mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 10:46 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Ethan: ale yakuza to jest przyszly SK....:))

Yakuza napisał(a):
Myslac juz teraz o C grade dla mojego przyszlego BD
postanowilem skompletowac mu ekwipunek.


Zresztą nawet dostałem od niego prywatną wiadomość w tej sprawie. :]

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 10:52 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Ethan: ale yakuza to jest przyszly SK....:))
przynajmniej jeszce niedawno chcialbyc tankiem


Poziomka. Czasami jestem zmienny ...moze nie jak kobiety ale jak pogoda pewnie tak. To jest zapewne moj ostateczny wybor co do BD.

Edit

A wy [ Poziomka& Ethan ] nie mieliscie takich dylematow jak zaczynaliscie grac .

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 11:10 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Nie kumam co miedzy wami zaszlo (zerwaliscie ze soba czy co ^^) ale nie moze byc tak, ze w KAZDYM Twoim poscie poswiecasz przynajmniej 1 akapit na przyjebanie Alu.
IMO dopoki nie powstal tu zaden flame, nie powinienes sie do tego mieszac. Napisalem post na temat, a moje 'BTW' (w szczegolnosci jesli go nie rozumiesz ) powinno cie interesowac jak zeszloroczny snieg. Jesli tak nie jest, trudno.

Ethan napisał(a):
Po drugie: Do jakiego PvP? 1 vs 1? I z kim niby z taki dualami wygrasz?
Nie chcę być złośliwy, ale ktoś kto używa takich duali chyba nigdy nie brał udziału w prawdziwym PvP.


LOL

Ethan napisał(a):
BD z dualami Health (co większe asy mają jeszcze Doom set) uważam za największy znany mi kretynizm.
Sens posiadania dual z Health SA istnieje tylko i wyłącznie w przypadku uczestnictwa w Olimpiadzie i używania DLE*Tallum.
W 1 vs 1 te dodatkowe HP nic Ci nie da, a w mass PvP BD jest jednym z ostatnich targetów.

Co do 1v1 moge sie zgodzic- BD nie robi Damage wiec +HP mu nic nie da.
W 'nie-1v1' jest niestety calkiem odwrotnie i WSZYSCY szanujacy sie, high lvl BD z dobrego pvp klanu/ally moga to potwierdzic.
BD w mass to BUFFER ( tak jak SwS, ktory rowniez najlepiej sprawuje sie w stuffie "tanko-podobnym" ), ktory ma jak najdluzej ustac i dawac Dance.

+ dla Sylviana :]


Ostatnio edytowano 27 sie 2006, 14:05 przez Phist, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 11:25 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Phist napisał(a):
(...)
BTW Ceny ci Alu podliczy bo to zawodowy farmer -.-


Nie kumam co miedzy wami zaszlo (zerwaliscie ze soba czy co ^^) ale nie moze byc tak, ze w KAZDYM Twoim poscie poswiecasz przynajmniej 1 akapit na przyjebanie Alu.
EOT

Karol spokojnie, znam Phista dosc dlugo, i akuratnie jak on cos pisze w stylu "alu i jego 8 mainow" to nalezy to brac za:
A: spam
B: +1
C: zart


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 11:29 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Ethan napisał(a):
t;] BD z dualami Health (co większe asy mają jeszcze Doom set) uważam za największy znany mi kretynizm.
Sens posiadania dual z Health SA istnieje tylko i wyłącznie w przypadku uczestnictwa w Olimpiadzie i używania DLE*Tallum.
W 1 vs 1 te dodatkowe HP nic Ci nie da, a w mass PvP BD jest jednym z ostatnich targetów.

Co do 1v1 moge sie zgodzic- BD nie robi Damage wiec +HP mu nic nie da.
W 'nie-1v1' jest niestety calkiem odwrotnie i WSZYSCY szanujacy sie, high lvl BD z dobrego pvp klanu/ally moga to potwierdzic.
BD w mass to BUFFER ( tak jak SwS, ktory rowniez najlepiej sprawuje sie w stuffie "tanko-podobnym" ), ktory ma jak najdluzej ustac i dawac Dance.

