mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 03:03 
Cytuj  
Nowy wątek, którego imo brakuje na forum, a z którego ktoś można się będzie się czegoś nauczyć, dowiedzieć, pooglądać screeny lub podzielić się uwagami/przygodami z innymi.

Na początek wrzuce trochę screenów z dzisiejszych potyczek Virtue vs. Nexus, w których akurat brałem udział.
Mam nadzieję że wątek się rozkręci ja tymczasem idę spać (późna pora), jutro postnę coś więcej - już nie koniecznie obrazki.

story:
1)Najpierw grupa naszych nukerów rozbiła ich party mające wejść do DVC.
<obrazka brak>

2)Nukerzy zrobili soe do Giran, ja składałem w tym czasie archer party - mieliśmy iść do pitu. Wchodząc do dvc mineliśmy krajobraz po bitwie i ruszliśmy do środka.
Obrazek

3)Pograliśmy sobie ok 1h czyli do czasu gdy dowiedzieliśmy się że martwa grupa przy wejściu jest juz na nogach i teraz dwie grupy Nexusa idą zabić moje party :/ Moja grupa zrobiła soe.
<obrazka brak>

4)W Giran błyskawicznie powstało drugie party i nasze 2 grupy ruszyły ścigać ich dwie do DVC. Doszliśmy do tego najbardziej niebezpiecznego corneru po drodze do pitu) i okazało się że na rampie po 2giej stronie czeka już na nas Nexus.. /target name i wszystko wiadomo.
Jak widzać mieliśmy też dobrego zwiadowcę.
Obrazek

5)Nexus specjalnie wybrał miejsce w którym będą mieli większe szance - chciali żebyśmy wybiegli zza rogu "rozciągnięci" i z aggro Karików na karku które pasły się dokładnie w szczycie narożnika. Wtedy Hellseek wpadł na genialny plan;) Zsiadł z wywerna i pobiegł pierwsz agrując moby które my zaagrowalibyśmy podczas ataku i zniknął za rogiem. Tam dopadły go 2 party Nexusa więc zrobił bsoe. Hellseek powiedział na TS`ie że ich ich sleeper uśpił przyciągnięte moby i jest dobry moment do ataku. No to zaatakowaliśmy.
Obrazek

6)Ultimate Evasion ON i starałem się dawać targety. Po krótkiej chwili moby zaczęły się budzić i zrobił się mały mess.
Obrazek

7)Anyway było już praktycznie po sprawie...
Obrazek

8)Padli wszyscy z Nexusa od nas nikt. Padło się nawet nawet Delegarowi - "Virtue killer" LOL który jeszcze nikogo z naszych nie zabił
Obrazek

9)Następnie poszliśmy na bridge na rebuff i postanowiliśmy zrezować ich bishopa bo to nie jest wojna oparta na nienawiści klanów tylko....poprostu tak wyszło się się bijemy :) Pobiegliśmy spowrotem na rampę ale okazało się że w czasie rebuffu mijająca nas mieszana grupa grupa zrezowała już ich bishopa. Saskii i Ex0duzowi puściły chyba nerwy/byli na innym kanale TS`a lub wypalili za dużo trawy (obstawałbym przy ostatnim) i zaatakowali zrezowanych ludzi Nexusa zupełnie bez sensu. Suma sumarum skończyło się na tym że wszyscy z nexusa dostali bishop rezy i pozwoliliśmy im zrobić soe.
Obrazek

10)Szacunek dla Vilandora i tej części ludzi, którzy nie zrobili bsoe i dali się przekonać że incydent z Saskią i Ex0 to był incydentem a nie celowym działaniem.
...i na tym się skończyło.
Obrazek


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 08:12 
Cytuj  
czy na fotach sa wlasnie kariki? Hmm jesli tak to sporo sie zmienily, a dokladnie urosly od C1... fajnie wygladaja

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 08:21 
Cytuj  
Takich walki mi brakuje na 4x lvl. Wlasciwe brakuje mi jakiejkolwiek walki pvp. Nikt mnie nawet nie zaczepia, chyba zaczne udawac bota :D


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 12:18 
Cytuj  
Bo SaskiaM to jest bardzo sensowny koleżka ^^ (tylko w dziwnych klanach go widuję niestety :P)
A to znajomy jeszcze z czasów OB :)

Zresztą Martinez powinieneś go nawet kojażyć z ruin na TI bo graliśmy z nim kilka razy wtedy :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:40 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Bo SaskiaM to jest bardzo sensowny koleżka ^^ (tylko w dziwnych klanach go widuję niestety :P)
A to znajomy jeszcze z czasów OB :)

Zresztą Martinez powinieneś go nawet kojażyć z ruin na TI bo graliśmy z nim kilka razy wtedy :)


Ech Sylvian, Sylvian. Chyba muszę zacząć dorabiać jako Twój osobisty doradca ortograficzny. ;)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:53 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Bo SaskiaM to jest bardzo sensowny koleżka ^^ (tylko w dziwnych klanach go widuję niestety :P)
A to znajomy jeszcze z czasów OB :)

Zresztą Martinez powinieneś go nawet kojażyć z ruin na TI bo graliśmy z nim kilka razy wtedy :)


Ech Sylvian, Sylvian. Chyba muszę zacząć dorabiać jako Twój osobisty doradca ortograficzny. ;)

