mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 07:33 
 
*******************************************************
ATTACHED:

CLANS, ALIANCES AND CASTLE CONTROL
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=82892&st=0

CASTLE CONTROL MAP by NCsoft
http://www.lineage2.com/community/castlecontrol.html

*******************************************************

Dzis nad ranem BD II z pomocą RK, ThoRa zdobyło Oren. Wspiercie przyszło też z alliancu Avange i Down - kto nie byl na sieg`u niech zaluje bo bylo super od samego poczatku - massive pvp przed Oren Town....nie do opisania.

Oren padło w 42 minuty.
Blue Dragons ma teraz 2 zamki i tylko 50 aktywnych graczy....
....ogromny szacunek dla Crowna !

Jak ktoś moze wrzucic gdzies fotki na serw to chetnie udostepnie - jest na co popatrzyc. :wink:


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 8 kwi 2005, 01:27 przez Itachii, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 09:46 
 
"Dzis na ranem"
Szkoda ze siege jest o takich morderczych porach..
Ale niezle sam bym z checia polukal na fotki.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 16:25 
 
nie no co do pory o której są sieg`e to brak słów $#%^# mać...
Wracając do tematu...Boogiepop robił screeny jako neutralny obserwator.
...i zrobił takie fajne ujęcia że wyręczył mnie tym samym z chęci podzielenia sie wrażeniami zaklętymi w jpg`ach.
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=107948

Rez. 1600x1200 omg co za screeny, co ten człowiek ma za komputer !!!!!!!!!!!!!!!! :D


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 7 kwi 2005, 01:12 przez Itachii, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 19:53 
 
lol niezle screeny :)
nawet Itachii widac i Vanquisha :)
ale cos stali :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 21:08 
 
...hmm castle siege na bartzie maja swoja specyfike która objawia sie ogromnym lagiem. Kto był ten wie. Ja nie dosc ze mam lag to jeszcze jak jak widze attackers + defenders i jeszcze SS zacznają panowie odpalac to moj biedny geforce2 sie smaży.

Sa naprawde duże trudności z zaznaczeniek kogokolwiek....a jak golem rozbija mur lub brame to dochodzi do tego jeszcze mini-trzesienie ziemi brrr

...czasem lepiej wpisac /target XXXX niz meczyc sie z klikaniem w zlagowanych wojowników.

w miare czasu lag sie zmniejsza ale i tak jest ciężko.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 23:56 
 
Moze cos powinienes sobie zrobic z konfiguracja?
Faktem jest ze ja mam troche lepsza karte grafiki ale podczas siege praktycznie wogole nie mam lagow mimo 300 osob na ekranie (troche laguje jak sie dopiero co dojdzie na miejsce ale pozniej juz plynnie chodzi).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 04:40 
 
Karol66 napisal:
Cytuj:
Moze cos powinienes sobie zrobic z konfiguracja?


Zaciekawilo mnie to co napisales..Moze rozwinalbys temat..co zrobic z konfiguracja.
Mam Athlona XP 2200+
512 ramu
GF4 4200Ti 128 i przy siegu jest porazka..tak szarpie ze sie nie da grac.
Jak dochodzi golem to juz wogole ...zonk

aha dodam ze wszytskie detale mialem na low....przy siegu

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 04:57 
 
właśnie skończył sie siege na Aden i Giran.
Czegos takiego to jeszcze nie widzialem - warto było robic te 70 lvli zeby pograc dzis w nocy te 2 godziny. O dziwo podczas ataku zamku, lagów prawie nie miałem o.0

Atak na Aden byl nie do opisania - walki w kilku miejscach, przegrupowania, akcje oskrzydlające, 3 golemy tukące jedną ścianę, grupki polujące na siebie na wzajem, samobujcze ataki broniących zamku na nasze campy (ostatni "kamikaze attack" im sie udał ale bylo juz za pozno.) .... poprostu niesamowity siege.
Aden padło. Zgodnie z planem zamek przejelo RK (zdaje sie ze sub-clan Mong`a)
Giran w tym czasie przeszedł na rzecz Thora i to dosc szybko, bo Thor jeszcze zdazyl przybiec obejrzec koncówke ataku na Aden.

