mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 11:46 
Cytuj  
amo ty nie postuj na forum tylko wracaj do gry i cis expa do 78

spoiler i mancore wrocili czas na ciebie ;]


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 11:57 
Cytuj  
nie, nie jeszcze raz nie. L2 jest dla mnie zamkniętym epizodem, kurde aż powinienem się tym pochwalić :/ , skończenie z grą to moje największe osiągniecie... :| chociaż chodze spac o normalnych godzinach :|

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 12:43 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
nie, nie jeszcze raz nie. L2 jest dla mnie zamkniętym epizodem, kurde aż powinienem się tym pochwalić :/ , skończenie z grą to moje największe osiągniecie... :| chociaż chodze spac o normalnych godzinach :|

Ja tez mylnie kilka myslalem ze juz skonczylem z gra. Tobie serdecznie radzę - abyś przestał się udzialać na tym forum. Sam siebie oszukujesz. Cały czas masz kontak z grą. Tylko online nie jestes...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 13:12 
Cytuj  
Te forum a klanowe/ally'owe to dwie rózne strony medalu, tu nie ma dramy, tu nie musze wytłumaczać ludziom czemu czarne jest czarne a nie szare :] , tutaj jest raczej miły klimat; bez większych stresów czy flame'ów poz ajakimis buraqmi płaczącymi jak to jest na forum l2.pl ;/ . Neways czekam na AION i mnie ciągle L2 nieciągnie a to juz 3 tygodnie i mam 80m w hero points zaległe i mi to raczej zwisa :] . W L2 zrobiłem wszystko co mogłem, zbudowaliśmy silny klan(10 hero w jednym miesiącu, niektóre klasy miały ponad 60-100 noble points jak np sps, sws , glad, necro tudzież prophet), w ciągu 3 miesiecy po 12-14 godzinnych grindach dobiłem do 75 na subie (zdobyłem to w 100% legalnie, kogolwiek możecie sie na lionna spytać, bo słyszałem że są plotki że botowałem 40-75 rotfl), zdobyłem hero, klanem zdobyliśmy Rune castle, utrzymalismy go, odbiliśmy Aden na seal strife. o Valakas także, wiele antarasów, baiumów(w tym wiele masssss pvp, 100 na 100 itp. Co do mojego 75 na subie to byłoby to może w 2 miesiace, tyle że niemiałem swoich buffpetów :/, do 72 duowałem z EE i jego bufffpetami prophetem oraz SE 5x(oop) potem juz były problemy i dzieki klanowi udało mi sie dobic 75 :))). Dla mnie juz w L2 nie ma wyzwań :/ no chyba że 78 ale to nie ma głębszego sensu dlatego że COV ssie na pvp(-30 speed tu jest przyczyna :] ) a bycie mistrzem pvp przy mojej maszynie i lagach jest niemożliwe. ależ sie rozpisałem oftopicując :|

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 14:47 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Te forum a klanowe/ally'owe to dwie rózne strony medalu, tu nie ma dramy, tu nie musze wytłumaczać ludziom czemu czarne jest czarne a nie szare :] , tutaj jest raczej miły klimat; bez większych stresów czy flame'ów poz ajakimis buraqmi płaczącymi jak to jest na forum l2.pl ;/ . Neways czekam na AION i mnie ciągle L2 nieciągnie a to juz 3 tygodnie i mam 80m w hero points zaległe i mi to raczej zwisa :] . W L2 zrobiłem wszystko co mogłem, zbudowaliśmy silny klan(10 hero w jednym miesiącu, niektóre klasy miały ponad 60-100 noble points jak np sps, sws , glad, necro tudzież prophet), w ciągu 3 miesiecy po 12-14 godzinnych grindach dobiłem do 75 na subie (zdobyłem to w 100% legalnie, kogolwiek możecie sie na lionna spytać, bo słyszałem że są plotki że botowałem 40-75 rotfl), zdobyłem hero, klanem zdobyliśmy Rune castle, utrzymalismy go, odbiliśmy Aden na seal strife. o Valakas także, wiele antarasów, baiumów(w tym wiele masssss pvp, 100 na 100 itp. Co do mojego 75 na subie to byłoby to może w 2 miesiace, tyle że niemiałem swoich buffpetów :/, do 72 duowałem z EE i jego bufffpetami prophetem oraz SE 5x(oop) potem juz były problemy i dzieki klanowi udało mi sie dobic 75 :))). Dla mnie juz w L2 nie ma wyzwań :/ no chyba że 78 ale to nie ma głębszego sensu dlatego że COV ssie na pvp(-30 speed tu jest przyczyna :] ) a bycie mistrzem pvp przy mojej maszynie i lagach jest niemożliwe. ależ sie rozpisałem oftopicując :|

