mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 00:30 
Cytuj  
To byl zart - rozsmieszylo mnie troche ze Teon jest jedynym serwerem na ktorym siege sa w "normalnych" godzinach.
Dla mnie "normalna" godzina to min 22.00 bo wtedy juz dziecko i zona spia a ja sobie moge pograc. A ze do tego sa to tylko weekendy wiec nie mam limitu na dolna granice do ktorej siedze in game.
Na innych niz teon serwerach siege masz w godzinach od 11PM do 3AM (zaleznie od wyboru broniacego sie) - czy polnoc w sobote wieczorem to taki straszny czas? IMO to normalna godzina do grania dla doroslego czlowieka - z tego sie wzial ten dowcip z "mamą" :)

Anyway - w watku "Przeczytaj..." prosilem zeby darowac sobie reklamowanie swojego serwera.
I nie raz juz proponowalem ze jesli chcecie to robic, to zrobie do tego oddzielny, podwieszony watek "gdzie grac" w ktorym ludzie opisza swoje serwery tak jak to jest zrobione z opisem "kim grac".
Chetnych jakos brakowalo natomiast jak pojawiaja sie pytania "nowych" to kurde od razu kazdy jest pierwszy do wskazywania im jednynie slusznego sharda i nie minie chwila jak sie z tego robi flames.
Mam nadzieje ze rozumiesz teraz dlaczego nie chce dalej kontynuowac tego watku ^^


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 23:21 
Cytuj  
Witam wszystkich, na imie mam Hubert wlasnie dzisiaj sobie zakupilem w empiku Lineaga 2 (wlasnie sie updetuje do chronicle 5 ). Od jakiegos czasu nosilem sie z zamiarem pogrania w fajne rpg online .Od razu mowie ze w onlinowych grach nie mam duzego doswiadczenia chociaz gralem wczesniej ponad rok w UO. Bede gral na serwerku Hidemith bo tam mam dwoch kumpli z realnego zycia :) ktorzy pogrywaja juz dosc dlugo i nota bene oni mnie namowili na Lineaga 2.
W zwiazku z tym mam dwa pytanka czy przy moim obecnym łaczu tj neostrada 320 (niedlugo bede zmienial na szybsze ale teraz musi byc takie )da rade w miare normalnie grac?
A drugie dotyczy klasy mojej postaci poczytalem sobie troszke i z opisu podoba mi sie Dark Avanger, czy myslicie ze to dobry wybor na poczatek ?
Bede wdzieczny jak ktos mi cos skrobnie .

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 23:23 
Cytuj  
Witamy.
Neo 320 powinno dac rade.
DA ejst fajna klasa, zwlaszcza w c5. Z tym ze po 65+ nie ma mowy o solowaniu nim, tylko wylacznie grp's.
Ogolnie hf ig ^^


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 23:28 
Cytuj  
Ja mam neo 256kbps i śmiga elegancko więc o to się nie martw :)

BTW Witam :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, 12:24 przez ZabaTHC, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 08:43 
Cytuj  
Witamy ^^
Jak zaczynałem grać w L2 posiadałem jeszcze SDI 128 kb/s i nie narzekał nic a nic. Gra i tak nigdy nie wykorzysta takiego pasma - liczy się bardziej ping i stabilność połącznia. Także nie masz się co martwić.

PS. DA to świetna postać IMO. Sam w sobie za szybko levelowac nie będziesz (chyba że do 50-60lev) zorbisz z siebie typowego damage dealer'a. Co nie zmienia faktu, że w C5 tankowie dostali porządny dopał (pomijając mały nerf związany z dmg pantery w pvp :P).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 08:53 
Cytuj  
Yakuza napisał(a):
humans
-Fighter - Warrior - Gladiator [uzywa 2 mieczy] *dualista*
-Fighter - Knight - Dark Avenger
-Dark Fighter - Palus Knight - bladedancer

Dark Elf
-Dark Fighter - Palus Knight - bladedancer [uzywa 2 mieczy] *dualista*
-Dark Fighter - Rogue - Treasure Hunter [ uzywa sztyletu ]
-Dark Fighter - Rouge - Hawkeye [łucznik]


WTF ?

Rouge -> Treasure Hunter to klasa dla ludzi sztyleciarzy.
Rouge -> Hawkeye to klasa dla ludzi lucznikow

Dla Dark Elfow jest

Dark Fighter -> Assasin -> Abyss Walker (sztylet)
Dark Fighter -> Assasin -> Phantom Ranger (łuk)

Dodatkowo zapomniales o kolejnym wyjsciu z Palus Knighta, czyli Shillien Knight'cie.

To pewnie tylko bledy spowodowane pospiechem, wiec nie bede flejmil :)


_________________
offensive|Pshepyoor
+20 Assasin

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 14:56 
Cytuj  
No wiec smigam juz w L2 łacze tak jak mowiliscie jest spoko. Zmienilem jednak serwer tworze swoja postac na Franz-u nie na Hinde (na Hinde zrobilem sobie 14 lvl ) tutaj gra mi sie lepiej bo wiecej noobkow i chyba troche rowniejsze szanse (tylko bootow jest zatrzesienie ) :) . Sporo czytalem wczesniej o grze no i kumpel opowiadal (niestety chwilowo sie przeprowadzil i narazie nie ma jak grac) ale w praktyce pojecie mam marne,nie wiem jakie questy warto zrobic a ktore nie ma sensu itd.
Mam w zwiazku z tym pytanko czy jest moze tutaj ktos kto gra na Franzu ,ewentualnie ma namiary na jakis polski klanik o ile jest taki na tym serwerku ?


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 21:48 
Cytuj  
Polski klan na franz: "UnB"(UnBound) to jego forum

http://www.lineage2.pl/vb/forumdisplay.php?f=74

Polscy gracze grajcy na franz:

http://www.lineage2.pl/vb/forumdisplay.php?f=73

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.