+ dla Sylviana :]

A gdzie niby tak jest? Nie wiem czy się orientujesz ale my znamy wysoko levelowych, szanujących się BD. Zresztą jeden z nich tu pisał właśnie ;)

Sorry, ale health dla BD to IMO porażka. BD jako DE sam w sobie ma mało HP więc bonus z tego SA też jest mały. Druga sprawa, że to nie HP czyni cię ciężkim do zabicia a wrodzone zdolności, także ten 1kHP to jest 1 strzał dla DD, albo 4-5 dla takiego gimpniętego dwarfa jak ja (czyli 1 stun). To tylko przedłuża agonię o kilka sekund, które Cię zazwyczaj nie ratują. A zwiększenie zadawanego dmg przez Focus SA pozwala Ci zatłuc oprawcę zanim on to zrobi.
Pamiętaj, że BD to tańce które praktycznie zwiększają dwukrotnie twój critcal dmg i dlatego właśnie Focus najlepszym wyjściem - zwiększasz niemalże dwukrotnie zadawany dmg.
Ogólnie w mass PvP jeśli jesteś targetnięty to znaczy że w 90% przypadków jesteś już martwy o ile nie jesteś tankiem/orkiem/dwarfem.

Nie ma sensu pakowanie w swoją najsłabszą stronę, bo bonus i efekt będzie mizerny. Za to dopakowanie tego w czym jesteś specjalistą daje Ci już jakieś wymierne kożyści.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 11:36 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Phist napisał(a):
Ethan napisał(a):
t;] BD z dualami Health (co większe asy mają jeszcze Doom set) uważam za największy znany mi kretynizm.
Sens posiadania dual z Health SA istnieje tylko i wyłącznie w przypadku uczestnictwa w Olimpiadzie i używania DLE*Tallum.
W 1 vs 1 te dodatkowe HP nic Ci nie da, a w mass PvP BD jest jednym z ostatnich targetów.

Co do 1v1 moge sie zgodzic- BD nie robi Damage wiec +HP mu nic nie da.
W 'nie-1v1' jest niestety calkiem odwrotnie i WSZYSCY szanujacy sie, high lvl BD z dobrego pvp klanu/ally moga to potwierdzic.
BD w mass to BUFFER ( tak jak SwS, ktory rowniez najlepiej sprawuje sie w stuffie "tanko-podobnym" ), ktory ma jak najdluzej ustac i dawac Dance.

+ dla Sylviana :]

A gdzie niby tak jest? Nie wiem czy się orientujesz ale my znamy wysoko levelowych, szanujących się BD. Zresztą jeden z nich tu pisał właśnie ;)

Sorry, ale health dla BD to IMO porażka. BD jako DE sam w sobie ma mało HP więc bonus z tego SA też jest mały. Druga sprawa, że to nie HP czyni cię ciężkim do zabicia a wrodzone zdolności, także ten 1kHP to jest 1 strzał dla DD, albo 4-5 dla takiego gimpniętego dwarfa jak ja (czyli 1 stun). To tylko przedłuża agonię o kilka sekund, które Cię zazwyczaj nie ratują. A zwiększenie zadawanego dmg przez Focus SA pozwala Ci zatłuc oprawcę zanim on to zrobi.
Pamiętaj, że BD to tańce które praktycznie zwiększają dwukrotnie twój critcal dmg i dlatego właśnie Focus najlepszym wyjściem - zwiększasz niemalże dwukrotnie zadawany dmg.
Ogólnie w mass PvP jeśli jesteś targetnięty to znaczy że w 90% przypadków jesteś już martwy o ile nie jesteś tankiem/orkiem/dwarfem.

Nie ma sensu pakowanie w swoją najsłabszą stronę, bo bonus i efekt będzie mizerny. Za to dopakowanie tego w czym jesteś specjalistą daje Ci już jakieś wymierne kożyści.


