mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:19 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
.Co do sublcassy dla dorfa mozesz isc na jakiegos nukera,bedzie sie fajnie obracac w trakcie castowania spellow,subclassa i tak nie ma nic wspólnego z mainem,inne skille itp=P.BTW moze ktos mi wytłumaczyc jak dobrze można ryby łowic jak narazie złapałem 3 lub 4 na okolo 40 prób lol.


Wiem ze skille nie lacza sie , chodzi mi o efekt wizualny :P


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:20 
Cytuj  
No racja ale jakby na to nie patrzeć jest to serwer testowy i zanim wyjdzie wersja oficjalna może być ten problem rozwiązany :) W sumie jestem na 90% pewny ,że jak gracze będą tego chcieli i prosili NCSOFT o to, to tak się stanie :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:55 
Cytuj  
Bost juz zrobili :P

Obrazek


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 19:09 
Cytuj  
OMFG a ja nie zdążyłem zrobić postaci :( bajecznie...


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 21:15 
Cytuj  
No dobra moze ja jestem jakis glupi albo co, ale od razu nasuwa mi sie pare watpliwosci i pytan odnosnie PTS :>
Mam juz tego karla na 76 lvl....ale..jak mam isc testowac skile i inne badziewia kiedy nie mam SP:> lol
Druga sprawa to lagi, no doslownie zalamac sie idzie :) Mysle ze lepiej mogli to rozwiazac chociazby rozlosowujac 'zaproszenia' do testowania c4 dla np 500 osob.i zadnej wiecej...
Trzecia sprawa: wyczytalem gdzies kiedys ze dwarf rzekomo mial miec wiecej slotow do sprzedazy kiedy mial wiekszy lvl, i dupa..chcialem sprzedac 6 itemow a tu kupa wielka :))
Kasy tez mogliby dac wiecej, bo lac moby w C grade to zadna przyjemnosc, bo klepanie xxxx tysiec mobow nie usmiecha mi sie raz jeszce :>.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 21:19 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
No dobra moze ja jestem jakis glupi albo co, ale od razu nasuwa mi sie pare watpliwosci i pytan odnosnie PTS :>
Mam juz tego karla na 76 lvl....ale..jak mam isc testowac skile i inne badziewia kiedy nie mam SP:> lol
Druga sprawa to lagi, no doslownie zalamac sie idzie :) Mysle ze lepiej mogli to rozwiazac chociazby rozlosowujac 'zaproszenia' do testowania c4 dla np 500 osob.i zadnej wiecej...
Trzecia sprawa: wyczytalem gdzies kiedys ze dwarf rzekomo mial miec wiecej slotow do sprzedazy kiedy mial wiekszy lvl, i dupa..chcialem sprzedac 6 itemow a tu kupa wielka :))
Kasy tez mogliby dac wiecej, bo lac moby w C grade to zadna przyjemnosc, bo klepanie xxxx tysiec mobow nie usmiecha mi sie raz jeszce :>.

Nie ma sp bo NC chce zebysmy testowali sub classy :/
Co do slotow , za itemy wyciagane z fishinga kupuje sie jako skill .Tak samo z dodatkowym miejscew w wh.
Heh >.> ogulnie ten PTS jest ... tutaj przydalo by sie dac coz cenzuralnego.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 21:54 
Cytuj  
Na 100% bedze bost sp dla pierwszej profesji, tka bylo na pts koreanskim.


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 22:07 
Cytuj  
Cytuj:
Co do slotow , za itemy wyciagane z fishinga kupuje sie jako skill

Hm tzn ze bedzie mozna to normalnie kupic sprzedac taki item ??
To ja poczekam na jakiegos chinskiego rybaka^^

Itachi napisal:
Cytuj:
Co do sublcassy dla dorfa mozesz isc na jakiegos nukera

ja zrobilem na PtS'ie dwarfa kiedy chcialem dodac mu subclase mialem to wyboru
Bishop
Prophet
Elven Elder

hm czyzby nie mozna bylobyc juz lucznikiem czy nukerem :)?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 00:22 
Cytuj  
Cytuj:
ja zrobilem na PtS'ie dwarfa kiedy chcialem dodac mu subclase mialem to wyboru
Bishop
Prophet
Elven Elder

hm czyzby nie mozna bylobyc juz lucznikiem czy nukerem :)?


