mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 11:59 
Cytuj  
Karol- ja nikogo nie ściągam a na Lionnie jest sporo nowych. Co do Niemców i Ruskich cóz- taka polska natura że sie ich nie lubi. O ile zresztą wiem to Ruscy od razu wszędzie się panosza jak tylko jest ich odpowiednia liczba. Niemcy same. Na Lionna rzadzą Amerykanie, i tez ich nie lubię:P .
PS. Podsumowując: kcesz pograc? Wbijaj się gdzie tylko dusza zapragnie- ale część serwów ma ciągłe full i będziesz się wkurzać-po prostu. Jednak wybór nalezy do Ciebie / i tak Lionna best^^ /. :P


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:17 
Cytuj  
Po pierwsze:
ja nie pisalem o konkretnej osobie (jak zerkniesz w watek to zobaczysz kto pierwszy zaczal na ten temat pisac) ale jak to sie mowi, uderz w stol.... :)


Po drugie:
Jesli ktos porownuje serwer A z B to wypadaloby zeby mogl sie wykazac tym, ze gra jednoczesnie na obu i jest w stanie to ocenic.
Ewentualnie kiedys gral na serwerze B, teraz gra na A i na tej podstawie serwuje nam swoje opinie.
A niestety najczesciej nie wchodzi w gre zadna z tych opcji - ktos po prostu gra na jednym serwerze ale uzurpuje sobie prawo do wydawania opinii nie tylko na temat innego serwera ale wszystkich 8.
Nie wiem czemu mnie to drazni.
Jak pisalem mi osobiscie nie zalezy czy na moim serwie bedzie gral 1,2 czy 10 nowych graczy (nie to zebym ich olewal i im nie pomagal - Ci co graja na hinde nie maja podstaw na mnie narzekac :) ) bo mam fun z gry tak czy inaczej.
Moze po prostu grajacych w mmo automatycznie klasyfikuje jako "sensownych i doroslych ludzi" ktorzy wyrosli juz porownywania sobie ptaszkow w szkolnej przebieralni i denerwuje sie jak zawioda moje oczekiwania :)

Anyway - wszelkie komentarze i sugestie dla nowych odnosnie serwera na ktorym maja grac beda od tej chwili kasowane bez zadnego warningu a ich autorzy trafia "do mojej kolekcji".
Stosowne zmiany wprowadzilem juz w watku "read me first".


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:25 
Cytuj  
Karol anyway.....to forum a nie tablica w biurze cenzury. Jesli odbierasz ludziom możliwość wypowiadania się to co mają tu robić? Oglądac "twoją kolekcję"? Przemyśl dobrze zanim czegoś zabronisz-taki jest moje zdanie.
PS. Przeczytaj też mój poprzedni post dokładnie wraz z emo :P .


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:46 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Karol anyway.....to forum a nie tablica w biurze cenzury. Jesli odbierasz ludziom możliwość wypowiadania się to co mają tu robić? Oglądac "twoją kolekcję"? Przemyśl dobrze zanim czegoś zabronisz-taki jest moje zdanie.


Rola moderatora jest to, zeby dyskusje utrzymywac na jakims poziomie - moze zazwyczaj jest to poziom niski ale jest :)

Prosze oswiec mnie i wytlumacz w jaki sposob teksty ktore nie niosa ze soba tylko ladunek emocjonalny ("inne serwery to gowno, nasz jest najlepszy") maja byc komukolwiek przydatne?
Naprawde nie czepialbym sie gdyby ktos napisal np. "Chodz na serwer X, ja i 3 moich kolegow zaczelismu wczoraj to pogramy razem" czy cos podobnego. Ale "shitu" naprawde czytac mi sie nie chce a musze :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:59 
Cytuj  
Jeśli ktoś robi flame to inna sprawa- jesli zaś pisze o słabych o mocnych stronach swojego serwa.....to już inna sprawa.
PS. Moderuj nie cenzuruj...:)


