mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 14:08 
Cytuj  
PEYTHON napisał(a):
Mam pytanko do "starych wyjadaczy" L2. Mianowicie nurtuje mnie caly czas jeden fakt. Czytajac posty userow tego forum to mozna wywnioskowac ze graja na oficjalnym serv. i placa ok 60PLN miesiecznie. Mam racje? A moje pytanie brzmi nastepujaca: Jaka jest roznica w serv oficjalnym od prv? Czy pliki serverowe udostepniane przez producenta gry dla ogolnych mas ( zeby mogli sobie postawic priv serv ) sa "okrojone"? ( tzn. nei ma wszystkich itemow/ lokacji/skilli itp?). Jaki jest sens grania na oficjalnym serv? (jesli np. nie ma roznicyu miedzy priv a oficjal ).

PS. sorki, troche to zakrecilem, ale mam nadz. ze skumacie o co mi chodzi.

POZDRAWIAM

OMG a skąd ty taką teorię wysnułeś? Producent nic nie udostepnia nikomu. A stawianie jak to nazwałeś 'priv. serwera' jest nielegalne ze względu na naruszenie EULA - jednym słowem wykozystanie czyjejś ciężkiej pracy do własnych celów.
Wszelkiego typu free shardy działa poprzez emulowanie L2 i wykozystują jedynie orginalnego klienta L2 - reszta to radosna tworczosc osób piszacych emulator i wszystkich administratorow owych serwerów. Jednym słowem nic tam nie działa tak jak powinno.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 14:32 
Cytuj  
PEYTHON napisał(a):
Czytajac posty userow tego forum to mozna wywnioskowac ze graja na oficjalnym serv. i placa ok 60PLN miesiecznie. Mam racje?


Udostepniasz na ten tekst (C)? Bo chetnie bym go sobie w sygnaturke wrzucil ;)

Mnie nurtuje inna sprawa.
Co moge zrobic zeby ludzie byli laskawi zwrocic uwage na podwieszony watek, zaczynajacy sie i konczacy od !!!, napisany drukowanymi literami i noszacy wdzieczny tytul PRZECZYTAJ ZANIM COS POSTNIESZ.

W nim znajduje sie wytluszczony tekst:
Cytuj:
Wiadomosci w stylu "chce kogos okrasc" czyli wszelkiego typu pytania o pirackie... to jest chcialem powiedziec "darmowe" serwery postuj na forum "darmowe":
viewforum.php?f=10

z ktorego niezbicie wynika ze jest to forum dotyczace jedynego, oryginalnego, Lineage2 i wszystkie posty dotyczace "darmowych" serwerow sa na tym forum kasowane.

Poniewaz przeczytanie i zrozumienie tego watku jest poza zasiegiem wielu ludzi to jedynym pomyslem jaki przychodzi mi do glowy to zrobienie 2 forum:
"L2 Trash" z publicznym dostepem i "L2" gdzie dostep bedzie za zaproszeniem :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 14:35 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Poniewaz przeczytanie i zrozumienie tego watku jest poza zasiegiem wielu ludzi to jedynym pomyslem jaki przychodzi mi do glowy to zrobienie 2 forum:
"L2 Trash" z publicznym dostepem i "L2" gdzie dostep bedzie za zaproszeniem :D