Tutaj sie nie zgodze, sam znam paru high lvl bd ktorzy wlasnie na PvP zmienili buildy z DD na "tank".
Tylko dlatego zeby w pvp nie byc na 1 crita, wiekrzosc high lvl bd zaklada albo oe doom albo ic, duale tallum*dle badz dama*kesh, a tattoo daja +5con/-5str.
Nie robia z siebie wannabe dd do mass pvp bo nawet nie podejda zeby cos walnac, a majac te 9k hp+3k cp, nie sa na 1 crita od archera.


_________________
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 11:50 
Cytuj  
Phist napisał(a):
W 'nie-1v1' jest niestety calkiem odwrotnie i WSZYSCY szanujacy sie, high lvl BD z dobrego pvp klanu/ally moga to potwierdzic.


hehehe. Dobre, dobre.

Pewnie dlatego nigdy nie widziałem Jaida, ani DarkToya w tych dualach.
A to prawdopodobnie najlepsi BD na Bartzie - obaj byli/są w najmocniejszych ally na Bartzie, obaj co najmniej raz byli Hero.

Drogi kolego. Do mass PvP BD używa łuku, a nie duali.
A do PvE nie ma lepszych niż z Focusem.

Phist napisał(a):
BD w mass to BUFFER ( tak jak SwS, ktory rowniez najlepiej sprawuje sie w stuffie "tanko-podobnym" ), ktory ma jak najdluzej ustac i dawac Dance.


BD to nie buffer tylko support knight.
Na sytuacje krytyczne ma UD i spamowanie CP/HP potów.
Link do filmu prezentującego o co biega na końcu posta.
Koleś faktycznie ma HP duale A, ale na samym początku walki switchuje na SB w/ QR.
Co oznacza, że od razu ten bonus traci. :]
Ja już przerabiałem konfiguracje z HP z marnym efektem. (vide moje testy NM set)
Róznica była, "znaczna", 3 sekundy dłużej byłem na polu walki.
I zawsze zdychałem jako jeden z ostatnich.

Jak będziesz miał high level BD to pogadamy.

Alucreid napisał(a):
Tutaj sie nie zgodze, sam znam paru high lvl bd ktorzy wlasnie na PvP zmienili buildy z DD na "tank".
Tylko dlatego zeby w pvp nie byc na 1 crita, wiekrzosc high lvl bd zaklada albo oe doom albo ic, duale tallum*dle badz dama*kesh, a tattoo daja +5con/-5str.


Od tego ma się UD i spam CP/QHP.
Tych krytyków musi być co najmniej 6 bez używania CP i QHP. :] (mówię o mojej konfiguracji)
Co oznacza, że musi Cię namierzyć całe archery party. A wtedy i tak jesteś martwy bez wględu na ilość HP.
Chyba, że masz tyle szczęścia i skilla jak koleś z filmu, do którego link tutaj.
Aaa. Jeszcze jedno. Życzę im powodzenia na olimpiadzie. :wink:
Niezły pożytek będzie z nich także w PvE. Dorf będzie od nich robił większy damage. :]

PS. Tallum*DLE to są jedyne duale które się nadają pod Olimpiadę i są lepsze od high overenchantowanych Tsu*SLS i Kesh*Kesh.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 11:57 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Phist napisał(a):
W 'nie-1v1' jest niestety calkiem odwrotnie i WSZYSCY szanujacy sie, high lvl BD z dobrego pvp klanu/ally moga to potwierdzic.


hehehe. Dobre, dobre.

Pewnie dlatego nigdy nie widziałem Jaida, ani DarkToya w tych dualach.
A to prawdopodobnie najlepsi BD na Bartzie - obaj byli/są w najmocniejszych ally na Bartzie, obaj co najmniej raz byli Hero.

Drogi kolego. Do mass PvP BD używa łuku, a nie duali.
A do PvE nie ma lepszych niż z Focusem.