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:14 
Cytuj  
To nie jest wprowadzenie cenzury tylko powrot do starych zasad.
Juz kiedys byla taka akcja i wtedy bylo ustalone, ze:
- na kazdym serwerze nowy dostanie pomoc
- wielkosc populacji serwera nie jest zadnym wyznacznikiem bo to mozna traktowac zarowno jako plus jak i minus
- jesli ktos chce faktycznie opisac swoj serwer to niech napisze odpowiedni tekst, przesle go do mnie a ja zrobie podwieszony watek "gdzie grac"

W ten sposob temat bylby zamkniety raz na zawsze.
Jak dotad - nie znalazl sie ani jeden chetny.
Mozna wiec przyjac ze kazdy jest sklonny do "klapania dziobem" ale jak przychodzi do napisania czegos sensownego to mu opadaja rece, nogi i cos tam jeszcze :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:16 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Karol anyway.....to forum a nie tablica w biurze cenzury. Jesli odbierasz ludziom możliwość wypowiadania się to co mają tu robić? Oglądac "twoją kolekcję"? Przemyśl dobrze zanim czegoś zabronisz-taki jest moje zdanie.
PS. Przeczytaj też mój poprzedni post dokładnie wraz z emo :P .

A kto Ci zabronił pisać (NA TEMAT)? Nikt.
I tu nie chodzi o wolnośc wypowiedzi - tylko o jakieś szowinistyczne zagrywki (które mijają się z prawdą - choćby z powodu wymienionego przez Karola - co os. grająca na danym serwerze może wiedzieć o pozostałych?).

Odnośnie tej wolności słowa...
Pierwsza rzecz jaką się robi po wejściu na forum to czytasz regulami/podwieszone przez moderatorów topiki via nasz 'Przeczytaj zanim postniesz'.
Jak tak ciężko jest zrozumieć to komukolwiek to przykro mi bardzo. Po to one są aby nie robić śmietnika z forum i aby spełniało ona swoją funkcję informacyjną.

A teraz plz. skończ OT. Człowiek pytał o kalsy postaci a nie gdzie więcej ruskich gra.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:28 
Cytuj  
Ja o Ruskich nie zacząłęm...NA TEMAT sie już wypowiedziałem.
PS. Aha...nie rób DORFA.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro


Posty: 6
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:49 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Ja o Ruskich nie zacząłęm...NA TEMAT sie już wypowiedziałem.
PS. Aha...nie rób DORFA.


A co zlego jest u dorfa ?? to przeciez najlepsza klasa do zarabinia, a poczatek bez adena to ciężki jest bardzo ..

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:50 
Cytuj  
Do zarabiania to ma się głowe a nie dorfa :)


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:58 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Do zarabiania to ma się głowe a nie dorfa :)


taaaak?
a ja slyszalem ze kazdy swordsinger glowe ma tylko po to, zeby nosic na niej helm :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 6
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:02 
Cytuj  
No tak mozna farmowac kase zabiajac mobki i zgarniajac po 150a za killa (nie zawsze adena wypada) czyli chcac sobie kupic jakas sensowna d-grade bron trzeba zabic okolo 10.000 mobow. No moze 8.000 bo sie troche lev podniesie i bedzie mozna zabijac "bogatsze" a ceny matsow na Lionna no coz to takie powiedzmy kieszonkowe na bss.Manor system ? tak , ale to zabawa na jakies wyzsze lev. bo zabija sie dwa razy wolniej moby ,a zarobku prawie zadnego na tym nie ma... Za to dorf zalezy czy smith, czy spoiler zawsze ma wiece matsow, albo sprzedaje ss bss, krysztaly a to zawsze schodzi w niezlych cenach, poza tym smith zarabia dodatkowa kase za robienie itemkow, moze tez sam sobie zlozyc ekwipunek, wiec chyba dorf to bardziej dochodowa rasa od pozostalych.