To nie jest taki głupi pomysł. :D
Ja już nawet nie reaguję na tego typu posty, bo mi już ręcę opadają.
Bo w to co oni grają to nie jest L2, ale do nich to nigdy nie dotrze. :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 14:50 
Cytuj  
Moze ja sie wypowiem go gralem sporo na shardach a teraz gram na oficjalu.
Roznica miedzy shardem a oficjalem to jak roznica w jezdzie kradzionym maluchem a wlasnym audi A8. Shardy maja to do siebie ze admin ni z tego ni z owego robi wipe i wsie postacia ida do piachu (to najabardziej mnie wkurzalo w shardach). Bo wyobrazcie sobie nawet miesieczna prace na postacia i bum nie ma. Ok bylo minelo robi sie od nowa ponoc teraz nie ma byc wipe, mija miesiac poltorej bum, nie ma postaci serv lezy miesiac czasu. Ok zmiana serva, i od nowa to samo. Shardy sa super jesli sie chce np. potrenowac pvp (a i to nie do konca bo nie wszystko dziala jak nalezy i nie wszystkie skille sa) . Na koniec shard to moim zdaniem strata cennego dzis czasu bo zainwestowany swoj czas w kazdej chwili mozesz stracic. To wkurza uwierzcie mi. Kiedys mialem 3 postac na shardzie SR 71 lvl ( w kasie i lvl) . Co z tego jak 71 lvl mialem chyba 4 dni. #^&$&^$ .
Co do oficjala, hmm, jakby tak najkrocej powiedziec cos... hmm nie mowie o rzeczach typu nowosci, skille, moby, tereny, ludzie itd itd . Gra daje wiecej radosci o tak wam powiem :)
i tyle :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 14:52 
Cytuj  
>To nie jest taki głupi pomysł. :D

Tyle ze pracochlonny i upierdliwy dla kogos kto np. nie gra w L2, jest memberem mmorpg.pl i czasami zaglada na to forum zeby zerknac jak gra sie rozwija.

>Ja już nawet nie reaguję na tego typu posty, bo mi już ręcę opadają.

No tak. Ale ja nie za bardzo moge nie reagowac :)

>Bo w to co oni grają to nie jest L2, ale do nich to nigdy nie dotrze. :]

Mnie to szczerze mowiac wali czy ktos gra w normalna gre czy w emulatorka-pirata.
Syn mnie nauczyl ze trzeba byc tolerancyjnym - jesli on woli Bob'a Budowniczego albo gry na komorke od porzadnego MMO to jego sprawa - grunt zeby sie dobrze bawil.
Martwi mnie natomiast kompletny brak wyczucia u ludzi - ja lekture nowego (dla mnie) forum zaczynam od FAQ/ReadFirst i tego typu postow nie tylko po to zeby sie nie zblaznic ale tez dlatego, ze w ten sposob okazuje sie stalym bywalcom danego miejsca szacunek.
Ze strony duzej ilosci ludzi ktorzy nas "odwiedzili" ostatnio wynika, ze im takie zachowanie "nie przystoi" i denerwuja sie strasznie (najczesciej juz na priv) ze ktos im smial zwrocic uwage.
Ciekawe czy jakbym ja wlazl do nich do domu bez pukania, rozsiadl sie przed TV, zaczal wpierdalac stojacy na stole obiad a potem zapytal "Zastalem Jolke? Nie? Aaa... pietro nizej..." to by tez wykazali tyle "luzu" :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 13:06 
Cytuj  
Taaak... Poraz kolejny przekonalem sie, ze ludzie czytajacy posty nie zawsze chca zrozumiec intencje autora i odrazu biora sie za "besztanie" kogos ( A to ze w zlym topicu, a to ze nie hce mu sie czytac czegos tam itp, itd. ). Zdecydowalem sie na umieszczenie swego postu w tym topicu z kilku wzgledow:

* jak sam topic wskazuje sa tu kometarze i "szczypta informacji" wiec mialem nadz. ze wypowiecie kilka ciekawych komentarzy na ten temat.

* piszac w dziele FREESHARDY nie otrzymalbym odp na to pytanie ze wzgledu na to ze tam sa uzytkownicy grajacych na free wiec tak jak ja nie miaja pojecie jak wyglada platny serv.

* przeczytane topic'i nie odp. na to co mnie interesowalo, a zakladanie specjalnie topic'u na moje pytanie bylo by zasmiecaniem forum.

