mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 08:56 
Cytuj  
Bartz to nie Hinde.
W ciagu ostatnich dwoch tygodni 2-3 osoby prosily mnie o pomoc w zrobieniu questa bo z powodu PK (roznych) nie byli w stanie dojsc np do ruins of agony.
A flagowanie sie to juz naprawde drobiazg - zdaza sie czesto nawet na wysokich lev.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 09:09 
Cytuj  
E tam Doda fuksa miałeś i tyle... ile razy Minetka poginęła, bo ktoś myślał, że to bot (zwłaszcza przed 40 lvlem).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 10:11 
Cytuj  
pooma napisał(a):
E tam Doda fuksa miałeś i tyle... ile razy Minetka poginęła, bo ktoś myślał, że to bot (zwłaszcza przed 40 lvlem).



ale kolega gra Bishopem - watpie ze ktos myli go z dorfem O_o i nie mowie tu o pk ktorzy mysla ze sa wyzwolicielami swiata :/ Tylko tak jak on pisa ze sie na jego party flaguja czyli poprostu utrudniaja gre tego nie ma na bartzie w zyciu tego nie widzialem :/ ! i nie mowie tu o flagowaniu/pkowaniu farmerow czy innego gowna tego pokroju.
Moim zdaniem to przykre ze nowi ludzie maja utrudnione zycie tyle.


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 10:16 
Cytuj  
jezeli twierdzisz ze teraz maja utrudnione zycie. to szkoda ze nie widziales i nie grales w C1..
tam to dopiero byla sieczka:)
I nie mowie bynajmniej o samym PK/flagowaniu...ale takze o mozolnym expowaniu :)

Cruma Tower :) to bylo to

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 11:17 
Cytuj  
strasznie mi miło że wszyscy tak dzielnie offtopikują o wyższości świąt bożego narodzenia nad świętami wielkiej nocy. Ja też w związku z tym napiszę coś na temat. Kot mi padł. Wczoraj przylazł pod drzwi i rano był już sztywny... to tak rl trochę :cry:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 12:19 
Cytuj  
<pat>

:/

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 12:23 
Cytuj  
Moj najlepszy wynik to 6zgonow od jednego PK w tym samym dniu ;) Poprostu jak widza healera to zaraz bija:/

A ten typ od flagowania to w koncu padl jak reszta klanu przyszla z pomoca ale potem jego reszta klanu przyszla i bylo male pvp ;d Mieli 3 redow zaden nic nie dropnal;~~~(


Co do tematu to nie wiem co tu mozna wiecej napisac:P Mi sie juz ogry skonczyly ( sa juz niebieskie ) i dzis siedze ze znajomym na aligators w 2 osobowym party. Grupka botow nas buffuje co 20 minut co jak sie rozkrecilismy dawalo nam 1,2mln expa na godzine;) Niestety buffow zawsze nie mozna miec wiec wychodzi tak z 600k na godzine na tych wszystkich aligatorach :wink:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 13:37 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Moj najlepszy wynik to 6zgonow od jednego PK w tym samym dniu ;) Poprostu jak widza healera to zaraz bija:/


12+ zgonów, w Necropolis of Sacrifice do jakiegoś 60+ pk (me lvl 28 ) w przedziale dwóch dni. Trzeba kolesiowi przyznać, że się przypierdolił ostro xD Nie tylko do mnie.

Na szczęście drugiego dnia miałem satysfakcje zabicia go (jednak brak m.def swoje robi) chociaż waliłem go około 1minuty zanim padł :/. Przed zgonem biedak stojąc w root zdążył powiedzieć jeszcze „you know that i’ll be back” i tyle go widziałem xDDD.

Anyways teraz jak gram na luzie to w zasadzie szukam zwady, zawsze to więcej sp/adeny jak zginę albo pvp count jak przeżyje. Więc win/win sytuacja

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 13:44 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Anyways teraz jak gram na luzie to w zasadzie szukam zwady, zawsze to więcej sp/adeny jak zginę albo pvp count jak przeżyje. Więc win/win sytuacja


Poczekaj na 60+ i jak się ktoś na ciebie uweźmie to w parę minut cały dzień expienia stracisz :)
Jednemu HE 60+ na FG załatwiłem ze znajomym w 20 minut -25% i -2 bsoe za to, że nas stunował podczas bicia i właśnie za zaczepianie =P
ok, koniec mojego OT w tym topiku :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 15:24 
Cytuj  
pooma napisał(a):

Poczekaj na 60+ i jak się ktoś na ciebie uweźmie to w parę minut cały dzień expienia stracisz :)


<shrug>
Może bym się przejął jak bym grał dla lvlu czy osiągnięcia, end game. Teraz jednak gram, bo mi to sprawia przyjemność. Pobyć trochę w grze, poobijać się, pogadać, pokilować parę mobków itp itd. Jak mnie nawet ktoś kilka razy zabije to nic nie trące bo tak naprawdę nawet jak grałem cały dzień nie robiłem tego dla exp czy cuś tylko dla tego że mi to fun dawało, a tego raczej mi nikt już nie odbierze xD.

