jeden dorfik padl raz jako purple (walczyl normalnie), potem przyszedl i "dal sie zabic" tak zebym zlapal red, wrocil po jakis 5 min (blisko HV mialem spota) i juz bylem white. Dal sie zabic ponownie i znowu wrocil po 5 min - ja znowu white wiec callnal GM ze exploituje bo to niemozliwe zeby tak szybko odrobic 700+ karmy :D
GM otworzyl mi petycje, zadal te swoje pytania a potem spytal o healera (pozostale 2 postacie wylogowalem jak sie tylko PvP zaczelo zeby mi nie przeszkadzaly). Powiedzialem ze gram na obu i czy to zabronione. Kazal mi usiasc healerem i powiedzial ze "nie" ale zebym mu powiedzial jak sie zrobilem white tak szybko (tzn on powiedzial "instant" - to chyba znaczy ze natychmiast).
Ja powiedzielem "O tak" i zabilem 2 moby w 10 sek.
GM: "have a nice day" :)


A konczac przydlugie story - naprawde zaluje ze sobie kiedys nie zrobilem TH - postac jest po prostu ZAJEBISTA do "solowania" jesli sie ma jakiegos SE whore.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:55 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
EDIT Karol66: Ups, skasowalem Ci kawalek posta Syl - sorka, przypadkowo :(

@.@ EEEEEEEEEEEEJJJJ ludzie cenzure nam tu wprowadzają :D Matko boska - pernamentna inwigilacja ^^

Hehe spoko - zdarza się :)

Wracając do tematu. Wogóle takim dobrze wyposarzaonym low. level characterem można zbijac kokosy. Ja połączyłem event z manor systemem (medale to quest itemy więc nasionka nie wpływają na ich wypadanie). Także w te 1,5h zrobiłem jeszcze 560 red coda (a to jest jakieś 300 Varnisha... po cenach wiadomych :P)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 11:11 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Wracając do tematu. Wogóle takim dobrze wyposarzaonym low. level characterem można zbijac kokosy. Ja połączyłem event z manor systemem (medale to quest itemy więc nasionka nie wpływają na ich wypadanie). Także w te 1,5h zrobiłem jeszcze 560 red coda (a to jest jakieś 300 Varnisha... po cenach wiadomych :P)


E tam - nie jestes rasowym farmerem.
Rzucenie ziarenka a potem harvest zajmuje Ci ok 2 sek.
Jesli moba normalnie zabijasz w 5-6 z dojsciem to niego to w ten sposob straciles ok 30% medali :D

J/K ale cos w tym jest.
Jak juz zaczalem stukac tym teamem 4 osobowym to "main" charem zrobilem DA bo on mial najwiekszy lev a poza tym mial trzymac agro bo ma najwieksze pdef.
Zaczynalem pulujac drainem i konczylem life scavenge (akurat odzyskiwalem te 100-200 dmg ktore mi mob zabral i SE sluzyl tylko do buffowania i recharge - praktycznie nie musial leczyc).
Po jakiej pol godzinie olalem to totalnie i dawalem tylko atak, w czasie walki hate bo to sie rzuca w jakims ulamku sekundy i over - zadnych bonussow, majesty buffow etc - szkoda czasu na jakies pierdolowate skile, sleepowanie etc - moba 1x HP powinno sie zabijac dokladnie tyle czasu ile zajmuje Ci targetniecie nastepnej ofiary :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 13:59 
Cytuj  
Co do uprawy roli :D , najlepsze są timaki wraz z coin collectorem.
15-20k jedna medusa czy to na hinde czy lionnie + medaliki :D.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 17:55 
Cytuj  
Ktora odpowiedz wybrac przy podnoszeniu levelu eventu na 3?
Heads / Tails ?
z gory thx :)
pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 18:33 
Cytuj  
nie ma znaczenia..to jest cos takiego jak polskie orzel czy reszka :)))


po prostu musisz miec szczescie :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 09:19 
Cytuj  
3.500 medali w ten weekend.
Kuuuurde - duzo wiecej gralem niz w poprzedni ale widac w zlym czasie bo mniej mi wyszlo.
Anyway w next weekend bede mial wreszcie SA :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 21:48 
Cytuj  
Rada odnośnie farmowania - zajebiscie ten event idzie na mobach typu 1/2 hp. Kosi sie to blyskawicznie, w godzinach porannych drop rate jest bardzo duzy...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 09:36 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Rada odnośnie farmowania - zajebiscie ten event idzie na mobach typu 1/2 hp. Kosi sie to blyskawicznie, w godzinach porannych drop rate jest bardzo duzy...


