mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 14:27 
Cytuj  
The force must be strong in you...

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 19:33 
Cytuj  
A o co biega z tym aktywowaniem konta? :roll:
(BTW, wcześniej umrę ze starości chyba zanim wyrobię w końcu tę eKartę) :evil:

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 20:14 
Cytuj  
konto aktywowane ;] gram na lionna robie to w czym jestem dobry = spelhowlera ;] imie = BioMechanid lvl powoli rosnie i mam juz willow staff ;]


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 22:31 
Cytuj  
Jesli ktos chce kupic gre, a boi sie (lub nie moze) kupowac przez zagraniczny e-sklep:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67853784
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67854392
70 zl
1 dzien do konca, poki co nikt nie kupuje :P
Pewnie biedak nie sprzeda, jakby komus bardzo zalezalo, moze wyslac PM'a do sprzedajacego nawet po aukcji...

Informuje, iz to nie moja aukcja ani zadnego mojego znajomego - moim celem nie jest reklama, "ja tylko niose pomoc" :wink:

EDIT: hahahhahahaha polecam opis sprzedawanej gry :D
Cytuj:
Ta gra to jest to czego szukasz Lineage II to przepiękny, baśniowy świat, w którym majestatyczne smoki strzeżą swych legowisk, ciężkozbrojni rycerze szturmują monumentalne zamki, a awanturniczy bohaterowie wędrują po bezdrożach, szukając sławy i bogactwa w walce z potworami. Lineage II to obecnie także jedna z najpopularniejszych gier Massively Multiplayer Online. Uznanie w oczach graczy tytuł zyskał dzięki dynamicznie zmieniającemu się w świecie gry otoczeniu. Każda z występujących tam "średniowiecznych" prowincji może zostać przejęta, odbita i włączona do jednego królestwa. Każda różni się też systemem politycznym, ekonomicznym i społecznym, co wydatnie wpływa na status postaci graczy. Tylko od preferowanego stylu zabawy zależy, czy aktywnie włączymy się do walki o dominację nad prowincjami, czy też wyruszymy w poszukiwaniu innych przygód w nieskończenie wielkim świecie Lineage! Szeroki wybór ras i klas postaci. Wraz z rozwojem bohater otrzyma nowe zestawy umiejętności i unikalnych przedmiotów. Prosty interfejs. W grze poruszamy się za pomocą systemu "zaznacz i kliknij". Realistyczna grafika dzięki zmodyfikowanemu silnikowi Unreal. Możliwość rozgrywania mniejszych potyczek, walki z potworami i masowe bitwy między graczami z całego świata. Ogromny świat gry bez długiego czasu wczytywania kolejnych, zwiedzanych lokacji. Dopracowane do najmniejszych szczegółów, zróżnicowane systemy polityczne i gospodarcze, ubarwiające świat gry.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 23:38 
Cytuj  
No co Pooma.... chlopak sie postaral :) Pogadam z moja ciotka, moze koles dostanie etat jako sprzedawca Avon-u

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 13:11 
Cytuj  
Heh wroce do tematu platnosci bo chce sie uniezaleznic od time cardow... Intelligo mi w koncu nie wypalilo bo chcialem zalozyc konto wspolnie z dziewczyna, a ona juz tam ma konto i musialaby zrezygnowac z niego... Duzo czekania i nic nie wyszlo... Teraz zlozylem w mBanku podanie o konto ale zanim przysla mi umowe a ja ja wysle to tez troche zejdzie >.>
Wiec wpadlem na genialny pomysl, ze moze moj bank tez taka wypukla karte ma w ofercie :D
No wiec wybralem sie do banku i rzeczywiscie - Visa Silver, wypukla, "podobno" mozna nia placic przez internet, koszt - 75 zl (da sie przebolec)... Juz dalem dowod, chcialem zamowic i przyszlo mi do glowy takie pytanie:
- A ile by wynosil taki koszt transakcji jakby mi np. jakas zagraniczna firma (np. z USA) potracala co miesiac z konta okreslona kwote?
- Tzn jak? ze bylaby upowazniona do potracania tych pieniedzy?
- No tak, taki abonament...
- Hmmm koszt wyslania pieniedzy za granice to 70 zl bez wzgledu na to gdzie sie wysyla...
- :wtf: to ja sie jeszcze zastanowie... :har:

