mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 18:22 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Poziomka napisał(a):
Dam ci moje acc info i zrob mi 52 moim nowym tajnym sps'em :>
Oczywiscie zapewniam potiony emp,haste3 i top D sprzet :>

a moze ja po prostu jestem dziwny i zbyt leniwy by grac :>


Moge Ci podac ile wylevelowanie tanka do takiego poziomu kosztuje i ile zajmuje czasu bo wlasnie robie artisana i mysle ze tak do 52 lev go zrobie.
1 dzien
0-24 lev =10 godzin i 25k nograde SS (wlacznie z questem na zmiane profesji)
2 dzien
24-32 = 10 godzin i 45k D-SS

cd soon :)


CD

3 dzien
33-40 lev - ok 15 godzin i 100k D-SS

Pewnie by nawet mozna bylo to zrobic w 10 ale ja polazlem do katakumb 30-40 lev i campowalem 1 maly room a tak slabe XP - dopiero na 39 lev zmienilem spota na lepszego.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 19:09 
Cytuj  
Ej karol to widze jestes maniak- to moze dam ci swoje info, wejdziesz na bartza mna i po expujesz :>>

^^

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 19:20 
Cytuj  
Na bartz nie mam healera :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 21:26 
Cytuj  
healera sie znajdzie - konkretnie EE ( prawda wisniak?) :>>

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 23:44 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Karol66 napisał(a):
Poziomka napisał(a):
Dam ci moje acc info i zrob mi 52 moim nowym tajnym sps'em :>
Oczywiscie zapewniam potiony emp,haste3 i top D sprzet :>

a moze ja po prostu jestem dziwny i zbyt leniwy by grac :>


Moge Ci podac ile wylevelowanie tanka do takiego poziomu kosztuje i ile zajmuje czasu bo wlasnie robie artisana i mysle ze tak do 52 lev go zrobie.
1 dzien
0-24 lev =10 godzin i 25k nograde SS (wlacznie z questem na zmiane profesji)
2 dzien
24-32 = 10 godzin i 45k D-SS

cd soon :)


CD

3 dzien
33-40 lev - ok 15 godzin i 100k D-SS

Pewnie by nawet mozna bylo to zrobic w 10 ale ja polazlem do katakumb 30-40 lev i campowalem 1 maly room a tak slabe XP - dopiero na 39 lev zmienilem spota na lepszego.


Na lvle 40-59 polecam naprawde bardzo gorąco północne Aligator Island. Pusto a moby daja naprawde dobry EXP no i oczywiście mają 2*HP. Potem z koleji teh best place to Enchanted Valley. Niestey nie tak odludne ale za to mozna tam dociągnąć do 58 lvl, moby też dają zajebisty exp i są 2* or 3*... Zresztą pewnie masz też swoje wlasne prefeencje...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 00:22 
Cytuj  
Nieeee - od 40 lev chodze juz tylko na grupowe.
Beehive=>SilenosCamp=>Oren
Wlasnie sobie szukam orcish poleaxe z wideblow :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:23 
Cytuj  
Silverin, Faz,

Szkoda, że odchodzicie. Nawet Was nie poznałem dobrze :) W pierwszej rozmowie wziąłem Was nawet za małżeństwo, które też niedawno zawitało do naszej społeczności :)

Pamiętam stare czasy... Czasy, gdy opasły dorf zwany MartinezPL latał z w bronzie, a ja jako "wypasiony" fighter z prawie top NG sprzętem w Elven ruins na Talking Island... Pamiętam, czasy... gdy Pozioma jeszcze nie było na świecie (w Aden of coz) :) Pamiętam też, jak wielkie były plany, gdy zawiązał się polski klan Avalanche. Były małe grupy w których się lvlowało, były achy i ochy gdy widziało się kogoś z nowa bronią (np. Probe z czerwonym orkowym mieczem za 1m adena...). To były naprawdę wspaniałe chwile :) każdy każdego nakręcał, wszytko było nowe, cudowne... Bo każdy był wtedy "noobem" :) Te czasy najlepiej oddawał komiks z tamtych czasów, niestety nie pamiętam jego nazwy :)

Niestety te czasy minęły. Wyrośliśmy, poznaliśmy mechanizmy rzadzące tym światem, nasze oczekiwania też znacznie wzrosły... Straciliśmy gdzieś z oczu cel gry, którym była po prostu dobra zabawa.