A to oznacza, że gady zwiększają drop rate, jak grają Amerykance.
To już nie pierwsza gra, w której twórca ułatwia grę tym zadufanym dupkom uważających się za naród wybrany.

Pamiętam, że w którymś multi FPSie w amerykańskiej wersji gry, był zmniejszony odrzut broni po strzale i zwiększona celność.
Co też ludzie nie zrobią by ciągle utwierdzać Amerykanów w tym, że są we wszystkim najlepsi na świecie.

Pamiętam czasy, gdy grałem w AA:SF i jak mi płakali, że to nie możliwe żebym tak celnie strzelał - na pewno mam bota. :]
Tak płakali adminom, że wreszcie zbanowali mi konto. Od tej pory wiem, że admin może wszystko - nawet, gdy nie ma dowodów. :]
Bo przecież, jak to możliwe, że człowiek z kraju, gdzie rolnik orze ziemię przy pomocy konia i kwadratowego koła, miał komputer z dostępem do Internetu i do tego łoił skórę przyszłym asom Marines. ;)


Sorka za offtopa. :P Karol nie bij, przetłumacz i wybacz. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 10:25 
Cytuj  
Nie bije - po prostu zastanawia mnie dlaczego robisz taka reklame Teonowi? ;)
Bo przeciez grasz na serwerze amerykanskim wiec nic dziwnego ze tzw. "prime time" przypada na ich godziny a nie Twoje - dokladnie tak samo jest z siege etc.
Jakbys sie przeprowadzil na teona to pewnie mialbys dropy w "swoich" godzinach :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:24 
Cytuj  
Heja

Skoro już piszemo o teoriach i TEORIACH :P to:
grałem w sobote koło 15 naszego czasu wiec w US srodek nocy i monetki szly nam calkiem sprawnie [w kilka osob z klanu biegalismy po DC], nie sa to moze tysiace sztuk bo i tez to nie byl nasz cel ale zabawa byla fajna. Z tego co ja zaslyszalem/widzialem to bardziej zalezy to od ilosci ludzi na danym obszarze czy jakos tak - przy FG gdzie tlumy wala drzwiami i oknami na Bartz bywaly momenty ze przez 1h zadnej monety a inf ore [quest item] lecial calkiem przyzwoicie, inna sprawa jest fakt ze pobone uwagi padaly w Koreii podczas tego eventu a tam raczej wszyscy graj w podobnych godzianch wiec ciezko mowic tutaj o regionalnej nie rownosci :D. Na party mobach z reguly tlumow nie ma a i miomo to ze maja mniejsza szanse dropa (chyba 50%) to bije sie ich duzo na raz wiec suma sumarum moze wyjsc calkiem niezla ilosc.

PS. W weekndy ladna pogoda wiec malo grwam ale licze ze na maske uzbieram :D


_________________
Kurga

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 12:52 
Cytuj  
Trochę za dużo ostatnio pijam kawy i w głowie mi się przekręca.
Do tego jakieś dziwne teorie spiskowe powstają w mojej głowie, że nie wspomnę o innych pomysłach. ;)
Tzw. opowieści dziwnej treści - więc nie miejscie mi za złe mojego stanu. :P



Kurga napisał(a):
PS. W weekndy ladna pogoda wiec malo grwam ale licze ze na maske uzbieram


Mnie brakuje już tylko jednego lvl up, żeby móc kupić sobie Red Party Mask. (Hyaena -> Fox).
BTW - trafł mi się tylko jeden fail przy levelowaniu - ciekawe co będzie dalej.
Ale dobijam tylko do Foxa i dalej już nie będę kombinował.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 15:02 
Cytuj  
a tak wogóle to kiedy kończy się ten event ?? bo ma się rozumieć że medale przestało dropować w poniedziałek


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 15:16 
Cytuj  
W korei trwal ~2 miesiace (w weekendy)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.