mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 10:40 
Cytuj  
^^
http://strony.aster.pl/fiqsik/79.jpg

dobry train nie jest zly :)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 22:55 
Cytuj  
Niby tak, ale może się słabo zrobić gdy pewnego dnia usłyszysz "that's him!!!" i polecą strzały ;). Gratuluję zdobyczy :D


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 00:10 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
Niby tak, ale może się słabo zrobić gdy pewnego dnia usłyszysz "that's him!!!" i polecą strzały ;). Gratuluję zdobyczy :D


Nie sadze - raczej juz zaproponuja mu kase zeby sobie poszedl.
Ja dzis po strainowaniu 1 grupy dostalem propozycje 500k zebym sobie tylko poszedl z dunga :)
Nie wzialem bo liczylem na dropy a grup farmerow bezczynnie czekalo w sumie 5 i glupio zrobilem bo oni zawsze beda mieli wiecej cierpliwosci niz ja - w koncu oni sa w pracy.

Zauwazylem inna ciekawa rzecz.
Czasami goscie botuja full teamem ale maja tez w korytarzu powadzacym do pokoju z botami samotnego playera.
Jesli cos takiego widzicie to pewnie on ma ustawiony alarm na innego playera w poblizu na bardzo maly zasieg (tak ze nie budzi go np. grupa gosci walczaca w pokoju obok) ale na tyle duzy ze nie da sie go cicho ominac.
Jesli sie probuje trainowac takie boty to najczesciej dobiegajac z trainem widzimy ze team juz zdazyl spierdolic.
Wystarczy jednak minac goscia, wylogowac sie na jakis czas miedzy nim a teamem i po paru minutach zalogowac sie i od razu puscic traina.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 17:51 
Cytuj  
Ma to rowniez zwiazek z dropami ale to nie bylo glowne zamierzenie tej zabawy.

Dramatis Personae (Wystepuja):
- lvl55 DA - moja skromna osoba, full Avadon Heavy +3 Set
- lvl51 SE - siakis Divine Set - Postac na buffy
- 6 Altow roznych ludzikow od nas z klanu lvle 20-27, wszystko top D polearm
- Kilka party ktorych nie do konca zauwazylem jak stali - dopiero jak lezeli.

Miejsce Akcji:
Necropolis of Sacrifice (chyba lvl20-30, very blue dla mnie, naskoczyc mi mogly nawet w wiekszych Grupach).

Party Setup:
Ja i SE w jednym party, reszta sama sobie party robie.

Cala zabawa polegala na tym, ze chlopaki (i dziewczyny) stali sobie grzecznie w kacie w korytarzyku a ja biegalem w kolko po 4 sasiednich pokojach i rzucalem hate aure tu i owdzie, po czym bieglem tam do kata i spamowalem hate aura a w miedzyczasie nasze kochane dzieci wymachiwaly pole'ami na wszystkie strony - kazdy z altow otrzymywal po 10% expa jakos za taki pelny pull a ja musialem po kazdym pully mp troche odnowic ale to tez nie zawsze bo jak nie trza bylo buffowac to SE nadazal z recharge dosyc fajnie. Pewnego razu stwierdzialem ze wezme troche wiecej mobow wiec pobieglem kawalek dalez aby wiecej sciagnac. Niestety ku mojej konsternacji okazalo sie, ze pomylilem droge z powrotem i wbieglem w pokoik z pelnym party 9-osobowym (wszystko w top D) ktore to akurat bilo cosik gdy moj masywny pull jakis 30 wezy lvl27+ stracil nagle mna zainteresowanie (wszystko bylo aggro a ja jakos wczesniej nie uzylem na nich hate aura) i rzucilo sie na biedne niewinne party. Scenariusz ten powtorzyl sie w dwoch czy trzech kolejnych roomach.