Posty: 6
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:03 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Razparuk napisał(a):
Do zarabiania to ma się głowe a nie dorfa :)


taaaak?
a ja slyszalem ze kazdy swordsinger glowe ma tylko po to, zeby nosic na niej helm :)


hehe ;P

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:14 
Cytuj  
ardente napisał(a):
No tak mozna farmowac kase zabiajac mobki i zgarniajac po 150a za killa (nie zawsze adena wypada) czyli chcac sobie kupic jakas sensowna d-grade bron trzeba zabic okolo 10.000 mobow. No moze 8.000 bo sie troche lev podniesie i bedzie mozna zabijac "bogatsze" a ceny matsow na Lionna no coz to takie powiedzmy kieszonkowe na bss.Manor system ? tak , ale to zabawa na jakies wyzsze lev. bo zabija sie dwa razy wolniej moby ,a zarobku prawie zadnego na tym nie ma... Za to dorf zalezy czy smith, czy spoiler zawsze ma wiece matsow, albo sprzedaje ss bss, krysztaly a to zawsze schodzi w niezlych cenach, poza tym smith zarabia dodatkowa kase za robienie itemkow, moze tez sam sobie zlozyc ekwipunek, wiec chyba dorf to bardziej dochodowa rasa od pozostalych.


Na niskich lev tak jest ale na wyzszych koszt zabicia moba dorfem wzrasta drastycznie na tle innych klas tak ze zysk ze spoila spokojnie "przejadasz".

IMHO jesli ktos jest nastawiony nie na granie tylko na "jak najszybsze levelowanie i uzyskania jak najlepszego ekwipunku" to powinien grac tam gdzie:
- dostanie top NG sprzet lub wyleveluje go WS w godzine do 20+
- dostanie "prawie" top D stuff na 20 (koszt wyekwipowania takiego newbie to 2.5-3mln zaleznie od klasy)
- dostanie POMOC na 40+ lev (juz nie full ekwipunek ale chocby matsy na bron/armor)

Od 35 lev do 50 mozna spokojnie sobie zarobic na bron wybierajac sensownie miejsce levelowania - tzn polujac tam gdzie sie sypia partsy do top D craft only armorow albo wybranych C armorow (manti boots, brig helm, karmian gloves etc etc etc).

No i zawsze jest mozliwosc dorobienia paru mln na quescie wish pot albo na smoczka ale tutaj poswiecamy czas/XP na => kase.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:18 
Cytuj  
tak nie lubie niemcow i ruskow bo przez stulecia nas najezdzali dzielili mordowali ruchali w dupe i wogole nie mam ochoty grac i czytac co chwile ich jezyka ... mozecie se to podciagnac pod rasizm ja to nazywam antypatia, i nie mowcie mi ze to bylo kiedys i to historia ... jes to moje osobiste zdanie na ten temat i jak komus nie pasuje to trudno...

teraz cos temat poszedl w strone, ktora klasa jest najlepsza ... a to nie za ciekawie bo kazdy bedzie sie bronic tej klasy ktora gra ... ciekawe dlaczego ? BO NIA GRA I MU SIE PODOBA !!!

osoba ktora gra na jakims serverze zawsze bedzie go polecac. glupota bylo by mowienie o swojej klasie postaci i serwerze ze sa do bani Oo . wkoncu pakujemy w to kase i chcemy grac dla radosci a nie zeby sie meczyc ... jedni spelniaja sie na bartz jedni na lionna inni na hinde czy teonie, to samo tyczy sie klasy postaci, i jak mi ktos powie ze gra i nie czerpie z tego radosci, to powiem mu zeby sie puknal w czolo i zajal sie czyms co sprawia mu radoche ....

apropo arczerow . tak sa extremalnie drodzy w utrzymaniu ale jak ktos wie jak zarobic kase to zawsze bedzie mial to co chce miec ... gram archerem od zera i nie nazekam mialem dolki z kasa ale jakos wybrnalem z nich . chcesz miec wciul kasy zrob se PW/TH/BH i trainuj boty kiedys trainowalem i nie nazekalem zawsze wpadlo z 1-2m do kieszeni czasami sie nie udawalo coprawda ale naszym specjalista od trainowanie jest karol :P


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:22 
Cytuj  
Zarabianie dorfem wcale nie jest takie łatwe. A jak nie masz smykałki do biznesu to i dorfik nie pomoże.
PS. Rola dorfa w szukaniu party:
Zrób tytuł SwS nad głową, jak dadzą ci invite to robia LOL a ty im SwS=SuperWarSmiter. LOL. :wink: .
To prawdziwy przykład btw....:)


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:47 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Po pierwsze:
ja nie pisalem o konkretnej osobie (jak zerkniesz w watek to zobaczysz kto pierwszy zaczal na ten temat pisac) ale jak to sie mowi, uderz w stol.... :)


