mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 12:35 
Cytuj  
Deli napisał(a):
Karol66 napisał(a):

do rozwalenia duzej (nie ma znaczenia high czy low quality) potrzeba min 4 niezabufowanych speedem osob ze zwykla bronia (ale robia to na styk)





Nie zgadzam sie wczoraj rozwalilem low quality dynie duza sam i dostalem EAB, 1 a grade crystal i potki.


Deli a to mnie zainteresowales :) a powiesz jaki seed kupiles ? Ten za 1 nektar czy ten za 50 ?


I drugie pytanie. Zna ktos dokladna date, czas skonczenia sie Eventu. Oczywiscie chodzi mi o czas Polski . Jescze jedno. do keidy po zakonczeniu eventu tz. do keidy jak Pollen nie bedzie juz lecial z dropa beda jescze stac ten Buzzy kotki ?

bo niewiem czy zbierac nektar do ostatniej chiwli a potem tylko na spokojnie zajac sie rozwalaniem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 12:40 
Cytuj  
nie wierze zebys rozwalil sam dynie ta duza za 50 pollenow...
w 2 osoby z tyrantem szlo szybko, ale malo brakowalo abysmy nie zdazyli..a co dopiero jednoosobowo

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 14:03 
Cytuj  
Yakuza napisał(a):
Jescze jedno. do keidy po zakonczeniu eventu tz. do keidy jak Pollen nie bedzie juz lecial z dropa beda jescze stac ten Buzzy kotki ?


Kod:
Event cats should be up for a week after the event drops end, so until Tuesday August 1st.


Taką datę podał OrneryNC na oficjalnym forum.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 14:25 
Cytuj  
Yakuza napisał(a):
Deli napisał(a):
Karol66 napisał(a):

do rozwalenia duzej (nie ma znaczenia high czy low quality) potrzeba min 4 niezabufowanych speedem osob ze zwykla bronia (ale robia to na styk)

Nie zgadzam sie wczoraj rozwalilem low quality dynie duza sam i dostalem EAB, 1 a grade crystal i potki.


Deli a to mnie zainteresowales :) a powiesz jaki seed kupiles ? Ten za 1 nektar czy ten za 50 ?

Nie sledzicie jego wypowiedzi od poczatku >.>
On kupil nasionko za 1, nakarmil 5x i sie zrobila "duza"


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 16:08 
Cytuj  
Dokladnie to jest tak kupilem nasionka za 1 netkar i karmie je 5cioma nektarami. I jest tak, ze ona wcale nie musi urosnac duza. Na 7 nasion mialem 3 duze dynie low quality. Je rozwalam solo.

Zeby nie bylo niedomowienia to poszedlem na sprawdzenie to i kupielm high quality i duzej nakarmionej 5 nektasrami we dwie osoby nei zdazylem. Zdjalem jej 3/4 zycia bijac se i sh na potku GSA.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 19:02 
Cytuj  
DUZA DYNIA - kupione nasiono za 50 nektaru
MALA DYNIE - kupione nasiono za 1 nektar

Ty masz na mysli high/low quality raczej.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 19:25 
Cytuj  
Karol hmm tylk oze z nasion tych za "1" mozna zrobic pojac je nektarami takie male dynie i takie duze dynie "o wielkosc chodzi". Zreszta nazbieram jeszcze troche nektarow i zrobie screena jak sie uda :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 20:22 
Cytuj  
aaaa...no wiem ze moze byc mala i duza..za 1 nasionko..
takie rozwalasz solo...

Ja myslalem ze ty kupilesz duze nasionko 950 sztuk) i taka dynie rozwaliles solo :)))

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 21:18 
Cytuj  
Deli napisał(a):
Karol hmm tylk oze z nasion tych za "1" mozna zrobic pojac je nektarami takie male dynie i takie duze dynie "o wielkosc chodzi". Zreszta nazbieram jeszcze troche nektarow i zrobie screena jak sie uda :D

Przecież jak wół literami ludzie napisali Ci, że mówisz o quality dyń a nie o ich wielkości.

Zarówno małe jak i duże mogą być low/high quality. Co za tym idzie high quality dynia jest nieco większa - czyt. bardziej dorodna o tej z low quality. Co nie zmienia faktu, że duża low quality jest 'wieksza' od małej z high quality...
Nie postuj screenów tylko kup sobie jedną i drugą i zobacz różnicę.

Jak dla mnie masło maslane z tego już wyszło ale co tam.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 21:44 
Cytuj  
to ja juz nie wiem o co biega heh wiem, ze duzej dorodnej, dojrzalej i ogromnej z 50 nasion nie rozwale sam ale wszystkie inne tak :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 23:57 
Cytuj  
Pisalem juz kiedys ze zrobilem sobie postac pod event do farmowania.
Znalazlem fajnego spota gdzie moj mag zabija moby 1 strzalem bez SS i farmowalem dzisiaj parew godzin.
Jesli chodzi o nektar to chujnia - ze 100 szt wyciagnalem.
Ale jesli chodzi o dodatkowe atrakcje to jestem very happy.