Oj ilez bym dal zeby to byly boty ale niestety ku mej konsternacji po odnalezieniu wlasciwego naroznika (gdzie train moj zostal wykorzystany do podniesienia expa znajomkom) wrocilem sie do tamtych pomieszczen celem zebrania dropow i zauwazylem tagi Alliance'ow ktore za tydzien maja nam pomoc zdobyc Aden i Oren. Kierowany Wyzszym interesem politycznym (MOJA CHCIEC WYVERNA) reznalem, przeprosilem i oddalem dropy.
A oto co:
+7 Glaive...
xxxxxxxxx Bones (kilka dobrych tysiecy - okolo 6k - stoja u nas 1k za sztuke w sell shopach nawet)
i jeszcze jakies smieci, siakies buciki itd.

Po tym incydencie na kolejne 3 godziny bylismy sami w Necro :]

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 22:52 
Cytuj  
To może ja się wypowiem a propos pociągów (dropów nie mam bo manor męczę). Dzisiaj przesiedziałem kilka godzin w OB (super miejscówka). Najpierw solo, potem dołączył się do mnie lecznik, potem jeszcze znajomy czołg się przyłączył, w między czasie jescze drugi lecznik i DD. Że grupa była mocna to poszliśmy do jakiegoś dużego obozu i tam kosiliśmy. No ale DD i czołg zaczęli się nudzić (zabiliśmy wszystko i mało było do bicia). Więc czołg wpadł na pomysł, żeby zrobić pociąg i przyśpieszyć trochę poziomowanie. Wszyscy na to poszliśmy. Pobiegł, wrócił, a my skosiliśmy mobki. Dalej kosiliśmy resztę mobków obozie, aż czołg uznał, że skoro ma już naładowane UD to skoczy i ściągnie następny pociąg. Pobiegł, czekamy, wraca, a zaraz za nim 2 razy większy pociąg. UD nie wytrzymało całej walki więc niestety nasz czołg dostał niezłe bęcki, potwory się rozbiegły na wszystkich, DD i ja poszliśmy chronić leczników i nawet jakoś nam to wyszło bo wyżyli, ale nasz czołg niestety nie zdołał dotrwać i się bidokowi padło. razem z DD dobiliśmy resztę pociągu. Czołg się nie przejął zbytnio, dostał reza i dalej kosiliśmy, i tak po 10 minutach znowu mu się zachciało pociąg zrobić. Wszyscy na to przystali. Poszedł, czekamy, ma ok 80% żyćka *cyk* padł martwy. Pytamy się go "co się stało" usłyszeliśmy tylko "RED". To było chyba jakieś zaklęcie, bo wszyscy jak jeden mąż zapuścili soe :lol: . I tak się skończyła pierwsza przygoda w OB dzisiaj

Druga nie jest gorsza, jeden z leczników postanowił zkleić nowa drużynkę, w jej skład wchodziłem ja, on i jakiś czołg nowicjusz. Poszliśmy do mniejszego obozu w OB i staraliśmy się kosić. Z małą grupą nie szaleliśmy, co nie zmienia faktu, że nasz czołg (kolo w top-D sprzecie) miał dopiro 24 poziom i na czołgowaniu za dobrze się nie znał. Było go widzieć gdy patrzył jak orc elder zarąbał naszego lecznika a on w tym czasie uciekał przed JEDNYM warlordem. Innym razem jednak jemu się nie poszczęsciło. Orc Elder rzucił na niego draina i chyba był krytyk bo koleś padł na miejscu. Zostawiając nas z dwoma warlordami shamanem i elderem. Wyglądałem jak debil gdy odciągałem tą grupkę żęby nam lecznika nie zarąbali. Ostatecznie jednak wyżyłem i nawet poziom mi kopnął.

PS: nie wiem czemu to piszę, chyba po prostu mi odbija ze zmęczenia

EDIT: Czołg przy pierwszej śmierci upuścił Brigadine Gaiters, ale że to był mój stary kumpel to mu oddałem.


