mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 08:40 
Cytuj  
seraf 1.5 tyg to 240h. Koles by musial siedziec non stop przy kompie, od targetowania miec palce spuchniete jak serdelki, od kawy nie powiem co. jeszcze 40-75 bym uwierzyl ale pozniej sa schody szczegolnie ostatni schodek 77-78...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 50
Dołączył(a): 18.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 12:56 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
jeden SWS w ciągu półtora tygodnia subem z 40 na 78 wskoczył.


Patrzac na ta tablice expa:
75 804,225,208
76 931,275,780
77 1,151,275,970
78 1,511,274,870

Wychodzi ze zrobienie 75-78 powinno zajac prawie drugie tyle czasu co 0-75. Wiec ten SWS zrobil 40-75 w 5 dni? Chodz na nizszych lvlach mobki daja mniej expa wiec niech bedzie 6 dni... niezle.


_________________
ELD

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 13:01 
Cytuj  
dla mnie to wielki kit.. takie bajki to ja moge lyknac przed kolacja na dobranoc..(oczywiscie moje zdanie) :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 13:04 
Cytuj  
BTW nawet delikatnie na temat :P
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,32216;core.html


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 13:42 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
seraf 1.5 tyg to 240h. Koles by musial siedziec non stop przy kompie, od targetowania miec palce spuchniete jak serdelki

Pamiętacie ten kawałek z SouthPark a'la WoW, gdzie chlopaki wlasnie grali nonstop, a kochana mamusia podstawiała syneczkowi nocniczek, aby nawet do srania nie musiał wstawać? Coś jest na czasie...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 14:03 
Cytuj  
kain666 napisał(a):
To wina tylko i wylacznie graczy,jesli nie bylo by mozliwosci kupienia adeny za real $$ niebylo by boterow a kto kupuje adene?? moze farmerzy lub boterzy?? od siebie samych,nie osmieszaj sie!? GRACZE i tylko GRACZE napedzaja ten caly interes.Wiesz co jest zlego w ludziach ktorzy wszedzei ida na latwizne,pusczajac boty? zabijaja rynek wpuszczaja do obiegu adene z zewnatrz powodujac wzrost cen przez zwykla inflacje,zanizaja ceny podstawowych matsow lecac po kosztach byle szybciej sprzedac,programuja boty do mannoru i skupuja nasiona przed czlowiekim,boty do wedkowania,boty do tworzenia ss,bss mogace dluzej lepij i taniej niz czlowiek,sklepy w giran logujace sie po kazdym padzie gdzie mozesz ustawic 100 przdmiotow do sprzedazy .Boty nie daja szans czlowiekowi,zwykly szary gracz bez smykalki do interesow, przez ludzi takich jak ty,zera idace an latwizne jest zmuszony albo do kupna adeny lub postawienia wlasnego bota bo sam niema szans nigdzie zarobic i kolo sie zamyka.Ale co tam lepij wymyslic glupia analogie by usprawiedliwic swoje mierniactwo.


rotfl
wspolczuje Ci... naprawde
Jesli Ty potrzebujesz gier online zeby wykazac swoja wartosc to powinienes sie z tym zwrocic do specjalisty.
Ja w grach szukam fun'u i dlatego uwazam, ze nie ma co obciazac wina zwyklych ludzi za to, ze developer jakiejs gry zawalil sprawe.
O ile rzeczywiscie tylko nieswiadomie spieprzyl system gry => sporo ludzi twierdzi ze poblazliwosc w stosunku do botowania od poczatku byla wpisana w L2.
Dowodem na to twierdzenie jest np. crafting - nie ma sily zeby normalny czlowiek zebral materialy na item grade B+ normalna droga.
Innym dowodem jest chocby to co Ty napisales:
"moj post wynika z praktyki poprostu na 95% spotow spotykam boty"
widzisz - Ty na 95% spotow spotykasz boty a NC soft jakos ich nie moze znalesc.
Ja jakos w spiskowe teorie nie wierze i nie sadze by od poczatku NCsoft nastawial sie na boterow - mysle raczej ze sie przystosowali do sytuacji.


