mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 07:43 
Cytuj  
Jakie HP x4? Z wielu mobów lecą te cholerne hełmy i wiele nie ma mnożników hp...SoL itp.
Jednak zobaczymy-jesli ustawią spoil/drop to papyrusy szlag trafił, ceny spadną.....znowu poziom pójdzie w górę wszyscy DC itp.
Bo SoM to ma prawie każdy nuker...


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 10:27 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tak sylvi prez palce ale sa tez tlumaczenia z koreanskich stron:)

Dlatego poprosiłem o link ;)

Nawet jeśli będą się dropować/spoilować to rate będzie masakryczny. Ilu z was wydropowało receptee na broń B grade? Pomnóżcie sobie razy 2 i będzie coś koło tego ;P

Nawet jakby daliby S grade'owe recepty to i tak szybciej zrobisz quest niż wydropujesz/wyspoilujesz recepte.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:20 
Cytuj  
BoP recki ze 3 wyspoilowalismy w pare godzin, Great Axe tak przy okazji gdzie indziej wpadla....
Marudzisz na starość Sylv, spoil i tak daje nieporównanie większą szansę na recki :)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:24 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Nawet jakby daliby S grade'owe recepty to i tak szybciej zrobisz quest niż wydropujesz/wyspoilujesz recepte.

Tutaj masz racje, ja jej nie wydropie/wyspoiluje, boty to zrobia za mnie.
Znajac zycie sie zuca na to jak szczerbaty na suchary.
A przy prawdopodobienstwie nawet 1/5k (dajmy spoil) to bedac wyciagac 4-8 dziennie.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:24 
Cytuj  
Delete plz. :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 sie 2006, 11:27 przez Sylvian, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:26 
Cytuj  
Mówię o dropie... bo jakś nie widzę tego abym spoilował recepty dla połowy ally ;P

Edited:
@Alu: tak samo jak z Soul Crystals - co z tego, że mają jak dyktują zaporowe ceny dla ebayerów? Myślisz, że farmerzy sprzedadza Ci taniej?


UPS. Coś źle klinąłem :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 14:12 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Nawet jakby daliby S grade'owe recepty to i tak szybciej zrobisz quest niż wydropujesz/wyspoilujesz recepte.

Tutaj masz racje, ja jej nie wydropie/wyspoiluje, boty to zrobia za mnie.
Znajac zycie sie zuca na to jak szczerbaty na suchary.
A przy prawdopodobienstwie nawet 1/5k (dajmy spoil) to bedac wyciagac 4-8 dziennie.


hello moze jestem nowy na forum ale troche juz gram

wg mnie beast farm bedzie zbyt oblezone przez wieksze ally niz boty - boty i tak sa tepione niemilosiernie na wyzyszch levelach i nawet jesli dane ally bedzie juz przyslowiowo sralo tymi reckami to raczej bedzie je nadal spoilowac dla znosnej kasy przez miecha niz pozwoli botom zbijac kaske

w kazdym razie jestem dobrej mysli :)

nadal pozostaje problem soul krysztalkow ale to tez licze ze sie jakos rozwiaze :)


_________________
Destroyer @Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 14:35 
Cytuj  
i tu sie nie zgodze..jak ktos napisal wyzej..szansa na taka recke bedzie 1:xxxx albo 1:xxxxx - watpie by komus sie chcialo siedziec i czatowac na recke..
chyba tylko botersom/farmerow :)
a gracze tak czy siak beda lazic do 'starych' lokacji =tych nowych co wejda w c5


Posty: 33
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 15:01 
Cytuj  
mam pytanie do tych graczy co testowali c5

-czy ten "root" u pala "daje rade"? tj.
Shackle -55 - jak to wyglada w pvm, pvp? czy ten skill jest tylko na 1szym lvl-u czy bedzie rozwijalny dalej?

Mass Shackling -58 -podobnie jw.

chodzi mi o lendrate tych skilli


- Angelic Icon -czy mozna go uzyc tylko na udead?