Phist napisał(a):
BD w mass to BUFFER ( tak jak SwS, ktory rowniez najlepiej sprawuje sie w stuffie "tanko-podobnym" ), ktory ma jak najdluzej ustac i dawac Dance.


BD to nie buffer tylko support knight.
Na sytuacje krytyczne ma UD i spamowanie CP/HP potów.
Link do filmu prezentującego o co biega na końcu posta.
Koleś faktycznie ma HP duale A, ale na samym początku walki switchuje na SB w/ QR.
Co oznacza, że od razu ten bonus traci. :]
Ja już przerabiałem konfiguracje z HP z marnym efektem. (vide moje testy NM set)
Róznica była, "znaczna", 3 sekundy dłużej byłem na polu walki.
I zawsze zdychałem jako jeden z ostatnich.

Jak będziesz miał high level BD to pogadamy.

Alucreid napisał(a):
Tutaj sie nie zgodze, sam znam paru high lvl bd ktorzy wlasnie na PvP zmienili buildy z DD na "tank".
Tylko dlatego zeby w pvp nie byc na 1 crita, wiekrzosc high lvl bd zaklada albo oe doom albo ic, duale tallum*dle badz dama*kesh, a tattoo daja +5con/-5str.


Od tego ma się UD i spam CP/QHP.
Tych krytyków musi być co najmniej 6 bez używania CP i QHP. :] (mówię o mojej konfiguracji)
Co oznacza, że musi Cię namierzyć całe archery party. A wtedy i tak jesteś martwy bez wględu na ilość HP.
Chyba, że masz tyle szczęścia i skilla jak koleś z filmu, do którego link tutaj.
Aaa. Jeszcze jedno. Życzę im powodzenia na olimpiadzie. :wink:
Niezły pożytek będzie z nich także w PvE. Dorf będzie od nich robił większy damage. :]

PS. Tallum*DLE to są jedyne duale które się nadają pod Olimpiadę.

Niewiem jakich wy tam archerow macie, ale smialo moge powiedziec ze moj sub cie sciagnie w 2 gora 3 crity,a 6 critow to omg co ty masz 20k+ hp?!?


_________________
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 12:14 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Niewiem jakich wy tam archerow macie, ale smialo moge powiedziec ze moj sub cie sciagnie w 2 gora 3 crity,a 6 critow to omg co ty masz 20k+ hp?!?


LOL. LOL.

To w jakich BD ty bijesz? 55 lvl ? Oni używają w ogółe UD ?

Niech zgadnę, o to ich konfiguracja:
- z Berseker Spirit
- bez BtB
- bez Deflect Arrow
- bez Shield
- bez Song of Earth
- bez Song of Vitality

Brałeś ty w ogóle udział w jakimś mass PvP?
A to jest stardowa konfiguracja każdego mass PvP party.

A na olimpiadzie kolego nie będziesz miał ani PP buffów ani Dance ani Songs, więc te twoje criticale o kant dupy potłuc.


No chyba, że mówisz o uber duelach na arenie/collosseum, które tak naprawdę nic nie znaczą i są tylko wprawką do prawdziwego PvP?

PS. A jeszce jedno. Na Bartzie są jacyś marni kolesie i chyba dlatego wygrali BattleTournament. :]

PS. Ty masz chyba jakiegoś uber suba lvl 200, bo póki co rekord criticala z Draco Bow na mnie to 1.3k. Bez Deflect Arrow i Songs. :]


Ostatnio edytowano 16 sie 2006, 12:23 przez Ethan, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 12:17 
Cytuj  
Koledze się chyba PvP z PvE pomyliło ;)

I chciałbym zobacyć to 9kHP na BD - naprawdę chciałbym. Już sam stosunek 9kHP do 3kCP mówi wszystko.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 12:19 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Niewiem jakich wy tam archerow macie, ale smialo moge powiedziec ze moj sub cie sciagnie w 2 gora 3 crity,a 6 critow to omg co ty masz 20k+ hp?!?


