mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 15:09 
Cytuj  
Jako ze ostatnimi czasy widze WC lub Ol'dow z daggerami sam postanowilem sobie kupic/craftnac.

ale mam pewne watpliwosci..
Teraz na full buffach uzywajac AOBy mam 555 patk speed i critical chyba kolo 89 - sredni dmg z bss to okolo 150-190 czasem wiecej..podczas walki z mobem w dvc wlazi mi max 1-2 criticale.

Testowalem kris +3 focus od Itachiego i oto efekty.
635 patk speed, critical cos ponad 230, sredni dmg 120-150 z bss.
Podczas bicia moba wlazi srednio 5-9 criticali. (sredni crit za 400)

Jeszce nie testowalem demon sworda (dzis mam taki zamiar) ale efekty beda zblizone do krisa tyle ze nie beda tak czesto wlazily critcale (bo nie bedzie focusa)a dmg wzrosnie do okolo 150-190 jak w przypadku AOBy.

Narazie w party gram jako dd ze wzgledu na dosc maly lvl ..

No i pytanie..ktory dagger craftowac/kupic..

Aha co zrobic z accuracy...da sie to jakos podniesc ?? moze poprzez tatuaz ?- bo z daggerem cos mistow jest sporo :>


ktos sie orientuje co bedzie zamiast MM w demon swordzie w c3 ??

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 20:13 
Cytuj  
Zamiast MM bexzie crcital damage.Accuracy mozesz podniesc tatuazem na dex.Uwazam ze Kris bylby lepszy dla cibie ale rowniez drozszy:(.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 20:24 
Cytuj  
No co to tatuazu to jest problem..bo sa tatuza +dex -con i +dex -str.

jesli zdejme aobe sa HP i dam dex -str to cienko bede z hp, bardzo cienko
jesli zaloze +dex -str wtedy z patk bedzie slabiej :)

cholera jasna :>
ciezki wybor

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:38 
Cytuj  
nie wiem nie znam sie na "zielonych" az tak dobrze zebym mogl cos dorzdzic jesli chodzi o tatoo. Rzeczywiscie niezly dylemat - nie wiem czy jes sens cos w tych statsach zmieniac.

.....mała ciekawostka z zycia orków:
kilka dni temu udało mi sie zastunować Randisa (lvl75 WC) moich hiper uber non-grade shortbowem (a mam stunshot na lvl 3) :o


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:15 
Cytuj  
To i ja dodam moja opinie na temat WC i OL

Ogólne zastosowanie :P
- WC i OL są najlepszymi bufferami w pvp w pve prophet wypada troszke lepiej (lepsze buff-y a raczej więcej) ale nic za darmo prophet jak rozda buffy to wlecze się za party i siedzi jak tylko może by mane zebrać - inna działalność jest tylko okazyjna. Jak faktycznie w C3 wejdzie party 12 osobowe to prophet z maną może nie wydolić :( A WC i OL - ich to rybka ile osób jest w party i buffy dają szybciej (przy 12 osobach dopiero będzie różnica). No i nie muszą siedzieć na dupie tylko moby łatać i jeszcze heala zapodać jak mobek ma mass atack (stun Karika). Ogólnie wybór ciężki (kwestia jakich masz dd) i jak będzie 12os party to pewno wc i prophet bedą razem ganiać :P
minusem OL-a jest clan (a praktycznie ally) buff only :( - co oznacza że nie może sobie siedzieć w małym klaniku/ally bo tam miło bo może ciężko mu się grać (trudno o party - ale może się myle - jak to jest teraz Vanquish a jak bywało jak byłeś bez klanu??) ale dostanie restor CP więc kolejny + dla niego w pvp [OL miał być/jest profesją chyba do sige/clan war itp gdzie gania się w clan party]
no chyba nie musze mówić o hp buffera WC i OL biją na głowe propheta a to jest ważne w pvp gdzie instytucja tanka nie istnieje

WC i OL to najciekawsze postacie w L2 - jak grywalne nie wiem

broń: każdy walczący jest mile widziany ale WC i OL to 2 liga DD (im wyższy level tym większa róznica) ale widziałem zarąbisty patent WC miał 2h staff (czytaj niezły atak i stun) z SA Bless Of Body - rzucał menatl shield-a na tank dopóki nie zaskoczył [tylko ile osób to doceni :(] no i na pvp sie zda :)

TATOO - tu nie będę się wypowiadał bo sam nie wiem co na siebie dać (z wyjątkiem -4int +4wit) [ale ja chwilow mam problem z głowy bo nie mam kasy :P]


_________________
Kurga

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:44 
Cytuj  
Kurga napisał(a):
ale widziałem zarąbisty patent WC miał 2h staff (czytaj niezły atak i stun) z SA Bless Of Body - rzucał menatl shield-a na tank dopóki nie zaskoczył [tylko ile osób to doceni :(] no i na pvp sie zda :)


A tak z ciekawosci - to SA ma ktory lev tego czaru? (ile mniej wiecej HP dodaje).
I czy majac takie SA na crystal staff i np. na ghouls staff jest roznica w levelu czaru jak sie zaktywuje?