...zgineło mi sie tylko 3 razy :P , zabilem troche ponad 20 osob....chyba personal rekord :D

Wreszcie wiem jak efektywnie walczyc na siegu i nie ginac moim wrazliwym ale smiercionośnym daggerem
....poprostu non-stop biegac (siadac tylko :o na buffy lub rest w safe spocie jakims)...a wiec biegac co uniemozliwia łatwe namierzenie celu, trzymac sie na obwodzie (za mało HP zeby pchac sie między tanki i dorfy i jak juz sie widzi akcje nabiegac prostopadle na cel, ładować blowy i odbiegać i szukać szukać nowego celu - zadnego stania w miejscu !!.
Jak skonczy sie nam mana - biegniemy do campów robic rest/recharge.
...inna sprawa że głupi Itachii dopiero teraz odkrył jakie znaczenie na siegu maja GHP o.0

Bardzo zaluje ze nie Frap`owałem całej akcji (hmm na moim sprzecie i tak nie wiem czy byłby sens) ale mial miejsce ciekawy incydent, który może kogos zainteresuje. :wink:

Tak więc moj oddzial zaatakowal spora grupka Inquisition i Ginnungi w
jakimś "wąskim gardle". Czesc osob sie wycofala, czesc zginela.
Suma sumarum zostalem ja, Henrik i November (były juz.. hehe "król" Aden - leader Inquisition)
Henrik kilka razy mnie nie trafil (Lexxi dzieki za agility :P) i biegajac zostawiłem go w tyle.
November zaś ze swoim łukiem puścił się za mną w pogoń dookoła zamku....a Aden jest raczej duze o.0
...nawet nie wiedziałem ze aż tak DUŻE.....
Utrzymywalem dystans dzieki "ww"+"song of wind" (SwS w mojej grupie to byl dobry pomysl hehe), a ten skubaniec ostrzeliwywal mi dupe co jakis czas. Padłbym juz na poczatku gdyby nie UE.
Spijajac litry GHP okrazyłem z nim zamek i dobieglem do do naszego campusu....biegnac już wcześniej uprzedziłem chlopakow ze nadbiegam z Novemberem "na ogonie", wiec przywitali go nalezycie:D ...zdaje sie ze GavvD sie nim najbardziej "zajął". :D
.....zostało mi jakies 800hp po tym incydencie. Hmmm było blisko.
Ze strony kolegów posypały sie "lol`e" z tej naszej "solówki" Itachii vs. November. Po szybkim rebuffie usiadłem (MP,HP +++). Wszyscy czekali az golemy wybiją dziure w murze Aden, weszlismy do srodka i .......
sie kurde zgubilismy rofl...
Na szczescie wybieglo nagle z jakiejs bramy jakies milion ludzi nastawionych raczej mało przyjaźnie, wiec sie szybko wycofalismy ale kazdy juz wiedzial gdzie trzeba isc w drugim podejściu :P Wielu padło ale oni już też wiedzieli.

Musze dodac ze November w drugim podejściu dopial swego (zawzieta bestia) i przed sala tronową gdy szturmowalismy drzwi obrońcy oflankowali nas.
Biedny Itachii dostal roota :wtf: , a November mnie ostrzelal z luku..sie zaparł na mnie no.... :har:
....w tym czasie któryś z ich oddzałów zniszczył nasze flagi (campy)...damnit!.
Nasi wbiegli w tym czasie na sale tronową (drzwi puściły), a Ci huligani od campów wbiegli do zamku i zaczeli wbiegać do sali tronowej na tyły naszych.
.....ja lezałem sobie przed sala tronowa (R.I.P) i czekalem na rez`a ale jak zaczelo po mnie deptac stado obroncow zamku to nie mialem sumienia wolac Babylis`s zeby mnie rezowal w tym miejscu bo by go wtpwn`eli tam momentalnie.
Chlopaki z RK zapuszczali juz czar na przejecie zamku, kto żyw odpierał ataki na sali tronowej, do której po moim martwym ciele wlewli sie obrońcy.
Ja popatrzyłem sobie chwile co sie kroji i kliknalem "go to the nearest town" co w tym przypadku oznaczało HV ....w zasadzie Oren jest blizej ale niech im bedzie....:(
... Myślałem ze sie może jeszcze na coś przydam :wink: i wróce bo martwy Itachii tylko zagracał zamkową podłogę.
Campów juz nie było i juz miałem zrespownować sie w HV gdy cały L][ mi sie scrashowal i musialem robic restart. Po wejsciu na Ventrillo dowiedziałem sie ze wszyscy tak mieli (crash) bo oto niemal cały Bartz server JEST JUZ w HV :wtf:
Zamek został przejety i wszystkich poza klanem RK przeniosło do HV. Od tego momentu lagi mialem >30 sekundowe......na jednym takim lagu nawet ktos mnie nabuffowal (do teraz nie wiem kto to był :D ) ...no i tradycyjnie dostalem zerka..... :har: i juz mi nie było do śmiechu a raczej chciałoby sie rzec ----> " :wtf: " .... AW z zerkiem jest jak bańka mydlana.
Wybiegłem z HV na giga lagach, zrobilem restart gdzies na polu i pobieglem do Giran bo sie mialo gdzieś w okolicach open PvP kroić....niestety Evo/Vind zrezygnowali i sie wylogowali...szkoda....
po drodze ktos z klanu dal mi 3 GHP ale juz nie mialem szansy ich wykorzystac. :har:

wooot a siege !!


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 13:14 przez Itachii, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 07:01 
 
Itachi !! Ty powinnes ksiażki pisac!!! Super relacja!!! :D


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 08:41 
 
Poziomka napisał(a):
Karol66 napisal:
Cytuj:
Moze cos powinienes sobie zrobic z konfiguracja?


Zaciekawilo mnie to co napisales..Moze rozwinalbys temat..co zrobic z konfiguracja.
Mam Athlona XP 2200+
512 ramu
GF4 4200Ti 128 i przy siegu jest porazka..tak szarpie ze sie nie da grac.
Jak dochodzi golem to juz wogole ...zonk

aha dodam ze wszytskie detale mialem na low....przy siegu


Ja mam AMD 2400+ (ale na ostatnim siege gralem na 1800), 1 GB, Radeon9800.
Detale mam ustawione zawsze na low bo przy high mi crashuje (mam cos nie halo z karta i tak jest ZAWSZE - praktycznie nie wlaczam high details).
Wylaczone shadows i ground details.
Wylaczone PC names.
Zasieg pokazywania PC max (5) a NPC (2).
Nie uzywam opcji "lower details" bo raz ze za maly zasieg widzenia PC a dwa ze... odnosze wrazenie ze mi wtedy wolniej chodzi.
Gram w oknie z ultra zoom fixem.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:44 
 
Fajna relacja... Taka trochę "na żywo"... :D

Już widzę te rozbiegane oczy, spazmatycznych oddech, i wypieki na twarzy Itachiego, jak to pisze.:wink:

Szkoda, że mnie tam nie było. :]


Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 10:45 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:44 
 
Hehe kupe wrażeń jak na jeden wieczór co? ^^

BTW Itachii nie pomyliłeś czegoś? Babylis to kolo z mojego ally (SE mówiąc konkretniej) :wtf:


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:47 
 
Itachii opis swietny ale szkoda ze tak malo :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:48 
 
lol mialem juz cie cytowac za ten "kuper wrazen" ;) ale jak kliknolem cytuj to juz mi sie zmienilo na tak jak powinno byc :(

A tak wracajac do tematu to faktycznie bardzo udany Siege to musial byc :)
Heh ja bede musial kiedy poobserwowac jak dokladnie ktore profesje jak sie zachowuja zeby nie padac co 1 min.
Dzieki tez za spostrzezenia - przydadza sie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:52 
 
off top maly :D ale nie moge sie powstrzymac :D
Strzala twoja postac tak w grze wyglada? :D
I napisz nick swoj w grze :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 11:07 
 
Piszpan napisał(a):
off top maly :D ale nie moge sie powstrzymac :D
Strzala twoja postac tak w grze wyglada? :D
I napisz nick swoj w grze :D


heh nie dokladnie tak ale podobnie :) Akki wyglada :)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 11:49 
 
Sylvian napisał(a):
Hehe kupe wrażeń jak na jeden wieczór co? ^^

BTW Itachii nie pomyliłeś czegoś? Babylis to kolo z mojego ally (SE mówiąc konkretniej) :wtf:


hehe masz całkowitą rację!
Babilys to moj stary kumpel.
On (SE), IIectorII (SwS) i jeszcze chyba jedna osoba z waszego alliancu wspierała nasze szeregi.
Tych 2`ch wymienionych było w moim party - reszte grup BD tworzyli juz tylko BD clan members. Na "song of wind" IIectorII`a udało mi sie uratować własną dupe przed szalonym Novemberem :P

....biednego Babilys`a utłukli kilka razy panowie z RK zanim udało sie im wsystkim wyperswadowac ze biedak jest po naszej stronie........co za głąby :)

....co teraz bedzie na Bartzie nie wiem.
Mamy 2 zamki (po co nam 2 zamki ? :wtf: ......
.....Oren dostaliśmy troche w loterii bo wszyscy leaderzy castowali spell na przejęcie zamku ale Ares (leader BD II) był najszybszy.