To by bylo na tyle, jesli ktos ma dobra wole i chialby sie podzielic swoimi doswiadczeniami z gry na fs i oficjalnym serv. L2 to bardzo bym prosil o odp ludz PM


POZDRAWIAM


PS. Zdecydowalem sie na zadac to pytanie (Jaka roznieca jest meidzy priv a oficjalnym gdyz gram juz w L2 od grudnia zaszlego roku, przerobilem kilka serv. ,kilka char. i wiekszosc priv serv przestawia sie na C3 a poprostu nie mam zamiaru ryzykowac, dobijac do 70lv i pewnego dnia dowiedziec sie ze serv padl ( jak to priv serv) wiec jestem sklonny przestawic sie na oficjala by nie tracic czasu. Ot, tyle...


Ostatnio edytowano 4 cze 2005, 13:29 przez PEYTHON, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 13:27 
Cytuj  
peython no co ci jeszcze tlumaczyc ?
chcesz se pobawic w lineage 2 pograj na shardzie, nie przywiazuj sie do postaci ani do serva, bo postac mozesz w kazdej chwili stracic a serv przestac istniec. No i nie licz ze grajac na shardzie zobaczysz cale lineage z wszystkimi questami skillami mobami lokacjami no i tysiacami ludzi grajacymi w l2 (chyba nawet milionami :D )
Oficjal to full wersja z wszystkimi dodatkami, zawierajacymi oryginalny kod ( a nie jak np. jednym shardzie wszyscy mieli regenke x5, skille bez downtime, a.speed x2, bieganie x2) Dochodza eventy, nowe kroniki, updaty, questy, no i np. SEVEN SIGNS (zla i dobra strona walczaca ze soba) sluchaj no po prostu na shardzie jest max 20-30% gry. Gralem na shardach kolo roku w l2 (z przerwami) w koncu mialem dosc. Teraz place (cos kolo 50zl) ale wiem ze moja postac bedzie zawsze no i mam dostep do pelnej wersji gry.

Jeszcze moze tak, sciagasz demo gry mmorpg (jesli cos takiego istnieje :D ) grasz se miesiac (za darmo of cors) nie masz dostepu do wszystkich opcji, nie mowiac o nowsciach. Grasz przez miesiac po 12 h dziennie, po miesiacu mowia ci sry i nie masz ani postaci ani nic.
przykre
chyba ze nie cenisz swego czasu, i STAC cie (tak stac) na w sumie zmarnowanie tego czasu. Nas biedakow na to nie stac i gramy na oficjalu :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 13:34 
Cytuj  
Taak Piszpan... L2 instalke kupuje za 10funtow z 1miesiacem oplaconym a za kolejny place 9funow (Mieszkam w Plymouth, niedaleko kanalu La Manche) to niedrogo, a mam full wypas gre. Dlatego chice sie przezucic...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 13:37 
Cytuj  
to ci odpowiadam ze warto i to bardzo.
Wyobraz sobie nawet taka sytuacje grasz w l2, zalozmy rok czasu wydales iles tam $$$ po roku mozesz sprzedac swoje konto i powinienes odzyskac kase a moze i zarobic, albo wchodzi nowy mmorpg i mozna zamienic sie z kims na konto z jednej gry na 2. Po prostu masz mozliwosci i twoje h spedzone w grze nie ida sie jebac :)

btw. zakladajac konto daj ze jestes z USA bedziesz placic w $, wychodzi taniej :)

edit:
teraz luknalem twoj edit :)
moze sie i przestawia ale uwierz mi ze tak naprawde to nie widzialem full serva priv z dzialajacym full c2 .
Niektore skille dla mojego SR dopiero zobaczylem na oficjalu...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 15:56 
Cytuj  
oprogramowanie nie jest udostepniane tylko zostalo wykradzione
na privach jest obecnie wersja Chronicle 1 (z czesciowymi update'ami do Chronicle 2) - na oficjalnych jest pelne Chronicle 3 (to co na privach pisza ze chronicle 3 to jest pisane przez jakis ziomkow i zawiera w cholere bugow poza tym brakuje BARDZO duzo tresci)

na privach masz 1000-2000 ludzi online - na oficjalnych tak minimalnie 5000 (latwiej cos kupic, tansze przedmioty - wieksza dostepnosc przedmiotow), stabilniejsze serwery(raczej) - jesli o mnie chodzi to lagow raczej nie miewam. Nooby raczej nie maja racji bytu (aczkolwiek tez sa ale gnojeni przez reszta serwera raczej)