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom


Ostatnio edytowano 25 lip 2005, 09:06 przez Lolok, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 23:07 
Cytuj  
No moze choc jak ten czolg padl to cos dropnal? ;)
Tak zeby bylo choc minimalnie "na temat" :D
j/k


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 23:28 
Cytuj  
Czy dropy z makrowania tez sie licza? :)
Jutro wraca zona (tydzien jej nie bylo) wiec wzialem sie za sprzatanie.
Wyszlo mi cos ok 5 full workow (w tym 2 tylko z butelkami) ale w tym czasie wymacrowalem:

[BASE]
Start Time: 2005-07-24 21:11:29
Cur Time: 2005-07-25 00:21:31
Report Time: 0:03:10:02
Level: 62 -> 62
Gain EXP: 1486053
Dead Count: 0
Adena All/Hour: 154625 / 48540
Get Items: 15
Attacked Mons: 325

[Gain Items]
->Spellbook: Seed of Water: 1
->Spellbook: Seed of Wind: 1
->Recipe: Avadon Circlet (60%): 2
->Drake Leather Mail Texture: 2
->Stolen Infernium Ore: 24
->Scroll: Enchant Weapon (Grade B): 2
->Greater Antidote: 9
->Iron Ore: 16
->Coal: 12
->Animal Skin: 18
->Mold Lubricant: 11
->Charcoal: 12
->Adamantite Ring Wire: 7
->Adamantite Earring Gemstone: 19
->Animal Bone: 19

[Attacked Mons]
->Fallen Orc Shaman: 8
->Fallen Orc Shaman: 37
->Sharp Talon Tiger: 167
->Fallen Orc Captain: 113


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:59 
Cytuj  
Jakos dawno nie mialem wiekszej grupy - jakos mnie nudza duze teamy.
Ale dzis zrobilem wyjatek...oplacalo sie..Dark Crystal helm ^^

Sprzedany na miejscu, wyszlo po 3.8m na leb :>

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:12 
Cytuj  
no nie mowie ze CZEMU WY MACIE takie zajebiste dropy ! :o

ja sie mecze, chlastam i tne z mobami do znudzenia od bialego po zielen :o i nic, a wy takie cacka macie. :o

zdadzcie jak wy do jasnej anielki to robicie. :o


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 00:17 
Cytuj  
Dropik ale poprzedzony long story :)

Od tego zabijania botow dostalem "chinese farmer curse" - tzn popadlem w stadium totalnego debilizmu :)
Zaczelo sie od farmowania - jakos w ktoryms momencie polujac na moby zapomnialem ze jak sie karolowi skonczyla mana to nie bedzie mnie leczyl.
Jak to zauwazylem to zamiast usiasc pobieglem przez spawn, pulnalem sobie 6 white mobow i zaczalem walczyc lance.
Karol zlapal agro w miedzyczasie ale olalem to bo pomyslalem ze jak bije 4 moby to te 2 co wsiadly na karola zaraz przeskocza na mnie nawet jak ich nie bede klepal (tak dziala zgrubsza to C3 AI) no i przeskoczyly ale jak juz karol padl a padl szybko :)
Mialem juz z 1500 HP wiec zaczalem spamowac heal potiony - wypilem ich ze 12 zanim sobie przypomnialem ze one dziaja 10 sek i szybsze ich picie absolutnie nic nie daje i wlasciwie to juz po mnie bo mam 300 HP.
Zastanowilem sie jeszcze czy lepiej uzyc blesed SOE czy fake death i to byla ostatnia mysl jaka m przeszla przez glowe zanim padlem ;)

Chwile pozniej przechodzil obok gosc wiec poprosilem go o resa.
Powiedzial ze chetnie ale nie ma scroli.
Mialem troche wiec mu dalem 2.
Resnal mnie.
Pomyslem ze nawet malo XP sie poszlo jebac zanim skapowalem ze dalem gosciowi 2 blesed resy ktorych mam malo i ktorych praktycznie nie uzywam bo resowanie sie za 500k sie jeszcze na moim lev mija z celem a juz na dla karola to kompletne waste.

