mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Posty: 33
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 18:00 
 
witam -robicie z tego topiku OT wiec prosze wrocic do dyskusji zwiazanej z tematem ^^

pozdrawiam


_________________
Hindemith/offensive

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 18:15 
 
Razparuk napisał(a):
. ja mam sprzet upracowany w pocie czoła i nie mam się czego wstydzić,


Alucreid napisał(a):
ja poswiecilem 1.5 meicha zeby dorobic sie tego co obecnie mam


Alucreid napisał(a):
to wypisanie twojego sprzetu mialo sluzyc jedynie do tego jaki ty owned jestes


Sad panda.

Sorry Alu ale jesteś żałosny.
:roll:

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 18:36 
 
SH biłem po 60-70? No popatrz..jakoś mi się nie zdaje ale niech tam.......jak mnie widziałeś przed brama w Goddard szybko zawrócileś...ostatnio jakoś...LOL. Daj spokój- jetseś postacią z bota- szkoda słów.
PS. C5 ciekawe kiedy będzie....podobno po wakacjach ktos u nas na ally rzucił -jednak ciężko mi uwierzyć. Ktos jakies info może ma?


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 18:46 
 
Razparuk napisał(a):
PS. C5 ciekawe kiedy będzie....podobno po wakacjach ktos u nas na ally rzucił -jednak ciężko mi uwierzyć. Ktos jakies info może ma?


Wydaje mi się, że "Po wakacjach" to prawdopodobny termin.

IMO wypuszczanie następnej kroniki w momencie, kiedy sporo nowych/starych osób, które może ona przyciągnąć jest poza domem, jest kiepskim ruchem, a wątpię żeby uwinęli się przed lipcem..

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 19:00 
 
Razparuk napisał(a):
SH biłem po 60-70? No popatrz..jakoś mi się nie zdaje ale niech tam.......jak mnie widziałeś przed brama w Goddard szybko zawrócileś...ostatnio jakoś...LOL. Daj spokój- jetseś postacią z bota- szkoda słów.
PS. C5 ciekawe kiedy będzie....podobno po wakacjach ktos u nas na ally rzucił -jednak ciężko mi uwierzyć. Ktos jakies info może ma?

Ja cie w goddard widzialem?:O to ciekawe bo bylem tam raz, i jedyna rzecz jaka zrobilem byl tele do ketra orc outpust<LOL>
PS a tego sh co biles po 60-70 widzialem na jakims filmiku z Chaos:]
To bylo chyba na ABG, o iel dobrze pamietam

PS Przypomnialo mi sie cos smiesznego jako ty wielki kozak podbiles do sylwka (Neira) i zaczeliscie go w 9 okladac... totalny lol po 2min walnol bsoe
Masz racje, ejstes zajebisty, jak jestes w grupie na 1 osobe.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 26 kwi 2006, 19:03 przez Alucreid, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 19:02 
 
Goatus napisał(a):
Razparuk napisał(a):
. ja mam sprzet upracowany w pocie czoła i nie mam się czego wstydzić,


Alucreid napisał(a):
ja poswiecilem 1.5 meicha zeby dorobic sie tego co obecnie mam


Alucreid napisał(a):
to wypisanie twojego sprzetu mialo sluzyc jedynie do tego jaki ty owned jestes


Sad panda.

Sorry Alu ale jesteś żałosny.
:roll:


To przeczytaj wszystkie posty, moze zrozumiesz ze chlopak sie chwali ze ma owned sws'a a nie ma dla niego nawet sprzetu><


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 20:31 
 
Jezu..ale ty jestes gość. poczytaj dokładnie, Sylwek mial dostać wjeb i by pewnie spłynał ale w party wyprosiłem by go zostawili, w 8 go bili / ja go nie dotykałem / i 2 minuty stał i poczekał na bsoe?Ty w ogóle wiesz co robi party jak targetnie 1 gościa? jesteś bardzo żalosny- nawet Sk stoi 2-3 sekundy bez ultimy.poza tym nie chwale sie jakiego mam sws, lecz ty się pochwal jak lvl postac / btw w bocie i się tym bezczelnie chwalisz / oraz coś takiego dokonał poza obecnym pisaniem bzdur?
Bo chyba poradnika o swoim prophecie to jakoś na wzór postawic nie idzie..bo to poradnik błazna bo bił sie tylko z botem afk.OMG.
Mam dobry dzień dam ci rade:
Rzuć chińskich kolegów od bota, zapisz się do jakiegoś klanu z mocnym zacięciem do pvp, powalcz, idz chociaż raz na porządne Rally i pogadaj o grze. Idź, zrób to, bo opinie w stylu ubierz SwS w dle+majestic i obetnij mu 8 con...to naprawde są co najmniej nie na miejscu. Obrażasz innych graczy pisząc takie herezje zarazem udając wielkiego znawce. Zrobileś postać propheta, zajmij się tym. Robisz suba- zrób to, idź pograc realnie a nie siedzać w korytarzu albo zasuwając w trainie. Zapisz się gdzieś, gdzie coś poza konkurencja farmerską zabijają cos innego. Zobacz Antharasa, valakasa, Longhorna, itp...wtedy pogadaj ze mną o grze.
JESTEŚ ŻAŁOSNY i wszyscy na Lionna to wiedzą, masz KoS w moim ally choc wlasciwie kto robi reda na train toon?

