mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 16:20 
Cytuj  
Martin - treść komunikatu conajmniej dziwna - i to napewno nie od NC. Druga sprawa do supportu pisze się głównie kozystająć z interface'u na stronie - więc odpowiadają ci na maila podany w biling info (nie ma mowy, zeby ktoś do nich napisał i wysyłali maile na inny niż podany tam).

Szansa odzyskania czegokolwiek jest bliska zeru niestety. Jedyne o co możesz zawalczyć to ban dla tego fagasa.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 16:50 
Cytuj  
No wlasnie, korespondencje przysylaja na mail podany na koncie

Cos mi w tej calej sprawie 'smierdzi'

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 20:14 
Cytuj  
MaiMona (gosciu od ktorego kupilem acc.) odpisał na moj mail:

MaiMona:
no i'm not the original owner.i bought the account so so long time ago,around july last year.i no longer have his contact info:( it was so long ago.about the emails,i also don't know how it got to me.it shouldn't have been sent to me if you changed the email address in the master account.about the acct on orphus ur2tuff4me,that wasnt the guy who sold me the acct.i remembered it was some other name,but can't know exactly who.

Zapytam go teraz czy ma cd-key do tego konta.....jak przychodzi wam cos jeszcze do glowy to napiszcie jakie informacje by sie jeszcze przydały, co wam chodzi po glowie. Itemow juz nie odzyskam, gral w lineage juz nie bede ale kolesiowi co to zrobil nalezy sie PK na kazdym kroku i zepsuta opinia na wszystkich serwerach.
...prawde mowiac to zasłużył na wiele wiecej - zaczałbym od prawego prostego ...ale to nie bedzie takie proste... :wink:
Dzieki za zainteresowanie - oby nikogo z was cos takiego nie spotkało.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 20:37 
Cytuj  
Jedyne co mi teraz na mysl przychodzi to zaczac korespondowac z ncosft .
Opisz im wszystko jak bylo i licz na to ze podziela twoja opinie .

Zapewne tez gosc napisal ze 'ktos' mu ukradl konto lub po prostu nie pamieta hasel i na tej podstawie mu dali nowe.
Jesli tak to napisal to latwo mozna to zweryfikowac bo przeciez Ty caly czas oplaceles konto, (wiec nie mogl zapomniec hasla skoro bylo uzywane konto) a co do 'rzekomego' ukradniecia konta - to tez mozna to zweryfikowac - bo przeciez zaden zlodziej nie korzystal by i nie oplacal by konta ktore jest kradzione wiedzac ze ktos sie moze o nie upomniec.

Dodatkowo moze ktos z twojego klanu ma jakies screeny z rozmowy z tym gosciem jak wszedl toba i cos mowil. moga posluzyc jako 'dowod'.

Badz twardy i walcz o to by ncsoft utrudnil tamtemu zycie..bo jak juz pisalem jesli uznaja twoja racje to logi na wszystko(transfer itemow) maja, wiec zabanowac moga :)

Walcz.

Ja wlasnie jestem w trakcie sprzedazy konta via Orphus, i tez nie jestem oryginalnym wlascicielem, ale cale szcescie moj sprzedawca nie okazal sie draniem.

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 21:10 
Cytuj  
Tylko ze ja czesc itamow wrzucilem do klanowego warehousu za posrednictwem znajomych. Czesc sprzetu oddalem ludziom z klanu rzucajac na podloge (kasa, BoP, smieci z warehousa)
Ncsoftu narazie nie mieszam - nie bardzo bede dla nich wiarygodny prawde mowiac....a to ze przyznadza sie do bledu...na to to raczej nie licze. Ale nie odpuszcze tak łatwo. bumpujcie ten topic moze czegos sie dowiemy:
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=98524
Wpiszcie cos moze zeby mnie uwiarygodnic - zobaczymy co z tego wyniknie i czy ktos sie odezwie.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 05:23 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Rozmawialem z Noodsem, mowi ze pamieta tego kolesia z przed kilku miesiecu, i ze dzis 'odezwal' sie nowa postacia.
Wiec co jakis czas bede pytal Noodsa czy moze nie odezwal sie znowu..