Chciałbym też tak powiedzieć - mnie już nie ciągnie. Ale po sobie sądząc powiem: mnie nie ciągnie czasami. Of Course życzę Tobie, aby Ciebie też nie ciągnęło czasami. :roll: [zakręcona qurwa jestem]


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 26
Dołączył(a): 3.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 18:27 
Cytuj  
Gratulacje Seraf nie kazdy moze sie pochwalic takimi osiagnieciami jak ty 8) ,tylko zastanawiam mnie jedno czy TY zdobywaja tytul Herosa ownowales Warcryerow ktorzy posiadali CoV?Jezli tak to jak to robiles bo w walce WC vs WC speed nie ma zadnego znaczenia skoro kazdy z nich posiada taki sam zasieg(range 900:P)skilli a w zwarciu ciezko by bylo powalic takiego Orca.Rzeczywiscie obnizenia szybkosci to nic dobrego ale dobrze skompletowane pvp party skladajace sie z lucznikow,BD,SWS(song of wind)nie odczyje az tak bardzo tej straty.Nigdy nie mialem CoV znam ten buff tylko ze statystyk znajdujacych sie na stronkach i z opowiesci ludzi ale pierwszy raz slysze zeby ktos napisal ze ten buff ssie lol :wink: .Zreszta jak dobrze pojdzie to powiem ci za jakies dwa miesiace jak to dokladnie jest z tym CoV pozdro:)


_________________
Bartz

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 18:47 
Cytuj  
archer party z cov>all
no moze dobre nuker party z siren dance.
Nie znam za dobrze olympiad ale przeciwnicy sa chyba losowani i nie ma ze musisz walczyc z all przeciwnikami z twojej klasy tylko.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 20:43 
Cytuj  
orly? dobre party chyba na exp. W otwartym pvp must have jest kitowanie, bo cov nie cov nieprzezyjesz gdy zfocusuje cie 5 łuczników, tak samo z siege. moim zdaniem COV jest bardzo PVE, ale nawet przy tym brakuje zerka (jak np olimpiady), pve setup o wiele lepszy jest po prostu prophet z pof. na GANK pvp najlepszym rozwiązaniem POWind, dlaczego? nie ma minusów, dla magów POwater -10 run speed co akurat nieboli tak bardzo. POF juz boli łuczników, jeżeli kitujesz, te -20 speeda ssssssie. COV w defensywie jest fajny, ale i tak jeżeli wróg zacznie kitow'ać za cholerę nic nie zrobi drużyna z COV'em, bo niedogoni :) . COV jest fajny na mass pvp gdy sie bronisz, gdy atakujesz, to samo co wcześniej, zanim uda Ci się uciec.
Tak dla przykładu, byłem kiedyś kito'wany przez pełną grupę przeciwników posiadali COV(z ebay hrhr), BD z siren dance(ebay) 4x 77+ magów(także ebay rotfl) , łucznika, daggera oraz lekarza ( ee ) [co do klanu to jest "WhiteOrder". mianowicie zaczęli mnie gonić, jedną rzecz którą źle zrobili to było wrzucenie COVa na siebie, i uciekajac udało mi sie w międzyczasie ubić daggera a łucznik dał bsoe(od s cem uciekłem do fg, magowie mieli straszny dystans). COV jest -30 run speed, to jest tragedia na pvp. Jeżeli podnieca was dobry buffpet wybierzcie doomcryera.
Bardziej niż COV wole mieć SWS pod ręką. a super statami to owszem można szpanować na blahu ale na pvp z mojego punktu widzenia nie ma większego znaczenia .
Co do olimpiady, to mój klan pomógł mi zdobyć tytuł, transfer punktów. WC nie zabije żadnej klasy DD w czasie olimpiady. przy 600 matk obrażenia zadawane w tyrant'a - 328 obrażeń (totem dodający mdef oraz +6 bw set[poza tym valakas neck, antharas earring[jezeli dobrze pisze] oraz baium ring), czy gladiatora zadając około 460 obrażeń ( tallum set + s grade jewele baium ring i bodajże antharas earring(z tego co wiem miał wtedy właśnie ten), przy aktualnym koszcie mp draina 170 oraz moim totalnym mp pool'em(3300) moge zrobić drain około 19 razy(przy założeniu że wystartuje walke z bronią +30% mp aby się zbuffować). Moge zadać 8740 obrażeń(około) gladiatorowi, który ma -5 con oraz tallum heavy set, a jego ogólne hp + cp jest około 11k, moja broń która używałem podczas testów to hero rod, można porównać do +4 arcana mace. Myśle że łucznika mój WC mógłby zabić(nie SR ale np HE lub PR). Prophet z POF zabił warcyera z COV podczas olimpiady(ten wc próbował w ostatni dzień zabić pare osób i zdobyć hero zamiast mnie, lecz został zmiażdzony przez propheta z draconic light set oraz draconic bowem.
walczy się losując, pomiędzy osobami zapisanymi do olimpiady.