END. Dosć flame. to temat o C5.[/b]


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 20:52 
 
Razparuk napisał(a):
Jezu..ale ty jestes gość. poczytaj dokładnie, Sylwek mial dostać wjeb i by pewnie spłynał ale w party wyprosiłem by go zostawili, w 8 go bili / ja go nie dotykałem / i 2 minuty stał i poczekał na bsoe?Ty w ogóle wiesz co robi party jak targetnie 1 gościa? jesteś bardzo żalosny- nawet Sk stoi 2-3 sekundy bez ultimy.poza tym nie chwale sie jakiego mam sws, lecz ty się pochwal jak lvl postac / btw w bocie i się tym bezczelnie chwalisz / oraz coś takiego dokonał poza obecnym pisaniem bzdur?
Bo chyba poradnika o swoim prophecie to jakoś na wzór postawic nie idzie..bo to poradnik błazna bo bił sie tylko z botem afk.OMG.
Mam dobry dzień dam ci rade:
Rzuć chińskich kolegów od bota, zapisz się do jakiegoś klanu z mocnym zacięciem do pvp, powalcz, idz chociaż raz na porządne Rally i pogadaj o grze. Idź, zrób to, bo opinie w stylu ubierz SwS w dle+majestic i obetnij mu 8 con...to naprawde są co najmniej nie na miejscu. Obrażasz innych graczy pisząc takie herezje zarazem udając wielkiego znawce. Zrobileś postać propheta, zajmij się tym. Robisz suba- zrób to, idź pograc realnie a nie siedzać w korytarzu albo zasuwając w trainie. Zapisz się gdzieś, gdzie coś poza konkurencja farmerską zabijają cos innego. Zobacz Antharasa, valakasa, Longhorna, itp...wtedy pogadaj ze mną o grze.
JESTEŚ ŻAŁOSNY i wszyscy na Lionna to wiedzą, masz KoS w moim ally choc wlasciwie kto robi reda na train toon?

END. Dosć flame. to temat o C5.[/b]

Flame sie skonczy po odpowiedzi.
Chinscy przyjaciele, czlowieku nie abdz pierd.... hipokryta jestes w ally z 2 klnami farmerow lp+beyonds do tego amsz klan jak vvv gdzie 90% osob uzywalo plvl/sami botowali, gdzie w twoim ally polowa kozysta z plvl, wiec nie pierdol mi tu glupot jakbym to tylko ja jedyny na tym swiecie z plvl kozystal.
Co do samego sylwka to on to frapson, toi 10 byla full grupa inv zergujaca go chlopak tam stoi/biega i pisze na aprty zeby go nie healowac po okolo 1:40-2min walnol bsoe,
identyczna sytuacja byla ze mna, port toi10 a tu 6 osob zaczyna wemnie walic bez powodu, jestes mocny tylko w grupie, nic wiecej.
A co do mojego pvp, moze chcesz sie wymienic pvp count?

PS Jak dlamnie koneic flame
PS2 jakbys mial jakies uwagi pisz na pma:D


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 20:59 
 
Koniec flame, ToI sprawa mnie nie dotyczy bo mnie tam nie było. Więc wyluzuj, ty i Sylwek jesteście KoS za szpiegostwo, takie padły komendy więc coż........dlatego ciężko się wam bedzie poruszac tymi postaciami. Ja nie pisze o moim ally ale o mnie. ja nie używam plvl itd..chocbym mogł.Wiec nie pisz mi tu o ludziach z Los Angeles. tyle. na pm to możesz mi pisac w grze jesli w ogóle jesteś online na tej posytaci to wymienimy poglądy. pvp acount? ile chcesz abym nabił?
500?
na jutro masz
Żalosne Paweł.
PS. Co do grupy- patrz wyżej,zapisz isę gzdieś a nie wypłakuj że propheta bija. Co mam poradzić że w moim ally jest 420 osób? I zawsze mam party?


