mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 09:26 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Kupie 10 kont, z kazdego z nich bede codziennie slac petycje ze botujesz, poprosze kumpli aby tez na ciebie slali i za tydzien dostaniesz bana. A jak bedziesz chcial sie dowiedziec dlaczego to cie oleja tak jak mnie.


IMHO jakby tak bylo to masa osob by juz nie grala.
Kiedys bylo bardzo popularne raportowanie botow "calym alliance".
Problem polegal na tym ze z czasem ludzie zaczeli to wykorzystywac do raportowania ludzi z wrogiego alliance - czesto zupelnie bezpodstawnie.

Dwa razy rozmawial ze mna GM jakis miesiac temu bo pomoc kupilem swoj drac bow na ebay (on wtedy z SA kosztowal 1mld adena na hinde... zreszta do tej porty niewiele osob go ma).
Ta plotke pierwszy raz uslyszalem podczas war z redemption i jestem na 99% pewny ze oni musieli naprodukowac tyle petycji ze jakis GM ruszyl dupe i musialem mu sie spowiadac ktorym charem craftowalem, skad wzialem krysztal etc.


P.S. Pisze na 99% pewny bo mogli mnie tez sprawdzac w zwiazku z trzepaniem farmerow (nie wiedzialem tego ale jak craftowalem bow to zrobilem go u goscia xdemon&angelx ktory u nas jest uwazany za czolowego craftera/vendora farmerow a jego gildia to w 90% boty).
Mogli w jego logach zobaczyc ze craft kosztowal mnie 5 baniek a pozniej w normalnym transferze dalem mu jeszcze 10 za nic (tak sie z gosciem umowilem - on chcial 10mln za craft, ja zaproponowalem 5mln za probe + 10mln jesli sie uda).
Ale ten GM ktory ze mna pierwszy gadal nie sprawial wrazenie jakby wiedzial co znaczy "check logs" - raczej ze spisal co powiedzialem i przekazal sprawe dalej. 2 dni pozniej odezwal sie inny gosc ktory powiedzial ze sprawa jest zamknieta i nie beda potrzebne screen shoty (chwala bogu zrobilem sobie screena z craftu na pamiatke) ale nie odpisal na mojego pytania skad im sie to wzielo.

Anyway gdyby GM patrzyli tylko po ilosci petycji kogo wywalic to z tej gry by sie zrobil konkurs pieknosci a nie PvP.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 09:28 
Cytuj  
Nie używam żadnego softu, oram w cata/ToI i jakoś żyje, soft jest dla farmerów albo leni co chcą miec all TOP postacie na 78 i w tym czasie siedzieć nad jeziorem.
PS> Można żyć bez L2Walkera i ineego gówna w tej grze.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 11:03 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Nie używam żadnego softu, oram w cata/ToI i jakoś żyje, soft jest dla farmerów albo leni co chcą miec all TOP postacie na 78 i w tym czasie siedzieć nad jeziorem.
PS> Można żyć bez L2Walkera i ineego gówna w tej grze.

/agree


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 17:07 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Razparuk napisał(a):
Nie używam żadnego softu, oram w cata/ToI i jakoś żyje, soft jest dla farmerów albo leni co chcą miec all TOP postacie na 78 i w tym czasie siedzieć nad jeziorem.
PS> Można żyć bez L2Walkera i ineego gówna w tej grze.

/agree


Mozna zyc o chlebie i wodzie na bezludnej wyspie, ale nikt nie powiedzial ze jesli idziesz cale zycie pod gorke to bedziesz lepszy.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 19:25 
Cytuj  
Nie żyje o chlebie i wodzie, na main co chciałem mam, na subie mam perturbacje ale jak smakuje coś dane/oszukane?
Anyway przykro mi że masz bana...ale cóz, kto bez winy niech rzuci kamień.....


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 23:25 
Cytuj  
Prosze was nie piszcie o screenach ;) Czy wy naprawde uwazacie ze ktokolwiek powazny patrzy na screeny gdy byle glupek moze sobie postawic serwer i walnac identycznego jakby byl na officialu ?;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 50
Dołączył(a): 18.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 21:24 
Cytuj  
Cytuj:
Account xxxxxxxxx,

The above listed account was recently suspended due to a violation of Lineage II's User Agreement and or Rules of Conduct (ROC). The reason for the account suspension is Use/Advertise Cheater Program. Please go to PlayNC Support for further information.

http://www.plaync.com/help/eula_lineage2.html

If the link above does not work please go to www.PlayNC.com , click on Help, then click on "Ask a Question."