Anyway - mi sie L2 znudzilo miedzy innymi dlatego, ze czulem sie w tej grze jak w PRL.
Z jednej strony bylo prawo zakazujace uzytkowania jakiegokolwiek 3rd party programs.
Z drugiej strony - to prawo bylo praktycznie nierespektowane (cos jak z placeniem za abonamentu TV - niby trzeba ale pokazcie mi kogos kto beknal za to ze nie placil).
Wiec "zwykly obywatel" stal przed wyborem - albo respektowac prawo z ktorego niemal jawnie nabija sie 95% innych ludzi i przez to stac na duzo gorszej pozycji wyjsciowej albo przylaczyc sie do wiekszosci i czerpac takie same korzysci z lamania EULA.
Decydujac sie na pierwsza opcje ma sie czyste sumienie ale jednoczesnie rodzi sie w Tobie frustracja ze wszyscy inni na to leja i nic im sie z tego powodu nie przytrafia zlego => przykladem takiego frustrata ktory niemal pluje w swoich postach na innych nie trzeba daleko szukac :)
Druga opcja to z jednej strony wygoda ale i nieustanne zagrozenie bo zawsze jest ten 0,0001% szansy ze jakas pokazowa akcja banowania Cie zahaczy (nie wspominam juz o takim drobiazgu jak lekkie uczucie niesamaku zwiazane z lamaniem prawa).

Jakbys nie kombinowal - zawsze bedziesz mial pod gorke.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 14:16 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):

Hm ale przecież to głównie Chińczycy farmią :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 14:21 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Poziom - OOP SWS, BD, prophet, SE z POWind, oraz EE (w/e jaki lvl byle dawał recharge). 12-14 godzin expa dziennie.
Questy na zmianę klasy robione poprzez skrypty.
Znam conajmniej 5 osób które tak robiły.


Ja swojego HE levelowalem majac OOP SE, EE (jesli polowalem na undeady) i BD 58 lev w party (w praktyce nie da sie poza party go trzymac - za duzo i za czesto trzeba by go invitowac i kickowac) i szlo rewelacyjnie ale nie na poziomie 3-4 dni 40-75 tylko raczej tygodni :)

Szczegolnie koncowka (tzn 70+) jest ciezka bo wtedy juz nie ma dobrych spotow na VoS a wampiry nawet na mniej obleganym servie jakim byl hinde byly ZAWSZE zajete.
Ja bym obstawial raczej ze te 3-4 dni levelowania 0-76 to sie wzielo z czystej teorii - tzn koles sobie policzyl jaki ma exp w danym momencie i z tego aproksymowal czas jaki jest potrzebny do osiagniecia 76 lev.
A to sie nijak ma do rzeczywistosci bo nie liczy sie sytuacji na dojscie do spota, restock, zmiane ekwipunktu po kolejnych levelach, przerwy na spanie, sranie, jedzenie etc.

btw: nie wiem czy kiedys liczyliscie jaki najwieszy XP/godz udalo wam sie zrobic. Mi na HE max wychodzilo cos ok 5mln XP (ok 500 mobow z VoS zabitych w godzine = ok 8 na minute = 1 mob kilniety co 7.5 sek).
Jesli tak do tego podchodzic to np. 74=75 lev wymaga ok 100mln XP wiec ten level mozna by teoretycznie zrobic w 20 godzin => 2 dni ostrego grania na 1 lev.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 14:37 
Cytuj  
Kto powiedział że ktoś targetuje? To jest granie z czy na walkerze(ofc nie afk :) ) Zresztą nie odchodźmy od ekstremum, levelowaliście kiedyś w boss roomie łucznikami w IT(nie L room tylko boss room) tam na 77 jest ponad 2% na godzinę, czyli exp zbliżony do expa z zarichem. I tu mówię o grupie, nie o solo. Albo 6 osób na portalu w loa?(sws /bd oop)
Bo sorry nie mówię że full group, normalna grupa czy solowanie z 1 petem pozwala na takie coś. Przetestujcie sobie kiedyś wg możliwości expowanie w ten sposób, bd/sws pp oop. i na 10-20 minut zapiszcie wynik. potem sobie policzcie ile byście zyskali w 10 godzin expa :] .