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 21:09 
 
Idźcie sobie już na PM, ok?


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 21:11 
 
OK :) Poza tym ktoś ma jakiś dobry link do projektowanych skilli? Interesuje mnie SwS/SM/SR
PS. Zrobili piekny ekran powitalny updatera..nie uważacie? :wink:


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 21:31 
 
Razparuk napisał(a):
Mnie ruszyło twoje militarne porównanie- koledzy kurwa życie narażają aty uwagi ze oni tchórzą...co do roli SwS..znam ją bardzo dobrze, i mi to nie przeszkadza.


O.T.
Zgadzam sie, ze narazaja tam zycie ale nie dla mnie tylko w 99% dla kasy, przygody i awansu.
Pracuje od 9 lat z WCG (dawny wogit) i na 10 osob jakie z tej formacji jada z kazda zmiana znam dobrze przynajmniej 3-4.
Po powrocie rozmawialem z tymi z ktorymi dalo sie rozmawiac (bo znam tez 2 przypadki facetow ktorzy po prostu tyle tam przezyli ze przez pol roku po powrocie nie wychodzili z domu) i wiele sie nasluchalem "jak bylo" - i bynajmniej nie byly to opowiesci o bohaterstwie i szalenczym poswieceniu i odwadze wiec please (przepraszam za wyrazenie) nie pierdol jakby goscie tam bronili czestochowy bo oni sami mowia o tym zupelnie inaczej.
Chlopaki jechali tam bo CHCIELI (przynajmniej pierwsze 2 zmiany mialy autentycznych ochotnikow) a zderzenie z rzeczywistoscia jaka tam zastali bylo dla nich bardzo bolesne.
Lubie armie ale to nie znaczy ze mam byc wobec niej bezkrytyczny i za kazdym razem jak o niej mowie to tylko na kolanach, z bialym orlem nad glowa i duma w glosie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 22:46 
 
Raz sorrki człowieniu ale TY masz powazne problemy z głową (btw komplaksy da się leczyć).

Sęk w tym, że Ty nie masz żadnego skilla żeby zdjąć dwarfowi jego CP o HP to ja nawet nie wspominam. Co chcesz zrobić mu? Uciekać aż padnie ze starości i powiedzieć że PvP wygrałeś? SWS z łukiem < Dwarf z łukiem (podobny Dex, ale znów ilość CP i HP nie pozwoli ci wygrać), w kontaktowej walce to gdy laduje pierwszy stun już możesz zaczynac się modlić - pozostaje kolejny (i past 76 następny).
W mass pvp jest jeszcze ciekawiej bo do dwarfów prawie nikt wagi nie przywiązuje. Taki sposobem ostatnio położyłem SWS'a i 2 nukerów. 5min akcji i 3x PK na koncie (goście lali akurat naszych red'ów ;P).

Nie unoś się dumą - myślisz, że tylko Ty grasz w tą grę? NArazie to ja widzę głos jednej osoby przeciwko 3 innym - wynik wygląda klarownie IMO.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 23:01 
 
Dajcie sobie na luz wreszcie.

Takie rozmowy nad wyższością świąt Bożego Narodzenia nad świetami Wielkiej Nocy nic nie dają.

To jest wątek o C5, a nie o tym czy SwS > Dwarf czy Dwarf > SwS. Sam głupio dałem się w ten wątek wplątać.

Póki co ten temat zmierza ciernistą drogą bez powrotu do działu Flames.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 23:48 
 
mam tu takie fajne obrazki wsam raz na ta okazje ...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a teraz dzieci na arenke i tam sie ownujcie .... oO bo juz tego czytac nie idzie a watek ma sie nijak do tematu ...


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 00:10 
 
A tam przesadzacie - przynajmniej coś się dzieje. Kroniki wychodza raz na pół roku więc trzeba o czymś gadać ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 00:12 
 
Sylvian napisał(a):
W mass pvp jest jeszcze ciekawiej bo do dwarfów prawie nikt wagi nie przywiązuje. Taki sposobem ostatnio położyłem SWS'a i 2 nukerów. 5min akcji i 3x PK na koncie (goście lali akurat naszych red'ów ;P).


Zeby Ci poprawic humor to powiem ze do dorfow na subklasie HE tez nie przywiazuja wagi - po ostatniej walce jeden gosc przeczytal loga z dmg i PMowal mnie z pytaniami jak mocno mam OE soul bow'a ze go za tyle BH trafiam - nie wyprowadzalem go z bledu.


P.S.
a ten watek zamykam na 48 godzin - chyba ze ktos chce wplacic kaucje? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.