mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 43
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 15:43 
 
Goatus napisał(a):
Cerv napisał(a):
Nie wielki %, że cie wylosuja :P Poza tym pierw trzeba znalezc tego bota na fishing :P Ja już nie wyrabiam normalnie łowiac, bo to jest tak nudne, ze szok.


Dobrze wiedzieć kogo na teonie muszę dodać do KOS list 8)


Prosze bardzo :P. Nie wiesz ile jest pół botów, ostatni najwiekszy przeciwnik botów w clanie okazał sie pól botem, w nocy expil na bocie w dzien normalnie gral :) I duzo napewno jest takich ludzi, a ja potrzebuje tylko skromnego bota na fishing :P

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 15:57 
 
Czyli jak ktoś już jest stary, to nie ma ambicji i woli botować?
lol :)

Wielkość kapitału nie ma aż tak dużego znaczenia. Liczy się cierpliwość i silna wola, czyli nie poddawać się po wpadkach, mi zdażyło się przepuścić 'kilka' baniek na nieudanych transakcjach. A i podnieść można się po wszystkim.
Ja kiedyś cały czas miałem problemy z gotówką, z dołka wyszedłem dzięki zmasowanej akcji sadzenia nasion, a później jakoś poszło :P. Obecnie nawet jak mnie gonią na party, to czasami wolę pochodzić sobie te kilka godzin po miastach i popatrzeć co tam się dzieje. Ah i mam lekkie zboczenie na punkcie craftowania, to jest cudowne! Taaa, zwłaszcza jak jest fail :). Swoją drogą - również cholernie dochodowe zajęcie, ale raczej od b grade, ale już potrzebny jest jakiś tam kapitał.
Znajomy swoje kroki w zarabianiu zaczął np. od zostawiania swojej postaci na noc w miastach startowych i skupowaniu materiałów po cenach dwa razy większych u NPC'ów. Później sprzedawał to np. w Giran z olbrzymim przebiciem i szybko dorobił się dużych pieniędzy. Bez niczyjej pomocy kupił sobie top c grade sprzęt i emi +6 po normalnych rynkowych cenach, a nie ma jeszcze 40 lvlu, więc jak ktoś powie, że na 40 lvl, niemożliwe jest posiadanie najlepszych itemów, to po prostu wyśmieję go :). Wszystko zależy od pomysłu i sposobu w jaki realizuje się go.

Co do łowienia rybek - osobiście uważam, że lepiej, jeśli kapitał jest w obiegu, wtedy przynosi zdecydowanie większy profit, a w wypadku łowienia jest taki troche hmm... Monotonny przyrost gotówki (i to jest nudne!)
A robienie soulshotów i reszty tego badziewia? Może mi się nudzi, ale czasami potrafię spędzić cały dzień na craftowaniu tego swoim słodkim warsmithem i zrobić tego naprawdę spore ilości, zazwyczaj jednorazowo około 500k. A żeby było śmiesznie to np. z dss często robie tak, że zysk mam na jednej sztuce 1a (a czasami nawet i nie tyle ;) ), sprzedaję po 8a albo 9a, css po 12-13a. Robię to z czystej przyjemności, dla ludzi. I fajne jest, że ludzie doceniają takie coś, przez co starczy, że tylko krzyknę 'looking for recharger!' i zaraz mam pełne party. No cóż, jak ktoś jest nowy, przelicza dosłownie każdą adenę. A miło jest usłyszeć, dziękuję. Choć często zdażają się śmieszne sytuacje. Np. jak jestem Dion, zdażało się, że nagle biegł za mną ogonek ludzi, myślać, że zaraz rozstawię sklep, albo rozmowy na czacie -'Gasel in Dion!' i zaraz zasyp pm'ek.

Eh, rozczuliłem się :P, dobra kończę. Po prostu daje mi to przyjemność zgry. Handel rox ;P


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC


Posty: 43
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 16:08 
 
Ja handlowalem i nicc nie moge zarobic :P Teraz mam pozyczone 2kk od kumpla, jak to zainwestowac zeby zysk byl 2 razy wiekszy :D?