Po drugie:
Jesli ktos porownuje serwer A z B to wypadaloby zeby mogl sie wykazac tym, ze gra jednoczesnie na obu i jest w stanie to ocenic.
Ewentualnie kiedys gral na serwerze B, teraz gra na A i na tej podstawie serwuje nam swoje opinie.
A niestety najczesciej nie wchodzi w gre zadna z tych opcji - ktos po prostu gra na jednym serwerze ale uzurpuje sobie prawo do wydawania opinii nie tylko na temat innego serwera ale wszystkich 8.
Nie wiem czemu mnie to drazni.
Jak pisalem mi osobiscie nie zalezy czy na moim serwie bedzie gral 1,2 czy 10 nowych graczy (nie to zebym ich olewal i im nie pomagal - Ci co graja na hinde nie maja podstaw na mnie narzekac :) ) bo mam fun z gry tak czy inaczej.
Moze po prostu grajacych w mmo automatycznie klasyfikuje jako "sensownych i doroslych ludzi" ktorzy wyrosli juz porownywania sobie ptaszkow w szkolnej przebieralni i denerwuje sie jak zawioda moje oczekiwania :)

Anyway - wszelkie komentarze i sugestie dla nowych odnosnie serwera na ktorym maja grac beda od tej chwili kasowane bez zadnego warningu a ich autorzy trafia "do mojej kolekcji".
Stosowne zmiany wprowadzilem juz w watku "read me first".


8 miechow gralem na Gustinie, przelotem Bartz... teraz jestem Teon - i t juz osiadlem i stworzylem community. Nikogo nie namawiam, napisalem to czym sam sie sugerowalem.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:52 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
tak nie lubie niemcow i ruskow bo przez stulecia nas najezdzali dzielili mordowali ruchali w dupe i wogole nie mam ochoty grac i czytac co chwile ich jezyka ... mozecie se to podciagnac pod rasizm ja to nazywam antypatia, i nie mowcie mi ze to bylo kiedys i to historia ... jes to moje osobiste zdanie na ten temat i jak komus nie pasuje to trudno...

teraz cos temat poszedl w strone, ktora klasa jest najlepsza ... a to nie za ciekawie bo kazdy bedzie sie bronic tej klasy ktora gra ... ciekawe dlaczego ? BO NIA GRA I MU SIE PODOBA !!!

osoba ktora gra na jakims serverze zawsze bedzie go polecac. glupota bylo by mowienie o swojej klasie postaci i serwerze ze sa do bani Oo . wkoncu pakujemy w to kase i chcemy grac dla radosci a nie zeby sie meczyc ... jedni spelniaja sie na bartz jedni na lionna inni na hinde czy teonie, to samo tyczy sie klasy postaci, i jak mi ktos powie ze gra i nie czerpie z tego radosci, to powiem mu zeby sie puknal w czolo i zajal sie czyms co sprawia mu radoche ....

apropo arczerow . tak sa extremalnie drodzy w utrzymaniu ale jak ktos wie jak zarobic kase to zawsze bedzie mial to co chce miec ... gram archerem od zera i nie nazekam mialem dolki z kasa ale jakos wybrnalem z nich . chcesz miec wciul kasy zrob se PW/TH/BH i trainuj boty kiedys trainowalem i nie nazekalem zawsze wpadlo z 1-2m do kieszeni czasami sie nie udawalo coprawda ale naszym specjalista od trainowanie jest karol :P

Co innego czerpanie przyjemności z gry (tu chyba wybor serwera nie ma nic do rzeczy) a co innego zauważanie słabych stron serwera czy klasy postaci którą się gra.
Całe życie twierdziłem, że dwarfy to dupy wołowe w porównaniu z innymi klasami (no może nie do końca ale :P) co nie zmienia faktu, że lubię je i grając nimi mam ogromny fun (WS w drodze tym razem fermale :P).
To, że ludzie maja klapki na oczach i potrafią tylko wychwalać swoje ot też nie mój problem.