czekam na pytania oraz krytyke mojej wypowiedzi. Jeżeli ktoś chce mówić o pvp proszę sformułować co przez to ma na myśli.
1vs1, 4vs4, 9vs9, 100vs100 czy massive war jak np siege oraz strona która jesteśmy. COV był dla mnie bezużyteczny, jeżeli bym zdobył nawet ten 78 i tak nie użyłbym go za często w pvp, dlatego że styl gry mojego klanu raczej nie polega na defensywie lecz na ofensywie.


Pozdra
sorry za chaotyczną pisownie, pisałem to w trakcie oglądania serialu "heroes" i tak bardzo mi się śpieszyło aby go dokończyć że byle jak zdania ułożyłem >_<.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 21:31 
Cytuj  
Ja tylko potwierdze slowa Serafa, -30speed boli i to cholernie mocno, cov jest doby ale w konkretnych sytacjach.


_________________
Bishop - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 23:18 
Cytuj  
CoV sie przydaje na mass gdy idzie rush .
Zajebisty jest na gankach.
imo:)

btw. pare dni temu kupilem +4 soes btb chcialem go wymienic jak wejdzie patch na cos lepszego ale sie okazuje ze tylko na fisty mozna ... ;/
dzis przed pojsciem spac (jakies 30min temu) krzyknalem ze wts +4 soes koles sie odezwal mysle chociaz po kosztach oddac zeby nie stracic... mowie mu offer on czy da sie na cos wymienic + adena ja ze tak... on mi ze +3 demon sword z cd +10m adena!!! ja ze hmmm... deal:) no i tak zrobilem kolejny swietny deal:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 26
Dołączył(a): 3.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 17:25 
Cytuj  
Ten twoj przyklad z gank grupa nie przekonuje mnie za bardzo bo po co oni CoV wrzucili skoro ty byles sam a ich kilku chyba sie nie przestarszyli? :wink: To czysty przyklad zlych umiejetnosci graczy a nie wyjasnienie dlaczego CoV nie jest dobry w pvp.Przdstawiajac swoje opinie na omawiany temat mam na mysle pvp 9vs9 czyli tak zwane "gank groups" ktore sa najczestszym zjawiskiem przynajmniej na Bartz.Jesli bym siegnal pamiecia i przypomial sobie pvp grupy w ktorych bylem i zastanowil sie gdybm mial wtedy CoV czy bylby on przydatny to z czystym sumienie moge ci powiedziec ze tak.PvP to przeciez nie tylko otwarte przestrzenie ale takze lokacje takie jak katakumby,toi itp.Jezli chodzi o "kitowanie" to nie zaobserwowalem za czesto tego zjawiska bo gdy dwie gank grupy zetra sie ze soba to wszytsko dzieje sie bardzo szybko i nie ma czasu myslec o czyms takim jak kitowanie a gdy nawet wrog ucieknie to jest tez wygrana :D .I jeszcze jedna istotna rzecz jesli chodzi o porownanie POF and CoV.Mimo ze CoV bardziej obniza speed to jest moim zdaniem bardziej uzyteczny w pvp dlatego poniewaz na POF musisz biegac prawie caly czas bo PP nie zdola buffnac 8 osob jak zobaczysz wroga a Warcryer moze zapodac CoV w ulamku sekundy nawet gdy juz wroga dojdziesz.Podsumowujac uwazam ze CoV jest zajebistym buffem ale zgadzam sie rowniez ze zle uzyty moze zaszkodzic i to bardzo :-? pozdro


_________________
Bartz

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 17:27 
Cytuj  
Dobra dajcie sobie siana ..bo znowu kolejny temat zostanie zamkniety za flam'e :>