-------------------------------------
Co do sprzetu to:
--------------------------------------
>AMD Athlon XP 2500+ Barton
>Thermaltake Volcano 7+ A1254
>Asus A7N8X-X (nVidia nForce2 400)
>512 DDR
>GeForce2 64MB........n/c ok? ty :har:


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 14:37 przez Itachii, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 12:05 
 
Hehe no jestem o tyle zdziwiony, że nasze ally dostało request od Dominus z prosbo o pomoc w obronie zamku. I głównie ze względu na sprzeciw nasz i DeElectora (CL Ironforge) - odmówilismy.

Dlatego nie sądziłem, że ktoś pojdzie na siege po przeciwnej stronie - jak by ktoś wspomniał o tym sam pewnie zapisałbym Praetorians (no chwilowo to impossible ale to tak na marginesie :P).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:32 
 
Gsling leader Vindication sprzedaje konto....stracił zamek i kończy gre? hmm
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=108220&st=0&#entry1263540
Ernesto leadera Ginnungi nie było na siegach.....

.....szykuje sie rewolucja na Bartzie.
Chce powiedzieć ze fakt iz BD/RK i ThoR przejęło w jakiś sposób kontrole nad serwerem może oznaczaś tymczasowego "pata".
Co bedzie dalej nie wiem. Zwycięztwo jest nie tylko militarne ale i polityczne o tym należałoby pamiętać.
Wczoraj po siegu pomimo wspaniałego zwycięztwa wiele osób podzękowało za spędzone z klanem chwile i wyszło z Blue Dragons. (XLance, Randis, Deep, zdaje se ze AnnaSet i StriderSet tez)
Może uznali że osiągneli juz wszystko z Blue Dragons, że chcą coś zmienić a odejście w momencie największej chwały to dobre posunięcie....nie wiem.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 14:38 przez Itachii, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:27 
 
No panowie trzymajcie się siedzeń :)
Cytuj:
BlooD Alliance Recruiting (Bartz)
BlooD Aliance clans are recruiting 30+, 40+, 50+ if you or any friends are interested plz post here or pm BlackShadow or Odessa in game.

Please email [email protected] with Char name, class, lvl, if this char is ure main, hours on avg played per day, timezone, how long u have been playing, any other clans u have been in, Age(optional)

-About BlooD-
BlooD has been around since start of open beta, we had a great run and eventualy went dormant. We have recently begun preparations for reformation of Blood. Clans in alliance include
TheBloodAngels (clan leader Odessa), BloodLords (clan leader Lone, BloodWarriors (Clan leader Sayha) BloodRedTag (Alliance Leader) Our plans go for the long run 1+years this is why we accept lower lvl players we feel that inviting lower lvls is essential due to teh fact that eventually everyone lvls up.

Goals at this time are to build up a strong foundation of members and become friends with new people and gain strength in levels equipment and the like.
Near Future Plans include purchasing Clan housing and building strong member, clan, alliance ties.
Any old BlooD members who left honorably will be given top priority.
We will be undergoing a pretty open enlistment we feel the best way to find the Jewels is to dig through the muck and mud.
Our homepage is underconstruction L2Blood.com, ventrilo server and Forums should be up as soon as it is set up on thje server.

Again any questions or if you are interested please post here pm in game or email [email protected]

Thanks

BlackShadow

~BlooD Forever~

Wygląda na to, że stało się... Blood po bardzo długiej przerwie postanowił wrócić do 'gry'. A już miałem napisać że teraz po zajęciu 2 zamków przez BD/RK będzie stagnacja na Bartzie :)

Co z tego wyniknie ciężko powiedzieć. Kiedyś Blood ally było wraz SoC najsilniejszym alliance na serwerze. Po rozpadzie Blood'a (red tag) słuch o nich niemal zaginął.
Jakieś 2tyg. temu widziałem Jak tłukli gości z Dominus przez DVC - ktoś się orientuje jak oni politycznie stoją? Z kim trzymają kogo biją?

Ps. Jako ciekawostkę powiem, że nasi Pretorianie wyrośli z Avalanche clan, który był członkiem Blood alliance (white-red tag)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.