+8 PvP countow na farmerze
+3 na jasku
+32 PK county na PKasie (zniechecalem boty i innych graczy do wchodzenia na moj spot)
+4 redsow kilnietych (jak sadze tez chcieli mnie zniechecac to ekspowania tutaj)

Anyway najlepszy bonus byl z koncowki - kilnalem jednego redsa z comp bowem farmerem i po chwili wrocilo 2.
Akurat restowalem wiec dalem relog na smiersza i powalczylem troche z nimi.
Fair bylo chyba bo obaj goscie w C grade (tak jak i moj second HE) i podcieli mnie calkiem niezle ale wydropili tez ladnie :)

http://www.resetnet.pl/~karol/Shot00436.jpg
http://www.resetnet.pl/~karol/Shot00437.jpg

Jak na razie to moje najlepsze dropy z eventu :)

Przeraza mnie tylko z lekka eskalacja tego wszystkiego - 2 dni temu zaczalem tutaj 1 charem a teraz mam na spocie wylogowanych 7 postaci :)
farmer 20 lev, main na sub HE, smiersz HE 55, karol 74 SE (do buffowania), nenneke (70% reser), kowal (trainy petem mi sie lepiej robi) i matkall (48 lev PK)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 08:37 
Cytuj  
Deli napisał(a):
to ja juz nie wiem o co biega heh wiem, ze duzej dorodnej, dojrzalej i ogromnej z 50 nasion nie rozwale sam ale wszystkie inne tak :D


Jest dobry site gdzie wszystko jest dokladnie wytlumaczone odnosnie tego eventu:
http://bbs.lineage2.co.kr/event/eventView.asp?eid=45&progressType=0&eventType=0


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 09:45 
Cytuj  
karol dokladnie wytlumaczne w jezyku ludu skosnego :D Nie no ja juz nie kombinuje. Leci z tego licho najlepszy moj drop to EAB a tak to mam poprostu dodatkowe poty dla maga.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:35 
Cytuj  
to byl jokes :)

Anyway dzis chyba ostatni dzien eventu. Jak znam zycie to po downie juz nie bedzie dropow.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:56 
Cytuj  
dlatego trzeba sie spieszyc heh

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:58 
Cytuj  
Heh mam podobne wrażenia z tego eventu ^^

ciągle mam remont więc i czasu okropnie mało - co nie zmienia faktu, że na 1,5h wchodze moim 43 lev SH, żeby porafmować ten nektar. Po 10min frmerzy zaczeli mnie drażnić okropnie, nie dość że zrobili inwazję spota (3 grupy po 3 osoby) to jeszcze KS'li mi moby.
Wynik tego taki, że dorobiłem się 6PK countów i ganiałem się z chłopakami dobrą godzinę (w sumie jeden zgon zaliczyłem - zaliczyłem crit drain od BD ;P).

Zbijanie Karmy zajęło mi następne 1,5h.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 11:14 
Cytuj  
Zrob sobie z jakiejs starej postaci PKasa i bedziesz mial wiecej fun :)

Na poprzednim ewencie farmowalem do spolki ze znajomym ruskim (na tym samym spocie ale bez teamu).
Tez mial PK na koncie buffera i razem boty ganilismy az poustawiali sobie log out na reda.
Wtedy rozebralismy jego PK, zabilismy i stal sobie na spawnie - przez godzine byl spokoj bo co sie boty zalogowaly to log out.
Po jakiej godzinie musieli albo wylaczyc ta opcje albo jakos zamarkowac jego imie bo sie przestali wylogowywac.
Odczekalismy jeszcze z 10 min, resnelismy jego PK, dostal stuff, ja go karolem zabuffowalem i leczylem az wytlukl wszystkich i juz nie wrocili.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 11:36 
Cytuj  
To akurat postać na low level raidy (RB, Orfen, etc.) i oczywiście dobra na eventy. Nie ma za bardzo czasu żeby zrobić następną 40+ na typowego red'a. Także czeka mnie pewnie sin eater.

Ale ogólnie masz rację. Kiedyś gnebiłem ostro boty koło giran (kilka dropików się trafiło ^^). Z początku pzyciągneli sobie wysoko levelowego guardiana, ale gość nie był w stanie zabić mojego grubaska (a ja nie mogłem go dogonić :P). Także po 2 dniach jak tylko byłem w zasięgu goście dawali log-out.

Problem z nimi jest czasem taki, że jak nie masz typowego DD to ich guardiani są nie do zabicia. Widisz, że mietek bega w C/B grade a ma cholernie wysoki level. Także lejesz go lejesz i nic ise nie dzieje.
Miałem kiedyś taką akcję z farmerami w Branded (bylismy we 3 ja grubasem, SWS i Prophet). Szukalismy botów kazdy poszedł w inną stronę.
Trafiłęm właśnie na brygadę zrobiłem traina. Padło 2 i w tym momencie zza węgła wyskoczył dagger. Mówię sobie, że samobójca jakiś. Ale bije się znim dobre 5min (ja GHP on GHP) i tak w kółko. W między czasie doszedł do niego low level buffer i BD - także zatłukłem tych dwóch a dagger jak stał tak stoi (normalny impass :P).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 17:02 
Cytuj  
i to by bylo na tyle jesli chodzi o event.

Kod:
July 25, 2006

During the maintenance period on Tuesday, July 24, between 10:30 AM and 12:30 PM CDT, the following changes will be made:

Miscellaneous

    * Pollen is no longer dropping from monsters. Buzz the Cat will remain in the villages until August 1.


zobaczymy jak podskocza etraz ceny polenu :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.