Wiecej nie moge chyba pomoc :(


Ok Poziomka dzieki. Pewnie Noods nie zapamietał nicka tego kolesia? Wielka szkoda. chciałbym z gosciem pogadac i dowiedziec sie jaki jest jego udzieł w sprawie.
Z tego co na dzis wiem to:
ur2tuff4me+jego kolega to pierwsi wlasciciele Itachiiego. Oboje przestali po jakims czasie grac po czym ur2tuff4me sprzedał konto nie w lipcu 2004roku, kolesiowi o nicku MaiMona. Nie powiedział o tym temu swojemu kumplowi/wspolnikowi bo obije przestali grac i konto bylo nieuzywane.
Aha - ja ciagle uzywam nickow z Orphusa bo tych in-game nie znam - zeby byla jasnosc.
Potem MaiMona zrobił jakies 8lvli i sprzedal konto mnie.

ur2tuff4me z tego co mi pisze to niedawno namawiel tego swojego kumpla zeby wrocic do lineage - napomknal mu o tym pomysle. W odpowiedzi na to ten koles napisal do ncsoftu i mnie zescammował. ur2tuff4me mowi mi teraz ze jest mu z tego powodu przykro, ze nie wiedzial ze on tak zrobi i ze "chce mi to wynagrodzic" cokolwiek ma na mysli. Prosil tez zebym wyedytowal swoje posty na orphusie i zmienil to co o nim napisalem, ale poki nic nie zostało załatwione, poki nie wiem czy moge mu wierzyc (to co przytoczylem to jego wersja wydarzen) postow nie bede narazie edytował i nic w nich zmieniał.
Mam nadzieje ze Poziomka wyciagnie od Noodsa nick tego kolesia co wczesniej grał itachiim moze to da mi jakies nowe slady. (moze to jest ten itachii przez jedno "i" na koncu....podobno jest jakis taki typek?)

Jak rozwikłamy zagadke to antharas i jego kolega w ToI nie beda wam juz straszni. Wszystkim dziekuje za pomoc - jednak polskie community L2 ma sie dobrze. :wink:


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 06:52 
Cytuj  
No jesli jest to jego kolega to dla mnie jedyne sensowne rozwiazanie - to oddanie ukradzionych itemow.

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 15:28 
Cytuj  
Panowie.
Rozmawiałem dzis w nocy z tym kolesiem - ur2tuff4me.
Udało mi sie załatwić: dc-key+wszystkie passwody do tego account ktore juz mnieniłem, moj CD+7/MM zostanie mi zwrócony.
Ten gosciu wraca do lineage i rozglada sie teraz za kupnem adedny - z rozmowy wynika ze jest mu glupio z tego powodu bo to po czesci jego wina (sprzedal acc. za plecami kumpla - wraz z kumplem chca teraz wrocic do gry wiec tamten sie wqrvil ze musi kupic teraz acc. od kogos z orphusa+stuff wiec zadzwonil do ncsoftu i ....dalej to juz wiecie co bylo.)
......ja tam nie wiem - moze zadnego kumpla nie bylo a ten gosciu tak gada bozaczalem psuc mu reputacje, zaczal dostawac gory emaili gdzie go wszyscy bluzgaja (a tak wlasnie ludzie zareagowali na moj watek o nim na Orphusie)...lada dzien wydałoby sie kim teraz gra. Prawde mowiac ja wiem kim ten koles gra teraz.....nawet wiem juz od kogo kupił konto, jaki charakter i za ile.

Teraz tak: ur2tuff4me obiecał mi adene - powiedzial ze nie bedzie to tyle ile wynosila wartosc wszystkiego co zostało mi ukradzione (jak odda CD+7 to bedzie mi brakowalo BOset i Doom set) ale da mi tyle adeny na ile bedzie go stac zeby kupic/wydac $$ na ten cel. Koles ten jest jakims studentem ze stanow.
Przy pomocy ludzi moze uda mi sie wrocic na bartz i wyjsc na prostą.
Zaczalem instalowac L2 - zobaczymy jak to wszystko bedzie.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 5 mar 2005, 02:22 przez Itachii, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 15:29 
Cytuj  
Teraz mala prosba:
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=97070&hl=itachii
wyedytujcie swoje posty w tym watku i napiszcie ze polskie community sledzi cała sprawe, ze macie nadzieje ze rekompensata za to co sie stało bedzie uczciwa (gosciu musi mi dac tyle adeny zebym przynajmniej zaczal grac) i.....no cos w tym stylu ze niech teraz zrobi kolejny krok by oczyscic swoje imie.
Niech jak najwiecej osob sie tam dopisze - pllease niech widzi ze mamy na niego oko.

Panowie licze na was teraz i na kazda pomoc w ramach mozliwosci jesli uda mi sie wrocic na Bartz. Prosze wyedytujcie swoje posty, dopiszcie nowe, kto sie nie wypowiadal w tym temacie niech chociaz napisze ze obserwuje sprawe....wiecie o co chodzi.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 17:50 
Cytuj  
No apropo posta to moge cos tam napisac, ale o jakiejs pomocy w grze finansowej moze byc trudno.