Świerzutkie, sprzed 40 minut.
Mam nadzieje że menda która na mnie nadała jest zadowolona. Wygrałaś spór, brawo honorowej walki.



dodane:
szybka odpowiedz, historia ta sama co Ai:
Cytuj:
This mail is to notify you that your account xxxxxxxxx was found violating the User Agreement and/or Rules of Conduct by engaging in the use of an unauthorized third party program in conjunction with the Lineage II service. The usage of a 3rd party program was confirmed by multiple members of our support staff.

As a result of this violation of the User Agreement and/or Rules of Conduct, this and all related accounts have been permanently closed. The account(s) will no longer be accessible and can never be reactivated.

Our decision is made in the best interest of the Lineage II service and for the player base. The decision to terminate the account(s) is final and not up for review.



Jak widać Ai, nawet nie rozmawiałeś z żywym gmem tylko z automatem, cały tekst napisany w 1 minute, bo tyle czekałęm na odpowiedz:
Cytuj:
Greetings,

We have thoroughly reviewed your response in regards to the termination of your account. After careful consideration of the all information available to us, including that which was from you, from our support staff, and from the logs of the Lineage II service, we must inform you of our final decision in this matter is to permanently close this account.

Because of this termination, you are no longer permitted to access the Lineage II service on any account as per the User Agreement. This decision has been made to keep secure the integrity of the Lineage II service as well as with the best interests of the player base in mind.

At this time we must also respectfully inform you that any further questions regarding the account termination may not be responded to, as we feel that this matter has been attended to and addressed appropriately to fully inform you of the situation.

Thank you for your time.


_________________
ELD

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 23:13 
Cytuj  
Hmm
Widze, ze cala nasza ekipa sie sypie..

No, to czekam kiedy na mnie przyjdzie pora...

Ciekawe komu tak zaszlismy za skore...


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 23:33 
Cytuj  
Tak ,Eld stawial sobie shopy z walkera takze na moim koncie :wtf: ja bede nastepny .. powstrzymac sie nie moge gdybym dorwal skurwiela....

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 23:44 
Cytuj  
Cytuj:
Because of this termination, you are no longer permitted to access the Lineage II service on any account as per the User Agreement.


Hmm Ban na ip? Mi to tak wyglada, ale przeciez oni "nie moga" banowac playerow w taki sposob.
Znam przyklad z FFXI jak playerzy zachodzili gm'om za skore, ci im walili ban ip+report credit card stolen, ale w l2 nigdy o czyms takim nie slyszalem.
Ai czy ty przypadkiem nie zaszles jakiemus gm'owi za skore?


_________________
Obrazek

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 04:32 
Cytuj  
OMG ELD jestem w szoku...
szczerze mowiac balem sie ze bana dostanie haveren... , na poczatku wiazalem wszystko z Sarenka (naszym PP)... teraz juz sam nie wiem o co chodzi...

Za skore moglem zajsc tylko stawiajac im negatywy i piszac petycje na boty, ale to ze ja zaszedlem za skore nie znaczy ze mialo to sie odbic na Eldzie, tymbardziej ze najbardziej sie kumplowalem z Havem i Kendo i w moich logach ich imiona powinny pojawiac sie codziennie a nie Elda :(

A to ze nie rozmawialem z GMem to wiedzialem. Jak zwykle, to samo bylo przy petycjach. Dopiero gdy Karol napisal ze GM sie do niego odezwal w sprawie dragonica to dopiero zobaczylem ze tacy wogule istnieja.

Baltus swego czasu stawialem sklep dla ok. 15 osob z naszego klanu, jakos nie wierze aby wszyscy mieli przez to poleciec... ale w pisanie przez kogos raportow na nas tez nie chce mi sie wierzyc...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 06:50 
Cytuj  
no skoro dostaly 2 osoby bana z 1 servera..hm wnioskuje ze faktycznie komus zalezliscie za skore..moze boty sa znajomymi gm'a (w starym klanie u nas byl gosc ktory mial postac i byl Gm'em)..
Pewno posprawdzali logi i sprawdzaja wymienione postacie w nich pod katem botowania albo cus....
No chyba ze nagle NC wzielo sie za czyszczenie servera :>

Dziwna sprawa ><

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 07:00 
Cytuj  
Teraz to sie boje aktywowac konto aby pograc na PTS, chyba aktywuje konto buferki bo tam to prawie nic nie bylo stawiane, ciagle bufowalem i stawialem sklep na kliencie.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/