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 19:18 
Cytuj  
sundin25 napisał(a):
Ten twoj przyklad z gank grupa nie przekonuje mnie za bardzo bo po co oni CoV wrzucili skoro ty byles sam a ich kilku chyba sie nie przestarszyli? :wink: To czysty przyklad zlych umiejetnosci graczy a nie wyjasnienie dlaczego CoV nie jest dobry w pvp.Przdstawiajac swoje opinie na omawiany temat mam na mysle pvp 9vs9 czyli tak zwane "gank groups" ktore sa najczestszym zjawiskiem przynajmniej na Bartz.Jesli bym siegnal pamiecia i przypomial sobie pvp grupy w ktorych bylem i zastanowil sie gdybm mial wtedy CoV czy bylby on przydatny to z czystym sumienie moge ci powiedziec ze tak.PvP to przeciez nie tylko otwarte przestrzenie ale takze lokacje takie jak katakumby,toi itp.Jezli chodzi o "kitowanie" to nie zaobserwowalem za czesto tego zjawiska bo gdy dwie gank grupy zetra sie ze soba to wszytsko dzieje sie bardzo szybko i nie ma czasu myslec o czyms takim jak kitowanie a gdy nawet wrog ucieknie to jest tez wygrana :D .I jeszcze jedna istotna rzecz jesli chodzi o porownanie POF and CoV.Mimo ze CoV bardziej obniza speed to jest moim zdaniem bardziej uzyteczny w pvp dlatego poniewaz na POF musisz biegac prawie caly czas bo PP nie zdola buffnac 8 osob jak zobaczysz wroga a Warcryer moze zapodac CoV w ulamku sekundy nawet gdy juz wroga dojdziesz.Podsumowujac uwazam ze CoV jest zajebistym buffem ale zgadzam sie rowniez ze zle uzyty moze zaszkodzic i to bardzo :-? pozdro

Poziom nie bój się ja nie Alu ;p , ogólnie COV NIE nadaje się w czasie większości PVP, 9n9+ pvp u mnie często występowały w WOA, Ketra Orc Barracks, tudziez Krówki.W katakumbach lecą ganki, mass pvp nie są aż tak częste, a zabijanie ludzi podczas expa w katach to nie jest coś na co wymagany jest cov. Kwestia 9 vs 9, generalnie -30 speed ssie, dużo zależy generalnie na przykładzie umiejętności graczy z którymi walczysz.[jeżeli 4-5 osób wali w jednego gościa kitowanie uratuje mu dupsko nie COV, nawet jakby miał 2 healerów to i tak damage output 4-5 osób jest niemożliwy do utrzymania.]
Powiedzmy sobie, COV może zrobić dużo dobrego, złego. Potrzeba zgranej ekipy, lecz druga sprawa jak często użyjesz COV'u w pvp ? Powiedzmy sobie że na 10 walk, 1-2. Dlatego ogólnie rzecz prophercies do pvp to POwind oraz PoWater najmniejsze kary do prędkości. COVa można porównać do harmstring shot :/ z bonusami. Co do 9 na 9 w terenie to kitting, a czasie mass pvp w zamkniętych przestrzeniach to cov jest ciekawy, chociaż wolałbym SM dance... Mając moba na sobie musisz dać bsoe jak schodzi twoje hp dość szybko, natomiast z Sm dance nawet jak padniesz możesz dostać reza od ee tudzież bishopa. Odnośnie propheta z POF, to używanie tego podczas walki... równie dobrze można używać plated leather aby większe obrażenia zadawać :] .


PS. w pierwszym zdaniu chciałem napisać że cov NIE nadaje się na większość pvp. >_> mea maxima culpa coś mi ostatnio pisanie nieidzie :(


Ostatnio edytowano 26 paź 2006, 12:47 przez Seraf, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 28
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 08:58 
Cytuj  
dzisiejsze crafty :o

maj neck - succes
maj ring - succes
maj ring - succes


_________________
mehhh - HE 70
CU - "TH" 3x
bartz - Legends

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:59 
Cytuj  
Ancients book divine inspiration (original language version)

droplo nam dzisiaj z raidbossa :}

ktos wie co to? po co ?


_________________
Pomyslowy Dobromir

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 06:29 
Cytuj  
Kto rano wstaje temu Pan Bog daje

wiec wstalem i craftnelem tallum glaive :)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 06:51 
Cytuj  
greesha napisał(a):
Ancients book divine inspiration (original language version)

droplo nam dzisiaj z raidbossa :}

ktos wie co to? po co ?


To ksiaza pozwalajaca na otrzymanie drugiego dodatkowego slota na buffy.
Pierwsza mozna kupic u Black Marketera w kazdym miescie.

Dzieki tego zamiast 20 slotow na buffy mozna miec juz 22.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 22:14 
Cytuj  
Postanowilem troszke zajec sie craftem a wiec :

Majestic Helmet - succes
MAjestic Boots - succes
Tateossian Earring - succes
i wszystko bylo by siuper, ale carnage bow - failed :PPP


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 14:43 
Cytuj  
OE homu na +10 :]

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 19:37 
Cytuj  
DC helmet-succes
DC gloves-succes

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 91  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.