Mój alt jest w takim klanie a teraz nawet ally. All for fun jest ich dewizą. Lvle 6x z lvlami 4x łażą do GC, są PvP eventy w koloseum, pomoc w zbieraniu materiałów do craftu, a niedługo być może komplety setów i broni D i C grade dla woja/maga/łucznika. I to mi się podoba. Liderka - była w moim ex clanie, który miał tą samą dewizę, a rozpadł się tylko dlatego, że ludzie "chcieli czegoś" więcej. Władzy. Byli w ally znanym i szanowanym, ale wciąż chceili więcej... I idea klanu umarła. Nikt nie miał czasu, każdy lvlował, farmował, solował, spędzał czas z innymi. Ci co zostali - zrobili alty i zawiązali nowy clan. I jest naprawdę fajnie :)

Legends... Jest też fajne, ale ostatnie eventy pokazują, że o ile Legends jest zdyscyplinowane i chce uczestniczyć w eventach, to reszta ally jest absolutnie... do tego nieprzygotowana, ale to już zostawię na inną opowieść :) A nuż coś się poprawi :)

Jeśli więc zmienicie zdanie i dacie szansę Bartzowi, to zapraszam :)

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 12:57 
Cytuj  
troszeczke za pozno... przetransportowali cala kaske prawie i juz sa w GOLu...
zapraszamy na Teona :D


Posty: 15
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 18:20 
Cytuj  
Znalazłam na Teonie czego poszukiwałam od samego początku. GOL to klan w którym moge liczyć na pomoc, poświęcenie (ukłon w strone Kendo za cierpliwość) oraz party kiedy tylko wchodze na serwer. Jest więc oczywistym że gracze są aktywni i dodam że są to sami polacy (około 20 osób jest w klanie). Ludzie są zgrani i nie ma problemów z porozumieniem sie przez co wykluczam jakies kłótnie (ufff). Trzeba przejść rekturacje co wyklucza oszołomstwo z szeregów. Gorąco polecam każdemu ma mozliwość dołączenia. Wierze że takie dowodzenie ma sens i wkrótce klan urośnie w siłe. Ale pst to dopiero moje pierwsze dni w klanie ;-)


_________________
Silverin- 4X- SPS - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 19:14 
Cytuj  
moze sie chociaz wam na teonie uda. Powodzenia :) Na bartz nie ma szans :/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:56 
Cytuj  
Hmm czyli w razie czego jakbym nie zaczął grać na Lionnie mam szanse dołączyć do waszego klanu ?

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:11 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
Hmm czyli w razie czego jakbym nie zaczął grać na Lionnie mam szanse dołączyć do waszego klanu ?


Pewnie ze masz :)


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop


Posty: 11
Dołączył(a): 28.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 12:18 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Na bartz nie ma szans :/


Szansa jest, tylko wszyscy musza chciec :)


_________________
Bartz - break
missDOCTOR/cardinal/SpS /Ronin in Legends/
Smurfetka/BH/50+ /CL Excelsis/
i inne mniej znane ...

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 12:58 
Cytuj  
missDablik napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Na bartz nie ma szans :/


Szansa jest, tylko wszyscy musza chciec :)

Dokładnie, ja będe się starał jak najwięcej wnieść do community polskiego, bez niego gra troche traci na sensie...


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 17:46 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
missDablik napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Na bartz nie ma szans :/


Szansa jest, tylko wszyscy musza chciec :)

Dokładnie, ja będe się starał jak najwięcej wnieść do community polskiego, bez niego gra troche traci na sensie...


/agree


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.