Nic to - za duzo farmowania, czas na wyprawe - wymyslilem sobie ze pojde zabic tego leadera z 12 minionami na devils isle bo juz powinienem byc wystarczajaco dobry na niego a poza tym bedzie sie czym pochwalic.
PM'nalem Scorpa zeby sie ze mna wybral do zebrania stuffu jakbym padl przy tym i cos dropnal, umowilismy sie w giran wiec dalem SOE... oczywiscie blesed SOE (kolejne 100k w plecy) bo zwykluch SOE mialem wplecaku >100 wiec po co je "marnowac" k..wa.

Na poczatku szlo ok (w koncu na devils isle moby sa dla mnie deep blue).
Konkretnie szlo ok poki sie nie zgubilem w labiryncie.
Podwodnym labiryncie.

Scorp padl bo zlapal agro a karol go nie leczyl.
A nie leczyl go bo dalem za duze follow i sie zapetlil za sciana.
Wyciagnalem go, restnalem scorpa (caly czas walczac bo moby tam maja strasznie szybki respawn time) i wtedy zdalem sobie sprawe z kilku rzeczy:
1. Mamy juz bardzo malo powietrza
2. Scorp po res wogole nie ma powietrza
3. Karolowi sie konczy mana
4. A po resie zapoda scorpowi buffy z automatu i juz wogole nie bedzie mial many.

Krzyknalem do scorpa zeby plynal za mna do schodow (gdzie zaczerpniemy powietrza - tak se pomyslalem).
No i jakies 2 minuty spedzilismy na rozmowie:
JA: chodz do schodow
Scorp: konczy mi sie powietrze
JA: chodz szybko bo konczy mi sie powietrze
Scorp: nie moge bo konczy mi sie powietrze
i tak w kolko

EDIT: po czasie sie dowiedzialem ze scorpik ma zboczenie z wow gdzie jak wyplywales na powierzchnie to mogles zaczerpnac powierza i nie wiedzial glupek ze w lineage sie oddycha przez stopy i wyplyniecie na pow. nic mu nie da... a to przeciez oczywiste :)

I widze jak ten glab plywa na samej powierzchni, tuz pod sufitem zatopionego pokoju i sie nie rusza.
Ja za to ruszam inteligentnie agrujac wszystko naokolo.

W koncu sie ruszyl i padl oczywiscie bo on 35 lev a moby 45-50 (castujace do tego a on ma jewerly no grade).

Olalem trupa i probuje sie wydostac ale mam juz 50% HP i karol zaraz zacznie leczyc mnie automatycznie.
Wiec alt+tab na walkera zeby mu to wylaczyc zanim zlapie agro.
Lineage klient crash (jak zawsze jak sie uzywa alt+tab majac zainstalowane wsparcie dla jezykow azjatykich).
Loguje sie - karol dead, ja 1300 HP, kilka mobow zagrowanych i do tego casterzy wiec ich na lance nie wezme.
Daje SOE - na sekunde przed skonczeniem castowania disturb.
400 HP - kolejne blesed soe poszlo (i kolejne 100k w plecy).

Nic kurwa mysle - zly dzien do grania.
Wzialem cala AA jaka mialem, dalem scorpowi haslo do konta i mowie zeby se poszedl zupgradowac maingauche do mithril daggera (btw: maingauche mozna kupic za 1.6mln, do tego 480k AA czyli za 2.6mln mamy any top D weapon ktora sprzedaja ludzie za 3.5mln).

Dzis sie loguje i pierwsze co robie to sprawdzam sklepy w giran (scorp zupgradowal sobie bron i odstawil mi chara do giran).
Widze jest shop z sprzedajacy AA po 1 adena = rewelacja - kupie sobie wszystko co gosc ma (ok 600k AA) bo normalnie to chodzi po 2 adena.
Od NPC kupie 2 bronie po 1.7 mln, dorzuce to AA co mam i postawie sklep z broniami top D zarabiajac na tym 2 banki (tak sobie w sekunde juz wszystko obliczylem jednoczesnie klikajac na zakup).
Jakos nie zwrocilo mojej uwagi ze gosc mial tez drugi item for sale (SoPy) i on jest jakis taki szarawy.
No i kurwa klikam ok i oczywiscie SPRZEDALEM mu cale swoje AA po 1 adena bo to byl zolty jebany buy shop i nie mam pojecia jak moglem to przeoczyc :)