Cytuj:
Wychodzi ze zrobienie 75-78 powinno zajac prawie drugie tyle czasu co 0-75.

75+ spoty mają najlepszy spawn oraz najlepszy exp each moba, po ~10-12k w FOTD. Więc punktowo będziesz robił więcej expa niz na mobach z niższego lvla.


Chyba L2 się tak nie zmieniło od czasu kiedy przestałem grać. Zresztą nawet wtenczas ludzie używali trików aby nie klikać non stop, wiec jeden targeter grał normalnie a reszta na paddle (funckje klawiszo-myszy i to że klawa symuluje mysz, w dany klawisz wcisniety ołówek oraz to że ma "ponawiac co 5 sek" . Zresztą marudzicie jakby expowanie postaci na noble zajmowało 2 lata conajmniej. Mi samemu bez buffpetów oraz siadania w bot trainach zajęło 11 miesięcy, przy czym pierwsza klasa trwała tak długo bo ani nie znałem ludzi ani sposób expowania i expowałem w full party w katakumbach przez długi czas :|.



Karol - SS w wylogowanym dorfie albo rzucane gdzieś w kącie(jak kumpel w pagans robił).
Co do wompierzy to kumpel zabijał spawn ludzi którzy tam expowali(ks i griefing lol), na dłuzszą metę wszyscy ustępowali bo nie mieli jak expować w jakiś efektywny sposób. Ludzie zresztą nie mieli jak go spkować.
Co do samego invite'a dla BD to można ustawić autoaccept na nim oraz skrypt czy jak ktoś normalnie gra to makra /invite bd /dismiss bd.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 14:47 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Zresztą nie odchodźmy od ekstremum, levelowaliście kiedyś w boss roomie łucznikami w IT(nie L room tylko boss room) tam na 77 jest ponad 2% na godzinę, czyli exp zbliżony do expa z zarichem. I tu mówię o grupie, nie o solo.


Ok ale jakby nie patrzyc to ciagle przesadzone liczby => czysta teoria.
2% w godzine to znaczy ze 1 lev co 50 godzin wiec 100 godzin non stop gry na 76=>78 gdy nikt nie jest afk, nikt Ci nie przeszkadza, serwer nie lezy, spoty sa wolne, slonce swieci, zona donosi Ci zarcie, nocnik, SSy i strzaly a kaczynski jest najlepszym premierem i prezydentem jakiego mielismy od 17 lat :)

Pomijam juz taki drobiazg jak patrzenie na te same kilka pixeli przez 10-15 godzin dziennie... jak w czasie studiow w wakacje pracowalem przy wtryskarce to byla to lepsza rozrywka ^^


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 14:58 
Cytuj  
bullshit, bullshit, bullshit, nie dam rady juz czytac ... ja robie 0-78lv w 2 dni, a teraz mozemy zaczac kolejny watek czy to prawda....

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 15:03 
Cytuj  
Cytuj:
Pomijam juz taki drobiazg jak patrzenie na te same kilka pixeli przez 10-15 godzin dziennie... jak w czasie studiow w wakacje pracowalem przy wtryskarce to byla to lepsza rozrywka ^^

A tacy farmerzy jak śp. Alucreido robił/robi to dzień w dzień przez ponad rok :) bez wolnych sobót i niedziel ^^.
Abstrahując od samej kwestii "jak to jest możliwe" widziałem TO(nie opowiadam historii tego co mi ktoś rzekomo powiedział) jak kumpel z klanu to zrobił w ciągu tych paru dni suba sws'a dobił na 78. Nie lubię tworzyć chorych teorii ani puszczać wierutnych bajek. Przy założeniu że 1-40 zajmuje jeden dzień gry, to reszta poziomów powinna się zamknąć w przedziale około półtora tygodnia.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 15:39 
Cytuj  
Czytam to od początku i coraz bardziej niektórzy zbliżają się do teorii, że da się suba w 24h zrobić xD. Niedługo dojdzie do tego że ludzie będą sprzedawać Trial acc z 3 subami i jeszcze kilka dni gry będzie ;D. Dajcie spokój.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 16:08 
Cytuj  
1-40 moze i tak..ale tak bylo z big boomem..dolicz pol dnia na bieganie z questem..bo smao zabijanie jest latwe, ale biegania spor..wiec 1-40 masz okolo 1.5 dnia najmniej..a z kazdym lvlem jest gorzej..
czyli zostaje ci 2.5 dnia maximum na dojechanie 40-75 :>