Jedyne, co mogę stracić to czas potrzebny na dobiegnięcie do hunting spotu i Ew. trochę wolnego czasu w grze jak ktoś się przychrzani zdrowo. Ale, od czego ma się te 6 altów xDDD

Bardziej mnie właśnie bawią ci ludzie, którzy tracą czas na mnie, bo im się wydaje, że mnie w jakiś sposób "harrasują" Tzn np jakiś gość ks'ujący mnie i zaczepiający przez kilka h.

I mean WTF?

Kto więcej na tym traci?

Anyways. Teraz właśnie taki styl grania polecam wszystkim newbie, których spotkam. Naprawdę np. na Teonie ostatnio sporo nowych widziałem, ale oni wszyscy tylko zapieprzają do przodu z lvlingiem jak się tylko da. „Bo gra zaczyna się po 40” A ja się pytam, po co? Na lvlu 40 można powiedzieć, że gra zaczyna się na 60, na 60 że na 75 itp. Itd.

L2 to taka gra imo gdzie fun można mieć już od samego początku (szczególnie, że np. RB są już od lvlu 20, pvp na 20 też sporo można doświadczyć itp. itd.) a granica między endgame content a normalnym contentem jest bardzo płynna. Dochodzą do tego jeszcze problemy ekonomiczne. Generalnie im szybciej się lvluje tym mniej kasy się ma (ofcourse są wyjątki) im mniej kasy się ma tym nudniej się lvluje i tym bardziej bolesne są straty ekwipunku itp. Itd.


Żeby nie było, że taki totalny offtop. To ja bardziej niż na stosunek exp/hp zwracam uwagę na exp/sp. Dla mnie mob może nawet dawać ujowe exp. Jeżeli tylko daje dużo sp to będzie ok ^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 08:43 
Cytuj  
Pozwole sobie reanimowac watek bo mam pytanie, mysle ze pasujace pod akurat ten temat..
Wydaje mi sie ze ktos kiedys o tym cos wspominal ale nie jestem pewien..no coz pytam:

znacie jakies mobki na ktorych mozna w miare bezpiecznie expowac uzywajac CDL'a ?
Wlasnie zblizam sie do tego lvlu, a mobkow jakos nie kojarze..
dysponuje Prophetem i lub Se, wiec kwestia np rootowania mobow jest do przyjecia
Wiem ze z cdl'a mozna jechac te mobki z 10f, a co na nizszych lvlach np 52-60 ?..
tak po glowie mi chodza te drzewa z EV, ale tam sporo roznych innych paskudztw typu satury/unicorny/lireny:(

ps
Jednak drzewa odpadaja ze wzgledu na mdef :(

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 09:37 
Cytuj  
A co to jest CDL ?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 09:44 
Cytuj  
pff, Cursed Death Link..
taki czarek sh/necro
Im mniej hp tym mocniej bijesz

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 09:58 
Cytuj  
W DV jest taki obszar gdzie sa tylko dustwind i hunters gargoyle - one nie maja social nawet miedzy soba wiec jesli bedziesz potrafil je zabic 1 strzalem to mozna safe to robic "totalnie" - nie ma agro, nie ma adds.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 10:03 
Cytuj  
a nie przeszedlbys sie swoim krasnalem i nie wrzucil ss gdzie to jest :>?
zebym nie bladzil 2h szukajac :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 10:43 
Cytuj  
Ale to sa 50-52 moby - chyba za wysokie na razie?

Przejde sie jak bedzie 7signs jesli nie znajdziesz tego spota - IMHO ciezko go przeoczyc :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 11:40 
Cytuj  
no CDL dostaje sie na 52 lvl, obecnie mam 51..
wiec mam nadzieje/mysle ze z buffami se/propheta zjem je 1 cdl'em

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 13:22 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
a nie przeszedlbys sie swoim krasnalem i nie wrzucil ss gdzie to jest :>?
zebym nie bladzil 2h szukajac :)

Jak wchodzisz do DV idziesz cały czas prosto dnem kanionu. Mijasz pierwsze skrzyżowanie, później drugie i wychodzisz na taki placyk (przed 2gim spotem z Iskhą (z c3). Tam są właśnie gargoyle. Spędziłem tam kilka leveli levelując grubego (one są podatne na blunty a ponadto spoilują GHP :P).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.