Dodam ze chodzi o bank BPH, jakby nie patrzec 3. najwiekszy bank w Polsce... Nie wiem czy kobieta przy okienku zle zinterpretowala moje slowa, czy rzeczywiscie maja takie barbarzynskie stawki...
I tu rodzi sie moje pytanie... Moglibyscie zajrzec do historii swoich operacji bankowych, zobaczyc ile faktycznie wam potracaja z konta i postnac tutaj ta kwote razem z nazwa banku i konta ? :>
Z gory dziekuje za odpowiedzi :wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 13:35 
Cytuj  
Ty nie wysyłasz pieniędzy za granice ale płacisz za usługę. Można to porównać do płacenia kartą w sklepie czy na stacji benzynowej. Potrącają ci za abonament tylko, czyli 15$ lub 15euro+podatek.

Osobiście m Banku nie polecam, minęło prawie 2 tygodnie od wyłania wniosku przeze mnie a oni jeszcze nie przysłali papierów. Do tego żeby płacić przez internet musisz złożyć podanie o eKarte ale dopiero po założeniu konta, kolejne 2tygodnie czekania pewnie.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 14:02 
Cytuj  
no ale moze ktos to potwierdzic ? ma ktos moze ta Vise silver i nia placi abonament? Glupio by bylo zabulic 75 zl za karte ktora nic mi w sumie nie da :P ("wypukla" jest ~~)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 14:15 
Cytuj  
pooma napisał(a):
no ale moze ktos to potwierdzic ? ma ktos moze ta Vise silver i nia placi abonament? Glupio by bylo zabulic 75 zl za karte ktora nic mi w sumie nie da :P ("wypukla" jest ~~)


Czyli pytasz sie o tą konkretną karte? W takim razie zle zrozumiałem post.


Ostatnio edytowano 20 paź 2005, 14:17 przez montezuma, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 14:16 
Cytuj  
nie tylko o ta konkretna karte, chodzi mi ogolnie o to jak wyglada platnosc z roznych bankow + jakby ktos mial vise silver czy ona dziala


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 14:26 
Cytuj  
ja mam tą vise silver z BPH/PBK i karta działa jak normalna karta kredytowa - opłacisz nią każdy abonament, zapłacisz na ebay-u i gdziekolwiek indziej. Normalna zwykła karta kredytowa.
Nic to nie kosztuje - te panie w okienkach pracujące w tym BPH/PBK pamiętają jeszcze kolejki za papierem toaletowym i g.. wiedzą do tego każda z nich jest od czegoś innego - jedna od wpłat, druga od wypłat, trzecia od powiadamiania, że pani od wydawania kart kredytowych właśnie jest na urlopie i proszę wrócić za 2 tygodnie (po odstaniu 30min do okienka) - to niestety nie MBank gdzie dzwoniąc o dwunastej w nocy pani ci recytuje formułkę, które sklepy w USA przyjmuja ekarty a z którymi może być problem..

w każdym bądź razie płacąc kartą przez internet nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów (oprócz kosztów wydania karty).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 14:47 
Cytuj  
ja mam vise z bph i w zaleznosci od kursu dolara place ostatnio to bylo 50.35 jakos za abonament. Mala podpowiedz jak bedziesz sie rejestrowal w ncsoft zaznacz ze mieszkasz w usa (nie chodzi o dane z karty te moga byc rozne a o dane uzytkownika konta) i bedziesz placil w $ zamiast w euro co jest moim zdaniem duzo bardziej oplacalne :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 15:15 
Cytuj  
wow dzieki :) akurat 2 ludzi z BPH :D
a co do konta to ja juz je mam i niestety w euro mam platnosc T_T
13 euro sie placi = nieco ponad 50 zl na dzisiaj, czyli w sumie na jedno wyjdzie


