mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 08:51 
Cytuj  
Masz racje-DEMO


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 10:41 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
pamietacie jakas gre bez pirackich serwerow?
Pamietam jak mowili ze nie bedzie piratow wow a teraz masa.
Piraty to po prostu nieodlaczna czesc mmorpg nie wiem jak to traktuje wlasciciel danej gry ale reklama to napewno jest szczegolnie wsrod najmlodszego spoleczenstwa ktorego nie stac na oplacanie abonamentu. W koncu podrosnie zarobi i zacznie grac na oficjalu. Scigac piratow czy nie scigac bo ja wiem chyba nie az tak oplacalne inna sprawa gdyby pirata prowadzila firma z +++++$$$$ na koncie wtedy ncsoft dobralby im sie do dupy szybciej niz moj archer :) Ja gralem na privach i moim zdaniem mozna je traktowac jak wersje demo.

Tak nawet sporo AO, SW:Galaxies, EQ, EQII, AC, AC2, EVE Online, FFXI (cos były próby nigdy nie postwili pirackiego działającego serwera).

Z poważnych mmorpg to spiratowali 'tylko' UO, WoW'a, L2, RO i DAoC'a o ile się nie mylę (bo o całej masie koreańskich produkcji nie wspominam).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 12:23 
Cytuj  
Z tego co wiem, to soft pirackich serwrów WoW jest totalną porażką. Prawie nic nie działa w dziedzinie rozwoju postaci, moby się respawnują po kilka na raz, zamiast po kolei, itp. Ogólnie nie da się grać. :har:
A pirackie serwery L2, jak już wspominano, są postawione na skradzionym w sierpniu 2004 roku sofcie C1. Łatwo więc można sobie wyobrazić, jak obecnie daleko piraty odbiegają od retaila. :-?
A jeśli chodzi o zasobność portfeli polskich graczy mmorpg, to moim zdaniem nie jest taka mała, sądząc po liczbie osób, jakie kupiły WoW. A WoW wcale nie jest tańszy od L2. :wtf:
Odpowiedź na samoczynnie narzucające się pytanie, dlaczego Polacy płacą za WoW, a za L2 już niekoniecznie, znajduje się w akapicie pierwszym. :wink:

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 14:36 
Cytuj  
1) Jak to przeczytalem to normalnie " smiech na sali". I pomyslec ze kolesie maja dobra renome wsrod priv serv. graczy....


2) Co do watku jaki sie rozwinal...
Gdyby nie priv servery to pewnie bym nigdy nie zaczal grac w L2. Jednak po 7miesiacach grania na roznych priv serv dojrzalem do tego by placic za gre i miec full wersje.


Posty: 7
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 14:33 
Cytuj  
nom serwer jest spoko lecz nie moge tam dostac konta bo nie umiem pozadnego opowiadania napisac ;( mój kumple tam pyka i jest tam spoko klimat, a poztym lepiej jak sa reguły nizby ich nie było :P[/b]


_________________
Elvis :D:D:P

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 14:35 
Cytuj  
Karolu nadejdź i ukaraj niewiernych !!!!!! :oops:

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 14:58 
Cytuj  
Seraf- ta dyskusja ma sens....pzreciez posmiac czasami się trzeba.
PS. Ja grałem na Allseronie- lagi,bugi, zasady wzięte z Orwella...jeśli powiesz na privie K..., ban, jak się coś nie spodoba i pm do Gm-ban albo w drodze "łaski" wskazanie drzwi jak się nie podoba. Koledzy właściciela serwa są faworyzowani. Nie ma PK- chyba że ktoś zasłużył- czyli jest bo można miec PK za emotkę / nawet na privie /. Lokacje chodza tylko spod C1, regularne dwny itp.
PSS. Zastrzegam ze sporo graczy tam to swietni ludzie, naprawdę na poziomie-jednak na słowo "oficjal" pukaja się w czoło bo tam jest rate x1 oraz trza płacić- :wtf:


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 17:38 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
jeśli powiesz na privie K..., ban, jak się coś nie spodoba i pm do Gm-ban albo w drodze "łaski" wskazanie drzwi jak się nie podoba. Koledzy właściciela serwa są faworyzowani. Nie ma PK- chyba że ktoś zasłużył- czyli jest bo można miec PK za emotkę / nawet na privie /. Lokacje chodza tylko spod C1, regularne dwny itp.