nie zalamujcie mnie bo przestane levelowac swojego BH :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 00:26 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
No dobra moze ja jestem jakis glupi albo co, ale od razu nasuwa mi sie pare watpliwosci i pytan odnosnie PTS :>
Mam juz tego karla na 76 lvl....ale..jak mam isc testowac skile i inne badziewia kiedy nie mam SP:> lol

1 faza ma dotyczyć testowania subówi i olimpiady więc chca zmusić ludzi do robienia subem 75lev, nobless/olimpiada te sprawki. Tak jak napisał monte będzie później bost z SP.
Cytuj:
Druga sprawa to lagi, no doslownie zalamac sie idzie :) Mysle ze lepiej mogli to rozwiazac chociazby rozlosowujac 'zaproszenia' do testowania c4 dla np 500 osob.i zadnej wiecej...

500 os. to guzik by sprawdzilo - lag jest tylko w miescie bo wszyscy sie rzucili na luxry shop etc.
Cytuj:
Trzecia sprawa: wyczytalem gdzies kiedys ze dwarf rzekomo mial miec wiecej slotow do sprzedazy kiedy mial wiekszy lvl, i dupa..chcialem sprzedac 6 itemow a tu kupa wielka :))

Fishing daje mozliwośc nauczenia się nowych 'skilli'. Z łowionych ryb otrzymje sie składniki które z kolei mozna wymieniać na specjalne tickety (lub craftować z nich common itemy) a te na skkille takie jak powiększenie o 1 slot miejsc na handel etc.
Cytuj:
Kasy tez mogliby dac wiecej, bo lac moby w C grade to zadna przyjemnosc, bo klepanie xxxx tysiec mobow nie usmiecha mi sie raz jeszce :>.

Dali tyle kasy i krysztalów że mi wystarczylo na zrobienie 2x dual stormbringera i kupienie armouru i bizuterii. To ma być ekwipunek dla suba który zaczyna na 40lev.
Cytuj:
ja zrobilem na PtS'ie dwarfa kiedy chcialem dodac mu subclase mialem to wyboru
Bishop
Prophet
Elven Elder

hm czyzby nie mozna bylobyc juz lucznikiem czy nukerem ?

Bo poszedleś do grandmastera w światyni. Aby zmienić na daną subklasę trzeba iść do odpowiedniego grandmastera (np. warehouse keeper dla dwarfów, warriors guild dla wszelkich wojowników i tanków, DE guild dla DE itd.).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 01:43 
Cytuj  
:D :D :D

Obrazek

PTS to jeden wielki gangink pmiedzy serwerami, biegnace na 40.00 do dv zostalem zgankowany przez gustin. Poniej w catac zgankowany przez kain :PPP


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 09:56 
Cytuj  
No przykre to niestety jest - ludzie leczą kompleksy jak mogą. Wczoraj byłem na PTS z 30 min max. Wziełem subclase, zrobiłem sobie dualki i wziełem cały equipment - poźniej zobacyzłem jak wygląda dwarf BD i przy wejściu właśnie do DV zarżnełem mietka który krzyknął .....wstaw_server... sux :P

I tyle. anyway ludzie to bydło nieziemskie - to co się działo przy luxry shop to porażka totalna. Gdyby znajomy nie powiedział że mechanci z luxry sa też na głównym placu to pewnie i sprzetu bym nie kupił tylko wyszedł.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 10:18 
Cytuj  
ja na szybkie dopchniecie sie do merchanta w lux mialem sposob..wlazisz do gry i dajesz gazu do lux shopa, kiedy caly czas dogrywa ci obszar +postacie, lecisz jak po pustym obszarze.. (tak samo maja boty, tyle ze one caly czas)
kiedy juz kupilem co chcialem i bylem osaczony przez tlumy , zrobilem to samo..quit, szybkie wejscie i spokojne wyjscie z lux shopa (bo jak pisalem nie wgralo calego obszaru razem z ludzmi):>>

