mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 12:23 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Ja na zbanowanym koncie uzywalem 3rd softu tylko i wylacznie do sklepow a dostalem bana.

Ai, na czym kokretnie poległeś?
1. Miałeś włączony shout co ileś tam minut?
2. A może resetup shopu zbyt czesty
3. albo craftin i zabrakło ci matsów i przez kilka godzin walił komunikaty ze nie ma matsów do craftu?
4. any other idea?


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 13:58 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Ai napisał(a):
Ja na zbanowanym koncie uzywalem 3rd softu tylko i wylacznie do sklepow a dostalem bana.

Ai, na czym kokretnie poległeś?
1. Miałeś włączony shout co ileś tam minut?
2. A może resetup shopu zbyt czesty
3. albo craftin i zabrakło ci matsów i przez kilka godzin walił komunikaty ze nie ma matsów do craftu?
4. any other idea?


1. zawsze gdy mialem auto shout to w giran np. raz na minute (tak wiec jak na giran to zadko cos krzyczalem) i zawsze siedzialem obok kompa i mialem wlaczony alarm na pm, tak wiec odpisywalem w kilka sekund. Auto shout uzywalem zadko.
2. nigdy nie robilem resetupu.
3. craft robilem zawsze siedzac przy kompie.
4. piszac petycje na boty ZAWSZE wystawialem ocene negatywna oceniajac GMow :/

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 14:03 
Cytuj  
Kurga napisał(a):
to jak banuja to jest nic, ale za co moga :wtf:
plain83 napisał(a):
... and ensure that you are always at your computer and responsive to our support staff while logged in to the service...


czyli w teorii jak jestes afk [miliony powodow mniej lub bardziej trywialnych i logicznych] i gm zapoda Ci pm-a to masz czape
jak to bedzie zwykly pm to wystarczy kilka minut afk by go nie znalezc jednyie po liscie tych co ostani do ciebie pisali

osobiscie nie wiem czy gm daje zwyklego - pm-a, czy wyswietla okienko jak do petycji w druim przypadku dluzszy afk [sklep na noc] tez grozii banem

tNCSoft gratulujemy polityki i znajomosci realiow gry :D

Pamiętam jeszcze za czasów C3 jak grałem na dual-box z kumplem. Zgłaszaliśmy bug'a odnośnie działania SS'ów (spell ze spiritshotem zadawał więcej dmg niż ten sam z blessed spiritshotem :P). Akurat rebuff robilismy więc dałem alt+tab i buffuje nas -(jeszcze gadalismy z kimś tam więc zeszło się kilka minut).
Nagle dostaje normalnego PM'a (whishper) od GM'a żebym zajrzał na drugiego klienta bo się gość nieciepliwić zaczał ^^
Normalnie szok. Dałem alt-tab i patrze faktycznie okno z petycją otwarte i gość prosi o szczegóły. Szczeże powiem, że przez chwilę ciepło miałem. Ale gość był jakimś wyższym rangą GMem pogadaliśmy chwilę, pośmiał się, że tez ma buffera i tyle.

Generalnie możesz być AFK (tzn. nie odpowiadać) pod warunkiem, że nie jesteś w party, które eXPi i nie wykonujesz żadnej innej czynności w międzyczasie (shout, łażenie i sprawdzanie cen, czy cokolwiek co wymaga ingerencji gracza). W innym wypadku jak nie odpowiesz klasyfikujesz się pod bot'a. To są te zaawansowane investigations popełniane przez sztab specjalistów ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 14:19 
Cytuj  
Ai napisał(a):
arkadek napisał(a):
Ai napisał(a):
Ja na zbanowanym koncie uzywalem 3rd softu tylko i wylacznie do sklepow a dostalem bana.

Ai, na czym kokretnie poległeś?
1. Miałeś włączony shout co ileś tam minut?
2. A może resetup shopu zbyt czesty
3. albo craftin i zabrakło ci matsów i przez kilka godzin walił komunikaty ze nie ma matsów do craftu?
4. any other idea?


1. zawsze gdy mialem auto shout to w giran np. raz na minute (tak wiec jak na giran to zadko cos krzyczalem) i zawsze siedzialem obok kompa i mialem wlaczony alarm na pm, tak wiec odpisywalem w kilka sekund. Auto shout uzywalem zadko.
2. nigdy nie robilem resetupu.
3. craft robilem zawsze siedzac przy kompie.
4. piszac petycje na boty ZAWSZE wystawialem ocene negatywna oceniajac GMow :/


Ja myślę, że poległeś na punkcie nr 4... :)


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 16:42 
Cytuj  
i dobrze myslisz.
pewniego czasu aisam na to wplad hehe

botuje i pisze petycje na inne boty ze botuja i wystawianegatywa GM przyokazji kazdej petycji.

toz to mzoe wkur...ic kazdego... ja tez bym wsume zbanowal delikwenta co by 30 razy dziennie pisal betycje na boty i dawal przy kazdej negatywa.

z

ad.

Now STFU n00b !!1 and stop sending petitions...ought yeah i forget U R BANNED ...mauhaha OWNED by Staff :D ' Bye bye

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 17:00 
Cytuj  
Jesli botujesz i piszesz petycje ze inni botuja to jest cos nie tak, natomiast wez pod uwage ze ja nie botowalem. Pozatym petycje pisalem tylko na boty ktore atakowaly moby ktore ja juz bilem, WTF? :/

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 17:40 
Cytuj  
mielismy w IBM'ie takiego szwajcara zo dzwonil co chwile z problemami i jak dostal ankiete do wypelnienia to zawsze negatywa walil nawet jak tylko chodzilo o zresetowanie mu hasla do jakiegos serwera - obojetne co sie zrobilo to negatyw - koles byl welce obrazony ze nie mowimy tym ich szwajcarskim dialektem tylko musi normalnie po niemiecku gadac.

normalnie jak sa na helpdeskach ankiety to max 30% osob wogole je odsyla (tak wychodzilo z badan wewnetrznych).