A ja jako Twój kronikarz ;)
Nie raz nie dwa wypowiadałem się na ten temat i jest to dla mnie nie do przeskoczenia. Walę błędy jak dwarf wódkę i tyle ;P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 23:06 
Cytuj  
mikmac napisał(a):
czy na fotach sa wlasnie kariki? Hmm jesli tak to sporo sie zmienily, a dokladnie urosly od C1... fajnie wygladaja

yep - właśnie tak wygląda Karik (archery resist mob)

Sylvian napisał(a):
Bo SaskiaM to jest bardzo sensowny koleżka ^^ (tylko w dziwnych klanach go widuję niestety :P)
A to znajomy jeszcze z czasów OB :)

Zresztą Martinez powinieneś go nawet kojażyć z ruin na TI bo graliśmy z nim kilka razy wtedy :)


Mała poprawka - SasiaM to kobieta :)
Expowałem z nię Martinezem w Elven ruins (na wyspie) jeszcze w OB - pamiętam jedno zawsze była online 15h+ na dobę i zawsze miała kosmicznie wysoki lvl - teraz jest 75/74 i wszystko wskazuje na to że lada dzień zrobi double 75.
W dziwnch klanach? ...ona była w SoC`u potem w HdL`u czyli tam gdzie jest teraz ze mną...jest tu zresztą od dawien dawna,
Aha i jeszcze jedna rzecz - do niej nie warto podskakiwać, sam bym nie ryzykował....jak złoży party a ktoś coś ściemni i ją zdenerwuje potrafi zabić bez wdawania się w szczegóły ...jest to najczęściej czerwona osoba w naszym ally lol.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 07:32 
Cytuj  
No jeśli ona zabija ludzi ze swojego party ally to jest nieźle zryta :)
PS. Z zabicie członka ally u nas jest KoS.....trwały.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 12:08 
Cytuj  
O shit niewidzałem że to kobieta o.O

No właśnie o Elven Ruins na TI mówiłem. W sumie najlepiej z nią (i jej RL friendem który orkiem pomykał - ale imienia niestety niepomne) to pamiętam wyprawy na wastelands.

BTW Ona bywała w naprawdę różnych klanach.


PS.Prosze mi wybaczyć nieskładość wypowiedzi ale po ostrej imprezie jestem...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 13:41 
Cytuj  
Od dłuższego czasu nurtują mnie pewne sprawy związane z mass PvP:
1. Czy gracz zabity przez peta innego gracza może coś dropnąć?
2. Czy klany będące w stanie clan war moga się zapisac na siege po jednej stronie?


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 14:04 
Cytuj  
Ad 1) Summon/Pet jest traktowany jak zwykły PC, zresztą jak nim zaatakujesz to też się flaguje razem z Tobą.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 23:09 
Cytuj  
Dzisiejsze pvp (krótki filmik z akcja oskrzydlającą
(save target as)
http://tv.isg.si/site/ftpaccess/darksta ... oscada.avi

a tak to wyglądało z mojego p-ktu widzenia.
Obrazek

+2 pvp po dzisiejszym dniu :]


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 19 gru 2005, 03:08 przez Itachii, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 03:03 
Cytuj  
podaję proste jak drut a użyteczne (głównie w pvp) i dobrze znane macro:

ASSIST ME -----> %target

działa na mobach i playerach, oczywiście po uprzednim zaznaczeniu celu.

(warto go użyć również w mieć na hotbarze przy pvp i syt. kryzysowych....gdy tank ma disconnect lub w jakiś sobie tylko znany sposób np. zginie.)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 15:07 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
podaję proste jak drut a użyteczne (głównie w pvp) i dobrze znane macro:

ASSIST ME -----> %target

działa na mobach i playerach, oczywiście po uprzednim zaznaczeniu celu.

(warto go użyć również w mieć na hotbarze przy pvp i syt. kryzysowych....gdy tank ma disconnect lub w jakiś sobie tylko znany sposób np. zginie.)

Ja inaczej sobie to wykombinowałem, a mianowicie:
00 - /Target nick
01 - /Assist
02 - /Attackforce lub /Attack w zależności czy w expieniu czy pvp.

:)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 00:38 
Cytuj  
tyle że moje macro nie służy do ataku/forceataku,
tylko do wyświetlenia na #chacie komunikatu żeby mi ludzie
z party assystowali
To macro dla targeterów. Ja nie zabijam, ja wydaję wyroki.
:wink:


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 00:41 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
/Attackforce


Ja sobie w myszce wprogramowalem w dodatkowy klawisz CTRL+F1 a na kazdym pasku F1 to atak u mnie ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 11:37 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
ZabaTHC napisał(a):
/Attackforce


Ja sobie w myszce wprogramowalem w dodatkowy klawisz CTRL+F1 a na kazdym pasku F1 to atak u mnie ;)

A ty wiesz, że to nie głupi pomysł, że mi to głowy nie przyszło (spoil i sweep przyda się) :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 14:49 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
tyle że moje macro nie służy do ataku/forceataku,
tylko do wyświetlenia na #chacie komunikatu żeby mi ludzie
z party assystowali
To macro dla targeterów. Ja nie zabijam, ja wydaję wyroki.
:wink:

Aj sorry, źle zrozumiałem twój post :)

@karol no ale jak używam to swoje macro to raz klikam i odrazu atakuje ;) ale również na F1 zawsze mam zwykły attack w razie czego :P


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.