mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 10:47 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Też mi nerf... zwiększyli dmg pantery praktycznie 2x poprzez możliwość używania SS'ów a jak Strzała wspomniał i tak żadko kiedy przywołuje się druga panterę podczas walki.

Druga sprawa, że TK spokojnie można solować do 40 levelu nie oglądając sie na nic. Duale + self-heal robią swoje (no oczywiście pod warunkiem, ze kogoś stać na topowy sprzęt na dzień dobry).


Jak dla mnie nerf :/ wolałbym mieć jednak wybór czy przywołać panterę (bo mogę), czy nie.. Teraz go nie będzie :P

A jeśli chodzi o self-heala to i human knight go ma :)

Ale zakłądamy że masz panterę już przywołną - jak zginie twoja sprawa czy chcesz ją przywołać ponownie czy nie. Sęk w tym, że teraz 1 panterea robi taki dmg jak 2 wcześniej - więc ja tego nijak nerfem nazwać nie mogę.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 11:01 
Cytuj  
Recast pantery przydawał się w walce z każdą melee klasą... I tak przeważnie ją bili na początku - Tyrant na wysokim lvlu ściąga ją na 2 skille, ale najważniejsze jest że odciąga ona atak przeciwnika z Ciebie (i zużywa mp przeciwnika)... Teraz na początku walki taki tyrant klepnie 2 razy panterę i wie że ma ją z głowy praktycznie do końca walki (bo drugą po UD można zrobić)... Nie chodzi tutaj o jej damage - zabrali nam main distractora do walki z melee klasami, ot co :d


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:18 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Recast pantery przydawał się w walce z każdą melee klasą... I tak przeważnie ją bili na początku - Tyrant na wysokim lvlu ściąga ją na 2 skille, ale najważniejsze jest że odciąga ona atak przeciwnika z Ciebie (i zużywa mp przeciwnika)... Teraz na początku walki taki tyrant klepnie 2 razy panterę i wie że ma ją z głowy praktycznie do końca walki (bo drugą po UD można zrobić)... Nie chodzi tutaj o jej damage - zabrali nam main distractora do walki z melee klasami, ot co :d


Jesli tak na to patrzec to tak - zabrali ale podwoili nam jej atak, wiec jak dla mnie to wydluzenie przywolania to znikomy nerf w porownaniu z tym co dali.

Jakis czas temu bilem sie na arenie z Sylvianem ja mialem 49 lev on chyba 60 albo 61. Ja zadawalem mu kolo 60 dmg (+4 SLS/focus) a pantera ok 120 dmg. W C4 byloby to ok. 240 co juz boli nawet takiego zywotnego dorfa ;). Zabicie Pantery zajelo mu cos kolo 8-9 uderzen wiec do tego czasu swoje oberwal.

Tak jak napisales pantera ginie jako pierwsza, wiec dobrze ze zanim zginie zada 2x wiecej obrazen, druga przywolasz podczas UD zakladajac ze starczy ci mp a na to masz 1 minute (chyba ze cie zestunuja lub przerwa przywolywanie).

Pantera jak to ujoles jako "distractor" raczej sie nie za bardzo spisuje bo szybko pada, wiec IMO lepiej ze zdwoili jej dmg, szczegolnie ze jak napisalem zadko ma sie czas i rezerwe mp na przywolanie jej po raz drugi a na brak mp sobie pozwolic nie mozna.
Lepiej traktowac ja jako DD i chronic jak sie da dopuki nie padnie tzn. pozwalac jej bic a samemu tylko stunowac i drainowac minimalizujac szanse przerwania stuna co w przypadku uzywania miecza z focusem zdarza sie bardzo czesto.

Tak czy siak czas pokaze :) Ja bym sie nie martwil :)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:52 
Cytuj  
No właśnie - z tym co napisał Strzałka całkowicie się zgadzam.
W zasadzie dopakowali pantere i żeby nie tworzyć umba klassy zwiększyli cast time.

1) ten zwierzak zadaje wiekszy dmg od właściciela a teraz jest 2x wiekszy...
2) nawet jeśli taki tyrant zatłucze ją w 2 strzałach to są to dwa potężne strzały których Ty nie dostałeś
3) zastunowanie/przerwanie castowania tankowi to raczej cieżka sprawa ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:53 
Cytuj  
no racja 2 potrzne strzaly ktorych nie dostalem... pozniej jakby dostal stuna i bym przywolal pantere to kolejne 2 potezne strzaly by nie we mnie poszly :P o to mi chodzi caly czas :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.