mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 23:31 
Cytuj  
Alu nie przeczytałeś dokładnie albo nie chcesz zrozumieć co napisałem...BEZ TAGU UGRYź SIE W 4 LITERY. Na 77 czy 78 siedzieć w Aden i walić shout LFG?
No sry...tak to się party nie znajdzie.....


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 23:34 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Alu nie przeczytałeś dokładnie albo nie chcesz zrozumieć co napisałem...BEZ TAGU UGRYź SIE W 4 LITERY. Na 77 czy 78 siedzieć w Aden i walić shout LFG?
No sry...tak to się party nie znajdzie.....

No jakos sobie radzilem do 72, bez clanu tylko z fl...
Z tym ze ludki w c4 nagle spod ziemi wyciagali prophetow/se.
Wiesz ile razy mialem party jak byl 56-60lvl prop oop? bo "ktos mial:, i proste potem mnie nie brali do aprty, bo ani healer, ani jzu buffer, a DD z somem to zajebisty bylem...

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 23:43 
Cytuj  
Nikt ich nie wyciągał...ebuy je spawnował pewnie.
W kazdym poteżnym klanie/ally buffer jest wart duuużo.
Jak dla mnie poszedłeś na łatwiznę, nie kca mnie to bleee....nawet sws/bd czasami są lfg i jakoś da się życ.
Przyznaję...rzadko jestem lfg......bardzo czesto grad pm albo "ninja' invite mimo prawie 77 lvl.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 23:46 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Nikt ich nie wyciągał...ebuy je spawnował pewnie.
W kazdym poteżnym klanie/ally buffer jest wart duuużo.
Jak dla mnie poszedłeś na łatwiznę, nie kca mnie to bleee....nawet sws/bd czasami są lfg i jakoś da się życ.
Przyznaję...rzadko jestem lfg......bardzo czesto grad pm albo "ninja' invite mimo prawie 77 lvl.

Poszlem na latwizne, bo mnie znudzilo LFG.
I powiem ze zadowolony jestem.
A teraz koniec tego offtopa

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 23:53 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Razparuk napisał(a):
Alu nie przeczytałeś dokładnie albo nie chcesz zrozumieć co napisałem...BEZ TAGU UGRYź SIE W 4 LITERY. Na 77 czy 78 siedzieć w Aden i walić shout LFG?
No sry...tak to się party nie znajdzie.....

No jakos sobie radzilem do 72, bez clanu tylko z fl...
Z tym ze ludki w c4 nagle spod ziemi wyciagali prophetow/se.
Wiesz ile razy mialem party jak byl 56-60lvl prop oop? bo "ktos mial:, i proste potem mnie nie brali do aprty, bo ani healer, ani jzu buffer, a DD z somem to zajebisty bylem...


Moze u was tak jest, ze 50% ludzi ma 2 accounty ale na innych serwerach niekoniecznie - u nas w klanie na 30 osob tylko 4 maja buffboty (3x SE i 1x PP).
Prawda jest taka, ze jak nie levelujesz z ludzmi (chinczykow nie licze jako ludzi - ale nie z powodow rasistowskich :) ) to Cie nikt nie bedzie bral do party.
Ja mam niby postac party-friendly a zadko mi sie zdarza zebym cos znalazl przez shout albo party matching. A z ally mam invite praktycznie od razu po zalogowaniu sie (i ku mojemu zdziwieniu nie tylko na spotach gdzie faktycznie sie do czegos przydaje ale i np. w toi10 gdzie spoilami mozna se dupe podetrzec).