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 16:44 
Cytuj  
Masz racje Per-Aa. na priv serv. gl. sa tylko skiny broni z C2 i C3 i niewielka namiastka innych rzeczy. Ale to wystarczylo by gdy tylko zobaczylem u mojego qmpla jego char. na priv serv C3 to stwierdzilem ze pierdziele moj (kolejny) priv serv C1 i chce pelna wersje gry.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 17:06 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
oprogramowanie nie jest udostepniane tylko zostalo wykradzione
na privach jest obecnie wersja Chronicle 1 (z czesciowymi update'ami do Chronicle 2) - na oficjalnych jest pelne Chronicle 3 (to co na privach pisza ze chronicle 3 to jest pisane przez jakis ziomkow i zawiera w cholere bugow poza tym brakuje BARDZO duzo tresci)

na privach masz 1000-2000 ludzi online - na oficjalnych tak minimalnie 5000 (latwiej cos kupic, tansze przedmioty - wieksza dostepnosc przedmiotow), stabilniejsze serwery(raczej) - jesli o mnie chodzi to lagow raczej nie miewam. Nooby raczej nie maja racji bytu (aczkolwiek tez sa ale gnojeni przez reszta serwera raczej)

Chęteni num podyskutował na temat privów - ale patrz PODWIESZONY TOPIC KAROLA :P
Dodam tylko że BnB ma takie tłumy ludzi online i takie demand na rynku ze oficjal mógłby tlyko zazdrościc... sporo ludzi ostatnio odchodzi od L2 - mówiąc że gra ich rozczarowała - naprawde mnie to martwi... pustki sie cholera robia...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 17:13 
Cytuj  
Peython: to ze koles ci mowi ze gra na C3 to bujda. Owszem byly pogloski ze wyciekly pliki C3 (nawet linka do kumpla dostalem) - ale co sie okazalo?
Primo: Kolesie wrzucili screeny rzekomo full C3 a to emulator (czyli w przeciwienstwie do wykradzionych plikow jest to pisane od zera i w zasadzie legalne - ale dziala moze 20% rzeczy a te co dzialaja to tylko w przyblizeniu tak jak powinny)
Secundo: to cos co dostalem to kradzione pliki C1 z kilkoma oszustwami majacymi na celu podciagniecie wygladu pod C3 - owszem dodane skille, sety itd no ale co z tego jak podstawowa mechanika jest z C1 (czyli spaprane postacie itd - eventy nie dzialaja, sety NIBY dzialaja...)

Jesli chcesz konto to kup pudelko na amazon.com (wychodzi 10$-15$, moge pomoc zalatwic cd-key z niego jak chcesz bo wysylaja tylko do USA lub Kanady) poza tym zaznacz platnosc w USD lub w Euro i zacznij smigac gdzies z nami (wybor serwera: Bartz, Hindeminth, Sieghardt, Lionna najlepsze :P - ja gram na Lionna)

Chcesz sie naprawde zabawic w porzadne oblezenia i prawdziwa polityke/ekonomie oraz wziac udzial w starciach Dobra ze Zlem (mwahahaha Seven Signs Event: Dusk vs. Dawn) to wpadaj na oficjala - na pewno ktos ci pomoze na starcie tak ze cala zabawa od 1-40 zejdzie duzo szybciej niz bez pomocy - niektore klany przyjma cie nawet na niskim lvlu jesli sie wykazesz (ja przyjmuje od razu jak z kims troche pobiegam i popatrze jaki jest - lvl obojetny)

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 19:31 
Cytuj  
1) jak juz napisalem wczesniej troche siedze w priv serv i na nie jednym juz gralem. Jedno co musze przyznac to to , ze coraz wiecej sie pokazuje priv serv na enginie C1 ze skinami itemkow z C2 (itemy)


2) oto sie nie boje, napewno mnie ktos przyjmmie do klanu bo doswiadczenia mam sporo w graniu ( duele, clanwary, huntingi )

3) zapewnie wkrotce sie spotkamy na oficjalnym! jestem tego w 100% pewien.