Sprzedalem all stuff z poziomki +jestem w trakcie sprzedazy konta.(jesli nie uda sie go za dobra adene sprzedac sam bede potrzebowal kasy)(narazie chce okolo 25m liczac razem z tatoo, cos malo chetnych )
Z cala kase jaka uda mi sie zberac musze kupic jakis nowy char +go wyposazyc, jesli cos zostanie to wtedy moge pomoc




________________________________
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 18:21 
Cytuj  
a ja z checia napisze tylko ze caly czas prubuje sie zarejestrowac ale nie dostaje emaila z linkiem do pelnej aktywacji.

Jak tylko sie uda to sie tam wpisze :)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 18:33 
Cytuj  
Prosze chlopaki wpisujcie sie.
jak koles odda mi przynajmniej 10mln to wyjde na prosta, sprzedam czesc rzeczy kupie troche bardziej nubiaste itemy i jakos to bedzie.

Nikogo nie bede naciagal bo wiem jak ciezko o kase w L2 - wszystko oddam tak szybko jak tylko jest to mozliwe. Poki co jeszcze o zadna pomoc finansowa nie prosze - mam teraz inne problemy.

Czy ktos wie jak sie zmienia login i jak sie zmienia date urodzenia?
prosze o instrukcje "step by step" bo cos mi to nie idzie...czy to w ogole jst wykonalne? Chciałbym miec 100% pewnosci ze taka rzecz juz mi sie nie przytrafi.


Poziomka i Sylvian jeszcze raz prosze edytujcie i zmiencie swoje posty pod tym linkiem
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=97070&hl=itachii
Dopiszcie tez sie tutaj ze obserwujecie sprawe
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=98524&st=0
bardzo mi w ten sposob pomozecie - koles panikuje ze nie bedzie mogl grac bo community na bartzie sie wszytkiego dowie i nie bedzie miał zycia w grze.

Z wami wszystkimi powinno mi sie udać. Dzieki.

Ps.
Poziomka fajny nowy logos, bardzo klimatyczny ta katedra o.0
Ps2. Kto chciałby pogadać, lub miec poprostu kontakt moj
gg: 4119375 dodajcie mnie do listy jakchcecie i odezwijcie sie (czesto siedze "ukryty")
Sylviana i Nashema juz mam. Poziomka ty masz chyba mojego brata Adama. cała sprawa zajmuje sie ja (marcin) z uwagi na to ze troche lepiej znam angielski...albo mi sie tylko zdaje...:P Poziomka jaki account chcesz kupic?? LVL/Class?


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 18:53 
Cytuj  
Super ze sprawa zakonczy sie pomyslnie i milo widziec ze wrocila ci chec do gry i ze zostajesz :) :)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 19:38 
Cytuj  
Yż cholerstwo też mi nie chcą linka przysłać, właśnie zakładam kolejne konto :P

Co do całej sprawy, dobrze, że człowieka sumienie ruszyło, bo napewno namęczyłeś się grając, więc troche ( używając eufemiznu ) było by chujowo przerywać grę z takiego powodu :/

Co do loginu, to nie pomogę bo sam nie wiem. Data urodzenia, kiedyś miłem problem ponieważ wpisywałem ją i nie działało, napisałem do ncsoft z prośbą o przypomnienie, okazało się, że jedną cyfrę źle wpisałem przy rejestracji, więc wysałełm kolejny czy można zmienić na inny, podałem datę, odpowiedzi nie dostałem ale po tygodniu działała już moja data.

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 21:09 
Cytuj  
:)
Zaraz pisze do ncsoftu o zmiane daty.
Piszcie, piszcie, piszcie ze obserwujecie sprawe...ten koles musi wiedziec ze patrzymy mu na rece!
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=97070&hl=itachii
oraz
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=98524


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 22:43 
Cytuj  
Hyh zarejestrowałem się... teraz powinienen bać się ^^

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 00:02 
Cytuj  
Dzieki Wojtas.
Dodawajcie cos jeszcze ze macie nadzieje ze dotrzyma slowa, okaze sie uczciwy, nie bedzie dupkiem, pomozesz teraz naszemu kumplowi <----cos takiego. Piszcie ludzie piszcie.....................
tu: http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=98524&st=0
i tu http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=97070&hl=itachii


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 17:07 
Cytuj  
/ciach/ pomyłka ...

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 20:55 
Cytuj  
Dopiero dzisiaj przeczytałem temat. Straszne rzeczy dzieją się na tym świecie. Masz moje pełne poparcie i życzę ci samych sukcesów.


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 11:38 
Cytuj  
Mart - nie ma niestety szansy na zmianę loginu (pewnie w wyjątkowych sytuacjach są w stanie coś takiego zrobić, ale generalnie nie ma takiej możliwości).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.