I ile raz mniej wiecej trzeba to rzucic (jaka jest % szansa)?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 23:45 
Cytuj  
Szanse juz znam.
Level spela przy tym SA na SoES tez (lev 5) ale nie wiem czy identyczny jest przy slabszym staffie (top C).
Jesli ktos by mial info zapodajcie please.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 22:01 
Cytuj  
OL lvl 75 stats w:

Zubei Heavy +3
http://img28.echo.cx/my.php?image=jaredizubei4ox.png
oraz
Doom Heavy +3
http://img28.echo.cx/my.php?image=jaredidoom9wc.png

Źródło: http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=112576

...hey Vanquish proponuje przygotować zestaw pytań i podesłać na pm na orphusie panu który założył ten wątek, bo my jak widzisz niewiele możemy Ci pomóc w sprawie OL`ów.

...co do screenów n/c :P


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 23:01 
Cytuj  
Jedna rzecz.

Nie ma 12 osobowych party w C3.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 13:11 
Cytuj  
W sumie post nie aktualny bo z dwojga zlego wybralem +8 dark screamera :)
161/115 :) za 29m.

Ogolnie jestem zadowolony, czekam z niecierpliwoscia na c3 zeby zobaczyc swiecacy sztylecik :>>

ps

Ale wciaz chce kupic krisa- ze wzgledu na wyglad :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 22:50 
Cytuj  
Zrobilem karolowiGhouls staff z body of blessing.
Lev buffa 4 (czyli effect 6).
Znaczy ze lev staffa ma wplyw na lev buffa (crystal staff bedzie mialo prawdopodobnie lev 3).


Bonus HP:
Jasiek (57 BH) z 5522 na 6747 HP (1225 up)
Karol (45 SE) up ok 350 HP.

Czyli buff jest % i daje ok 22-25% HP na plus.

Buff aktywuje sie bardzo latwo (mi zaskakuje praktycznie non stop podczas normalnej gry).

Polecam kazdej postaci zrobienie sobie takiego buffujacego staffa - oczywiscie kazdej ktora ma jakies "dobre" czary typu buffy albo heale :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 07:47 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Zrobilem karolowiGhouls staff z body of blessing.
Lev buffa 4 (czyli effect 6).
Znaczy ze lev staffa ma wplyw na lev buffa (crystal staff bedzie mialo prawdopodobnie lev 3).

Bonus HP:
Jasiek (57 BH) z 5522 na 6747 HP (1225 up)
Karol (45 SE) up ok 350 HP.

Czyli buff jest % i daje ok 22-25% HP na plus.

Buff aktywuje sie bardzo latwo (mi zaskakuje praktycznie non stop podczas normalnej gry).

Polecam kazdej postaci zrobienie sobie takiego buffujacego staffa - oczywiscie kazdej ktora ma jakies "dobre" czary typu buffy albo heale :)

To bardzo dobry news. Dzieki.
PS. Tym bardzej ze dzis kupilem 11 GHoul Heads...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 10:09 
Cytuj  
czy ja dobrze kumam ten stafik dodaje do moich buffow 2 poziomy?
nawet moj glupi a.speed spirit barrier heal cure poison cure bleed aura attack aura defense i m.speed by na tym sporo zyskaly...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 10:17 
Cytuj  
Nie.
To jest buff "Max HP".
Ale jesli masz kase i zrobisz sobie takiego staffa (na crystal staff powinien Cie wyniesc ok 4-5mln) to wtedy mozesz raz na 20 min, jak sie bufujesz, wziac w lape drąga ;) i przy okazji innych buffow odpali Ci sie 20 min buff +20% Max HP.
Potem mozesz juz nie uzywac tego staffa - liczy sie zeby byl w lapie w momencie buffowania/healowania etc.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 16:52 
Cytuj  
spoko kumam styka ze mam go w lapie i odpale jakis wlasny buff a moge miec +20% hp na 20 min.. fajne
kiedys se moze scraftuje taki stuff:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.