to jest wlasnie cena utrzymania klimatu, a pod wzgledem atmosfery wlasnie Allseron jest niepowtarzalny... Tez tam mam konto. Jakas Elven elder dala mi buffy: Przed buffami ".. jeszcze Cie poblogoslawie" po buffach: "Niech Matka Natura ma Cie w swej opiece"... to dobrze ze za emotikony i przeklenstwa dostaje sie bany bo co to za klimat jak ktos przez pol dnia bedzie biegal i klal w nieboglosy naprawde brzydkim jezykiem...
Mozna klac z klasa, co najlepiej widac po wyrafinowanych bluzgach krasnoludow zalanych zajzajerem :wink:
Niby mozna i na globalu zalozyc klimatyczny klan, ale global to czysty bazar, kazdy wie ile jest warty jego sprzet i adena irl, to nie to samo... Zreszta co po jednym klimatycznym klanie skoro cala reszta ma to w d..., czasem wysle ci ktos pm'a "u n00b!" "me h4x0r" "el0 r4p!", kazdy lata za jak najlepszym sprzetem, sojuszem itd...
Odnosnie klimatycznych tekstow/klanow polecam np. http://mjolnir.topory.pro24.pl/
To w sumie druga klanowa stronka jaka ogladalem na Allseronie, a juz jaki poziom!! (Pierwsza tez byla klimatyczna ale strona klanu samych dwarfow po prostu mnie rozbroila :D (po tym jak szef klanu wytrzezwial kapnal sie ze jednak nie wszyscy sa dwarfami))
Czytajac posty ludzi z tego klanu normalnie az chce sie grac dwarfem, pic zajzajer, sprowadzac bimber za bajonskie sumy z Elmore (okazalo sie ze to zwykle greater antidote'a ale i tak elfia mlodziez rzucila sie na to i w moment wykupila), mymlac varnish i nie wietrzyc(sprzatac) nigdy domu (zeby dalo sie wieszac topor gdzie sie chce) :D
No ale w tym momencie trzeba sie zastanowic co jest dla kogo wazniejsze - plynna i przyjemna gra, duzo dodatkow, ludzcy GM'i, duze community (a co za tym idzie - kasa :P), czy po prostu sam klimat za wszelka cene...
Tak wiec nie nalezy krytykowac takiego serwera (GM'i i tak duzo pracy wlozyli w ten serwer, ze faworyzuja znajomych i uprawiaja hipokryzje (C4!) - trudno) i ludzi ktorzy na nim graja... Na pewno duza ich czesc moglaby grac na globalu ale liczy sie dla nich po prostu atmosfera i nic wiecej ;-)
To i tak najlepszy priv na jakim gralem (ba, jedyny priv jaki znam na ktorym nigdy nie bylo wipe'a)...
... ale wybralem oficjalny serwer - z wielu powodow, m.in. dlatego ze mam poczucie bezpieczenstwa ze nigdy nie strace postaci (a co za tym idzie czasu i wysilku w nie wlozonego)... i nie lubie lagow -_-;; Tak czy owak, zachowuje szacunek dla Allserona


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 18:19 
Cytuj  
ROFL.........n/c
PS. Ja szanuje graczy itd...ale cena za klimat jest zdecydowanie za wysoka i tyle. No a numer C4-to już max......na dokładkę jeśli wypowiesz sie na forum o pewnych pociągnięciach nieprzychylnie / bez natarczywości i chamstwa/ to BAN......klasyczny Orwell- jesli nie masz racji a masz siłe- wtrąć do więzienia albo spałuj oponenta/ tu akurat wysyłka na sybir=BAN / . Na moje pytanie kiedy w ramach c4 bedzie chodzić ToI, blazing Swamp oraz manor....BAN :) Buehehehehe. Mam sporo znajomych co mają tam konta- Allek to fajne akwarium,tylko małe. poza tym moje priv- to jest MOJA PRYWATNA wypowiedź. jak można za nią banować? Emoty? Jesli wypowiedź składa się z czegoś więcej poza emotami- w czym problem.
PSS. :wink: :har: :wtf: :o :D :cry: :evil: :roll: Karol- nie dawaj BANA plz.........


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 18:21 
Cytuj  
to mnie przekonaliscie - juz niepamietam gdzie, ale gdzies czytalem/slyszlaem, zze ncsoft udostepnia/sprzedaje szkielety serwerow zeby privy mogly powstac. Jesli chodzi o piraty wowa - mam orginalny, place abonament itd... :D I raz sprobowalem pirata, zeby zobaczyc jak tam jest. Ping: 10000, strusie maja mane, strusie to npc dajace questy itd... Nie mialem cierpilowci zobaczyc inne moby:D Tak samo jest pewnie z piratami l2 w porownaniu do oficjala.
I jeszcze jedno pytanie - Ile na oficjalu zajmuje wylvlowanie postaci do lvl40 grajac po 3h dziennie?

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 18:58 
Cytuj  
Hm.....to zależy jaki masz sprzęt i czy ktoś ci pomaga w robieniu exp. Około 3 tygodni pewnie ci zejdzie. miłej zabawy......


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 19:01 
Cytuj  
Hmmmmm...... Jak się umówisz na power level to niedługo :P


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 19:36 
Cytuj  
Privy L2 sa w lepszym stanie niz te WoW'a, widocznie ten "szkielet" jaki im sie udalo wykrasc byl blizej retaila niz ten WoW'a... albo w L2 po prostu latwiej wprowadzic zmiany..


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 20:55 
Cytuj  
3 tyg?? :D O to mnie uspokoiles!!! ale grajac po 3h? ooof to moze sie z wowa na l2 przeniose, potem:D

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 14:05 
Cytuj  
Niepełne tłumaczenie patch notes c4 z koreńskich serwerów

http://www.l2center.com/chronicle4/chap1.aspx


_________________
Bishop - Teon


Posty: 7
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 23:33 
Cytuj  
Chcialem cos napsiac, ale jak tak sie patrze an te wszystkie serwery to mnie cos beirze... Wezcie ludzie. Na jednym trza opowiadanie. Drugio znowu chdozi jak chce. Trzeci lagi kosmiczne. A czwarty zlikwidowali :P I gdzie tu jak grac...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 06:21 
Cytuj  
a moze spojrz na swoje lacze najpierw..bo ja probowalem grac na kazdym prawie serverze i lagow nie mam...no poza siegami/eventami/ kiedy setki ludzi kotluje sie w jednym miejscu :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 10:45 
Cytuj  
tobias1 napisał(a):
Chcialem cos napsiac, ale jak tak sie patrze an te wszystkie serwery to mnie cos beirze... Wezcie ludzie. Na jednym trza opowiadanie. Drugio znowu chdozi jak chce. Trzeci lagi kosmiczne. A czwarty zlikwidowali :P I gdzie tu jak grac...

Przeczytaj młocie podwieszony topik ok? PKPK?
Jak sie gra na piracie to i narzekać nie ma na co.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.