4) jakie sa "klimaty" na serv oficjalnych? Z tego co sie zorientowalem to ceny na kazdym wypadaja inne (za te same itemki ). Wiem ze to szerokie pojecie ale jesli mozecie to chociez kilka zdan napiszcie.

POZDRAWIAM I DO ZOB. NA SERVIE!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 19:47 
Cytuj  
dawaj na bartz najwiecej polakow :)
i best serv moim zdaniem :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 21:12 
Cytuj  
e tam polakow:PPPP
najlepszy klimat na lionna - glowne alliance to dorosli, powazni ludzie z rodzinami - wiekszosc takich spotykam (moze po prostu nie ide na party z goscmi ktorzy sie zachowuja jak dzieci ale przewaznie to mnie zapraszaja na party)
U nas w klanie gra koles i jego syn na przyklad a w bylym alliance byly akcje jak maz z zona sie klocili kto ma isc dziecko przewinac po czym kobita zabila faceta i musial isc :P

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 21:16 
Cytuj  
PEYTHON napisał(a):
1) jak juz napisalem wczesniej troche siedze w priv serv i na nie jednym juz gralem. Jedno co musze przyznac to to , ze coraz wiecej sie pokazuje priv serv na enginie C1 ze skinami itemkow z C2 (itemy)


2) oto sie nie boje, napewno mnie ktos przyjmmie do klanu bo doswiadczenia mam sporo w graniu ( duele, clanwary, huntingi )

3) zapewnie wkrotce sie spotkamy na oficjalnym! jestem tego w 100% pewien.

4) jakie sa "klimaty" na serv oficjalnych? Z tego co sie zorientowalem to ceny na kazdym wypadaja inne (za te same itemki ). Wiem ze to szerokie pojecie ale jesli mozecie to chociez kilka zdan napiszcie.

POZDRAWIAM I DO ZOB. NA SERVIE!


Wracając do pierwszego postu w tym topiku. Zanim ktoś cokolwiek napisał dostałeś wyjaśnienie jak się ma priv. do oficjalnego. Podsumowując grając na priv ty jeszcze ani razu nie grałeś w lineage 2. Widziałeś jej grafikę i to wszystko.

Ad. 4) Wracając do różnic między serwerami. Wyglada to tak, że na kązdym serverze panuje inna populcja (z różnych względów) co za tym idzie różne rzeczy mają różną dostępność (widomo, żę gdy gdzieś gra więcej ludzi to łatwiej coś zdobyć, ale i zapotrzebowanie jest większe). Co za tym idzie różne są ceny podstawowych surowców (bo to przeważnie na ich podstawie wyceniany jest przedmiot) - gdy czegos brakuje cena rośnie w góre. Gdy jest czegość pod dostatkiem cena spada.
Tak naprawdę ciężko porównać różne serwery bo trzebaby grac na nich jednocześnie. Każdy ma swoje wady i zalety.
I tak Bartz jest najstarszym i coza tym idziej najbardziej rozwiniętym serwerem - dużo ludzi dużo wszystkiego (itemów, walk, pk, botów - tu dużo jest wszystkiego bo dużo ludzi gra).
Lionna - tak zwany nieoficjalny RPG serwer - tak się kiedyś ludzie chwalili ale co z tego, że jest kilka/kilkanaście klanów bawiących się w rpg gdy cała reszta nie.
Himde - swojego czasu drugi co do ilości grających polaków serwer. Obecnie to trzeba by pogadac z Karolem i resztą.
Teon - Miał to być europejski serwer, koniec końców został tylko i wyłącznie europejski czas wszystkich eventów. Zdecydowanie najmłodszy serwer (powstał na przełomie grudzień/styczeń). Ogólnie nie polecam.
To sewery które się czymś wyróżniają - reszta to po prostu zwykle serwery.
BTW jak szukasz europejczyków to pewnie bartz by cię interesował... masa żabojadów tu siedzi, 4 klany szwedzkie, kupa niemców no i trochę polaków ;)
Ale nie polecam żadnego z czystym sumieniem - po prostu wybierz i graj.