_________________
Hindemith/offensive

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 15:08 
Cytuj  
@Nagrath: już ja widzę jak duże alliance farmują cokolwiek :D
Przeważnie duży sojusz to taki, który ma dobre kontakty z farmerami także z tym tępieniem to trochę na wyrost.

Nie oszukujmy się BH to relikt przeszłości i coraz ciężej znaleźć kogoś kto ma spoilera jako maina. WS to wiadomo potrzebny, a BH po co on komu jak są farmerzy? Żeby wyspoilować stuffu na własny craft to trzeba się zamęcyć na śmierć a co dopiero dla klanu lub ally.

Owszem, są klany które robią wszystko samemu - tylko powiedzcie mi jaki odsetek ich jest?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 15:16 
Cytuj  
hehe ni badzcie tacy leniwi ;D

fakt ze osob z BH jako main ze swieczka szukac ale jest ich paru :)

a jesli nawet duze ally nie rusza swoich spasonych tylkow do famienia recek skorzystaja na tym mniejsze klany - wystarczy wziasc sie do kupy i pilnowac spota :) jak wpadnie bot protector to zdmuchnac drania i dalej jechac z koksem :) spojrzmy prawdzie w oczy - kraft helmow A niewymaga niewiadomo jakiej kasy - jedyny problem to recki - jezeli ktos bedzie leniwy i sie nie ruszy to nikt nie bedzie go wyreczal z usmiechen na ustach - chyba ze farmerzy ;D

ale zobacyzmy jak to bedzie ;)


_________________
Destroyer @Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 16:02 
Cytuj  
W teorii to może to wygląda fajnie ale nie ma pokrycia w praktyce. Farmowanie takiej recepty to będą tygodnie na danym spocie... i co dostaniesz tą jedną receptę? A gdzie reszta clanu/ally? Myslisz że kilku BH zmieni ceny na rynku ot tak? Nie liczyłbym na to, jasne że powoli rynek sie zacznie nasycać A grade stuffem bo z każdym dniem go przybywa ale ceny nie spadną z dnia na dzień.

I owszem craft A grade hełmu to duże pieniądze nawet jak wyspoilujesz receptę. Przez najbliższe kilka miesięcy spokojnie bardziej będzie się opłacało przeciętnemu człowiekowi sprzedać ją za grube pieniądze niż ryzykować craft 60%.

Ogólnie nie chce mi się wierzyć aby dali spoil rate na poziomie Weapon A, bo rynek by przstał istnieć po tygodniu.

Zresztą zrób BH to pogadamy apropo lenistwa ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 21:37 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Ogólnie nie chce mi się wierzyć aby dali spoil rate na poziomie Weapon A, bo rynek by przstał istnieć po tygodniu.


A jak bylo z blejdami A? Po miechu na lionna som spadl z 350m na 100m, a dropa nie mialy takiego swietnego.
Co do samych spoilow, moim zdaniem bedzie podobnie do spoila ewa/ssa/bspsa/spsa.
A do dropa to hmm lilim kurtis knight drop maj/nm helm 1/19k, ten sam mob dropi ewa 1/21k wiec nie moze byc zeby dropil recke 1/30k bo byl by to totalny bezses


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 21:56 
Cytuj  
To ciekawe ile to farmerzy nalapli tych hełmów...nie licze na wielką pozytywną rewolucję w tym zakresie.
Szansa w zakresie 1/10-15k kładzie każdego normalnego gracza na łopatki, a farmerzy może trochę zyskają.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro


Posty: 4
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 23:17 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):

Zresztą zrób BH to pogadamy apropo lenistwa ;)


robie bh wlasnie ;) zbieram kostki sobie :) w 2 dni 1k kostek na 20-25 lvl scava :) calkie niezle imo, zaniedlugo mykam na cbp i moze uda sie 150 cbp na 2 dni wyciagac :) prawda ze sie nudzi takie cos ... ale jak sie czlowiek zaprze to sie da i ja sie nie zamierzam zniechecac ;) gdyby nie to ze dorf sam w sobie za bardzo bojowy nie jest (a szkoda) to gralbym wlasnie krasiem bez wgzledu na profke ;) nuda imo to lvlowac ws...;P ale nvm