LOL. LOL.

To w jakich BD ty bijesz? 55 lvl ? Oni używają w ogółe UD ?

Niech zgadnę, o to ich konfiguracja:
- z Berseker Spirit
- bez BtB
- bez Deflect Arrow
- bez Shield
- bez Song of Earth
- bez Song of Vitality

Brałeś ty w ogóle udział w jakimś mass PvP?
A to jest stardowa konfiguracja każdego mass PvP party.

A na olimpiadzie kolego nie będziesz miał ani PP buffów ani Dance ani Songs, więc te twoje criticale o kant dupy potłuc.

A to ty pvp zaczynasz odrazu o UD? To bardzo ciekawe, sciagasz duale i zakladasz shield? To tez ciekawe....A moze zmieniasz na bow? i walisz z range 500?
Kto daje song of earth na mass pvp? Jak dlamnie to fury/warrior/fire/hunter/warden/ i eventualnie vit, earth sie nie daje bo i po co? Przed archerem cie to nie ochroni i tak.
A na olimpiade przeciez subem nie pojde...
A maina mam 78 hiero, wiec akuratnie buffy propa bede mial:D

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 12:23 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Koledze się chyba PvP z PvE pomyliło ;)

I chciałbym zobacyć to 9kHP na BD - naprawdę chciałbym. Już sam stosunek 9kHP do 3kCP mówi wszystko.


Dle*tallum 30% cp przy 15% hp, screena nie mam ale jak ci zalezy mozesz na l2o dzial lionna przeszukac, zapewniam ze znajdziesz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 12:25 
Cytuj  
naucz sie w koncu edytowac posty.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 12:28 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
naucz sie w koncu edytowac posty.

Wnosisz cos do rozmowy? Nie, wiec poco sie udzielasz?
Chcesz se nabic +1?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 12:30 
Cytuj  
Widać znowu uber Alu owne universe ;)

Cytuj:
To bardzo ciekawe, sciagasz duale i zakladasz shield?

Shield: buff dostępny dla każdego mystica ok lev 7

Alu chyba nie zrozumiałeś: takiego BD to ja swoim dwarfem położe. Bo to ani tank ani DD w tym momenie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 12:38 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
A to ty pvp zaczynasz odrazu o UD? To bardzo ciekawe, sciagasz duale i zakladasz shield? To tez ciekawe....A moze zmieniasz na bow? i walisz z range 500?


Znasz taki buff jak Shield ? :] To była ironia, jeśli znasz takie pojęcie.
UD się używa jak zostajesz targetowany przez np. archer party.
Czy ja musze Ci wszystko łopatologicznie wykładać ? :]
Czy tylko udajesz głupiego?


Alucreid napisał(a):
Kto daje song of earth na mass pvp? Jak dlamnie to fury/warrior/fire/hunter/warden/ i eventualnie vit, earth sie nie daje bo i po co? Przed archerem cie to nie ochroni i tak.

Twoja konfiguracja Dance i Song mówi wszystko o Twojej znajomości PvP i umiejętnościach Twoich BD.
W PvP Dance of Fire praktycznie się nie używa. Używa się Concetration.
Ponadto high lvl BD i SwS mogą razem ciągnąć spokojnie 6 Dance/Songs przez większość czasu.
A Song of Earth używa się zamiast Warden w większości grup.
W mass PvP archerzy są groźniejsi niż nukerzy z racji swojej wyższej mobilności.


Ostatnio edytowano 16 sie 2006, 12:43 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 12:43 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Alucreid napisał(a):
A to ty pvp zaczynasz odrazu o UD? To bardzo ciekawe, sciagasz duale i zakladasz shield? To tez ciekawe....A moze zmieniasz na bow? i walisz z range 500?