Wiesz hm...jak masz kontakt z ta osoba to ja bym chetnie skorzystal z jej uslug..w levelowaniu..zaplace jaj adena..
potrzebuje 76-78 :)..moge miec i powater i bd..jakby co :)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 16:22 
Cytuj  
questy na zmianę klasy robi skrypt. Chyba nie myślisz że runnerzy bot trainów robią wszystkie questy manualnie :P.

Cytuj:
Wiesz hm...jak masz kontakt z ta osoba to ja bym chetnie skorzystal z jej uslug..w levelowaniu..zaplace jaj adena..

Załatw sobie 78 EE, 7x SE[nie wiem jak z clarity ale w c4 2 rechargery nie miały wystarczająco mp), propheta oraz bd, to na maga powinno wystarczyć :) Ze sprzętem który posiadasz nie powinieneś mieć problemów z nabiciem 78 w 3-4 tygodnie. To nie jest usługa powerlvl, kumpel który to robił ma własnego bot traina (stamtąd jest ten sws ;p), on to robił na własny użytek. Magowi to zajmie na pewno o wiele więcej czasu(zwłaszcza sps), z racji mniejszego damage output'a oraz wolniejszego speeda w chodzeniu, nie mam pojęcia ile dokładnie czasu(dlatego wyżej napisałem 3-4 tygodnie ale może 2), musiałbym podawać jakieś wymyślone terminy które bym próbował wydedukować. Zresztą ja grałem ostatni raz na początku c5, nie wiem jak to wygląda teraz ze skillami itd

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 16:32 
Cytuj  
seraf zdaje sie ze mowiles ze koles jest legit... ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 16:35 
Cytuj  
gdzie?Oo sec ide przeczytać moje posty. [edit]. nie widziałem żebym coś pisał że to ma być legit. i tak jak pisałem questy robione przez skrypty. Jeżeli napisałem gdzieś że on jest legit to prosze zacytuj, jeżeli tak zrobiłem musiałem coś zamieszać, bo ja nigdy nie chciałem ukrywać że on nie jest legit. [/edit]
Legit to pojęcie względne w L2, jedyną osobą która od początku do końca jest legit jest Biomechanid. Zresztą on może potwierdzić że ten SWS zrobił 40-78 w ciągu półtora tygodnia


Ostatnio edytowano 29 gru 2006, 16:39 przez Seraf, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 16:38 
Cytuj  
Cytuj:
questy na zmianę klasy robi skrypt.


może mi to ktoś jakoś wytłumaczyć?:P

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 16:44 
Cytuj  
gtainstall napisał(a):
Cytuj:
questy na zmianę klasy robi skrypt.


może mi to ktoś jakoś wytłumaczyć?:P
są skrypty używane przez farmerów, które poprzez walkera robią questy. ot cała filozofia. ale raczej tego nie znajdziesz na forach o walkerze itp.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 16:49 
Cytuj  
widzisz seraf..co z tego ze ja moge miec te support klasy dla mojego sps..
tyle ze...
MI SIE NIE CHCE KLIKAC 1000000 RAZY ZEBY ZROBIC LVL..
dlatego szukam kogos kto bedzie klikal za mnie :>

a dodatkowo widze ze sie nie zroumielismy/nie doczytalismy..
sadzilem ze gosc robil to sam...uzywajac boxow a nie walkerow :>


Ostatnio edytowano 29 gru 2006, 16:52 przez Poziomka, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.