PS. Jako, że grałes na priv. przestaw się oszczędny (pod względem finansowym) sposób gry i zapomnij, że masz o niej jakieś pojecie ,łatwiej się będzie przestawić ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 23:59 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
PS. Jako, że grałes na priv. przestaw się oszczędny (pod względem finansowym) sposób gry i zapomnij, że masz o niej jakieś pojecie ,łatwiej się będzie przestawić ^^

Bingo. Pod tym względem to zupełnie inna bajka :P

Na Gustinie też jest fajnie... W tej chwili gra około 16 polaków ...jak by kto sie pytał


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 15:42 
Cytuj  
jesli chcesz sie dogadac z chinolem albo zrozumiec co on do ciebie gada polecam na wesolo :P :

Kod:

Cantonese (phonetic)

Poq Gai                 - "Go Die in the street",
                          general purpose swearword

D'iu ne lo mo           - Fuck your mom

sAY Baht Poh            - bitch

tiu nia ma chow hai     - fuck your mom's smelly cunt

sek si                  - eat shit

hum kah chan            - death to your family!

lok chat                - dick

hamsap                  - horny person

chow fah hai            - smelly cheap cunt

gai                     - whore

lun-yeung, lun tao      - dick face and dick head

hai-paw                 - Cunty woman

jhew lun dou            - Pig cock scrotum

ow lun dun jhew hai     - ox cock boiled in a pig's cunt

lay da yuen fay gay mm sai sou
                        - You jack off and never wash

Fei hai                 - Fat cunt


Mandarin (phonetic)

gun ni ma /
chao ni niang           - fuck your mom

chao ni niang de zhu
   zong shi ba dai      - fuck your mom's ancestors
                               grandmas great grandmas

daH bien                - shit

Liu mang                - standard swear for bastard

Ni ma la bi             - Your mother contracts turtles.

Hokkien (Phonectic)

Cheeby                  - Pussy

Lan Jiao                - Dick

Kiu Mo                  - Pubic Hair

Ni Na Bu                - Your Fucking Mother

Chao                    - Cheeby Smelly Pussy

Lan Hoot                - Balls

Neh                     - Breast

Ka Ni Na Beh Chao Cheeby 
                        - Fuck Your Bloody Mother's  pussy

Ka Ni Na                - Fuck Your mother

Ka Ni Lao Beh           - Fuck Your Father

peh bu ki ho lang kan   - parents go fuck by someone

peh bu ki ho gao kan    - parents go fuck by dogs

and the chao cheebye    - smelly cunt

keh                     - whore

Sai ne niang            - Shit on your mother

Gan ni zhu gong di yi meah
                        - Fuck your fore-father number one

baw lan jiao            - no cock

Hakka (Phonectic)

diao nia meh            - fuck your mom

chew hai                - smelly cunt

bot nia meh see
   tai lang             - fuck your mom's smelly cunt

chap jong               - bastard

guy                     - whore

nia meh boon kiu diao   - let the dog fuck your mom

FuTsoHua (Phonectic)

SA Nů NE                - Fuck your mother.

kho Sih SŔI!            - Eat shit.

kho SEE!                - Go to hell.

SA Nů NE, Nů NE wňi SA  - Fuck your mother,
                          Your mother I will fuck.

Yu WA KŔM               - Let's fuck


i uwaga na nasza lacine bo okazuje sie ze ja zagramanica znaja :P
http://www.insults.net/html/swear/polish.html


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.