Znasz taki buff jak Shield ? :] To była ironia, jeśli znasz takie pojęcie.
UD się używa jak zostajesz targetowany przez np. archer party.
Czy ja musze Ci wszystko łopatologicznie wykładać ? :]
Czy tylko udajesz głupiego?


Alucreid napisał(a):
Kto daje song of earth na mass pvp? Jak dlamnie to fury/warrior/fire/hunter/warden/ i eventualnie vit, earth sie nie daje bo i po co? Przed archerem cie to nie ochroni i tak.

Twoja konfiguracja Dance i Song mówi wszystko o Twojej znajomości PvP i umiejętnościach Twoich BD.
W PvP Dance of Fire praktycznie się nie używa. Używa się Concetration.
Ponadto high lvl BD i SwS mogą razem ciągnąć spokojnie 6 Dance/Songs przez większość czasu.
A Song of Earth używa się zamiast Warden w większości grupach.
W mass PvP archerzy są groźniejsi niż nukerzy z racji swojej wyższej mobilności.

Teraz to ja sie naprawde zastanawiam, czy ty grasz BD.
Bo skoro dance of fire jest gorszy niz dance of concentration dla archer, to musze prosiv sws zeby zamiast hunter dawal mi song of life...

PS a co do "shield", sadzilem ze ethanowi chodzilo o Shield jako item, nie jako buff, bo te buffy to ejst calkowita norma...

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 12:55 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Teraz to ja sie naprawde zastanawiam, czy ty grasz BD.
Bo skoro dance of fire jest gorszy niz dance of concentration dla archer, to musze prosiv sws zeby zamiast hunter dawal mi song of life...


Przez roztargnienie zamiast Warrior wpasowałem Fire.
Mój błąd. Ciężko się piszę posty w pracy. :]
Co nie zmienia faktu, że Dance of Concetration>Dance of Warrior.
Dance of Warrior jest wartyle co Might, nawet biorąc pod uwagę stackowanie się z Might.
A dla Healera Dance of Concetration to prawdziwy kop.
90% BD podczas mass PvP używa właśnie Concetration zamiat Warrior.
Pozostali to ignoranci.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 12:59 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Teraz to ja sie naprawde zastanawiam, czy ty grasz BD.
Bo skoro dance of fire jest gorszy niz dance of concentration dla archer, to musze prosiv sws zeby zamiast hunter dawal mi song of life...


Przez roztargnienie zamiast Warrior wpasowałem Fire.
Mój błąd. Ciężko się piszę posty w pracy. :]
Co nie zmienia faktu, że Dance of Concetration>Dance of Warrior.
Dance of Warrior jest wartyle co Might, nawet biorąc pod uwagę stackowanie się z Might.

No tak conc pod healerow, ale czy warto? Jak amsz np ee jako healera to conc mozna odpuscic.
A w c5 might+gmight+pof/cov+warrior daje zajebisty overall do p atak.
Obecnie sam warrior mojego HE daje okolo 300p atak co jest duzo

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 13:19 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
No tak conc pod healerow, ale czy warto? Jak amsz np ee jako healera to conc mozna odpuscic.
A w c5 might+gmight+pof/cov+warrior daje zajebisty overall do p atak.
Obecnie sam warrior mojego HE daje okolo 300p atak co jest duzo

To może mieć sens tylko w przypadku, gdy się ma CoV.
Tylko musisz wziąść pod uwagę, że podczas siege reza nie dostaniesz.
A martwy archer jest tyle samo warty co martwy dorf.
Ponadto ciągle mamy C4, a nie C5. Więc jest to raczej gdybanie niż rzeczywistość.
Ponadto wzmocnieniu ulegną także czary leczące, więc trudno teraz stwierdzić co będzie lepsze.
W każdym razie nie widziałem jeszcze przypadków, żeby BD podczas siege używał Warrior zamiast Concetration.
W szczególności, że Concetration to coś więcej niż Acumen buff, to także dodatkowy Concetration buff.

Ponadto dawno już zeszliśmy na bezdroża OFFTOPIC.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.