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 16:37 
 
Co do handlowania to jest imo tak ze koles na 35 bedzie miec top c sprzet po miesiacu gry a jego kolega bez handlowania bedzie miec top c na 50 lvl....po miesiacu;)

I tak to sie oplaca imo :wink:


_________________
Obrazek

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 18:13 
 
Tia, ale kolega, który handluje, na tym 50 lvl będzie miał już fundusze na zbliżające się b grade ;)


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 15:15 
 
Tak btw zarabiania - odpalilem przed wyjazdem craft shop na basic matsy i ssy.
Stal 48 godzin => 500k.
Jak dla mnie to zawracanie glowy ale majac WS 36 lev mozna tyle stukac afk => i to jest zupelnie legalne :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 26
Dołączył(a): 3.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 10:21 
 
W tej grze tak jak w zyciu pieniadz robi pieniadz takze kupowanie top B broni za 40m majac w kieszeni 45 jest lekka glupota.Nie da sie zarobic 5m jesli masz 5m ale jak posiadasz 30m to te 5m zysku latwo osiagnac.Kazdy musi sobie poszukac swojego sposobu np. craftu,zauwazylem ze jesli jedna osoba craftuje a potem sprzedaje bop , aoba i przynosi jej to zysk to robi to juz caly czas do tego male "risejly"(nie raz mi sie zdazylo kupic item a potem sprzedac go o 5m drozej) i kasa leci.Ja powaznie handluje od 2 miesiecy i licze ze za2-3 tygodnie przekrocze magiczny prog 200m takze nie mam na co narzekac.


_________________
Bartz


Posty: 42
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 08:08 
 
Najlepszym sposobem to......
Zostac zauwazonym byc milym i zaufanym a ktos ci pozyczy na interes :)
BTW thx Karol66 ;)
Jak juz masz kase to robisz 107's i jechana z kasa :P na hinde 300k zysku
+ craft ss <mrowkowanie :) > ssc=1,5a each zysku
+zarobek na AA i Blank scrolach okolo 30% zysku <GSAP EAD> best
+crafcenie sprzetu <zaleznie od 30-40% zysku

IMO dzialac ze wszystkim naraz zeby zawsze 4 sloty na krasnalu byly zajete wieksza szansa ze ktos wlasnie cos od ciebie kupi :)


_________________
Hidemith
DC 78/SE 61


Posty: 43
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 10:16 
 
Ja ostatnio tak probowalem zarobic. Skupowalem seal stony [ Teon ] i przerabialem na AA, a z AA bralem GSAP i GHP ( 15k i 2.5k ) Na tydzień z tego wyciaglem prawie 1kk i jestem z tego zadowolony :) Szkoda, ze fishing jest do bani :P


Posty: 42
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 15:30 
 
Pamietacie to z tymi shamanami->kluczami->skrzyniami na SoS? Probowalem sam i zniechecily mnie agresywne skrzynie. Wczoraj dalem temu jeszcze jedna szanse, ale tym razem tylko jako bodyguard klanowego SH, ktory zozwalal skrzynki na 1 strzal po czym sie otwieraja. Po godzinie bylo 5 EAC + kasa bez uzycia ani jednego klucza, a przy tym nawet niezly exp z mobow, ktore w miedzyczasie zabijalem. SH 50lvl i ja HE 50lvl, szybko i przyjemnie. SH jedzie tylko skrzynie i chodzi caly czas bez hp, a ja wale do wszystiego co sie rusza :) Polecam takie duo.


_________________
Gustin
Malum1 - WS|66, Mlaum - Sagi 78/75 Wl

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 15:39 
 
Tyle ze to byl zwykly farming mobow - tzn skrzynki sie nie otwieraly tylko po prostu zabijaliscie mimica ktory ma swoj okreslony drop rate.