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 11:19 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
ja na szybkie dopchniecie sie do merchanta w lux mialem sposob..wlazisz do gry i dajesz gazu do lux shopa, kiedy caly czas dogrywa ci obszar +postacie, lecisz jak po pustym obszarze.. (tak samo maja boty, tyle ze one caly czas)
kiedy juz kupilem co chcialem i bylem osaczony przez tlumy , zrobilem to samo..quit, szybkie wejscie i spokojne wyjscie z lux shopa (bo jak pisalem nie wgralo calego obszaru razem z ludzmi):>>

W sumie sprytne :)
Po prosru klient L2 waliduje system kolizji i gdy dwie lub więcej postaci najeżdżają na siebie robi halt :P

Imo w mmorgp to dyskusyjna sprawa :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 11:38 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
kiedy juz kupilem co chcialem i bylem osaczony przez tlumy , zrobilem to samo..quit, szybkie wejscie i spokojne wyjscie z lux shopa (bo jak pisalem nie wgralo calego obszaru razem z ludzmi):>>


a na pts nie ma soe? ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 13:29 
Cytuj  
Tyle ze pierwsza rzecza o ktorej kazdy myslipo wejsciu do grt jest kupno itemsow, a na koncu mysli o soe :>>

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 16:02 
Cytuj  
Nareszcie mi się ściągneło :D Może ktoś mi to i owo może pożyczyć, czy itemsy są bardzo latwe do zdobycia ???

Oczywiście mój nick to "Joli" (niewiedzieć czemu, "Jolka" jest zajęte :( ) za to tym razem jestem piękną orczycą :P


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 02:31 
Cytuj  
Cytuj:
Howdy Folks.

Just wanted to pop in and give a little more info regarding the upcoming portion of the test plan. We are currently planning to execute a second boost phase next week which will provide the following to the highest level character on each account:

85 Million SP
30 Million Adena

For those that have subclassed, you will additionally receive:

50 Million additional SP (for the subclass)
Additional XP boost (for the subclass)

Regarding the additional XP boost, the more you level your subclass before the 2nd boost, the greater the additional XP boost you will recieve (for your subclass).

For those of you that created characters after the 1st boost, I also have some info. Your highest level character will be buffed to level 76 and recieve items like those who created characters in time for the first cycle. You will also receive the the SP and Adena this 2nd cycle provides, but not the additional SP or additional XP boost (for the subclasses).

I'd like to strongly encourage you all to continue leveling your subclasses as there is A) a wealth of content in this level range to be tested as a subclass, and B) to later test the Hero and Noblesse systems. FYI, This is the final planned stage of PTS boosts.

I'd like to thank everyone for their participation in the C4 PTS thus far and look forward to the remainder of the test with you all. We hope you all enjoy C4 and what we have in store.

Have a good weekend, and as Xaen says, HOOK EM!


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 12:25 
Cytuj  
OMG dlaczegio nie mozna grac dwarfka BD

Obrazek

Obrazek

Obrazek

BD mis sie spodobal a granie BD dwarfka jeszcze bardziej.


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 20:49 
Cytuj  
Ogólnie c4 mi się spodobało, łowienie rybek jest fajne. Nowy craft to kolejny sposób na zarobienie gotówki i dostęp do tanich potek i dyes :P. Jedynie co mnie wkurza to te PK, tylko dla tego ze jestem z teona. Standardowa sytuacja w necro , party 3 osobowe. Wpada pełne party 9 osób z kaina czy innego serwera i nas PKuja nawet nie dając szansy na oflagowanie się. Był bost exp/sp i nawet nie załapałem się na 75lvl subklasa :((, czyli raczej nie będę miał okazjo zrobić Nobless.

Zaczelem tez 3profesje moim WS, jak zawsze duzo latania i bicia moobw. Narazie stoje i zabijam 700 moobow w ramach questu, mooby zielone/biale dla 76lvl WS


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.