mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 01:04 
Cytuj  
Co prawda, ja jużsobie poradziłem, o czym też poinformowałem support, ponieważ też wysyłałem formularz, aczkolwiek po 12 godzinach dostałem od nich mail o treści:

Wojciech,

Great! Please let us know if you require any further assistance.

Thanks,
PlayNC Tech Support

Czyli jak nie patrzeć, dość szybko, albo szybko ponieważ ja problem rozwiązałem, a oni już nie mieli nic do roboty.


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 01:21 
Cytuj  
Cytuj:
Prawda taka ze ci co maja problemy teraz - to glownie z wlasnej winy.


Prawda jest taka że obydwie strony wykazały się brakiem profesjonalizmu (o ile graczowi można jeszcze wybaczyć, bo ma prawo zapomnieć, nie mieć obeznania z takimi sprawami lub cokolwiek innego losowego mogło się stać że nie ma teraz tych danych jak format, przeprowadzka, amnezja - cokolwiek), o tyle gigantowi jakim jest ncsoft nie powinno to ujść na sucho. Ludzie (nawet ci co nie złamali EULA i nie kupili konta za $ czy andene - nieważne) i byli prawowitymi właścicielami konta stają w obliczu utraty swoich char`ów co jest bardzo niefajne dla każdego kto wie z czym rpg się je. Znacie ten stres?
Tak się poprostu się nie robi, a raczej powienienem napisać do takich sytuacji nie powinno się dopuszczać - za coś kurwa biorą kase jacyś tam panowie prawda?
Jest po 1 w nocy i bartz jest wyludniony, ci co odzyskają konta bo litościwie ncsoft rozpatrzy ich wniosek pozytywnie "może" jeszcze pograją - kiedy nie wiadomo, czy odda im ktoś kase za abo. - hmmmmm no właśnie.

Mi się udało - nie pytajcie jak to był czysty fuks że jakaś niewidzialna siła kazała mi skatalogować pewną rozmowę przez MSN sprzed 2 lat, nie stracic tego pliku do tej pory i do dziś nie wiem jak mój młodszy brat odszukał go na kompie.
A odpowiedz na swoje hint question czy jak oni to nazywaja zgadłem też jakimś przebłyskiem geniuszu.
Poprostu czysty fuks (znowu!) ale gram dalej.

Obrazek

...to kto jest in a kto out?
bo juz się zgubiłem.

Itachii - IN.


PS. Pozdro dla Katanki - powodzenia z klanem, mam nadzieje ze zagubieni członkowie się przekopią przez utrudnienia NC. BTW - wędkarstwo - zajebista sprawa, wiem coś o tym :)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 01:36 
Cytuj  
Kolejny uratowaniu, ale ilu jeszcze zostalo?><


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 02:23 
Cytuj  
Hehe ja tez zawsze podaje nieprawdzine dane np date urodzin bo na tej podstawie ktos mi moze shackowac konto kiedys,ale takie duperele do kazdej gierki sobie spisuje,radze robic tak samo bo potem wlasnie takie smutne historie wychodza.
Btw tylko ja sie wkrecilem ze mi konto ojebali jak po 6x wpisywania pass dalej bylo incorect :P??


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 07:35 
Cytuj  
I'm in.
Ludzie jak już za coś płacicie to podchodzcie poważnie do tego co wpisujecie w swoje konto, ew. pilnujcie żeby dostać możliwie najwięcej informacji o acc, które kupujecie (mój buffer jest na acc od kumpla - jeden telefon i mam DoB, hint question można w każdej chwili zmienić).

Mam nadzieję, że wszystkim się uda odzyskać konta, ale nauczkę będą mieli do końca życia przez zjedzone nerwy :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 10:35 
Cytuj  
u mnie wlasnie minelo 24h od wyslania im maila, a odp jak nie bylo, tak nie ma... :S

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 10:46 
Cytuj  
ja cos dostalem ale to dalej nie to o co mi chodzilo :/ dostalem teraz przekeierowanie od GM'a znowu do tych samych dzialow co wczesniej dostalem z automailer'a :/ ale jest napisane ze mam czekac i ze w kazdej chwili moge dostac odpowiedz ..... poki co wyjezdzam do Pragi na weekend z kolegami i mam cicha nadzieje ze jak wroce to bede mogl grac :x

edit :

Cytuj:
Response (GM Trevor) 08/03/2006 04:40 PM
Hi Kamil,

Thank you for contacting Lineage II e-mail support.

I am escalating your ticket up to an Account Support Representative to further assist you. Someone will be in contact with you as quickly as possible.