Cytuj:
Luzik... To ze ktos jest lepszy niz wy nie znaczy ze go trza nie lubic ^.^


O ile kogos z waszego serwera mozna posadzac o to ze nie lubi Alu bo mu zazdrosci czegokolwiek to posadzanie goscie z bartza o to jest smieszne.
Ethan'a najprawdopodobniej denerwuje, ze ktos kto "mial okazje obserwowac BD" uwaza ze wie wiecej od kogos kto bez zadnego botowania wyciagnal BD na trzecia profesje.
I ciezko mu odmowic racji choc moim zdaniem nie ma jednego czy dwoch "jedynie slusznych" buildow dla danej klasy. W L2 wogole nie ma czegos takiego jak "build" bo to, czy sie zalozy majestica, DC, NM czy tallum i co sie wezmie w lape => nie wiem czy pare ciuszkow zasluguje na dumna nazwe "builda". Kazdy ekwipuje postac jak chce i ZAWSZE znajdzie sie taka sytuacja w ktorej jeden armor bedzie sie lepiej sprawdzal od innego. Dyskutowanie wiec o tym ktory jest lepszy a ktory gorszy lekko mija sie z celem - jeden bedzie lepszy w jednych sytuacjach, inny w innych - kwestia tego ktore NAM sie czesciej przytrafiaja i przed jakimi zagrozeniami chcemy sie w pierwszej kolejnosci zabezpieczyc.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 00:10 
Cytuj  
Co do BD/SwS to bardziej przemawia pod względem użyteczności wybór OE doom i health duale. to best rozwiązanie dla party-niekoniecznie dla samego BD/SwS.
Sam łażę w tallum set+ Tallum Blade/haste i jakoś to działa. Jednak z perspektywy czasu uważam "podtankowanie" supportu w szczególności w pvp klanach/ally jest lepszym rozwiązaniem.
Jeśli PvE , żadnych ganków i jeszcze małe party gdzie jako support bijesz...DD droga.
Co do szczegółów się nie wdaję bo włąściwie zostało opisane all. Pisze o własnych doswiadczeniach xp od 1lvl do prawie 77.Mnóstwo ganków, wojen siege i takie są moje opinie.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 01:17 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Prawda jest taka, ze jak nie levelujesz z ludzmi (chinczykow nie licze jako ludzi - ale nie z powodow rasistowskich :) ) to Cie nikt nie bedzie bral do party.


Teraz to ja nikogo nie biore:D


Ostatnio edytowano 17 sie 2006, 01:31 przez Alucreid, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 01:19 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Co do BD/SwS to bardziej przemawia pod względem użyteczności wybór OE doom i health duale. to best rozwiązanie dla party-niekoniecznie dla samego BD/SwS.
Sam łażę w tallum set+ Tallum Blade/haste i jakoś to działa. Jednak z perspektywy czasu uważam "podtankowanie" supportu w szczególności w pvp klanach/ally jest lepszym rozwiązaniem.
Jeśli PvE , żadnych ganków i jeszcze małe party gdzie jako support bijesz...DD droga.
Co do szczegółów się nie wdaję bo włąściwie zostało opisane all. Pisze o własnych doswiadczeniach xp od 1lvl do prawie 77.Mnóstwo ganków, wojen siege i takie są moje opinie.

Strach wchodzic na forum patrzac kto sie zemna zgadza o_O
J/k
<3

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 07:46 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Luzik... To ze ktos jest lepszy niz wy nie znaczy ze go trza nie lubic ^.^


W czym lepszy?

Phist napisał(a):
Who the fuck are you?


dobre pytanie Who the fuck are you?
[/quote]


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 07:56 
Cytuj  
Alu zgadzam sie z toba ze TY mozesz miec duze problemy ze znalezieniem party.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 09:10 
Cytuj  
Piszpan odpuść sobie.

Mamy do czynienia z niereformowalnym przypadkiem wszystkowiedzącej i zawsze mającej rację Alfy i Omegi, więc wszelkie uwagi i komentarze tylko napędzą jego sfrustrowane ego, do kolejny ataków na wszystkich innych, którzy mają inną opnię.

Niektórzy z arogancji i impertynecji wyrastają, przerażającej większości zostaje tak na stałe. Niestety egocentryczne osobowości z tendencjami do megalomanii są nieuleczalne.

Najprostszym rozwiązaniem w tego typu przypadkach, jest ignorowanie i niedokarmianie dorastającego Trolla. :wink:

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 09:37 
Cytuj  
Jest taki fajny tekst z któregoś ze starszych filmów z Tomem Crusem (nazwy nie pomnę w tej chwili).