Jak sie im super pomoze to 50% odpisuje na ankiete

pomoze ale sie kolesia jakos nie zachwyci - 30%

pomoze albo nie pomoze ale koles jest wkurzony - 60-70%

ten koles i jego kumpel dzwonili 1-2 razy codziennie z jakims problemem i za kazdym razem negatywy najnizsze notki itd co nam zanizalo postro ststystyki - a wiadomo - niskie wyniki i firma ktora obslugujemy niezadowolona itd i chce mniej placic oczywiscie - my zapieprzamy jak glupi zeby chociaz iloscia odebranych telefonow nadrobic straty w statystykach.

w pewnym momencie sie menadzer nasz wkurzyl i kazal kolesia wyblokowac ze wszystkich systemow.

koles musial od zera przejsc przez cala procedure uzyskiwania loginow i uprawnien ktora trwala 2 tygodnie

jego szef oczywiscie ze skarga do nas dlaczego i co sie stalo - wytlumaczylismy gosciowi - spoko koles.

te dwa typki dostaly jeszcze zjebke od szefa i glownego szefa firmy ze utrudniaja nam prace i nie dostali premii za dany miesiac - od tego czasu mielismy spokoj z nimi i jak juz zadzwonili to byli grzeczni i zawsze pozytyw wystawiali :P

Wniosek: nie wkurzaj ludzi od ktorych zalezy twoj login/haslo (Po prostu "Dont mess with the Admins").

Od czasu kiedy zaczalem prace w IBM (teraz juz nie IBM ale praca podobna tyle ze Tech bardziej) to sam jak gdzies dzwonie na helpdesk to wystawiam raczej pozytywy bo wiem sam jak to wkurwia dostawac negatyw kiedy sie nie ma w zasadzie wplywu na sytuacje.

:)

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 17:56 
Cytuj  
Per-Aa pieknie zobrazowales cala sprawe :)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 18:06 
Cytuj  
Plain83 sprawdz Pma


_________________
Obrazek

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 18:09 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
bo wiem sam jak to wkurwia dostawac negatyw kiedy sie nie ma w zasadzie wplywu na sytuacje.

:)


Zaraz, zaraz, czegos tu nie rozumiem... GM do ktorego pisalem nie ma wplywu na zlikwidowanie bota, ale ma wplyw na zlikwidowanie gracza ? :)Gdyby tak bylo to musieliby miec nad monitorem napis "zakaz banowania botow, najwyzej zbanujcie gracza" :P

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 19:40 
Cytuj  
chodzi mi o to ze nie maja wplywu na procedure.

Ma nakaz odgorny - banowac za takie i takie schematy i tyle

ile razy ja mialem sytuacje takie w IBM ze nic nie moglem zrobic bo procedurey ?

codziennie w Symantecu mam ludzi ktorym bym chetnie pomogl bo maja jakis problem i ja ich calkowicie rozumiem i im wspolczuje ale nie jestem w stanie nic zrobic "bo procedury"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 07:38 
Cytuj  
Skasowalem bo pomylka nastapila


Ostatnio edytowano 13 wrz 2006, 11:18 przez Poziomka, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 11:02 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
wiecie co, wsadzcie sobie w dupe ten watek, myslalem ze bedzie co poczytac a tu jakies pierdoly polityczne i etc etc ...

to jest dzial lineage2....
Kogo obchodzi to gdzie pracujesz,czy gdzie mieszkasz >< i wogole..


A kogo obchodza twoje wypociny i to ze Ci sie cos nie podoba ? :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 11:18 
Cytuj  
o hehe napisalem posta w zlym temacie :PP
mialo byc Lineage2 a sprawa polska lol, ide dalej spac bo cos slepy jestem

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 11:35 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
o hehe napisalem posta w zlym temacie :PP
mialo byc Lineage2 a sprawa polska lol, ide dalej spac bo cos slepy jestem

Poziom cholero z czego ty żyjesz, że po 12-ej piszesz że idziesz dalej spać ? :wtf:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 12:18 
Cytuj  
Poziom imo tanczy w klubie:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 12:29 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Poziom imo tanczy w klubie:)


Tylko pozazdroscic, wypas praca moim zdaniem :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 14:27 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Poziom imo tanczy w klubie:)


Tylko pozazdroscic, wypas praca moim zdaniem :)

A ja bym nie chciał... tańczenie przy rurze może prowadzić to problemów z tożsamością seksualną.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 20:06 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Ai napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Poziom imo tanczy w klubie:)


Tylko pozazdroscic, wypas praca moim zdaniem :)

A ja bym nie chciał... tańczenie przy rurze może prowadzić to problemów z tożsamością seksualną.


Ogladanie TV moze prowadzic do zepsucia oczu.
Jesli koles tanczy przy rurce to tylko pozazdroscic ciala i ruchow, ilu z was by to potrafilo ?:)
Oczywiscie zalezy gdzie tanczy, czy w damskim klubie czy w meskim :) Ale nawet gdyby robil to w meskim, to nie znaczy ze jest gejem lub bi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 20:21 
Cytuj  
pfff a kto powiedzial ze ja tancze w klubie, jak zwykle piszpan cos wymyslil :))
omgz ><

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.