Thank you,


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 11:37 
Cytuj  
Doda: bo tak to dziala mniej wiecej...:))

cierpliwosci...tysiace innych osob tez czeka :))

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 11:57 
Cytuj  
Probuj dzwonic Dodek, ktos na blahu pisal ze babka z supportu mu mowila ze maja mase wnioskow do rozpatrzenia i to moze potrwac baaardzo dlugo. Natomiast ona zalatwia to w 3 minuty =P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 09:53 
Cytuj  
Moje konto jest ok, ale ja nadal bez netu :/.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 10:31 
Cytuj  
Wracaj Emi, wracaj... High lvl BD mocno poszukiwany...


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 11:48 
Cytuj  
kto juz dostal odpowiedz od ncshitu ? :> cos dlugie sa te ich "24h" :S

*

Posty: 50
Dołączył(a): 18.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 12:01 
Cytuj  
chyba od "no comment softu" :)


_________________
ELD

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 22:21 
Cytuj  
Itachii napisał(a):

Mi się udało - nie pytajcie jak to był czysty fuks że jakaś niewidzialna siła kazała mi skatalogować pewną rozmowę przez MSN sprzed 2 lat, nie stracic tego pliku do tej pory i do dziś nie wiem jak mój młodszy brat odszukał go na kompie.
A odpowiedz na swoje hint question czy jak oni to nazywaja zgadłem też jakimś przebłyskiem geniuszu.
Poprostu czysty fuks (znowu!) ale gram dalej.


Dwa dni siedzialem i wpisywalem random date urodzenia.... no i zrezygnowalem. Dzis pierwszy raz od 3 dni usiadlem przy kompie, pierwsza proba i trafilem... tak wiec doskonale wiem o jakim fuksie piszesz:D

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 22:46 
Cytuj  
mi sie udalo powrocic po tygodniu meczarni z wpisywaniem dat urodzenia i hint questionow :)......
od teraz nigdy wiecej nie podam jakichs danych "od czapy" gdy kupie jakas gre on line lub cokolwiek innego z czego bede kozystal przez dluzszy czas.
I przez to w tym tygodniu nie uda mi sie skonczyc Crafta DLE i unsealowac Majestic bizuterii.. :/
Czlowiek uczy sie na bledach cale zycie...


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 00:18 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
mi sie udalo powrocic po tygodniu meczarni z wpisywaniem dat urodzenia i hint questionow :)......
od teraz nigdy wiecej nie podam jakichs danych "od czapy" gdy kupie jakas gre on line lub cokolwiek innego z czego bede kozystal przez dluzszy czas.
I przez to w tym tygodniu nie uda mi sie skonczyc Crafta DLE i unsealowac Majestic bizuterii.. :/
Czlowiek uczy sie na bledach cale zycie...

No widziesz kurcze i w dodatku zajebisty siege Cię ominął :/
Nakosiliśmy mietków z NoCompromise że głowa mała, no druga strona medalu to taka, że przez jakiś czas red biegałem z dość 'ciekawym PK countem' bo nie zapisali wszystkich swoich klanów ( i teraz płaczą, zeby im BREZ'y refundować :P).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 20:19 
Cytuj  
a ja dalej nie dostalem odpowiedzi :x a mail'a wyslalem w czwartek/piatek ;(
cos czuje ze bede musial wydac grosz i zadzownic do nich O.o' tylko problem moze sie pojawic jak bede musial powiedziec cos madrego po angielsku xDDDDD


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 06:04 
Cytuj  
Ze Skype'a zadzwon - zaplacisz tyle co nic


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 10:48 
Cytuj  
qmpel dostal odp:
Cytuj:
Response (Amy) 08/07/2006 06:16 PM
Thank you for contacting PlayNC Support.

Your PlayNC master account xxx password has been reset, an automatically generated password has been e-mailed to the address [email protected]. If you do not receive this e-mail, please check any spam/junk mail folders as some e-mail services might recognize the auto-generated password e-mail as spam.

Once you have regained access to your PlayNC master account, we?d like to recommend that you reset your PlayNC password by following the instructions listed in the link below:

Title: How do I change my PlayNC master account password?
URL: http://support.plaync.com/cgi-bin/playn ... 1123016308

You can also reset your Lineage II game account password, without entering the date of birth, by doing the following:

Visit https://secure.lineage2.com/cgi-bin/lin2_changepass.pl
2. Enter your game account name and the current password
3. Enter your current password, and then enter your new password twice
4. Click ?SUBMIT?

If you need further assistance with this please contact us.

*Please note that this option (resetting the game password through the Lineage II Forums) is not currently available. You can use this method to reset your game password once the Lineage II Forums are accessible again.


wszystko zajebiscie, ale tego maila z haslem nie wyslali ;) wiec dalej jest w dupie, a ja dalej czekam... :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 10:55 
Cytuj  
moze masz jakiegos filtra czy antyspamera ktory takie wiadomosci odrzuca czy gdzies kasuje (ja np mam, i mi sporo roznych dosc waznych maili traktuje jako spam) :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.