"Twoje ego wystawia rachunek, którego ciało nie jest w stanie pokryć" ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 10:22 
Cytuj  
Nom trochę dyskusja.....zboczyła z tematu.
Co do znajdowania party itd Alu wybrał drogę łatwiejszą po której pozostaje tylko reroll, jego wybór.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 17:13 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Alu zgadzam sie z toba ze TY mozesz miec duze problemy ze znalezieniem party.

A co ty mozesz wiedziec? Grales kiedys ze mna? LOL
Teraz ludzie chca party zemna, ja ich zlewam.
Ja jestem sprite, oni to pragnienie.

Piszpan napisał(a):
Phist napisał(a):
Luzik... To ze ktos jest lepszy niz wy nie znaczy ze go trza nie lubic ^.^


W czym lepszy?

Phist napisał(a):
Who the fuck are you?


dobre pytanie Who the fuck are you?

Jezeli o samo ig chodzi to:
Lvl
Adena

Czyzby cos uszlo mojej uwadze?



Ethan napisał(a):
Piszpan odpuść sobie.

Mamy do czynienia z niereformowalnym przypadkiem wszystkowiedzącej i zawsze mającej rację Alfy i Omegi, więc wszelkie uwagi i komentarze tylko napędzą jego sfrustrowane ego, do kolejny ataków na wszystkich innych, którzy mają inną opnię.

Niektórzy z arogancji i impertynecji wyrastają, przerażającej większości zostaje tak na stałe. Niestety egocentryczne osobowości z tendencjami do megalomanii są nieuleczalne.

Najprostszym rozwiązaniem w tego typu przypadkach, jest ignorowanie i niedokarmianie dorastającego Trolla. :wink:


/supersadface


Sylvian napisał(a):
Jest taki fajny tekst z któregoś ze starszych filmów z Tomem Crusem (nazwy nie pomnę w tej chwili).

"Twoje ego wystawia rachunek, którego ciało nie jest w stanie pokryć" ^^

go lvl

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:00 
Cytuj  
No powiem szczerze że pisanie komuś "go lvl" samemu majac swój lvl jako produkt bota....hm...to chyba jednak przesada.
Przeginasz Alu, to chamstwo czystej wody wg.mnie.
Osobiście mnie to nie podnieca jednak trochę to chore.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:15 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
No powiem szczerze że pisanie komuś "go lvl" samemu majac swój lvl jako produkt bota....hm...to chyba jednak przesada.
Przeginasz Alu, to chamstwo czystej wody wg.mnie.
Osobiście mnie to nie podnieca jednak trochę to chore.

72/75 legit

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:29 
Cytuj  
Hm.........77/57 legit.
I jakoś właściwie wcale mnie nie przekonałeś że na subie nie pompowałeś lvl.
Jednak to już nie ma znaczenia.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:50 
Cytuj  
A to level jest wyznacznikiem czegokolwiek? Nie wiem jak reszta ale ja bawię się od 1lev, widać niektórzy potrzebują do tego celu 78/78/78/78 - nie mój problem.
Mam 70lev i wszystko co chciałem osiągnąć w L2 (czyli pewnie więcej niż coponiektórzy ze swoimi subami i S grade stuffem) - i grindować więcej nie zamierzam.

Równie dobrze mogłbym napisać "go get the life or/and job" ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 22:44 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Jezeli o samo ig chodzi to:
Lvl
Adena

Czyzby cos uszlo mojej uwadze?


Alu ty cos bierzesz bo nijak nie nadazam za toba?
O co biega?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 23:03 
Cytuj  
Ahha Alu przegiąłeś, pisząc do kogoś go lev... gówno mnie obchodzi ze zrobili ci 1 lub 15 leveli, zawsze na to samo wyjdzie.Jesteś lepszy od Piszpana w lev,adenie?Jesteś prophetem, wiadomo że w party siedzisz z dupą i nic nie robisz tylko dropy dostajesz.Po normalnej, ludziej odpowiedzi Ethana cytujesz go i piszesz /supersadface?

GTFO, czysta ignorancja.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.