Nic.
600k w plecy chuj - zadnego trainowania botow etc bo ja sie do tego nie nadaje, nie nadaje sie do tej gry i wogole - ide farmowac do catacombs :D

Polazlem tam, zdazylem wejsc i widze 2 roomy od wejscia farmujaca grupe i tam blyska sobie imie JEEF.
A JEEF to taki gosc ktory juz mi kiedys dropnal doom glowes i wogole sporo fajnego stuffu (postowalem kiedys story o tym jak sie na nim red zrobilem).
Nie zastnawiajac sie pobiegalem z trainem (dosc malym) bo mysle ze ma mnie na black list wiec mu tam pewnie alarm wyje juz.
Train poszedl na boty bez problemu, praktycznie w tym samym momencie gosc zareagowal ale ze pamietalem ze zazwyczaj on gra wlasnie JEEF'em to zapodalem mu 3x pod rzad stuna tak ze nie mogl uciekac a boty maja follow na nim wiec tez staly.
No i drop :)


Obrazek


I tak przelamalem zla passe odrabiajac wszystkie straty z wczoraj i dzis z nawiazka :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 08:13 
Cytuj  
Nom sporo tych przygód...........z main chara poleciał ten armor? a boty miał heal tylko?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 08:36 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Nom sporo tych przygód...........z main chara poleciał ten armor? a boty miał heal tylko?


Raczej nie z main bo main to BD a oni chyba w heavy chodza.
Generalnei to byl normalny team 6-8 osobowy (szczerze mowiac nie liczylem) z ktorego padli wszyscy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 08:53 
Cytuj  
Jestem laik /jeśli chodzi o boty L2/. Jeśli ma main char+boty czemu nie ma bota który robi jako obstawa? np. maga,archera?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 09:19 
Cytuj  
Botem sie nie da walczyc - tzn da sie ale w strasznie uproszczonej grafice 2D z trudnym dostepem do skili praktycznie to niemozliwe.

Zazwyczaj goscie robia tak, ze puszczaja jedna postac na ingame walkerze (normalny klient L2 + macro) a reszte na out game walkerze.
Ten in game moze normalnie reagowac i mozna nim cos zrobic ale reszta jest trudno o jakakolwiek reakcje nie zaprogramowana z gory (poza log out :) ).
Mozna by teoretycznie odpalic kilka ingame walkerow i na tym zrobic team ale wtedy bylaby do tego potrzebna masa komputerow a i tak bys nie dal rady grac na raz na 9 maszynach.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 09:27 
Cytuj  
Rozumiem-jak już będę grał i miał odpowiedni lvl zgłosze się po dalsze wskazówki na ten temat. Healer w teamie jest b.dobry..............

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 09:33 
Cytuj  
Bardzo dobry może i jest, ale musisz mieć do niego 2gie konto wykupione, jeśli chcesz, żeby grał równo z Tobą :}


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 09:34 
Cytuj  
No to zasadniczo jest utrudnienie :(
PS. Jednak jak nadejdzie ta chwila............to przemyślę.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 23:42 
Cytuj  
http://www.resetnet.pl/~karol/Shot00111.jpg
http://www.resetnet.pl/~karol/Shot00112.jpg

oba z grupy JEEF'a - ten facet mi juz chyba dal full set top B armora i jewerly - teraz czas na bron :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 00:11 
Cytuj  
Pyanko-czemu ta nazwa tego DigAngel jest na niebiesko? /sorki za mały OT+ noob pytanko/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 00:17 
Cytuj  
Jesli chodzi o imie to on ma po prostu duzo rekomendacji.
Jesli pytasz co daje posiadanie duzej liczby rekomendacji - niebieskie imie i nic wiecej :)

A jesli mowisz o tym symbolu niepelnosprawnego obok imienia to guild sign jednego z najwiekszych klanow farmerow na hinde.
Pasuje do nich :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.