Posty: 10
Dołączył(a): 27.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 08:07 
Cytuj  
Ja obstawiam ze zalezlismy ally ktore regularnie robilo z nas nalesniki jak im boty bilismy bo wierzyc mi sie ni chce zeby osoby z serwera ktore botom zalazly za skore (Ai) albo eld ciezko mi stwierdzic za co, moze zbyt dlugo siedzial na marchewie a nie na eldzie dostal bana. W kazdym razie teraz to sie wkurzylem maksymalnie. Ide sobie zaraz na teonka w botrerskie spoty napisze im "troche" petycji dostane bana i gram w WoWa jak tak zafajdani NC-ki chca zeby na ich serwerach gralo 90% botow i 10% zywych ludzi to bardzo prosze. Abonament mi sie konczy 11 sierpnia wiec jak dostne bana to mi to bedzie latac. Jedno za co sie bede pienic straszliwie to ze strace 4 miechy grania

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 10:16 
Cytuj  
Ai i ELD zbanowani, ja jutro zamawiam neo i widze ze nie bedze z kim grac :/, wszyscy sa banowani, totalne skurwysynstwo.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 50
Dołączył(a): 18.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 10:21 
Cytuj  
Poziomka, nie tyle z 1 servera, co z 1 klanu.

Ja nie zalazlem za skóre zadnemu gm'owi. Nie pisałem petycji, nie wystawiałem ocen, mało grałem więc i botów nie biłem. Jedyne moje przewinienie to że stawiałem sklep na freewalkerze, nie uzywalem zadnych funkcji ktore robią coś za mnie itp. Dla mnie jedynym powodem jest to ze ktos na mnie podkablował.
Musze zaczać ich spamowac, na forach itp. bo wypadałoby żebym porozmawiał z żyjącym gm a nie z kompem.

Alucreid:
Gdy sie loguje na stronie ncsoftu na swoje konto pisze ze konto jest zablockowane i nie jest "playable", to nie po ip. Chociaz wciaz moge grać na PTS.


_________________
ELD


Posty: 10
Dołączył(a): 27.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 12:00 
Cytuj  
Masz czasowy ban eld, zreszta to cale banowanie mi smierdzi sposkiem na kilometr, bo o ile bany na caly serwer moga sie zdarzyc to po grzyba banowac ludzi zwiazanych z jednym klanem ?? Niewygodni zagrozenie mozliwe ale to mozna rozwiazaz przez war a nie spisek jakis. Jak dla mnie opinia o NC spadla z 5 na 1 bo uzywajac niecenzuralnego slowa w chuja sobie leca, zreszta ich wybor jak tak sie bawia to niech NC sobie popatrzy na rankingi i opinie ludzi co mysla o ich "pomocnym" supporcie. Caly raz pisalem petycje bo mi amsa znikla po 24h wszystko sie wyjasnilo i mieli u mnie duzy plus ale teraz to niech dowody sensowne pokaza a nie ban bo ktos powiedzial ze boter na potege. Ja nie widzialem na oczy jak walker wyglada ale korci mnie zeby zobaczyc za co moga ludzie bana zalapac bo za siedzenie na rynku ze sklepem watpie(ELD) co do Qi to moge powiedziec tyle ze zaszedl za skore boterom. tylko jedno mnie zastanawia czy uprzykrzanie zycia botom jest przewinieniem czy botowanie w celu zdobycia expa. Jak dla mnie z tego co widze to lepiej grac na privach niz widziec jak w szamty ludzi robi global. Placisz wymagasz a dowody jakies by przyslali chociaz. Jakis GM sie do was odezwal slowem ze boterzy jestescie i macie bana????? Zaloze sie ze gm wam dal bana i olal was. A ze qi wystawial mierne oeceny suportowi bo boty biegaja to ja sie ni dziwie wcale

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 12:04 
Cytuj  
Jarecki napisał(a):
Ja nie zalazlem za skóre zadnemu gm'owi. Nie pisałem petycji, nie wystawiałem ocen, mało grałem więc i botów nie biłem. Jedyne moje przewinienie to że stawiałem sklep na freewalkerze, nie uzywalem zadnych funkcji ktore robią coś za mnie itp. Dla mnie jedynym powodem jest to ze ktos na mnie podkablował.


Nie kumam 1 rzeczy jakim cudem moga wyczaic ze uzywales freewalkera do stawiania sklepu? Jesli robiles jak piszesz ze 0 funkcji.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 12:25 
Cytuj  
Piszpan dlatego pada takze podejrzenie o raport/donos kogos zyczliwego - a podejrzani sa ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 12:45 
Cytuj  
No ok donos ale musza iec przeciez jakies "proofs" ze uzywa walkera nie?
Czy po prostu ban+email i nie ma kolesia?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.