Ps. To, że masz problemy emocjonalne jesli chodzi o kontakty z innymi narodowościami to nie nasz problem. Także zachowaj je dla siebie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 15:58 
Cytuj  
Karol66 napisal:
Cytuj:
ale jak przychodzi do napisania czegos sensownego to mu opadaja rece, nogi i cos tam jeszcze :)

rece mi opadly juz dawo, nogi to samo.."ale cos tam jeszce" ma sie dobrze, i nie opada, za szybko :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 16:32 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
tak nie lubie niemcow i ruskow bo przez stulecia nas najezdzali dzielili mordowali ruchali w dupe i wogole nie mam ochoty grac i czytac co chwile ich jezyka ... mozecie se to podciagnac pod rasizm ja to nazywam antypatia, i nie mowcie mi ze to bylo kiedys i to historia ... jes to moje osobiste zdanie na ten temat i jak komus nie pasuje to trudno...

teraz cos temat poszedl w strone, ktora klasa jest najlepsza ... a to nie za ciekawie bo kazdy bedzie sie bronic tej klasy ktora gra ... ciekawe dlaczego ? BO NIA GRA I MU SIE PODOBA !!!

osoba ktora gra na jakims serverze zawsze bedzie go polecac. glupota bylo by mowienie o swojej klasie postaci i serwerze ze sa do bani Oo . wkoncu pakujemy w to kase i chcemy grac dla radosci a nie zeby sie meczyc ... jedni spelniaja sie na bartz jedni na lionna inni na hinde czy teonie, to samo tyczy sie klasy postaci, i jak mi ktos powie ze gra i nie czerpie z tego radosci, to powiem mu zeby sie puknal w czolo i zajal sie czyms co sprawia mu radoche ....

apropo arczerow . tak sa extremalnie drodzy w utrzymaniu ale jak ktos wie jak zarobic kase to zawsze bedzie mial to co chce miec ... gram archerem od zera i nie nazekam mialem dolki z kasa ale jakos wybrnalem z nich . chcesz miec wciul kasy zrob se PW/TH/BH i trainuj boty kiedys trainowalem i nie nazekalem zawsze wpadlo z 1-2m do kieszeni czasami sie nie udawalo coprawda ale naszym specjalista od trainowanie jest karol :P


Problem polega na tym ze Ty nie napisales DLACZEGO.
Jak mowilem - nie jest dla mnie problem ze ktos reklamuje swoj serwer tylko JAK to robi.
Twoje posty nie niosly zadnych tresci poza tymi ktore powinienes umiescic na forum LPR/PiS :)

Poza tym mnie, jako moderatora, interesuje zeby kolejne watki nie zamienialy sie we flame dlatego jeszcze raz prosze:

jesli chcesz zarekomendowac swoj serwer napisz krotki tekst o nim i wyslij do mnie

jesli macie problemy z konspektem do takiego posta - sluze pomoca
1. Wstep
- populacja serwera
- jego specyficzne cechy odrozniajace go w waszym mniemaniu od innych serwerow
- rys sytuacji politycznej
2. Polskie community
- klany
- who is who
- do kogo sie zwrocic po pomoc oraz
- na jaka pomoc mozesz liczyc
3. ......


A co do trainowania to niestety musze was zmartwic - powoli ten proceder bedzie zanikal.
Zastanawialem sie ostatnio dlaczego 50% moich trainow mi nie wychodzi az wkoncu zerknalem na forum l2winda i poogladalem sobie opcje jakie ten program ma w ostatnich wersjach. Wystepuje tam mozliwosc zaprzestania walki jesli tylko jakis gracz sie pojawi w zasiegu XX albo ucieczki i forcelogouta jesli idzie train (mozna tez ustawic run do lokacji i force logout jesli otacza Cie wiecej niz X mobow - to zabezpiecza Cie np. przed tym ze 3 rozne osoby robia 3 male trainy ktorych nie wykryje podstawowa opcja). Kwestia czasu az farmerzy naucza sie dobrze konfigurowac te opcje i trainy stana sie wogole malo efektywne.

P.S. mikmac - nie bierz tego co pisze do siebie
w swoim poscie nie odnosilem sie nawet do konkretnych ludzi wypowiadajacych sie w tym watku ale podsumowywalem pewne "postawy" jakie prezentuje znaczna czesc uzytkownikow tego forum :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.