Ja tez kiedys farmowalem pewien typ skrzynek na BS (po kolorze sie je odroznialo) ktory w przypadku mimica spoilowal SoP.
IMHO zawracanie dupy bo te mimiki daja bardzo malo XP a dosc mocno wala.

Natomiast jedna fajna rzecz jest zwiazana z kluczami - NC zjebalo cos :)
Kupilem ostatnio 300 kluczy z tych tsaba i otwieraja bez problemu 80+ lev skrzynie.
Niestety ani EAS ani tym bardziej EWS nie trafilem ale to normalne ze drop rate spada - planuje kupic jeszcze z 1000 tych kluczy i dalej to cwiczyc :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 42
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:42 
 
Skrzynie zdecydowanie otwieraly sie, owy SH kapna sie ze tak sie dzieje i przez caly dzien walil do kazdej napotkanej skrzyni z czego mial z 10 EAC, dlatego wlasnie zaproponowalem aby sprobowac SoS, oplacilo sie. Nie wiem czy to jest bug czy tak ma byc, zdecydowanie skrzynie sie otwieraja gdy ma sie je na 1 strzal (przynajmniej gdy SH wali tym overhitojacym czarem - sry, nie wiem nic o magach ;P).

edit: 100% nie byly to mimiki =)


_________________
Gustin
Malum1 - WS|66, Mlaum - Sagi 78/75 Wl

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 17:57 
 
Karol66 napisał(a):
Tyle ze to byl zwykly farming mobow - tzn skrzynki sie nie otwieraly tylko po prostu zabijaliscie mimica ktory ma swoj okreslony drop rate.


Skrzynki w przypadku one shoot kill otwierają się jak przy użyciu klucza. Tyle że niestety stosuje się do nich wtedy kara do szansy na drop przy róznicy lvlów jak w wypadku zwykłych mobków.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 18:10 
 
No to kurde rewelacja.
Ciekawe jaki lev max skrzynek da sie tak pociagnac.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 43
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 22:25 
 
Mój kumpel Sorc tak samo to robi. Bierzemy ze soba SE a on na hita wszystko otwiera. Z dzisiejszych lowów łącznie mielismy 12 EAC i 6 EWC, więc bardzo opłacalny interes :P

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 15:27 
 
Btw jak ktos ma craftera i CH to u nas na Hinde jest taka FISHKA ;] Robi itemy rybkowe tak za okolo 3m a sprzedaje po 7m wiec zysk niezly a sie nie narobi w ogole;p


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 15:42 
 
ta, ale ..warunkiem jest ze
masz bota na lowienie rybek...

bo watpie by jakiemus graczowi chcialo sie stac xx godzin by zlapac kilkadziesiat rybek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 16:15 
 
A czy ja powiedzialem ze on lowi ?;] Kupuje od graczy itemy i sam sklada. Na hinde zaden crafter nie siedzi i nie robi tych itemow a o recki tez nie latwo. Pozostaje tylko sprzedawac gemy na rynku tym co maja dostep do CH;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 16:53 
 
awek napisał(a):
Najlepszym sposobem to......
Zostac zauwazonym byc milym i zaufanym a ktos ci pozyczy na interes :)
BTW thx Karol66 ;)
Jak juz masz kase to robisz 107's i jechana z kasa :P na hinde 300k zysku
+ craft ss <mrowkowanie :) > ssc=1,5a each zysku
+zarobek na AA i Blank scrolach okolo 30% zysku <GSAP EAD> best
+crafcenie sprzetu <zaleznie od 30-40% zysku

IMO dzialac ze wszystkim naraz zeby zawsze 4 sloty na krasnalu byly zajete wieksza szansa ze ktos wlasnie cos od ciebie kupi :)


A ja mysle ze gdyby nie adena z ebaja, dalej biegalibyscie w wooden'ach i to niekoniecznie w setach ajt ?


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 17:25 
 
Ja mysle ze jestes fraj.. jesli na mysl o ADENA zaraz przychodzi ci do glowy EBAY :wink:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.