co do szansy sadze ze wole posiedziec nawet miecha na spoilu paru recek niz dawac 250kk za helm...co do ryzyka...nie planuje w najblizszej przyszlosci probowac czegos innego niz 60% :) nie dla oszczednosci materialu ale dla dreszczyku ktory za soba to pociaga :)

a to wszystko tylko IMO ;d


_________________
Destroyer @Teon

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 01:51 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
To ciekawe ile to farmerzy nalapli tych hełmów...nie licze na wielką pozytywną rewolucję w tym zakresie.
Szansa w zakresie 1/10-15k kładzie każdego normalnego gracza na łopatki, a farmerzy może trochę zyskają.


Srednio 1 helm co 28h wypadal, ofc to przeliczenia po tygodniu, czasem sie zdazy 2 helmy w obrebie 10h a czasem 2 dni i nic.


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 11:41 
Cytuj  
Czyli recki będą nieosiągalne tak samo jak hełmy.Gdyby drop na tym poziomie mógł coś zmienić to ceny hełmów byłyby mniejsze.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 12:25 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Ogólnie nie chce mi się wierzyć aby dali spoil rate na poziomie Weapon A, bo rynek by przstał istnieć po tygodniu.


A jak bylo z blejdami A? Po miechu na lionna som spadl z 350m na 100m, a dropa nie mialy takiego swietnego.
Co do samych spoilow, moim zdaniem bedzie podobnie do spoila ewa/ssa/bspsa/spsa.
A do dropa to hmm lilim kurtis knight drop maj/nm helm 1/19k, ten sam mob dropi ewa 1/21k wiec nie moze byc zeby dropil recke 1/30k bo byl by to totalny bezses

Sorry ale nie porównój spoila A blade'a do A helmet recipe. Zapominasz, że to jedna z najmniej dostępnych rzeczy w grze ATM. I choćby dlatego pewnie nie będzie spoila poniżej 1/xk.

Zresztą ja tam nie narzekam, sobie wyspoiluję tak czy siak a damn głowę, że ceny szybko nie spadną. Także dziwi mnie trochę tendencja ludzi którzy właśnie sprzedają cąły a grade stuff. Jest ich na tyle sporo, żę ceny faktycznie zaczynają spadać - tyle tylko, że może się okazać to o czym mówiłem: mało Bounty Hunterów i farmerzy będą trzymać dalej ceny. Co wtedy ceny wrócą w tydzień na obecny poziom.

@Nagrath: nie opłąca się spoilowanie CBP. Do 6x lev spokojnie możesz spoilować a.bones i na tym się najlepiej wychodzi.

Co do nudy - to sam sobie odpowiedziałeś. Dlatego właśnie jest tak mało BH i duże alliance cierią na ich brak. A konkretnie dlategosą duże bo więcej uwagi lkudzie poświęceją na jak najszybszym levelowaniu a do tego modelu BH jakoś nie pasuje.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 14:55 
Cytuj  
Bardzo ciekawą rzecz znalazłem na oficjalnej stronie NCSoftu w części opisującej Lineage 2.

Kod:
In the future, Lineage II will also allow users access to message boards, decrees, confirmation of war declarations, messengers, and all sorts of data searches within the game through its pledge website, thereby building a strong community, connecting real life and virtual reality experiences.


Ciekawe czy to tylko marketingowe banialuki, czy też rzeczywiste plany developerów gry.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 15:23 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Bardzo ciekawą rzecz znalazłem na oficjalnej stronie NCSoftu w części opisującej Lineage 2.

Kod:
In the future, Lineage II will also allow users access to message boards, decrees, confirmation of war declarations, messengers, and all sorts of data searches within the game through its pledge website, thereby building a strong community, connecting real life and virtual reality experiences.


Ciekawe czy to tylko marketingowe banialuki, czy też rzeczywiste plany developerów gry.

Ja pogrzebiesz w informacjach od NC to tam gdziej jest info, że już od C3/C4 miała być wbudowana w klienta przegladarka internetowa. Nie mam teraz linku nigdzie pod ręką ale jak bardzo zalezy to mogę poszukac.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.