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 15:37 
Cytuj  
euro chyba 3.8 stoi czyli 57zyla czyli 7 zyla wiecej w ciagu roku ci wyjdzie ponad jeden miesiac free. Licz mlody licz :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 19:18 
Cytuj  
oj stary nawet jakbys liczyl 3,8 za euro to jesli placi sie w euro to placi sie 13 euro (nie 15), wychodzi 49,4, ty zaplaciles 50,35... i kto tu nie umie liczyc :P Liczac euro 3,9 wychodzi 50,7 czyli 35 gr roznicy ~~


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 19:36 
Cytuj  
pooma napisał(a):
oj stary nawet jakbys liczyl 3,8 za euro to jesli placi sie w euro to placi sie 13 euro (nie 15), wychodzi 49,4, ty zaplaciles 50,35... i kto tu nie umie liczyc :P Liczac euro 3,9 wychodzi 50,7 czyli 35 gr roznicy ~~


Jak płacisz w euro to doliczają ci jeszcze podatek. Czyli 13euro +17.5% podatku

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 21:40 
Cytuj  
heh a cos mi sie wydawalo ze sie placi tyle samo euro co $ tylko kwestia roznicy kursu:) no nic :) my fault :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 21:46 
Cytuj  
Ehhh nowy problem :/
nie wiem ale chyba NC przesadzilo z polityka bezpieczenstwa...
Nie mogac doczekac sie na moja karte Visa wysepilem od siostry jej dane i nr karty :P
wpisuje wszystko jak trzeba, po czym otrzymuje komunikat FRAUD SUSPICION i dupa grr :evil:
No wiec zmienilem adres/dane kontaktowe itd na koncie... dalej to samo.. jedyne czego nie moge zmienic to imie i nazwisko posiadacza konta L2 (rozni sie od posiadacza karty)... No ale to bylby jedyny powod? Przeciez ludzie handluja kontami i chyba normalne ze nowy nabywca sie inaczej nazywa :P
Karta jest amerykanska, placilem nia juz kiedys za WoW i nie bylo problemow (tylko ze tam od razu napisalem ze jestem z US - inaczej sie nie dalo, mialem amerykanska wersje)
Noi co ciekawe... nawet po wprowadzeniu amerykanskiego adresu system nie przestawil sie na dolary tylko zostal przy euro (jak tworzylem konto nawet nie mialem wyboru - musialem placic w euro), a stronka logowania wlacza sie jak chce - z koncowka .pl w srodku (https://secure.plaync.com/cgi-bin/playn ... ?game=lin2)
spotkal sie moze ktos z tym problemem ? ....

EDIT: problem solved, siostra wpisala od siebie i dziala :F


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 07:37 
Cytuj  
wlasnie jak to jest z tym kontem w euro/dolary?

Ja mam konto od prelude i mam dollars. Jednak teraz ludkowie zakladaja i nie moga (albo nei wiemy jak) inaczej jak na euro.
Cos specjalnego trzeba zrobic?
I jaka jest roznica w oplatach?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 08:30 
Cytuj  
mikmac napisał(a):
wlasnie jak to jest z tym kontem w euro/dolary?

Ja mam konto od prelude i mam dollars. Jednak teraz ludkowie zakladaja i nie moga (albo nei wiemy jak) inaczej jak na euro.
Cos specjalnego trzeba zrobic?
I jaka jest roznica w oplatach?

Normalnie... europejczycy płacą w euro, reszta w usd (jest tam lekkie wyrównanie chyba w dla euro żeby wychodziło miej więcej tyle samo).
Za czasów OB była tylko i wyłącznie możliwość płacenia w usd (teraz możesz sobie to zmienić) - natomiast nowi ludzie nie mają wyboru - mieszkają w europie to płacą w euro.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.